Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Motor RICO 50

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pratik Dostunuz
    Günümüz dünyasında zaman herkesin en çok ihtiyacı olan şey ve Rico 50, şehrin kalabalık yollarında ihtiyacınız olan gücü ve performansı size sunmak için tasarlanmıştır.

Ekstra Pratik
    Sele altı bölmesi; kask, önemli belgeler veya çantanızı koymak için ideal genişliktedir. Bu bölme şık olduğu kadar geniştir ve ferah yolculuklar sunar.

Güçlü ve Konforlu
    Rico 50, 49,9 cc motoruyla her zaman emrinizde! Hava soğutmalı, 4 zamanlı motor, çok düşük devirlerde yüksek tork üretir. Tüm devir aralıklarında yakıt tasarrufu sağlarken düşük emisyon değerleriyle son derece verimlidir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Silindir Hacmi: 49.9 cc
    Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir, Otomatik
    Maksimum Güç: 3.62 HP @ 8000 rpm
    Maksimum Tork: 3.60 Nm @ 6500 rpm
    Yakıt Sistemi: Karbüratör
    Yakıt Tipi: Benzin
    Ateşleme: C.D.I. Ateşleme
    Soğutma: Hava Soğutmalı
    Ön / Arka Fren: Disk / Kampana
    Ön Lastik: 120/70 – 12
    Arka Lastik: 130/70 – 12
    Dingil Mesafesi: 1270 mm.
    Uzunluk: 1840 mm.
    Genişlik: 695 mm.
    Yükseklik: 1140 mm.
    Boş Ağırlık: 88 kg.
    Azami Yük: 242 kg.
    Yakıt Tankı Kapasitesi: 5 lt.

http://www.rksmotor.com.tr/model/rico-50/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kullanıcısı var mı buralarda şehir içi kısa mesafelerde vitesli mi alınması daha iyi olur yoksa cub scooter tarzı mı iyi olur.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcısı var mı buralarda şehir içi kısa mesafelerde vitesli mi alınması daha iyi olur yoksa cub scooter tarzı mı iyi olur.
    Bi esnaf lokantasında gördüm 3 tane almışlardı paket servis için sordum elemanlarına, atik motor rampalarda çekişi iyi dediler parça kalitesi olarak titanic'ten biraz alt seviyede gibi geldi bana

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Arkadaşlar merhaba..Rico nasıl motor? kullanan sahip olan var mı?

Bir kaç kere sürdüm arkadaş 5,6 aydır sürüyor, iyi motor ondaki motorun tek eksiği ön fren kampanaydı, resimdekiler disk frenli daha iyi olmuş.

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Motoru cumartesi akşamüzeri aldım bugün pazartesi iki günde 70 km yapıverdim.Frenlerinde bir sıkıntı görmedim(Benimki 2019 eylül barkodlu).Benim araç ön fren disk..

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Merhabalar.Sıfır alınan motorda 110 km anca yapılmış vaziyetteyken hava filtresinin davlumbazından yağ sızdığını farkettim.Servise sorduğumda motor çalıştırmadan gaza basmış olduğumdan böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler..Aklıma yatmadı açıkcası.Gidondaki elciği çevirinde MOTOR nedem yağ bassın ki? Benzin olabileceğini söylediler ilk başta ama düpedüz yağ idi.Dedikleri bana mantıklöı gelmedi müşteri hizmetlerini aradım ama ulaşamadım..Bilen var mıdır bu konuhakkında herhangi bir bilgiye sahip olan?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı tarihcifss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Sıfır alınan motorda 110 km anca yapılmış vaziyetteyken hava filtresinin davlumbazından yağ sızdığını farkettim.Servise sorduğumda motor çalıştırmadan gaza basmış olduğumdan böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler..Aklıma yatmadı açıkcası.Gidondaki elciği çevirinde MOTOR nedem yağ bassın ki? Benzin olabileceğini söylediler ilk başta ama düpedüz yağ idi.Dedikleri bana mantıklöı gelmedi müşteri hizmetlerini aradım ama ulaşamadım..Bilen var mıdır bu konuhakkında herhangi bir bilgiye sahip olan?
    Fazla yağ varsa ve sıkıştırdıysanız oradan atmıştır yağı.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)