Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    arkadaslar bilindiği üzere ötv indirimi geldi. sizce cbf 250ninde fiyatı düşermi? üretiminin son bulmuş olması satıcının hangi fiyata verceğini etkiliyor ya ondan sordum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Arkadaşlar bu gün çok sevdiğim cbf imi sattım,artık bir üst sınıfa geçme zamanı.
    Burdan koptuk anlamınada gelmez bildiklerimi herzaman paylaşmaya hazırım.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu gün çok sevdiğim cbf imi sattım,artık bir üst sınıfa geçme zamanı.
    Hayırlısı olsun kardeşim kısmetse ne düşünüyorsun?

Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Teşekkür ederim Deliçoban,2005 veya üstü KLE 500,F 650 de olabilir.Anlayacağın enduro tarzı motorlara bakmaktayım şuan, alana kadar fikrim değişmezse tabi.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Teşekkür ederim Deliçoban,2005 veya üstü KLE 500,F 650 de olabilir.Anlayacağın enduro tarzı motorlara bakmaktayım şuan, alana kadar fikrim değişmezse tabi.
    hayırlı olsun uğur abi sevindim adına inş. en çok keyif alacağın ve seni üzmeyecek bir motor sahibi olursun
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Sağolasın Hasan kardeşim iyi dileklerinden dolayı.
    Bugün Tamerle beraber bir kaç motora baktık,hoşumuza giden kle nin kaporasını bıraktık,kısmetse yarın satışıyla beraber motoru alacağız.
    İnşallah sizlerde daha iyilerini alırsınız..

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Arkadaşlar bişey sorucam...benim motor bir aydır yatıyor,geçen denedim çalıştıramadım.arabadan motora aküden takviye yapıp çalıştırıcam ama bir arkadaşım zarar verebilir dedi,kararsız kaldım.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinrim,arabadan benim cbf 250 ye akü takviyesi yapabilirmiyim?

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Sağolasın Hasan kardeşim iyi dileklerinden dolayı.
    Bugün Tamerle beraber bir kaç motora baktık,hoşumuza giden kle nin kaporasını bıraktık,kısmetse yarın satışıyla beraber motoru alacağız.
    İnşallah sizlerde daha iyilerini alırsınız..
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim KLE 500 güzel makine çift silindir olması F650 ye göre daha vuruntusuz olmasını getiriyor performans olarak da iyidir. 6 vites olduğundan düşük devirlerde yeterli hıza ulaşırsın netice olarak güzel bi seçim bence güle güle kullanasın...

Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişey sorucam...benim motor bir aydır yatıyor,geçen denedim çalıştıramadım.arabadan motora aküden takviye yapıp çalıştırıcam ama bir arkadaşım zarar verebilir dedi,kararsız kaldım.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinrim,arabadan benim cbf 250 ye akü takviyesi yapabilirmiyim?
    Kardeşim motosiklet aküsü de 12V araba aküsü de 12V hiçbir sakıncası olmaz merak etme.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    yapılmaz cünkü cbf 250nin dijital göstergeleri var yanabilir sölemedi deme
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim KLE 500 güzel makine çift silindir olması F650 ye göre daha vuruntusuz olmasını getiriyor performans olarak da iyidir. 6 vites olduğundan düşük devirlerde yeterli hıza ulaşırsın netice olarak güzel bi seçim bence güle güle kullan.
    Çok teşekkür ederim iyi dileklerinizden dolayı.Kısaca özetlemişsin gerçekten çok güzel bir makina hem konforlu hemde çok güçlü.
    Kısa bir zaman sonra resimlerinide atarım.

Bencede hiç bir problem olmaz,vurdurmayıda deneyebilirdin.Unutmadan söyleyeyim benzin musluğun acık konumundadır umarım olurya kapalı konumda unutmuşta olabilirsin.

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Havaların düzelmesiyle çıkardım bugün motosikletimi ve arka çanta almak istiyorum,tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?Ayrıca çanta taşıma aparatım da yok onu da almam gerekli,birkaç cbf 250de denk geldim ama çok kaba duruyor gibi geldi bana,yan grenajları neredeyse kaplıyor gibi kalındı da.
    Bu arada 200tlye kadar birşeyler düşünüyorum,yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler...

foto_sentez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Derbi STX 150
    Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Ayıptır sorması sattığınız cbf 250 kaç model, kaç km.deydi ve ne kadara sattınız acaba? Ben de 2.el cbf 250 almayı düşünüyorum da... Tşk.

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    selam arkadaşlar cbf 250 almayı düşünüyurm dycem ama artık düşünceyi geçti icraate geçmeye başlaım eski ybr ve cbr 125 kullanıcısıyım cbf 250 nın bana eksileri ve artıları nasıl olcak bilmıyrumm ama artık almak istiyorum. hem şehir içi hemde hafta sonları 200 250 km yapmak için alacağım cbf yi bana cbf de dikkat etmem hususlar hakkında ve püf noktaları hakkında bilgi verirmisnz mesela ybr 125 de akü sorunu vardı cbr 125 de olmadı hiç cbf de varmıdır sabahları soğuk hava seçermii ben cbf 250 ye hiç bnmdedn alcam ybr 250 ye bnmişliğim var sürüşü zevkliye benziyo beni ferahlatacak ve bilgilendirecek bilgilere ihtiyacım var şimdiden saolun
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı cepcell_apo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar cbf 250 almayı düşünüyurm dycem ama artık düşünceyi geçti icraate geçmeye başlaım eski ybr ve cbr 125 kullanıcısıyım cbf 250 nın bana eksileri ve artıları nasıl olcak bilmıyrumm ama artık almak istiyorum. hem şehir içi hemde hafta sonları 200 250 km yapmak için alacağım cbf yi bana cbf de dikkat etmem hususlar hakkında ve püf noktaları hakkında bilgi verirmisnz mesela ybr 125 de akü sorunu vardı cbr 125 de olmadı hiç cbf de varmıdır sabahları soğuk hava seçermii ben cbf 250 ye hiç bnmdedn alcam ybr 250 ye bnmişliğim var sürüşü zevkliye benziyo beni ferahlatacak ve bilgilendirecek bilgilere ihtiyacım var şimdiden saolun
    2006-2007 model temiz bir cbf250 yaklaşık 6000 lira civarı herhangi bir kronik sorunu yok, ona bakarsan oda sana bakar, Naked/Roadstar tarzı olduğundan uzun yol için ideal sayılır, ama biraz daha imkanın varsa Honda CBR 250yi bekle derim, Önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak, o zamanki yorumlara bakarak ikisi arasında yeni bir değerlendirme yapabilirsin. Tabi acelen varsa CBF 250'de fenadeğil yani.

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006-2007 model temiz bir cbf250 yaklaşık 6000 lira civarı herhangi bir kronik sorunu yok, ona bakarsan oda sana bakar, Naked/Roadstar tarzı olduğundan uzun yol için ideal sayılır, ama biraz daha imkanın varsa Honda CBR 250yi bekle derim, Önümüzdeki aydan itibaren satışa sunulacak, o zamanki yorumlara bakarak ikisi arasında yeni bir değerlendirme yapabilirsin. Tabi acelen varsa CBF 250'de fenadeğil yani.

haklısın cbr 250 r guzel makıne ama imkan meselesii vee ben brz nakedciyim çıplak makıneler hem aşık olmuşumdur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:12 ----------

şu zamlardan sonra cbf 250 ne kadar yakıyoo ölçen varmı şehr içi uzun yol tam gazda o kadar fark edermiiii
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

NetteTek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Yanlış yere yazmışım

Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı foto_sentez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Ayıptır sorması sattığınız cbf 250 kaç model, kaç km.deydi ve ne kadara sattınız acaba? Ben de 2.el cbf 250 almayı düşünüyorum da... Tşk.
    Teşekkür ederim.
    Sattığım cbf 2005 model,42000 km de aksesuarlı ve temiz bir motordu,verdiğim fiat ise 4250 tl.
    Bu fiata benim motor gibi motor alabilirmiyim oda ayrı bir konu.
    http://http://www.sahibinden.com/ila...34592405/detay
    Link açarsa eski motorumu görürsün.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba
    Ben daha öncede belirttiğim gibi bir kaç gün sürecek şehirdışı (otaban, asfalt, köy yolu vs değil.) yolculuklar için 250 cc başlangıç motoru arıyorum.

Başka bir forumda GV 250 almayı düşündüğümü söylediğimde bana 250 cc cruiser motorun uzun yolculuklar göründüğü kadar olmadığını, CBF 250 almamı tavsiye ettiler.

CBF 250 kullanan arkadaşların bu konuda görüşü nedir? Her iki motoruda (GV 250, CBF 250) uzun yolda kullanan arkadaşım var mı? Bu konuda beni bilgilendiriseniz sevinirim.

Motosikleti
    honda titan delüxe
    merhaba arkadaslar gercekten temiz 0km 15 bin arası olan renk fark etmez CBF 250 alacagım satan arkadaslar varsa bana ulasırsa sevinirim 05438245030 tlfn numaram bu dikkat ettigim tek nokta temiz gercekten orjinal ve km az olmalı benim honda titan deluxe motorum var 2001 model oda satılık 2700 tl istiyorum sahibinden.comda isteyen arkadaslar bakabilir model yükseltmek istiyorum herkese tskler

museby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Herkese Selam,

2006 model CBF 250 motorum var, İstanbul trafiğinde kullanıyorum ve şu anki lastiklerle virajlarda fazla yatıramıyorum. İşyeri ile ev arası 11km. Bunun haricinde en uzun yolum 50-100 km arasında.

Şu an almayı düşündüğüm lastik ve model Michelin Pilot Activ.

Herhangibir fiyat baremim yok, önerilerinize açığım.

Saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler