Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu ölmüş

Japon 250 cc motor almak istiyorum ancak fiyatlar arasında ucurum var. Acaba 2019 yılında 40bin km.'de 2006 model cbf 250 alınır mı

yok mudur yorum yapabilecek olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mudur yorum yapabilecek olan
    Ben motoru seviyorum ama evveliyatını bilmeden almazdım. km ler gösterge değiştiği an sıfırlanıyor. Ben 2 yılda 40000 yapıyorum. motor parçaları var ama kapak bulamadım bende.

Üst kapak nereden bulunabilir ?

Motosikleti
    mt-07 abs
    Facebook cbf 250 gruplari var oralarda cikma parca satanlara ulasabilirsiniz. Cok faydasi oluyor gruplarin

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Sevgili Dostlar Youtube Kanalıma Tüm Motosiklet Sever Dostlarımı Davet Ediyorum. Abone Olmayı unutmayın.

dodomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    merhabalar. bu cbf 250'den bir tane almaya taktım kafayı. güzel, temiz görünün de bir iki tane buldum. yaşlarına göre çok az km yapmışlar (sahipleri kesinlikle orjinal olduğunu söylüyor km'lerin), tertemiz motor gibi duruyorlar.
    tek sorun 2012 CB 125E sattım. üzerine de para koyup bu motordan alacağım. acaba 2005-2006 model cbf 250 almak mantıksız mı?
    sattığım motorum 25.000km de idi. bu motorların ikisi de 30.000km'de yani fark yok gibi ama modelleri 6-7 yaş az.
    ne diyorsunuz? alınır mı sizce?

Motosikleti
    mt-07 abs
    motorlar nerde fiyatları nedir

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    177. Sayfada sundowner nickli arkadaş motorunu satmış. Haberim olsaydı hiç kaçırmazdım.

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı Mcht-mico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar nerde fiyatları nedir
    manisa'da 11.000 ikiside
    biri 2006 biri 2005 model. kilometreleri neredeyse aynı.
    vallahş çok arada derede kaldım.

Motosikleti
    mt-07 abs
    birisi gri mi? km saatinin sol tarafında 4lü düğmesi var

Motosikleti
    Honda CBF 250
    iki hafta önce aldım motoru ve sürmeye başladım.
    çok motor kullandım şu ana kadar. çin, avrupa, japoya, rus, çek yapımı motorlara bindim.
    bu motor gerçekten çok güzel geldi. azami hızı haricinde enduro keyfi alıyorum. arazide ayağa kalkınca canavar gibi gidiyor, yolda hiç bir şey hissettirmiyor. sokağa çıkma yasaklarından ötürü ancak kesintisiz 2 saat kadar binebildim, hiç sıkıntı vermedi. haftaya hemen bir uzun yol deneyeceğim.
    kısaca bahsedeyim:
    Yakıt: bence çok az yakıyor. tam hesaplayamadım daha, genelde düz yolda biraz dağlara çıkmalı inmeli yerlerde kullandım. sanırım 4L/100Km gibi bir sarfiyatı var. yeni olduğu için biraz da devirli kullandım. sanırım 3.6L 'ye kadar düşer. uzun yolda bildireceğim.
    Kabiliyet: Ben açıkçası çok etkilendim viraj alışlarından falan. Şansıma üzerinde çok güzel ve daha yepyeni lastikler vardı. (Anlas- Tournee). banamısın demedi yatırmalarda. O lastiklerler açıkçası araziye girmeye pek kıyamadım ama denemesem de olmazdı. Bir iki köy yolunda çok zorlamadan denedim, benim eski çin cross öyle gidemiyordu vallahi.
    vites: burada da okumuştum, boşa atmakta sıkıntı var. neden anlamadım, çözen varsa bana da söylesin. debriyaj ayarı ya da balatalarla ilgili bir şey mi bilmiyorum.
    hız: ben yüksek cc motorlara da bindim ama zaten belli bir yaşa gelince 120km size yetiyor. şahsen araba da bile o hızları geçmeye korkar oluyorsun. 140'ı çok kolay görüyor. bana fazla bile.
    aksesuar: tur camı bence şart bu motora. hem şeklen çok güzel duruyor hem de rüzgarı ciddi oranda kesiyor. uzun yolda daha da farkedilir etki yaratacağını düşünüyorum. yan çanta takanlar gördüm ama ben düşünürsem de soft olanlarını tercih edeceğim. standart disk kilitleri olmuyor, dikkat edin. benim eski motorunki büyük geldi. küçük delikli diskler.
    son olarak bir de fotoğraf paylaşayım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dodomoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki hafta önce aldım motoru ve sürmeye başladım.
    çok motor kullandım şu ana kadar. çin, avrupa, japoya, rus, çek yapımı motorlara bindim.
    bu motor gerçekten çok güzel geldi. azami hızı haricinde enduro keyfi alıyorum. arazide ayağa kalkınca canavar gibi gidiyor, yolda hiç bir şey hissettirmiyor. sokağa çıkma yasaklarından ötürü ancak kesintisiz 2 saat kadar binebildim, hiç sıkıntı vermedi. haftaya hemen bir uzun yol deneyeceğim.
    kısaca bahsedeyim:
    Yakıt: bence çok az yakıyor. tam hesaplayamadım daha, genelde düz yolda biraz dağlara çıkmalı inmeli yerlerde kullandım. sanırım 4L/100Km gibi bir sarfiyatı var. yeni olduğu için biraz da devirli kullandım. sanırım 3.6L 'ye kadar düşer. uzun yolda bildireceğim.
    Kabiliyet: Ben açıkçası çok etkilendim viraj alışlarından falan. Şansıma üzerinde çok güzel ve daha yepyeni lastikler vardı. (Anlas- Tournee). banamısın demedi yatırmalarda. O lastiklerler açıkçası araziye girmeye pek kıyamadım ama denemesem de olmazdı. Bir iki köy yolunda çok zorlamadan denedim, benim eski çin cross öyle gidemiyordu vallahi.
    vites: burada da okumuştum, boşa atmakta sıkıntı var. neden anlamadım, çözen varsa bana da söylesin. debriyaj ayarı ya da balatalarla ilgili bir şey mi bilmiyorum.
    hız: ben yüksek cc motorlara da bindim ama zaten belli bir yaşa gelince 120km size yetiyor. şahsen araba da bile o hızları geçmeye korkar oluyorsun. 140'ı çok kolay görüyor. bana fazla bile.
    aksesuar: tur camı bence şart bu motora. hem şeklen çok güzel duruyor hem de rüzgarı ciddi oranda kesiyor. uzun yolda daha da farkedilir etki yaratacağını düşünüyorum. yan çanta takanlar gördüm ama ben düşünürsem de soft olanlarını tercih edeceğim. standart disk kilitleri olmuyor, dikkat edin. benim eski motorunki büyük geldi. küçük delikli diskler.
    son olarak bir de fotoğraf paylaşayım.
    https://i.imgur.com/zr850m5.jpg
    Fevkalade..

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    Cbx250 cbf250 kullanıcıları vakit bulup da foruma giremiyor galiba.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Merhaba CBF 250 im var Furş takımı bulamıyorum. İstanbul'dayim. Gören duyan bilen yardimci olabilir mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler