Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

RKS Motor K-LIGHT 202 Chooper

Motovento
    REKLAM ALANI

@angrypower @erhn42 teşekkürler suan için bir motor alıp ona gözüm gibi bakıp cook uzun bir süre kullanmak ıstıyorum motora binıp yola koyulduktan sonra bu gıtmıyor dıyıp buyutmek ıstermıyım bılmıyorum ama hız meraklısı degılım arabayı bıle cok sakın kullanan biriyim hanı cb 125 f i de tercıh edebılırım pulsar 200ns ide tercih edebilirim yada bunun gibi bir Cruiser ama önceliğim uzun soluklu ve bana cok sıkıntı cıkarmaması

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Ben araba ile 80'le giderken, motorla 160'dan aşağı inemiyorum. Yaptığımı met etmiyorum burada ama ikisi aynı değil. Sakın benzer gibi düşünme. Motorun oturuşu, sürüşü, hissiyatı, virajı kısacası herşeyi başkadır. Ben ağır vasıtada kullandım. 4 ve üstü tekerler benzer sayılır ama 2 teker onlardan değil. Trafik kuralları bile illegal olarak sana farklı işlemeye başlar. Kurala uyacağım die kendini kollamaz isen gözünü Allah korusun hastanede açabilirsin. O sebeptendir ki motoru sıfırdan öğreniyormuşsun gibi düşünmen gerek.

Bunun farkındayım o yuzden hondanın gs eğitimlerinede katılmayı planlıyorum motoru sadece ehlıyette dıreksıyon derslerınde surmustum ordada mt 07 vermıstıler ve onun gucu benım gözümü korkuttu acıkcası

Motosikleti
    MT-07
    Ciddi ciddi Pulsar'lara bakabilirsin. Ne kadar yere atsanda kaldırıp devam edersin. 20000km kullanmıştım die hatırlıyorum. Hatta bazen sabahları işe giderken eski motorumu bile görüyorum yolda

evet pulsarlarda hosuma gidiyor özellıkle abs olması onu bir tık daha one geciriyor 2018 modellerı 15.5 16 k sıfırları oktay motorlada konusmustum cözulemıyen kronık sorunlarının olmadıgını soyledı muhtamelen 2. el alırsam bakımları ıcınde ona götururum yada expertız ıcın Bu kararsızlıkla ben motor alamıyacagım galıba

Motosikleti
    MT-07
    Oktay Abi'ye ben Yamaha'mı da götürüyorum. Herkes götürüyor. Geçen Cuma Harley Davidson gelmişti. Garantisi biten herkesin gitti adres, hatta ilk bakımından sonra motorun garantisini bozup, Oktay Abi'ye getirende gördüm

Hatta cuma günü K-light 202'yi topluyordu. Showroom için hazırlıyordu.

ben izmitte yaşıyorum iyi usta bulmak zor oktay ustaylada birebirde tanısmadım ama okuduklarımdan memnun olmayanı görmedım suanakadar sıfır alırsam ve bayının hızmetınden memnun kalmazsam bende ona götururum gibime geliyor keske pulsar oktay ustayla çalısmayı bırakmasaydı bızde garantıyı bozdurmak zorunda kalmasaydık

Motosikleti
    Rks k-light 202

arkadaşlar resmideki sissy barı almak istiyorum ama Türkiye'de bulunmuyormuş acaba nasıl getirtebilirim? Yardımcı olabilecek var mı?
    marka kodu: SHAD KOKL18SN

Kullanan kaldı mı bu motoru? 1 sene geçmiş son mesajın üstünden. Varsa, yorumları alabilir miyim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Üyelik tarihine bakmışım yine. Ama yine de 6 ay geçmiş

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Motoru 1 senedir kullanıyorum problem yok çok şükür... Çok keyifli ve eğlenceli bir motor... İyiki almışım diyorum...

Bu motor superlight 200 le aynı, sadece tipi biraz daha değiştirilmiş, ama superlight 200 oldukça populer olmasına rağmen bu model pek tutulmadı, motorla ilgili yorumlarınızı da yazar mısınız ? son hız, hızlanma, fren performansı vs ayrıca fotoğraflarınız varsa onları da yükleyebilirsiniz :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

şu custom k light 202 çok müthiş görünüyor https://www.instagram.com/p/BykbHR7HePd/

Motosikleti
    MT-07
    aynı şeyler ve daha pahalı. Superlight'tan tek farkı kampana yerine arka disk fren var, göstergesi analog değil dijital. Lakin aradaki fark baya vardı eskiden, şimdi halende var. Bu sebeple ucuz olanı almak daha kolay ve superlight'ın rengi daha güzel

https://www.kubamotor.com.tr/model/superlight-200/ 11826 TL

https://www.rksmotor.com.tr/model/k-light-202/ 12561 TL

arada 700 TL var.

Merhabalar Rks k light 202 bende yeni aldım 3 ay oldu motor 350 kmde..benimde aynı sorunum var sizinle görülebilirsek sevinirim..numaram 05326010055 haber bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Merhabalar Rks k light 202 bende yeni aldım 3 ay oldu motor 350 kmde..benimde aynı sorunum var sizinle görülebilirsek sevinirim..numaram 05326010055 haber bekliyorum

Alıntı han1299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

ne sorun yaşadınız ?

Tekleme ve stop etme sorunu yaşıyorum halen..araştırmalarım sonucu benzin depo kapağının hava almama sorunu olduğunu anladım

Motosikleti
    Rks k-light 202
    Alıntı han1299 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekleme ve stop etme sorunu yaşıyorum halen..araştırmalarım sonucu benzin depo kapağının hava almama sorunu olduğunu anladım
    problem tamamen çözüldü mü kardeşim...
    Bende çok şükür böyle bir problem yok...

Motosikleti
    YZF R-25
    Merhaba arkadaşlar. Bu motoru internette görüp şekli hoşuma gittiği için araştırmaya başladım.
    Daha önce rks titanic 150 motorum vardı. Sıfır km olarak almıştım.
    Motor hoşuma gitse de aşırı decede montaj hatası vardı, Antalya da ki ustası için konuşuyorum "çok kötü" idi.
    Motor sıfır aldığımdan beri, dişli de ve zincirde hatta frenlerde sıkıntı vardı. Servise bunu anlatana kadar gidip başka yerde çözdürdüm.
    Şimdi yorumlara bakınca hem malzeme kalitesi hemde servis kalitesi değişmemiş.
    Sonuçta bu motoru alan insan bunları göz önünde bulundurarak almasında fayda var.

Merhabalar,

Bugün motoru aldım, ikinci el olarak ama 300 Km'de...70 km kadar kullandım ve beklediğimin üstünde çıktı. Kullanımı çok keyifli ve kolay, hiç stop etmedi. Yorum yapmak için erken şuan top speed 115 gördüm. Rodaj bitince tüm deneyimlerimi yazacağım. Geçici olarak almıştım ama kalıcı olacak gibi ...(Önceki motorlarım TNT 25 - MT 25 - TNT 600 - Kuba Black Cat - Klight202 )

Arkadaşlar merhaba, Honca cb250r ile kaza yaptım 7 ay önce, motor pert oldu, ben ucuz kurtuldum. Şimdi tekrar motor bakıyorum kendime ama fiyatlar çok artmış. Rks 200'ü gözüme kestirdim, alasım var ama tereddütteyim. Honda'dan sonra pişman olur muyum acaba diye korkuyorum. Alma diyorlar genelde insanlar, nedir durum? Uzun süreli kullanımızda memnun musunuz, genel bir bilgilendirme yazabilir misiniz acaba?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)