Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha x city 250
    Alıntı Guy Fawkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce 300 km lik bir yolculuktan döndüm
    Frenler şahane,ABS gerçekten büyük gereklilik
    Çok keyifli bir yolculuktu

http://<a href="https://hizliresim.c...r6.jpg</a></a>
    Hayırlı Olsun kardeşim.Bence fiyat performans olarak çok güzel bir motor a sahip olmuşsun.Kazasız belasız kullan.Senden ricamız bizi motor ile ilgili bolca bilgilendir.
    Guy Fawkes bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Motosikleti araba kullanan birisine gösterdim. Yani piyasaya fiyatlara hakim olmayan birisine. Fiyatını tahmin et dedim en fazla 5-7 bin dedi. 16 bin dediğimde çok şaşırdı o kadar göstermiyor, parasını hak edecek bir görüntüsü yok dedi. Görsel de performans kadar önemli olduğu için bu yorum üzdü beni açıkçası. Henüz bizzat dükkana gidip göremedim. O yüzden satın alan arkadaşlar bol bol görsel atabilirlerse güzel olur almayı düşünen arkadaşlar için.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018

Bugün kendi adıma deniz sezonunu açtımyaklaşık 120-130 km lik bir yolculuk yaptım
    Motosikletin yakıt tüketimi hakkında bilgi sahibi oldum,100 tl lik yakıt koymuştum ve 400 km ye geldiğimde halen 2 diş yakıt vardı,rodajda olmasına rağmen iyi diyebilirim
    pintus ve oialdemir bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti araba kullanan birisine gösterdim. Yani piyasaya fiyatlara hakim olmayan birisine. Fiyatını tahmin et dedim en fazla 5-7 bin dedi. 16 bin dediğimde çok şaşırdı o kadar göstermiyor, parasını hak edecek bir görüntüsü yok dedi. Görsel de performans kadar önemli olduğu için bu yorum üzdü beni açıkçası. Henüz bizzat dükkana gidip göremedim. O yüzden satın alan arkadaşlar bol bol görsel atabilirlerse güzel olur almayı düşünen arkadaşlar için.
    5-7 bin liraya almak için bir kaç sene öncesine gitmen gerek. Gerçekten dediği doğru çok pahalandı daha doğrusu paramız değersizleşti. 2016'da ns200'ü 7000-7500 gibi rakama sıfır alabiliyordun bugün 14500lira. Fiyatı piyasa piyasa şartlarına göre pahalı değil kısacası.
    pintus bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Benim motorada şahinci bi arkadaş böyle şeyler demişti , yanında duran rs200üde çok beğendiler kız arkadaşıyla beraber . Yolda 210 km/h m4 egzozla yanlarından geçince fikirleri değişti 😁
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorada şahinci bi arkadaş böyle şeyler demişti , yanında duran rs200üde çok beğendiler kız arkadaşıyla beraber . Yolda 210 km/h m4 egzozla yanlarından geçince fikirleri değişti ��
    Hocam onlar da abartmış biraz ama. Baktım da görsellerden mis gibi görüntüsü var. Tam istediğim tipte maşallah.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Bence o arkadaşa şöyle bir iyilik yapın
    Burakın motosikleti,ülkede hiş bir şey üretmediğimiz için herşeyin dışardan geldiğini anlatın
    Özellikle arabalardan olmak üzere,motosiklerden ve arabalardan alınan ÖTV,KDV ek gümrük vergilerini anlatın(rakamları bilmeyebilirsiniz araştırıp öğrenince şaşıracaksınız)
    Paramızın yabancı paralar karşısında ne kadar değersiz olduğunu anlatın
    Malı kodamanlar götürdüğü için 3 kuruşa çalışmak zorunda kaldığımızı bu yüzden alım gücümüzün olmadığını anlatın

Hayatta bana keyf veren çok az şey var arabalar ve motosikletler bunlardan 2'si ama 1.4 motorlu jeep compass 275 bin lira olmuş
    Neyse demem o ki bu fiyata bu motor bedava,keşke 3 bin lira olsa,keşke land rover velar 200 bin lira olsa ve ilerde bi gün alma hayalleri kursak ama şartlar böyle üzülsekte sevinsekte böyle
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hocam onlar da abartmış biraz ama. Baktım da görsellerden mis gibi görüntüsü var. Tam istediğim tipte maşallah.
    Eyw hocam , daha iyileri sizin olsun .demem o ki ; bilmeyen adama cbr125 yada r125 ile mt09u yan yana koysan gözü racinge gidiyor. Naked motorları bişeye benzetemiyorlar ☺
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Bence o arkadaşa şöyle bir iyilik yapın
    Burakın motosikleti,ülkede hiş bir şey üretmediğimiz için herşeyin dışardan geldiğini anlatın
    Özellikle arabalardan olmak üzere,motosiklerden ve arabalardan alınan ÖTV,KDV ek gümrük vergilerini anlatın(rakamları bilmeyebilirsiniz araştırıp öğrenince şaşıracaksınız)
    Paramızın yabancı paralar karşısında ne kadar değersiz olduğunu anlatın
    Malı kodamanlar götürdüğü için 3 kuruşa çalışmak zorunda kaldığımızı bu yüzden alım gücümüzün olmadığını anlatın

Hayatta bana keyf veren çok az şey var arabalar ve motosikletler bunlardan 2'si ama 1.4 motorlu jeep compass 275 bin lira olmuş
    Neyse demem o ki bu fiyata bu motor bedava,keşke 3 bin lira olsa,keşke land rover velar 200 bin lira olsa ve ilerde bi gün alma hayalleri kursak ama şartlar böyle üzülsekte sevinsekte böyle
    Hocam sonuna kadar haklısınız. Benim demek istediğim görselinin fiyatını hak etmediğini söylediğiydi. Yani 15-16 bin gibi görünmüyordu. Bunu söyledikten sonra GSX-R125 gösterdim ve 20-25 bin gösteriyor falan dedi aynı kişi. Daha sonra MT 125 gösterdim yine fiyatını gösteriyor dedi. Hatta bu konu üstüne önemli olan görüntü mü işlevi mi diye bir süre tartıştık falan sonradan zevkler renkler tartışılmaza bağladık. Şahsen ikisi de dengeli olmalı.

Bu motosiklet piyasaya göre fiyat olarak çok uygun güzel fakat dediğim gibi gerçekte bizzat göremediğim için görsellerden böyle bir yorum aldım. Bana da sorarsanız MT 125 veya CB 125R kadar içime sinen bir görüntüsü yok görsellerden gördüğüm kadarıyla. Gerçekten gördüğümde umarım fikrim değişir.

Hocam genelde attığınız fotoğraflar çaprazdan veya arkadan. Tamamen yandan olan bir görüntüsü yok mu acaba ? Ayrıca yandan üstünde oturduğunuz bir fotoğraf olursa güzel olur.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    [IMG][/IMG]

Bunlar var
    Motosiklet tahmin ettiğinden daha heybetli,yazdıklarınla bence karşılaştırılmaz,yinede tasarım subjektif bişey
    İçinize sinmeyen bişey almayın ama içinize sinmesi için görmeniz lazım
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 250R
    Pulsar 200 ns ile bu motor arasında kaldım. Pulsar alsam yeni lastik takmak gerekecek ortalama 500-600 tl ona gidecek ve bu motorun fiyatina yaklasacak. Bu motor 250cc pulsara göre daha iyi. Ilk motorum olacak benelli nin malzeme kalitesi servis ağı ve yedek parca fiyatları nasıldır acaba bilenler yardimci olursa cok sevinirim

osmanada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat performans motoru olarak görünüyor. Ben de almayı düşünüyorum fakat tedarik sıkıntılı. Motosiklet bayilerde yok.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Benelli MC Logosunu yapıştırın kulübe kayıt olun arkadaşlar..

Arma Linki

Grup Linki
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Hocam en sağdan 2. sıradaki simgeye tıklayınca (insert video) pencere açılıyor. Açılan pencerede Enter your video clip URL below yazan yerin altına video linkini yapıştırıp ok diyorsunuz.
    Özelden gönderdiğiniz mesaja cevaben yazdıklarım sanırım gitmiyor burdan yazmak istedim
    Plaka 27.5
    sigorta 220
    ruhsat 138
    Kasko yaptırmadım,umarım aldığınızda mutlu olursunuz
    pintus bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    https://resmim.net/f/k2IwOt.jpg
    https://resmim.net/f/DTJqNu.jpg
    Bugün kendi adıma deniz sezonunu açtımyaklaşık 120-130 km lik bir yolculuk yaptım
    Motosikletin yakıt tüketimi hakkında bilgi sahibi oldum,100 tl lik yakıt koymuştum ve 400 km ye geldiğimde halen 2 diş yakıt vardı,rodajda olmasına rağmen iyi diyebilirim
    Bir depo ile 450 km gitmiştim

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir depo ile 450 km gitmiştim
    Eski TNT 25 kullanıcısı olarak bir sorum olacaktı size

Motorun yağına nasıl bakıyorsunuz?Motorun sağ tarafındaki kapağı çıkarınca içinde yağ ölçüm çubuğu göremedim

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250

Motorun yağına nasıl bakıyorsunuz?Motorun sağ tarafındaki kapağı çıkarınca içinde yağ ölçüm çubuğu göremedim
    Yağın durumunu hiç kontrol etmedim. Sadece seviyesine bakardım arada. Çünkü sık değiştiriyordum.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....Sadece seviyesine bakardım arada...
    Arkadaş galiba, seviyesine nereden bakacağını sormuş. Çubuk yok diyor.

Yağ penceresi mi var?
    Guy Fawkes bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+

Ama bunlar kullanım kılavuzunda yazıyor hep.
    https://ibb.co/hUrDMx
    oialdemir bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama bunlar kullanım kılavuzunda yazıyor hep.
    https://ibb.co/hUrDMx
    Yani. Biz öz be öz Türk'üz, önce çalıştırırız sonra kılavuza bakarız. O da çalışmazsa.
    pea bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)