Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla helal olsun. Ben lastik havalarını basmaya bile gitmiyorum 1km ötedeki petrol istasyonuna. Deposunu fulledim, gidonu sola doğru kilitledim, kaskosu gıcır. Bizim garaja koydum. Hırsız çalsa üstündeki benzine yanarım. Zincirini de bol bol yağladıydım. Daha da yılbaşından sonra bir marş basarım, birde gene zinciri yağlarım ne olur ne olmaz die.
    İyice tatlı su motorcusu oldun
    Ben bile dün 150 km lik bir Çatalca turu yaptım

Bundan sonra yağmur çamur olmayan bir hava çıkarsa joker hakkımı kullanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Walla abi ben eskiden böyle değildim. Biliyorsunuz. Şu eds den fırlayan herif beni yerde uzatınca zevkine biner oldum. Üşümekte istemiyorum. 1 tane bilet alacağım. Çıkarsa birşeyler çaktırmadan 150’lik scooter yaparım yanına

Onun dışında ayaklarım ıslanıyor. Sıkıntı oluyor. Neyse yaza 6 ay kaldı şunun şurasında

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Dün sıkı giyindiğim için üşümedim ama Köy yollarında çoğu yerde asfalt yer yer ıslak ve çamurluydu. Anlas lastik bile olsa kayıyor. O havanın ve yerin motoru Dragon50
    75kg. Oyuncak gibi. Bir kere denemiştim. Çok keyifli oluyor

Bu arada rastgele

Motosikleti
    MT-07
    Walla açık söyleyeyim. Biri yüzünden Suzuki drz400sm ye çok fena sardım. Kendimden tırsıyorum. Eskiden işe gidip gelmek için motor sürüyordum. Şimdi ise hobi amaçlı oldu. Bu yüzden dışarıda sürmez oldum. Eskiden kışlık elbiselerim vardı, şimdi ise caddede cafede giyilecek şeyler var.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ya o DRZ400 sarılmayacak gibi bir alet değil yahu, aylar önce bakmıştım, ağzımın suyu aktı. Burada satıyor olsalar düşünebilirdim, bir şekil bu olaya (dual sport veya supermoto) bulaşacağım ileride herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Ben bunu yerim yahu

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o DRZ400 sarılmayacak gibi bir alet değil yahu, aylar önce bakmıştım, ağzımın suyu aktı. Burada satıyor olsalar düşünebilirdim, bir şekil bu olaya (dual sport veya supermoto) bulaşacağım ileride herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Ben bunu yerim yahu
    Üstad,piyanocuya biraz alerjim olsada,

Wr250 iyi gibi..

Ama illa suzuki dersen,saglamlikta iki tane piyano eskitir..orasi ayri

Ayrica linki verdigin modeldeki mikuni bsr36 karburator,benim diyen enjeksiyonu cebinden cikartir..o derece..benzer karburator Bs29 olani benim tvs de var.zımba...relantisini dinleyen Abi enjeksiyonlu mu bu diyor..

Motosikleti
    MT-07
    Bizim bold wr250 aldığından beridir sesi soluğu çıkmıyor. Kendini dağa daşa vurdu eleman. Piyanocuyu bende sevmiyorum. Özgürlüğün Çelik kanatları die die öldük. Herifler sağlam bir fiyat çekince vazgeçtim. Lakin mt-07 sahibi olmadan ölmeyeceğim.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Bizim bold wr250 aldığından beridir sesi soluğu çıkmıyor. Kendini dağa daşa vurdu eleman. Piyanocuyu bende sevmiyorum. Özgürlüğün Çelik kanatları die die öldük. Herifler sağlam bir fiyat çekince vazgeçtim. Lakin mt-07 sahibi olmadan ölmeyeceğim.
    Daha dün aklima gelmişti,serkan epeydir yok,hunharca eymir gölü yapiyordur,hatta hizini alamadan kirikkaleye bile vurmustur wr yi..

Mt07 yerine,suzuki sv650 olmaz mi?

Az biraz kafan karişsin..ama elindekiyle iyi takas yaparsin..tam ruletlik...

Motosikleti
    MT-07
    Yok daha sv650’ye bulaşmam. Distribütör getirmiyor ben mi uğraşacağım? Mt-07’den de fazlasını almaya gerek yok. Kışın zaten kullanılmıyor, yazında İstanbul’da sıkıntı. V-strom falan kovalasan ne olacak? 40 yılda bir uzun yola çıkılacak die de alınmaz o motorlar. O yüzden şimdilik benim motor iyi, olursa mt-07 olur. Dahası da olmaz zaten.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    En güzeli (kendi garajın olacak) uzun yola, güzel havaya V Strom + çıldırmaya eğlenceye DRZ400 + yağmur çamur şehiriçi için bir X Max 300. Şahane kombo.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli (kendi garajın olacak) uzun yola, güzel havaya V Strom + çıldırmaya eğlenceye DRZ400 + yağmur çamur şehiriçi için bir X Max 300. Şahane kombo.
    Mondial 110cc spacy çakması olmuş 6000₺ ne zevki?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dün aklima gelmişti,serkan epeydir yok,hunharca eymir gölü yapiyordur,hatta hizini alamadan kirikkaleye bile vurmustur wr yi..

Mt07 yerine,suzuki sv650 olmaz mi?

Az biraz kafan karişsin..ama elindekiyle iyi takas yaparsin..tam ruletlik...
    wr250r ı alamadım ama ktm exc f 250 ile dağ tepe komadan gezdim 3 ay 😁 sonra dağlar tepeler bana göre değilmiş deyip fazerlendim tekrar. Ama bu sefer 8 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaa,devirde mi yoksa pazarlikta mi sorun çikti..
    Abi adam lavuk çıktı, telefonda pazarlığımızı yaptık ettik Trabzona kadar da gittik, servise götürüp gösteremezmiş biz ustamızı götürecekmişiz 😀

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Sen şehir içinde biniyorsun Mt07 yi tam biçilmiş kaftan vur patlasın çal oynasın gidersin. Yolu bile uzatırsın keyiften ama o şekilde kullanmanın bedelini benzinlikte ödersin 😀 Uzun yol 130 geçmeden 4-4,5 yakıyor ama şehir içi gazlarsan 6 görülür.

Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wr250r ı alamadım ama ktm exc f 250 ile dağ tepe komadan gezdim 3 ay �� sonra dağlar tepeler bana göre değilmiş deyip fazerlendim tekrar. Ama bu sefer 8 ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Abi adam lavuk çıktı, telefonda pazarlığımızı yaptık ettik Trabzona kadar da gittik, servise götürüp gösteremezmiş biz ustamızı götürecekmişiz ��
    Yaptiği ayip,hadi servise bakimlari icin gitmedigini varsayalim,ama makinasina guvenen adam her turlu şeffaf olur.

Ulan cuzdan mi bu ustayi heryere yanimizda taşiyacaz..

Makina düzgünmüydü?sesi,çalişmasi.kozmetiği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

wr250r ı alamadım ama ktm exc f 250 ile dağ tepe komadan gezdim 3 ay �� sonra dağlar tepeler bana göre değilmiş deyip fazerlendim tekrar. Ama bu sefer 8 ��

Abi adam lavuk çıktı, telefonda pazarlığımızı yaptık ettik Trabzona kadar da gittik, servise götürüp gösteremezmiş biz ustamızı götürecekmişiz ��

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Sen şehir içinde biniyorsun Mt07 yi tam biçilmiş kaftan vur patlasın çal oynasın gidersin. Yolu bile uzatırsın keyiften ama o şekilde kullanmanın bedelini benzinlikte ödersin �� Uzun yol 130 geçmeden 4-4,5 yakıyor ama şehir içi gazlarsan 6 görülür.
    Serkanim,

Mt25e 6lt yaktiran adama Mt07 nin 6lt si bedava gelir.torkuda bonus olur..top speedi ise piyango olur..

Angry artik kaskin icinden sirita sirita gazlar..vayyt...
    Angrypower bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Abi ben baktım hoşuma gitmeyen sesler vardı, normalde bakarım hoşuma gitmeyen birşey olmazsa ustaya bile göstermem. Bisikletçiden bozma bi yer var kapısının önünde cup felan var oraya gösterelim dedi eleman kabul etmedim. Bi gerildik yol masrafımı aldım döndüm.
    ne mt25 i Dominör ne oldu 😀 Mt25 bildiğin eşşek mt07 nin yanında, bence commuterden tek farkı top speedi yüksek 😁

Motosikleti
    ......
    Abi ben baktım hoşuma gitmeyen sesler vardı, normalde bakarım hoşuma gitmeyen birşey olmazsa ustaya bile göstermem. Bisikletçiden bozma bi yer var kapısının önünde cup felan var oraya gösterelim dedi eleman kabul etmedim. Bi gerildik yol masrafımı aldım döndüm.
    ne mt25 i Dominör ne oldu �� Mt25 bildiğin eşşek mt07 nin yanında, bence commuterden tek farkı top speedi yüksek ��
    Saglik olsun,sana motor çok denk gelir iyisi..acele etme..

Dominarin pilavini yedik.

0km kampanyadan mt25 aldi..ilerisi icin takaslik mantigiyla..iyide yapti aslinda..

Takasta mt25 almayan bayiyi döverler o derece iddialiyim..

Ama motora eşek deme ayip olur,daha agiz dadiyla binemedi..

Tatli su motorcusu oldu,mt7 yi alinca zincirlerini kiracak...
    Angrypower bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Mt07nin yanında öyle valla 😀 Ben vfr dan sonra takasla almıştım mt25 1 kez bindim 30km sonra ilana koydum. Alt devirleri aşırı ölü.

Neyse şu tvs yi alayım diyorum yola giderken fazerla, köye felan giderken tvs ile giderim. zaten öyle hard cross felan bana göre değilmiş patika yolda felan uygun lastikle tvs iş görürmü. En fazla tarlaya girerim yani. Birde çekme belgeli motoru trafiğe sokmak ne kadara maal olur acaba? Rtr150 nin ikinci el plakalıları 4 bin civarı akü masrafıda olucak büyük ihtimal ucuz derken daha pahalıya gelmesin.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Mt07nin yanında öyle valla �� Ben vfr dan sonra takasla almıştım mt25 1 kez bindim 30km sonra ilana koydum. Alt devirleri aşırı ölü.

Neyse şu tvs yi alayım diyorum yola giderken fazerla köye felan giderken tvs ile giderim. zaten öyle hard cross felan bana göre değilmiş patika yolda felan uygun lastikle tvs iş görürmü. En fazla tarlaya girerim yani. Birde çekme belgeli motoru trafiğe sokmak ne kadara maal olur acaba. Rtr150 nin ikinci el plakalıları 4 bin civarı akü masrafıda olucak büyük ihtimal ucuz derken daha pahalıya gelmesin.
    Her yola girer,yolda birakmaz.

Bandrol borcu yok varsayiyorum.

182tl noter
    150tl plaka+tuv
    400tl sigorta
    70tl aku
    100tl ustaya bakim icin.(yag,buji,filtre)
    100tl extra

Max 1000tl yer.

Motorun yururu iyi ise yine kârdasin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Sigortayı noteri sayma abi zaten ne alsak bizde onlar. Bakımıda kendim yaparım 500üm gider benim. Bandrol borcu yoktur olsa bahsederdi, 3000e gelmiş olur bize motosikletin evveli düzgün tek sorun 6-7 aydır binilmiyo hiç.

Motosikleti
    ......
    Tuv`e girecek motor mecbur(çekme belgeli oldugu için).kalanini halledersin.

Yağ degisimi yeterli(uzun sure yattigi icin)

Aldiktan sonra frenlere,lastiklere,aydinlatmalara bak,gerekirse elden geçir.oyle muayeneye sok.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    DRZ bahsi geçti damladı hemen.2 senedir hayalimdeki tek motor bu sene acayip heveslendim canlısını bulamadım yine pes ettim.Ölü motorlara 15-16 yazmışlar kafayı yiyeceğim.Sıfırı gelmiyor bişeyi gelmiyor aldıkları günkü fiyata satıyorlar.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)