Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 251 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

TNT 25 3294$ ile satılıyordu oda günümüzde 12.500 TL yapıyor yıllık zam abs metlezer lastik olarak düşünülürse fiyatı çok değil Bugün NS200 14.500 TL ile satılıyorken gayet normal bir fiyat Benelli geldiği günden beridir kullanıcılarını fiyat anlamında üzmedi aç gözlü kullanıcıları TRK'nın ikinci eline 30 istiyorken firma ne kadar dese yinede azdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çok iyi fiyat bence...

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Acaba sorunlarını çözdüler mi? Fiyat fena değil gibi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Şeytan diyor yakıt canavarı japon xmax 250yi sat şuna bin vur kırbacı vur kırbacı. Diyor ama şeytana uymamak lazım 🤔

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Fuarda gördüm pek beğenmedim bilmiyorum belki tarzım değil ama alet beklediğim kalitede değil, plastikleri falan çok dandik geldi. Bajaj ve CFmoto sanki 1 tık daha iyi bile.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    fiyatı 15.900 sitesinde yazıyor.abs li 250cc olan bir motorda rekor şu an bu arkadaşta.gayet uygun fiyatı ama önceki tnt25 sıkıntıları varmıdır yokmudur onu artık satın alan cesur arkadaşlardan öğrenicez.ayrıca metzeller lastiklerle geliyor 25hpde gücü var bu sene iyi satar diyorum.

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı 15.900 sitesinde yazıyor.abs li 250cc olan bir motorda rekor şu an bu arkadaşta.gayet uygun fiyatı ama önceki tnt25 sıkıntıları varmıdır yokmudur onu artık satın alan cesur arkadaşlardan öğrenicez.ayrıca metzeller lastiklerle geliyor 25hpde gücü var bu sene iyi satar diyorum.
    cf moto 250nk gelince benelli ya fiyat indirir yada bn251 i dahada getirtmez

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lansman fiyatı olarak 13 e verselerde alsak, biraz yabancı forumlara baktım, şık bir tur camı ve top case ile (shad marka çanta demiri çok güzel fakat pahalı) benim ihtiyacımı görür gibi duruyor.

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat olarak abs ve 250 cc sınıfında en uygun fiyat tnt 25'te ilk gelen serilerde sıkıntı vardı onlarda yazılım ile çözüldü onun dışında bir arızası yoktu marka yeni olduğu için her kullanıcının ön yargıları vardı. BN 251 Avrupa'da 2 yıldan beri satılan bir model ülkemize yeni geldi bir arıza olduğunu hiç sanmıyorum.

Motosikleti
    yamaha x city 250
    Bu motor 15.000 tl ye bence iyi fiyat.Abs ve metzeler lastik çok büyük artı.Motoru inceledim.Bidefa malzeme kalitesi japonların bu cc deki motorlarından nerdeyse hiç farkı yok.Ön amortisörlerin kalınlığı mükemmel ve yanlış hatırlamıyorsam ters maşa.Tip olarak bence çokda şık duruyor.Almayı düşünenlere tek söyleyebileceğim şey acele edin,bu motoru 6 ay sonra 18 e alırsınız ancak...
    Hadur bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Alıntı nalkapon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 15.000 tl ye bence iyi fiyat.Abs ve metzeler lastik çok büyük artı.Motoru inceledim.Bidefa malzeme kalitesi japonların bu cc deki motorlarından nerdeyse hiç farkı yok.Ön amortisörlerin kalınlığı mükemmel ve yanlış hatırlamıyorsam ters maşa.Tip olarak bence çokda şık duruyor.Almayı düşünenlere tek söyleyebileceğim şey acele edin,bu motoru 6 ay sonra 18 e alırsınız ancak...
    ABS ön-arka mı?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Benellinin Türkiye de üretim tesisi kurma ihtimali var deniyor, ne derece doğru bilen var mı ?

bu motoru almayı düşünüyorum %80 alacam .

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benellinin Türkiye de üretim tesisi kurma ihtimali var deniyor, ne derece doğru bilen var mı ?

bu motoru almayı düşünüyorum %80 alacam .
    Düşünmüyor üretiyor zaten 2018 TNT 125 in şasesi üzerinde Türk Malı yazıyor. Gidip görebilirsiniz her hangi bir bayide

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünmüyor üretiyor zaten 2018 TNT 125 in şasesi üzerinde Türk Malı yazıyor. Gidip görebilirsiniz her hangi bir bayide
    Kardeşim be, sen biliyon bu aleti, kullanıcı olarak hani şu kısmı canımı sıkıyor dediğin bir tarafı var mı aletin. Yakıt durumların falan nasıl?

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Bi tek ben alacağım sanırım bu motoru,oysaki çok da anlamam üstelik Adanaya henüz gelmedi ve bayi de pek ilgili değil.Demem o ki bilen anlayan ve motosikleti inceleyen bi arkadaş bişeyler karalasa ve aydınlansak

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Guy Fawkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef Adanadaki bajaj bayiide iyi değil ama hak veriyorum hepsine,ne kadar satış yapacaklar da ne kadar kar edecekler,su bardağı kadar motorların kendisi kadar vergisi var
    oyle de dukkandaki motorlar da balik istifi yanyana dizilmis. degsen cizilecekler. ustune binip bakma sansin bile yok. dukkanin o hali bile irite edici. adam cok bilgisiz, servis falan da cok dandik gorunuyor.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Bende bu motor ile ilgileniyorum hayırlısı bakalım , konuyu takipteyim.

Motosikleti
    Benelli BN251 2018
    Aslında TNT 250 için bu kadar ilgi varken Bn 251 e insanların bu kadar ilgisiz olması ilginc,tamam biri çift silindir ama bundada kaliteli ve geniş lastik ayrıca ABS var

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Guy Fawkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında TNT 250 için bu kadar ilgi varken Bn 251 e insanların bu kadar ilgisiz olması ilginc,tamam biri çift silindir ama bundada kaliteli ve geniş lastik ayrıca ABS var
    ilgisizlikle alakasi yok. motor daha ortalikta yok, hatta bayilerin haberi bile yok

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    TNT 250 değilde TNT 25 ile kıyaslanabilir fiyat abs ve metlezer lastik olması ile beraber tüm rakiplerine göre avantajlı tahmin ediyorum ki tnt 25'e oranla daha kaliteli olacaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)