Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Motor K-LIGHT 202 Chooper

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    çok araştırdığım bir modeldi k-light 202
    bulunduğum şehirde bayide keeway olanı hala bekliyor satılmadı.
    bize gelenler karbüratorlu modeller, avrupada olanlar ise enjeksiyonlu modeller
    motor yere çok yakın, 1.75 boy ile motoran crazy 125e de bindim bu kadar sırıtmamıştı.

diğer bir saçmalık da avrupada satılan 125cc 10hp, bizde satılan 197cc 12.8hp
    böyle olunca 125cc lik modeli daha cazip oluyor yakıt tüketimi konusunda

13bin tlye 2 tane verseler belki satılır diğer türlü imkanı yok almaz kimse bunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fuarda Yamaha standının hemen hemen karşısında Leoncino'nun yanında duruyordu 3 4 defa geçtim oradan Leoncino'dan fazla ilgi görüyordu namussuz . RKS takipçilerinin tamamı 250 cc getirmediklerinden dolayı forumda şikayetçi bu şikayetleri adamlara iletirsek belki uygun fiyatlı (Honda Yamaha'ya nazaran) 250cc hatta daha yüksek silindir hacmine sahip motorlar getirirler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda Yamaha standının hemen hemen karşısında Leoncino'nun yanında duruyordu 3 4 defa geçtim oradan Leoncino'dan fazla ilgi görüyordu namussuz . RKS takipçilerinin tamamı 250 cc getirmediklerinden dolayı forumda şikayetçi bu şikayetleri adamlara iletirsek belki uygun fiyatlı (Honda Yamaha'ya nazaran) 250cc hatta daha yüksek silindir hacmine sahip motorlar getirirler.
    Beygiri yüksek hacmi düşük motor lazım, kuryelerin çoğu çoktan cbf 150yi bırakıp bajaj'a geçti, bunu neden göremiyorlar anlaşılır gibi değil kanuni markası sürünüyor, rks de alsınlar hyosung markasını, sonra aradıkları saygınlığı, seçkin müşteri kitlesini bulurlar, benelliye de iyi destek olur, açıkları kapardı, her keseye uygun motor sistemlerinde olurdu.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beygiri yüksek hacmi düşük motor lazım, kuryelerin çoğu çoktan cbf 150yi bırakıp bajaj'a geçti, bunu neden göremiyorlar anlaşılır gibi değil kanuni markası sürünüyor, rks de alsınlar hyosung markasını, sonra aradıkları saygınlığı, seçkin müşteri kitlesini bulurlar, benelliye de iyi destek olur, açıkları kapardı, her keseye uygun motor sistemlerinde olurdu.
    MJ group için 4 marka yeter abi adamlar motosiklet piyasasında tek el olursa sadece istedikleri motorları satarlar. Kanuni böyle devam ederse yok olmaya yüz tutacak. Silindir hacmi düşük beygir gücü yüksek motosikletler gelirse iyi olur ama bildiğim kadarıyla Avrupa standartlarında üretim yapmaları gerekiyor yani beygir yüksek olsa bile bu motorlar için 120 km/h sınırı var öyle okumuştum bir yerde

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2019'uda atlatırsak en geç 2020'de bu motorlar artık son bulacak Euro 4 olunca enjeksiyonlu diskli ve büyük ihtimalle daha yüksek cc modeller gelecektir bu markalarda

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2019'uda atlatırsak en geç 2020'de bu motorlar artık son bulacak Euro 4 olunca enjeksiyonlu diskli ve büyük ihtimalle daha yüksek cc modeller gelecektir bu markalarda
    Sonrada fiyatlar yükselecek ve tavan yapacaktır.

Rks yazdığına bakmayın bunları hep keeway üretiyor benelli de aynı şekilde yani bunlar halihazırda enjeksiyonlu yüksek cc motor yapıyorlar ama hala satabiliyorken karbüratörlüleri de satıyorlar her yerde

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks yazdığına bakmayın bunları hep keeway üretiyor benelli de aynı şekilde yani bunlar halihazırda enjeksiyonlu yüksek cc motor yapıyorlar ama hala satabiliyorken karbüratörlüleri de satıyorlar her yerde
    Enjeksiyonlu modelleri getirseler fiyat yüksek diye kimse almayacak 2 yıl sonra karbüratörlü kalmayınca mecbur herkes enjeksiyonlu alacak. Bu model için facebook sayfasında tanıtım videosu çekilecek denildi.

Motor gelmiş bayilere satışa başlamışlar fena da durmuyor ama parasını hakeder mi derseniz vereceğimi sanmam

Motosikleti
    Enjeksiyonlu 250cc V twin olsa 15bin de verir alırım. Lakin karbüratörlü tek silindir 200cc motor. Görünüşü çok çok güzel. Boy uzunsa motor küçük kalıyor. Rks cafe racer 152, mondial rx1, rks winner 200, mondial buccaneer 250 ve son olarak da rks k-light 202 tipleri güzel olmasına rağmen fiyatlarından ötürü ölü doğmuş modeller. Yazık şu güzelim motorlara. Bu motorlar yurtdışında çerez parasına satılan modeller. Tr ye gelince vergiler ile alınamayacak hale geliyorlar.

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enjeksiyonlu 250cc V twin olsa 15bin de verir alırım. Lakin karbüratörlü tek silindir 200cc motor. Görünüşü çok çok güzel. Boy uzunsa motor küçük kalıyor. Rks cafe racer 152, mondial rx1, rks winner 200, mondial buccaneer 250 ve son olarak da rks k-light 202 tipleri güzel olmasına rağmen fiyatlarından ötürü ölü doğmuş modeller. Yazık şu güzelim motorlara. Bu motorlar yurtdışında çerez parasına satılan modeller. Tr ye gelince vergiler ile alınamayacak hale geliyorlar.
    E mondial buccaneer 12 bin lira 250 cc v twin enjeksiyonlu :D

Ben alacağım bu motosikleti. bir sene superlight200 kullandım her gün 60 km yol gittim 3 ay boyunca(iş yerim başka bir ilçede) uzun yola çıktım tık demedi. sadece son hız problem ama onu da şehir içi hissetmiyorsun. tasarım on numara . abi mt25 24bintl olmuş bilmem ne ... piyasa böyle yapacak bir şey yok.

Motosikleti
    E mondial buccaneer 12 bin lira 250 cc v twin enjeksiyonlu :D
    Aslında aklımda r25 veya mt25 almak vardı ikinci el için para biriktiriyorum ama baktığım motorlar ya kazalı ya da km si yüksek hırpalanmış motorlar. Sıfıra güç yetmiyor. Temiz bulsam, bana parça ve tamir konusunda sorun çıkarmayacağını bilsem direk kawasaki er5 alıp geçeceğim ama yaklaşık 12-13 senelik motorlar yakıt ve tamir konusunda insanı düşündürüyor.

Sonunda mondial buccaneer 250 alacağım gibi gözüküyor. Bayağı araştırdım. Avrupa'da Stallion ve Italjet markaları altında bayağı popüler buccaneer 250.

Alıntı Sadistic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında aklımda r25 veya mt25 almak vardı ikinci el için para biriktiriyorum ama baktığım motorlar ya kazalı ya da km si yüksek hırpalanmış motorlar. Sıfıra güç yetmiyor. Temiz bulsam, bana parça ve tamir konusunda sorun çıkarmayacağını bilsem direk kawasaki er5 alıp geçeceğim ama yaklaşık 12-13 senelik motorlar yakıt ve tamir konusunda insanı düşündürüyor.

Sonunda mondial buccaneer 250 alacağım gibi gözüküyor. Bayağı araştırdım. Avrupa'da Stallion ve Italjet markaları altında bayağı popüler buccaneer 250.
    Evet, asya nın çoğu yerinde de popüler, ah Türkiye de biraz daha ucuz olaydı hiç düşünmeden alınırdı gerçi şuan fiyatı normal sayılacak seviyede :D tek dezavantajı selesinin sertliği olabilir o da zaten düzeltilemicek bi şey değil hallolur

bucanner çabuk paslanıyor sanki ben ikinciellerine baktım. egzoz vs düşündürdü beni. bucanner mı rks mi arada kaldık ak😕 çinden inip çine bincez de hançine 🌛 inceyi al .

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Tip güzel fiyat kötü değil ama iyi de değil güzel ir çalısma olmus

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Tip güzel herkes hem fikir fiyata pahalı diyenler var iyi diyenler var az diyen kesinlikle yok AMA vergilerden bahsedenler çok az kur fiyatından bahseden hiç yok bu motosikletler yurt dışında bir asgari ücret ile alınabilecek motosikletler ama bize gelince 10 asgari ücret ile ancak alabiliyoruz. Modeli bayide inceledim kaliteyse kalite parasına göre çok iyi yol üstünde nasıldır bilemem ama görünüş ve parça kalitesi olarak fiyata oranla on numara motor.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tip güzel herkes hem fikir fiyata pahalı diyenler var iyi diyenler var az diyen kesinlikle yok AMA vergilerden bahsedenler çok az kur fiyatından bahseden hiç yok bu motosikletler yurt dışında bir asgari ücret ile alınabilecek motosikletler ama bize gelince 10 asgari ücret ile ancak alabiliyoruz. Modeli bayide inceledim kaliteyse kalite parasına göre çok iyi yol üstünde nasıldır bilemem ama görünüş ve parça kalitesi olarak fiyata oranla on numara motor.
    Sesi ve göstergeleri nasıl ?

Sesi ve göstergeleri nasıl ?
    bayide denettirmiyor ki abi şöyle bi bakak. bana bi şey söyleyin iki güne gidip alcam alayım mı almayayım mı?????

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

ses iyidir ama motosiklet 110 u geçmez büyük ihtimalle motor sl200 ile aynıysa son hız oydu. ulan çok kararsız kaldım ya

üstüne otur içine sinerse al tereddüt edersen alma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)