Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni kastettiysen satmadım. Satmaya da niyetim yok şimdilik çünkü memnunum. Yakıtı da çok iyi. Neden satayım? Tam bir f/p motoru bana göre çünkü 400 Cc olarak 18000'e ve taksitli başka hiç uzak yakın rakibi yok. Ben değişik markaları da takip ediyorum.

Motosiklet yok yazıyordu da o yüzden sordum.Girmemişsin demek ki bilgiyi.Ne farkları var 2017 ve 2018 modellerinin birbirlerinden ? Bir de fiyatı daha fazlaydı sanki. 2. el mi aldınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet yok yazıyordu da o yüzden sordum.Girmemişsin demek ki bilgiyi.Ne farkları var 2017 ve 2018 modellerinin birbirlerinden ? Bir de fiyatı daha fazlaydı sanki. 2. el mi aldınız ?
    Seni mi kırıcam,girdim bilgileri ben sıfır olarak 2017 model aldım 12 taksitle 18000'e. Şu an yok artık bu fiyatlara ve yakında yeni modellere de zam gelicek. Almayı düşünen varsa alsın karlı çıkar. Sadece model yılı farkı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Sadece Antalya bayisi son bir kaç günde belki 4-5 tane dominar sattı ve şu an elinde yok. Yeni kurulum yapmak üzere eline yeni geldi motor. Az önce ordaydım ve show room bomboştu.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    https://imagizer.imageshack.com/v2/2...924/iq5cez.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/lBhfgp.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/Aj8ynF.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...923/mDSLXF.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/cQcuFi.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Bugün akşam üstü motosikleti teslim aldım ilginç bir şekilde trafikte kaldırımda motosikletin son kontrolleri yapılırken filan herkes ilgiliyle bakım sorular sordular netice itibariyle tasarım çok güzel
    20-25 km kadar sürdüm 80-85 i hiç geçmedim ilk izlenimden bahsetmek isterim fakat sanırım hem objektif olamam hem yeterliliğim yok
    Ben çok heyecanlandım kullanırken

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Alıntı Ebabil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Hemşerim.
    Dün akşam iş çıkışı bayiye uğradım.
    Kırmızı renk BN251'in aküsünü takıyorlardı.Sanırım sizin aldığınız oydu.
    Plaka çıkarırken Şöforler odasına ödeme yapmadan önce,
    " bağış yapmak istemediğinizi belrtin."
    Teşekkür ederim,benim ki siyah olan,2 adet geldi ve ikisi de aynı gün satıldı
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Guy Fawkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://imagizer.imageshack.com/v2/2...924/iq5cez.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/lBhfgp.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/Aj8ynF.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...923/mDSLXF.jpg
    https://imagizer.imageshack.com/v2/8...922/cQcuFi.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Bugün akşam üstü motosikleti teslim aldım ilginç bir şekilde trafikte kaldırımda motosikletin son kontrolleri yapılırken filan herkes ilgiliyle bakım sorular sordular netice itibariyle tasarım çok güzel
    20-25 km kadar sürdüm 80-85 i hiç geçmedim ilk izlenimden bahsetmek isterim fakat sanırım hem objektif olamam hem yeterliliğim yok
    Ben çok heyecanlandım kullanırken

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

Teşekkür ederim,benim ki siyah olan,2 adet geldi ve ikisi de aynı gün satıldı
    Ben de siyahını beğenmiştim ve gerçekten güzel görünüyor. Egzoz sesini merak ettim doğrusu. İnceleme videosu çekersin artık

Hocam Benelli'nin servis ağı nasıldır ilgi alakası, yedek parçaları ve ileride satmak istersek çıkarabilir miyiz elden ?
    Şahsen ederinin üstünde olduğunu bile bile Honda CB125R almayı düşünüyordum parça kalitesi,servis ağı vs. özelliklerinden dolayı ama bu model aklımı karıştırdı açıkçası. Fakat şüphelerim var. Lütfen ikna edin beni, ikna olmak istiyorum.
    Guy Fawkes ve Kaptann bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Benim asıl merak ettiğim, TNT25'deki sorunların bitip bitmediği.

Sürüş esnasında stop etme,
    Plastik kısımdaki zırıltılar,
    Stator yanması; değiştirdikleri motorlardan şikayet gelmedi sanırım,
    Bir kaç tane lambda sensörü sorunu vardı,
    Akü kablosu gibi saçma bir arıza da vardı,
    .....,
    .....,

Başka var mı? Eklerseniz takip edelim.
    Ergün Er. bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim asıl merak ettiğim, TNT25'deki sorunların bitip bitmediği.

Sürüş esnasında stop etme,
    Plastik kısımdaki zırıltılar,
    Stator yanması; değiştirdikleri motorlardan şikayet gelmedi sanırım,
    Bir kaç tane lambda sensörü sorunu vardı,
    Akü kablosu gibi saçma bir arıza da vardı,
    .....,
    .....,

Başka var mı? Eklerseniz takip edelim.
    Bahsettiğiniz sorunları bende okumuştum ve birçoğunu kullanıcıları hallettiğini söylemişlerdi,zaten TNT 25 den farkı ABS,Euro 4 ve lastikleri bunlar dışında büyük farklılıklar yok sanırım,akıllı bir üretici sorunlu parçaları yenilenen bir motosiklet de tekrar kullanmaz ama yinede bilemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Ben de siyahını beğenmiştim ve gerçekten güzel görünüyor. Egzoz sesini merak ettim doğrusu. İnceleme videosu çekersin artık

Hocam Benelli'nin servis ağı nasıldır ilgi alakası, yedek parçaları ve ileride satmak istersek çıkarabilir miyiz elden ?
    Şahsen ederinin üstünde olduğunu bile bile Honda CB125R almayı düşünüyordum parça kalitesi,servis ağı vs. özelliklerinden dolayı ama bu model aklımı karıştırdı açıkçası. Fakat şüphelerim var. Lütfen ikna edin beni, ikna olmak istiyorum.
    Servis ağı kuba motor bakıyor üstelik fabrikaları da var burada tabi bilemiyorum ama umarım iyidir,benim aylardan beri okuduklarım çok sıkıntı yaşamayacağımı düşündürdü.
    CB 125 bende düşündüm ama 125lik bir motora o parayı vermek biraz saçma gibi
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Bahsettiğiniz sorunları bende okumuştum ve birçoğunu kullanıcıları hallettiğini söylemişlerdi,zaten TNT 25 den farkı ABS,Euro 4 ve lastikleri bunlar dışında büyük farklılıklar yok sanırım,akıllı bir üretici sorunlu parçaları yenilenen bir motosiklet de tekrar kullanmaz ama yinede bilemiyorum
    Üstat, öncelikle hayırlı olsun. kazasız belasız..

Bizimkisi biraz bencillik oluyor ama, sizden kullanım aşamanızda konuya deneyimlerinizi, varsa sorunları yazmanızı bekleriz.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018

Kendi çektiğim egzoz sesi buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=7H8e67cUph0

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Üstat, öncelikle hayırlı olsun. kazasız belasız..

Bizimkisi biraz bencillik oluyor ama, sizden kullanım aşamanızda konuya deneyimlerinizi, varsa sorunları yazmanızı bekleriz.
    Ne bencilliği tabi ki
    Bildiğim ve öğrenebildiğim kadar yazarım
    Motoru çok fazla artısı var fiyatı da vergileri ve dolor/euro kurunu düşününce iyi gözüküyor,ayrıca İtalyan kökenli saymaya gerek olmayan bisürü artı özelliği var

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Bişey daha ekleyeyim,sanırım motorun fiyatı ilerleyen aylarda hatırı sayılır şekilde artacak
    O yüzden inceleyin kafanıza yatarsa bir an önce alın
    oialdemir ve pintus bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yalova ve Bursa'da dükkanları aradım da daha gelmemiş...

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Yalova ve Bursa'da dükkanları aradım da daha gelmemiş...
    Sanırım üretim kısıtlı şuan,daha önce yazmıştım adana bayinin söylediğine göre 10 tane istemişler ama 2 tane gelmiş
    Motosikleti almadan önce ekipmanları almıştım onları da paylaşayım almak isteyenlere yardımcı olur

Prosev 7175 mont
    MT revenge kask
    Urban ur6 disk kilidi
    vexo speed eldiven
    Zandona 3260 dizlik
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Sanırım üretim kısıtlı şuan,daha önce yazmıştım adana bayinin söylediğine göre 10 tane istemişler ama 2 tane gelmiş
    Motosikleti almadan önce ekipmanları almıştım onları da paylaşayım almak isteyenlere yardımcı olur

Prosev 7175 mont
    MT revenge kask
    Urban ur6 disk kilidi
    vexo speed eldiven
    Zandona 3260 dizlik
    Başka bayilerle de görüştüm. Genelde siparişi verdik bekliyoruz veya 1 hafta içinde gelecek şeklinde konuşuyorlar. Bir an önce almak lazım bunu. İlerleyen günlerde zamlanacağını düşünüyorum. Bu arada ekipman için teşekkürler. Aynı diski ben de alabilirim. Ayrıca stok egzoz sesini pek beğenemedim. Araştırırken şöyle bir video buldum. Ses efsane

Bu egzoz yasal mı acaba ?
    Edit: DB killer takılı değilmiş..

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Başka bayilerle de görüştüm. Genelde siparişi verdik bekliyoruz veya 1 hafta içinde gelecek şeklinde konuşuyorlar. Bir an önce almak lazım bunu. İlerleyen günlerde zamlanacağını düşünüyorum. Bu arada ekipman için teşekkürler. Aynı diski ben de alabilirim. Ayrıca stok egzoz sesini pek beğenemedim. Araştırırken şöyle bir video buldum. Ses efsane https://www.youtube.com/watch?v=6jQ5TJb5Lxs

Hocam böyle onizlemili videoyu nasıl yukluyosunuz

Motosikleti
    Hocam böyle onizlemili videoyu nasıl yukluyosunuz
    Hocam en sağdan 2. sıradaki simgeye tıklayınca (insert video) pencere açılıyor. Açılan pencerede Enter your video clip URL below yazan yerin altına video linkini yapıştırıp ok diyorsunuz.
    Guy Fawkes bunu beğendi.

Prosev 7175 mont
    MT revenge kask
    Urban ur6 disk kilidi
    vexo speed eldiven
    Zandona 3260 dizlik
    Fabrikayı ve bayiler ile görüştüm bende bayiler yüksek miktarda sipariş vermiş ama fabrika üretim miktarına göre gönderim yapmış anladığım kadarıyla üretimleri devam etmekte kamyonu doldurup doldurup gönderiyorlar. Bu arada hayırlı uğurlu olsun TNT 25 ile aynı ama abs hakkında detaylı bilgiler bekliyoruz.

Başka bayilerle de görüştüm. Genelde siparişi verdik bekliyoruz veya 1 hafta içinde gelecek şeklinde konuşuyorlar. Bir an önce almak lazım bunu. İlerleyen günlerde zamlanacağını düşünüyorum. Bu arada ekipman için teşekkürler. Aynı diski ben de alabilirim. Ayrıca stok egzoz sesini pek beğenemedim. Araştırırken şöyle bir video buldum. Ses efsane https://www.youtube.com/watch?v=6jQ5TJb5Lxs

Bizim trafikçiler böyle bir egzoz görürse ceza yazmak için can atarlar hiç kendini riske atma

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

ki zaten TNT 25'in sesinden dolayı polis ceza kesmeye çalışmış diyen bir kaç arkadaşa vardı forumda bu egzozu takarsan kesin ceza yersin.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Şimdi benim anlamadığım bu Benelli 100 yıl üstü geçmişi olan İtalyan bir marka sanırım ama Çinlilere mi satılmış ne olmuş tam anlamadım. Çin malı mı Çinliler mi üretiyor nedir bunun aslı astarı ne olmuş ?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi benim anlamadığım bu Benelli 100 yıl üstü geçmişi olan İtalyan bir marka sanırım ama Çinlilere mi satılmış ne olmuş tam anlamadım. Çin malı mı Çinliler mi üretiyor nedir bunun aslı astarı ne olmuş ?
    Çin'li bir firma yüksek oranda hisselerini aldı. Alan firma ise keeway.(bu firma Harley Davidson ile de anlasti) Merkez yine İtalya'da tasarım ve mühendislik İtalya'da yapılıyor. Üretim İtalya'daki fabrikada da devam etsende özellikle düşük hacimli motorlar Çin'de üretliyor.
    1130, 899 İtalya'da çıkıyordu en son.

Gelly'nin Volvo'yu satın almasının biraz daha farklı bir hali var ortada.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Az önce 300 km lik bir yolculuktan döndüm
    Frenler şahane,ABS gerçekten büyük gereklilik
    Çok keyifli bir yolculuktu

[IMG][/IMG]
    pintus, emremm, aorer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Az önce 300 km lik bir yolculuktan döndüm
    Frenler şahane,ABS gerçekten büyük gereklilik
    Çok keyifli bir yolculuktu

http://<a href="https://hizliresim.c...r6.jpg</a></a>
    Siz BN'den önce ne kullanıyordunuz?

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Siz BN'den önce ne kullanıyordunuz?
    Yılları net hatırlamasam da üniversite 3. sınıfta 100 cc lik bir motosiklet satın almıştım 4 yıl civarı kullandım ünversite bitince amcama verdim,sonra 6-7 yıl ara verdim ama daha yüksek cc li motosikletleri deneme amaçlı kullanmışlığım oldu çok nadirde olsa,yinede çok tecrübesiz sayılırım

Ben beğendim motosikleti ama daha tecrübeli arkadaşların fikirleri daha kıymetli olacaktır
    emremm bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)