Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RS 180
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Benelli BN 251 (yeni)

Mondial E-xtreme Max 150
    TRK 502
    Motosiklet Online

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben baktım hoşuma gitmeyen sesler vardı, normalde bakarım hoşuma gitmeyen birşey olmazsa ustaya bile göstermem. Bisikletçiden bozma bi yer var kapısının önünde cup felan var oraya gösterelim dedi eleman kabul etmedim. Bi gerildik yol masrafımı aldım döndüm.
    ne mt25 i Dominör ne oldu 😀 Mt25 bildiğin eşşek mt07 nin yanında, bence commuterden tek farkı top speedi yüksek 😁
    Aga ben haberlere çıktım Dominar ile. Sen yoksun piyasada. Ana haber bültenlerine çıktık. Yarın işe motorla gidebilirim ama. Sabah uyanamaz isem. Kapkara mt-25 var. Hemde bu sefer kaskolu.
    levend84 bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 110cc spacy çakması olmuş 6000₺ ne zevki?
    E bunlara yetecek para da olacak tabi (ipucu "kendi garajın olacak" idi, kendi garajı olan müstakil evin varsa içine de bunları bir şekil çekersin hesabı...) ;)

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DRZ bahsi geçti damladı hemen.2 senedir hayalimdeki tek motor bu sene acayip heveslendim canlısını bulamadım yine pes ettim.Ölü motorlara 15-16 yazmışlar kafayı yiyeceğim.Sıfırı gelmiyor bişeyi gelmiyor aldıkları günkü fiyata satıyorlar.
    DRZ400'ü her iki teker sevdalısının bir kere bile olsa denemesi gerek yada 690SM denemeli. Gaz koluna tepkiler sert. Arkadan tokmak ile vuruyorlar gibi bir ivmelenme var. Tabi viraj içinde gaz kapatınca yük ön tekere diğer motorlara göre daha fazla gidiyor. O yüzden bileği bükerken iki kere düşünmek gerekiyor. Aşırı zevkli deli aletler.

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E bunlara yetecek para da olacak tabi (ipucu "kendi garajın olacak" idi, kendi garajı olan müstakil evin varsa içine de bunları bir şekil çekersin hesabı...) ;)
    Ben sitenin garajını kendi garajım olarak benimsediğimden, hayal edemedim

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DRZ400'ü her iki teker sevdalısının bir kere bile olsa denemesi gerek yada 690SM denemeli. Gaz koluna tepkiler sert. Arkadan tokmak ile vuruyorlar gibi bir ivmelenme var. Tabi viraj içinde gaz kapatınca yük ön tekere diğer motorlara göre daha fazla gidiyor. O yüzden bileği bükerken iki kere düşünmek gerekiyor. Aşırı zevkli deli aletler.
    Hocam valla maddi durumum iyi olsa alacağım ilk motor olurdu. Hala aklımda var ama alıp elimde kalmasından korkuyorum. İlanlarda aylardır duranlar var
    levend84 bunu beğendi.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam valla maddi durumum iyi olsa alacağım ilk motor olurdu. Hala aklımda var ama alıp elimde kalmasından korkuyorum. İlanlarda aylardır duranlar var
    Vstrom ve inazuma harici diger suzuki modellerinin kiymeti tam bilinmedi.esasinda ömurluk makinalar bunlar.
    RoofRoof bunu beğendi.

Boldpilot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i evo-duke200-duke390-Mt07-Vfr800-mt25-xmax400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga ben haberlere çıktım Dominar ile. Sen yoksun piyasada. Ana haber bültenlerine çıktık. Yarın işe motorla gidebilirim ama. Sabah uyanamaz isem. Kapkara mt-25 var. Hemde bu sefer kaskolu.
    Geçmiş olsuj Allah beterinden saklasın, neden mt25 7 vardı aklında

2018 mt-07’ler pahalı idi. Mt-25’te kampanya ile ucuza veriliyordu. Ev-iş arası mt-07’ye yazık olur die almadım. Sonrada servis olayı çıktı Fena değil güzel alet bu da. Kesmiyor falan ama bende artık daha yavaş gidiyorum. Havada kuş misali uçmak güzel de yere iniş sıkıntı

GezeGeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ant-Isp.3.Yol-Serik-Köprüçay-Kesme-Eğirdir. Gittim. Gördüm. Geçtim.
    Motosikleti
    KubaCR1YeşilKubazaki BenelliBN251ABS KızılDana:)
    5 bin bakımını Antalya'da yaptırdıktan sonra Isparta'ya 3. bir dağ yolundan döndüğümden bahsetmiştim ve ayrıntılı yazarım sonra demiştim.

Güzergah şu şekilde:

Antalya yönünden Kesme Köyü girişi de şöyle:

15.30'da Antalya merkezden çıktığım yol 6 saat sürdü

Ayrıntılı olarak Isparta MT sayfasında yazdım. Oradan, sayfa 14, okuyabilirsiniz.

Burada da bahsetmemin sebebi: Motosikletime güvenmesem bu yola çıkmazdım!

Bakımlarını tam yaptırın. Yolu doğru okuyun. Sürüş becerinizi "bilin". Gereksiz risk almayın. Gerisi size kalmış. Siz gidiyorsanız, bu motosiklet de sizinle birlikte dere, tepe, dağ, bayır gidiyor.

Muazzam bir sürüştü...

Gece uykuya dalarken bile hala karanlıkta motosiklet sürüyordum...

Bu turla artık sezonu kapattım diyebilirim... Bu bana baya bir yeter

GezeGeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ant-Isp.3.Yol-Serik-Köprüçay-Kesme-Eğirdir. Gittim. Gördüm. Geçtim.
    Motosikleti
    KubaCR1YeşilKubazaki BenelliBN251ABS KızılDana:)
    Bugün hava biraz güneşli... Şehir içi biraz kullandım.

2. viteste 63-65 Km/h hızı görüyor! Öyle iyi hızlanıyor ki, 2. viteste olduğunuzu unutuyorsunuz... Sanırsın 500 cc'lik falan, hani şu 2. viteste 100'e çıkan ...

Tek sorun şu: 63-65'te kesiciye giriyor. Şehir içinde, şunu bir geçivereyim dediğinizde, 2. vitesten 3.'e geçmeyi unutmayın. Yoksa, tam solluyorsunuz, gazı köklediniz, kesiciye giriyor... bi baktım 63 km/h yazıyor göstergede... kalakaldım benzin bitmiş gibi .. 3'e attım, geçtim...

Hangi viteste kaçta kesiciye giriyor bilmekte fayda var...

Leoncino
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)