Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    GezeGeze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BENELLİ BN251
    Dalgalanma icin servise bir ugradim Bu normal bir durum dedi Sıkınti yok motorda dediler. Bende devam ediyorm binmeye

Motosikleti
    Benelli BN 251
    Bugün 200 km yi geçtim. Gittikçe hem dalgalanma hem de stop sorunu ortadan kalkıyor. Havalar da tabi ısındı bu da bir faktör olmalı.

Motosikleti
    Benelli BN 251

Buradaki arkadaşlarla yapttığımız fikir alışverişinin neticesinde hem arka çantayı destekleyecek hem de yan çantaların takılmasına imkan sağlayacak şekilde demirimizi monte ettik. Herkese teşekkürler
    aorer, GezeGeze ve kdiner bunu beğendiler.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Benelli BN 251 tur camı taktıran var mı?

Motosikleti
    Benelli BN 251
    Cam için bayağı bi araştırma yaptım. Aliexpresste vardı hem kısa hem de pahalı ona da vergi getirdiler şimdi daha da yükselmiştir. Türkiyede yapılanlar yalandan, baştan savma. Zaten o da tnt25 için uapılıyor ama bn251 e de uyar. En son çağlar motor camı diye izmirde bir abiye ulaştım. Yaptığı işler çok hoşuma gitti. Görüştüm, istediğiniz şekilde imal edebilirim diyor hem de kaliteli malzeme. Şu borçları bitireyim inşaallah onu da taktıracam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Hatta bazı arkadaşlar pulsar camını uydurmuşlar, biraz eğreti duruyor ama ucuz.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı silleli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cam için bayağı bi araştırma yaptım. Aliexpresste vardı hem kısa hem de pahalı ona da vergi getirdiler şimdi daha da yükselmiştir. Türkiyede yapılanlar yalandan, baştan savma. Zaten o da tnt25 için uapılıyor ama bn251 e de uyar. En son çağlar motor camı diye izmirde bir abiye ulaştım. Yaptığı işler çok hoşuma gitti. Görüştüm, istediğiniz şekilde imal edebilirim diyor hem de kaliteli malzeme. Şu borçları bitireyim inşaallah onu da taktıracam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

Hatta bazı arkadaşlar pulsar camını uydurmuşlar, biraz eğreti duruyor ama ucuz.
    Verdiğin bilgi için teşekkürler.. Araştıracağım..

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Arkadaşlar motosikleti satıyorum. 12 bin liraya verip geçeceğim. İlgilenenler buradan veya özelden yazarak ulaşabilirler.

Önceki sayfalardaki yazılarımdan okuyabilirsiniz; 2018 Haziran çıkışlı. 5000 Km'de. Bakımları Antalya İlhan Motor'da yapıldı. Düşeri, kalkarı yok. Temiz. Bir sorunu yok.

Şahsi olarak, seçim öncesi nakte geçsem iyi olacak diye düşünüyorum.

12 bin liraya verip geçeceğim.

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    iyi günler motosiklet için koruma demiri nereden bulabilirim. yada koruma takozu hangi modellerin ki oluyor.

Motosikleti
    Benelli BN 251
    Bildiğim kadarıyla koruma demiri yok. Özel yapım takozlar da 150 den aşağı yok. Üniversaller var 60, 70 den başlıyor, uyar ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Ben de takamadım henüz.

Motosikleti
    BENELLİ BN251
    Arkadaslar bugun motorumu garaja koydum kilitleyecem.herzaman ayaklik tarafina (sola) cevirip gidonu kitler birakirdim Bu sefer nedense gidon bir turlu tam sola donmedi sanki bisey engelliyordu anlamadim tam sag cevirip kitledim
    Tam sola donmuyordu donmedigi icin kilitleyemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Neden olabilir fikri olan var mi?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Kaptandadas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun motorumu garaja koydum kilitleyecem.herzaman ayaklik tarafina (sola) cevirip gidonu kitler birakirdim Bu sefer nedense gidon bir turlu tam sola donmedi sanki bisey engelliyordu anlamadim tam sag cevirip kitledim
    Tam sola donmuyordu donmedigi icin kilitleyemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Neden olabilir fikri olan var mi?
    Anahtar giriş yuvasını kontrol edin veya kablo demetlerini.

Motosikleti
    BENELLİ BN251
    Kdiner sagol onerin icin
    Vallaha dayanamadim mekanik busey gibi geldigi icin indim motorun yanina baya bi saga sola hareket ettirip izledim sonra gostergelerin yaninda ki iki vidayi soktum baktim kontak anahtarini tek vida tutuyor bir vida dusmus yer bakinirken gene saga sola yaptim donmuyordu
    Biraz daha bakindim meger vida direksiyonun tam donusunu engelleyecek bir sekilde camurlugun uzerindeki kisma dusmus
    Onu aldim yerine taktim vidalarini sıktım artik sorun kalmadi
    Basiniza gelebikir diye yazayim dedim

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Danayı sattım arkadaşlar. Dediğim gibi, 12 bine verip geçtim.

Dolar, Euro hareketlenmeye başladı. Seçim öncesi nakte döndüm.

Not düşmüş olaraz yazayım; motordan son derece memnundum.

Alan arkadaşa hayırlı olsun. Uşak'a selamlar.

Plakası aynı kaldı; değiştirmedi arkadaş. Uşak'ta 32 plaka kızıl dana benellii görürseniz o buradan giden

Allah kaza bela vermesin, tekeri düz bassın, güle güle kullansın...
    Guy Fawkes bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN 251

Gidon yükseltme ve elcik korumalarını da taktık. Gidon yükseltme gerçekten sürüşü çok rahatlatıyor. Ayrıca gidon kalınlığı 28 mm. arkadaşlar. 22 mm olanını almıştım iade edip değiştirdim.
    Rüzgarlık ve motor koruma takozunu taktıkmı hazırız inşaallah. Aslında takoz yerine koruma demiri bulabilsem veya yaptırabilsem iyi olacak ama henüz ne bulabildim ne de yapacak bir ustaya ulaştım. Hepinizin tekeri düz bassın.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Acil nakit ihtiyacım nedeniyle fiyatı düşük yazdım,hiçbir sorunu yoktur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2710877/detay/

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    Alıntı silleli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/y6ZJza.jpg
    Gidon yükseltme ve elcik korumalarını da taktık. Gidon yükseltme gerçekten sürüşü çok rahatlatıyor. Ayrıca gidon kalınlığı 28 mm. arkadaşlar. 22 mm olanını almıştım iade edip değiştirdim.
    Rüzgarlık ve motor koruma takozunu taktıkmı hazırız inşaallah. Aslında takoz yerine koruma demiri bulabilsem veya yaptırabilsem iyi olacak ama henüz ne bulabildim ne de yapacak bir ustaya ulaştım. Hepinizin tekeri düz bassın.
    gidon yükseltmeyi nereden aldınız oturuş ve sürüş poziyonunda ne gibi bi değişiklik yaşadınız. deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Motosikleti
    Benelli BN 251
    Aslında öne yatarak gitmeyi pek sevmiyorum. İmkanım olsa trk 502 alacaktım ama gücüm buna yetti. Tarz olarak enduro motosikletler bana daha cazip geliyor. Gidon yükseltme daha rahat kontrolü sağlıyor ve uzun sürüşlerde yorulmayı geciktiriyor. Bir de asfalt dışındaki yollarda büyük fayda sağlayacağını umuyorum henüz denemedim toprakta. N11üzerinden aldım.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Guy Fawkes, o fiyata beklersin gibime geliyor... Acilse, vur beline, satıp geçtiğine bak.. Sen bilirsin yine de... Hayırlı satışlar...

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    iyi günler motoru yeni aldım, ilk motorum ve ilk tecrübelerim. motorda depoda biraz titreşim var bacaklarla kavrayınca bu normal midir ve rodajdan sonra titreşim azalır mı.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)