Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

RKS Titanium 220 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben söyleyeyim; arkadaşlar motoru üç sene önce yine bu fiyattan satıyorlardı. Aç gözlülüklerinin cezasını çektiler.

O motorun titreşiminden bütün internet alemi şikayetçi. Bunu da belirteyim dedim.
    Tvs 180 kullaniyorum sym wolf250 de kullandim titreşim ayni seviyede.çok memnunum.

150 olanini kullanmadim mukayese edemem.
    Seko bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs 180 kullaniyorum sym wolf250 de kullandim titreşim ayni seviyede.çok memnunum.

150 olanini kullanmadim mukayese edemem.
    Valla Wolf 6500-7000 devire kadar güzel de 7000'den sonra en nihayet tek silindir titriyor. Eller uyuşmuyor, depo da güzel ama peg.ler ve aynalar fena. Es kaza korumalı bot yerine spor ayakkabı giysem uyuşur ayaklar..Tvs Apache 180'i bilmem ama titrememesi mümkün değil..

Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Wolf 6500-7000 devire kadar güzel de 7000'den sonra en nihayet tek silindir titriyor. Eller uyuşmuyor, depo da güzel ama peg.ler ve aynalar fena. Es kaza korumalı bot yerine spor ayakkabı giysem uyuşur ayaklar..Tvs Apache 180'i bilmem ama titrememesi mümkün değil..
    Wolf ile gaziemirden,çanakkale ye oradanda bursaya kadar kullandim,samimi olarak söyluyorum tvs 180 ile arasinda bir tık konfor farki vardir veya yoktur.o derece

Titreşim seviyesi gerçekten kişiye göre değişiyor ben çita cg modellerinde titremiyor diyen çok kişiye şahit oldum. Titanic 150-s ve cr1 nasılsa Titanium 220'de tahminimce o kadar titriyordur sonuçta şase motor ve diğer parçalar ortalama olarak tek elden çıkıyor.

Motosikleti
    ......
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf ile gaziemirden,çanakkale ye oradanda bursaya kadar kullandim,samimi olarak söyluyorum tvs 180 ile arasinda bir tık konfor farki vardir veya yoktur.o derece
    Akşam arkadaşimin wolf u ile motorlari değiştik,tvs nin surus stili oturus poz.ve gidon tepkileri wolf ile benzer karakterde oldugunu ve pulsardan daha stabil yol tuttugunu belirtti.(tvs nin agirlik merkezi aşağida)

Arkadaşim 15 yildir bir fiil iki teker ustunde olan ve pulsardan,vstroma,tenereden,transalpe kadar cesitli motor sahibi olmuş birisi.

Rodaj ı'm sorunsuz bir şekil de bitti yok çinmis koreymiş adi imiş diye boş yapanlar gitsin 10 bine 100 lük honda alsın bu motor değerlenince de ağlamasınlar açık ve net.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dorukhanemra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj ı'm sorunsuz bir şekil de bitti yok çinmis koreymiş adi imiş diye boş yapanlar gitsin 10 bine 100 lük honda alsın bu motor değerlenince de ağlamasınlar açık ve net.
    Benim merak ettiğim bir şey var.

Motor 6. viteste 5 bin veya 6 bin devirde kaç km hızda gidiyor.

Veya 100 le giderken kaç bin devirde oluyor yada bildiğin bir ölçü skalası varmı

Alıntı dorukhanemra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RN 180 gibi buda çok değerlenecek gibi geliyor bana fotoğraf ve kullanım hakkında bilgiler aktarırsan güzel olur.

6bin devirde 90 ile 100 km arasında gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Kardeşim ikide bir motoru kotulemeyin plastik kötüymüş en kaliteli plastiği getir dustunde bak bakalım kırılıyomu . İşine gelmeyen almaz ama alçak olanın aklını karıştırmayın . Bn aldım gayet fazlasıyla memnunum iiki almışım bu motoru yakıt olarak 15 16krs arasında bnm CBF ile aynı nerdeyse ama gidişat olarak CBF e havasını guzelcene atar . Motor çok seri vites aralıkları çok mükemmel her vitesde güç aldığını hissediyorsun . İkide bi karalama kampanyası yapmayın motorun önemli parçalari iyi motor bloğu güzel frenlerin ikisi disk yürüyen aksaminda hiçbir sorun yok ama maliyet düşsün diye plastik kalitesiz olsun kaliteli plastik kirilmiyomu sanki . Neymiş ayak koycak yer plastikmis yaa saçma sapan konuşmayın plastikten ayak koycak yer olurmu . Demir in üstünden plastik kaplama yapmışlar bnce daha hoş durmuş egzoz un üstünde aynı plastikden koymuşlar krom kaplama dan bnce kat kat iyi en azından kuflenmez paslanmaz bişi olmaz kafaya taktiniz şeyler incir çekirdeğini dolduracak şeyler değil motorun yuruyeni sorunsuzsa plastik kalitesiz olsa nolur kaliteli olsa nolur bn. 1500km yaptim su ana kadar motoru kullandıkça dahada çok sevdim iiki almışım. Bu paraya alınabilecek bnm görüşüm en iyi motorlardan biri bn 1 ayı geçti alalı peşin aldım ve 7100 lira gibi harika fiyata aldım Honda bı motor çıkardı cb125 f diye 10bin lira şaka değil onbin lira . 7bin yuz liraya 200cc lik 6vites ön arka disk dijital göstergeli güzel bı motor aldım ikide bir motoru kotulemeyin elbette bu kadar fiyat farkını malzemeyi ucuza yapıp cikartacaklar bnm için yuruyeni sorunsuzsa plastige kafa yormam . Motor a guvenmese 50bin km garanti vermez marka

Son hız kaç gördün ?

Alıntı Umitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6bin devirde 90 ile 100 km arasında gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Kardeşim ikide bir motoru kotulemeyin plastik kötüymüş en kaliteli plastiği getir dustunde bak bakalım kırılıyomu . İşine gelmeyen almaz ama alçak olanın aklını karıştırmayın . Bn aldım gayet fazlasıyla memnunum iiki almışım bu motoru yakıt olarak 15 16krs arasında bnm CBF ile aynı nerdeyse ama gidişat olarak CBF e havasını guzelcene atar . Motor çok seri vites aralıkları çok mükemmel her vitesde güç aldığını hissediyorsun . İkide bi karalama kampanyası yapmayın motorun önemli parçalari iyi motor bloğu güzel frenlerin ikisi disk yürüyen aksaminda hiçbir sorun yok ama maliyet düşsün diye plastik kalitesiz olsun kaliteli plastik kirilmiyomu sanki . Neymiş ayak koycak yer plastikmis yaa saçma sapan konuşmayın plastikten ayak koycak yer olurmu . Demir in üstünden plastik kaplama yapmışlar bnce daha hoş durmuş egzoz un üstünde aynı plastikden koymuşlar krom kaplama dan bnce kat kat iyi en azından kuflenmez paslanmaz bişi olmaz kafaya taktiniz şeyler incir çekirdeğini dolduracak şeyler değil motorun yuruyeni sorunsuzsa plastik kalitesiz olsa nolur kaliteli olsa nolur bn. 1500km yaptim su ana kadar motoru kullandıkça dahada çok sevdim iiki almışım. Bu paraya alınabilecek bnm görüşüm en iyi motorlardan biri bn 1 ayı geçti alalı peşin aldım ve 7100 lira gibi harika fiyata aldım Honda bı motor çıkardı cb125 f diye 10bin lira şaka değil onbin lira . 7bin yuz liraya 200cc lik 6vites ön arka disk dijital göstergeli güzel bı motor aldım ikide bir motoru kotulemeyin elbette bu kadar fiyat farkını malzemeyi ucuza yapıp cikartacaklar bnm için yuruyeni sorunsuzsa plastige kafa yormam . Motor a guvenmese 50bin km garanti vermez marka
    50.000 km garantisi yok ama söylediklerinde haklısın karalama yapan arkadaşlar aynı karalamaları benelli içinde yapıyorlar. RKS parasına oranla güzel ve kaliteli üretiyor. RKS gidip Honda'nın bir ürünün alıp kendi etiketini yapıştırsa markadan dolayı fiyat düşecektir. Onun dışında çok fark yok aralarında

Lastiklere kac bar hava basmaliyim bilen varmı acaba aldigimdan beri hava kontrolu yapmadım daha ��

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı ismailay2626 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklere kac bar hava basmaliyim bilen varmı acaba aldigimdan beri hava kontrolu yapmadım daha ��
    Kullanım kılavuzunda yazar yada lastiklerin üzerine bak küçük harfler ile kpa değerleri yazar.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanım kılavuzunda yazar yada lastiklerin üzerine bak küçük harfler ile kpa değerleri yazar.
    Bildiğim, lastik üzerinde yazan değerler, dayanabildiği maksimum basınç değerleridir.
    Kullanım kılavuzuna bakın, yük ağırlığına göre değerler yazılıdır.

Kucuk yazı yok kılavuzda yok elimde bakıp bilgi verseniz cok sevinirim ☺

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bu heriflerden motor falan alınmaz.
    Sitesine baktım, kullanım kılavuzları var, ama "turing modelleri kullanım kılavuzu" diye genellemiş.
    Ulen, 125cc ile 220cc motor aynı ağırlıkta mı? Aynı lastikleri mi kullanıyor?

Acayip adamlar. Alan, kullanana da Allah sabır versin.
    levend84 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu heriflerden motor falan alınmaz.
    Sitesine baktım, kullanım kılavuzları var, ama "turing modelleri kullanım kılavuzu" diye genellemiş.
    Ulen, 125cc ile 220cc motor aynı ağırlıkta mı? Aynı lastikleri mi kullanıyor?

Acayip adamlar. Alan, kullanana da Allah sabır versin.
    Turing dedikleri de Gs alt motor tabir ettikleri eski RKS Titanicler
    emremm bunu beğendi.

Alıntı ismailay2626 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kucuk yazı yok kılavuzda yok elimde bakıp bilgi verseniz cok sevinirim ☺
    Üzerindeki orjinaller lastiklerde yazar rn 180'de de yazıyordu. kpa değerleri yazar onuda google'da dönüştürebilirsin 225 kpa yazar.

Video nasıl yükleniyor bilen varmi

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı Umitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video nasıl yükleniyor bilen varmi
    Videoyu youtube'a yükle video eklenmiş olur. Motosiklet ile ilgili bir video mu çektin.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)