Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Benelli BN 125 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    125 cc makina için 11 cc yeterli bir rakam fazlasını beklemek mantıklı değildir zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc makina için 11 cc yeterli bir rakam fazlasını beklemek mantıklı değildir zaten.
    11 bg evet yeterli bncede

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Fatih bey,
    Kazasız belasız kullanın.
    Bu motoru neredeyse 6 aydır takip ediyorum. Ancak ülkelere göre teknik veriler değişip duruyordu.
    Bayram öncesi benim bayiye geldi. Gidip gördüm. Ancak motorun ağırlığı benim için önemli. Geçtiğiniz yerlerde bir kantar varsa tarttırmanız mümkün olabilir mi?
    Ücret isterlerse hesaba veya cebe havale şeklinde gönderebilirim.

Bunu yapabilirseniz çok makbule geçecek.

Bu arada bayramdan önce benim bayiye geldi. Gittim baktım. Test sürüşü yapma şansı yoktu.
    En hoşuma giden ve gitmeyen iki şey şöyle.
    Motor kapalı olmasına rağmen vites geçişleri efsane. Bu en hoşuma giden.

En beğenmediğimse...
    Benim boy 1.80 kilo 62
    Kollarım geçmişte barfiks çalışmaktan biraz uzundur.
    Seledeki bel dayama yükseltisi çok hoşuma gitmişti. Ama belim (belki toto demek daha doğru) dayandığında gidon uzak kalıyor. Motorun üzerine yatmak zorunda kalıyorum. Kollar dümdüz gergin ve neredeyse gidona yaslanıyorum. Bu bana çok tehlikeli geldi. Servis gidonun açısını çevirerek gidereceğini söylesede, bayram tatili dönüşü bir kez daha bakacağım.
    Sizdede böyle bir durum var mı. Yani racing gibi yatış ve kolların netedeyse düz durmadı ve gidona yüklenme?

Birde ağırlık mevzusu.

Peşinen teşekkürler...

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih bey,
    Kazasız belasız kullanın.
    Bu motoru neredeyse 6 aydır takip ediyorum. Ancak ülkelere göre teknik veriler değişip duruyordu.
    Bayram öncesi benim bayiye geldi. Gidip gördüm. Ancak motorun ağırlığı benim için önemli. Geçtiğiniz yerlerde bir kantar varsa tarttırmanız mümkün olabilir mi?
    Ücret isterlerse hesaba veya cebe havale şeklinde gönderebilirim.

Bunu yapabilirseniz çok makbule geçecek.

Bu arada bayramdan önce benim bayiye geldi. Gittim baktım. Test sürüşü yapma şansı yoktu.
    En hoşuma giden ve gitmeyen iki şey şöyle.
    Motor kapalı olmasına rağmen vites geçişleri efsane. Bu en hoşuma giden.

En beğenmediğimse...
    Benim boy 1.80 kilo 62
    Kollarım geçmişte barfiks çalışmaktan biraz uzundur.
    Seledeki bel dayama yükseltisi çok hoşuma gitmişti. Ama belim (belki toto demek daha doğru) dayandığında gidon uzak kalıyor. Motorun üzerine yatmak zorunda kalıyorum. Kollar dümdüz gergin ve neredeyse gidona yaslanıyorum. Bu bana çok tehlikeli geldi. Servis gidonun açısını çevirerek gidereceğini söylesede, bayram tatili dönüşü bir kez daha bakacağım.
    Sizdede böyle bir durum var mı. Yani racing gibi yatış ve kolların netedeyse düz durmadı ve gidona yüklenme?

Birde ağırlık mevzusu.

Peşinen teşekkürler...
    merhaba dostum,

iyi dileklerin için teşekkür ederim öncelikle. benim boy 183 kilo 80 muhtemelen hemen hemen aynı vucuda sahibiz. motorda yatar şekilde gitmiyorsun ancak touring motordaki gibi dimdik de gitmiyorsun,gidona yüklenme ellerin ağrıması gibi bir durumla karşılaşmadım keza bu motorsiklet ile izmit---karaniz--- gürcistan --- ermenistan turu yaptım yani 4000 tek problemi bana uzun yolda biraz yordu, neden mi tek silindir motorla 4000 km yaparsan hepsi yorar. tek silindirin böyle bir durumu var demem oki bmw g310r alsanda 50 bin liralık motor oda yoracaktı. kilo olayına gelince motoru yarın fabrika da kantara sokup ağırlığını ölçer yazarım.

Fatih bey , fotoğraflarınız varsa paylaşır mısınız sanıyorum pek çok kişinin ilgisini çekecek bir model bn 125

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih bey , fotoğraflarınız varsa paylaşır mısınız sanıyorum pek çok kişinin ilgisini çekecek bir model bn 125
    Buradan nasıl fotoğraf paylaşabilirim bilmiyorum ama :(

Alıntı fatihonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan nasıl fotoğraf paylaşabilirim bilmiyorum ama :(
    Fotoğrafları hızlıresim.com a yükle, sonra linkini kopyala ve bi tane çerçeve içinde resim olan simgeye tıkla, insert image yazar oraya linki yapıştır

Fotoğrafları hızlıresim.com a yükle, sonra linkini kopyala ve bi tane çerçeve içinde resim olan simgeye tıkla, insert image yazar oraya linki yapıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

buteo ve SeCReTBoY bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Şasi bağlantı noktaları sağlam gibi görünüyor bildiğim kadarıyla yerli üreitmin ilk şartı şasinin burada üretilmesidir tüm yerli markalarda şasiyi burada üretir. Tekerin düz bassın

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Fatih bey
    Motoru tartabildiniz mi?
    Türkiyede 125 kg görünürken, başka ülkelerin sitelerinde 142 kg olarak görünüyor.

Fatih bey
    Motoru tartabildiniz mi?
    Türkiyede 125 kg görünürken, başka ülkelerin sitelerinde 142 kg olarak görünüyor.
    Onu bende merak edip sormuştum distribütör firmaya İtalya sayfasında verilen değerde motosikletin çalışır vaziyetteki hali yani motosiklet çalışırken içerisinde yağ benzin vs. varken ve motor çalışıyorken ağırlığı 142 kg geliyormuş. Türkiye sayfasında verilen değer ise içerisinde benzin yağ vs. hiç bir şey yokken olan ağırlığıymış. Yani bilgiler doğr biri boş ağırlık diğeri çalışır vaziyetteki ağırlık.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bilgi için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Az önce 6 aydır satışa çıkması beklenen BN125 alındı 😁

Bilgi için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

Hayırlı uğurlu olsun, resimler,videolar, yorumlar bekleniyor :D

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Sağolun.
    Resim video vs en az 1.5 ay sonra olur herhalde. Motoru aldım ama ehliyet yok 😢

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Bilgi için teşekkürler

Hayırlı uğurlu olsun. 11.976 TL yemi aldın yanında kask vs. bir şey hediye edildi mi?

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. 11.976 TL yemi aldın yanında kask vs. bir şey hediye edildi mi?
    Nakit almak istedim. Fakat beklediğim indirim yapılamayınca yukarıdaki fiyattan biraz daha özel fiyattan 9 taksitle aldım.
    Hediye istemedim çünkü ekipmanım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Az önce BN125 in fiyatı 12.335 TL oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Fiyatlar borsa gibi oldu

Sabah 12.335 e çıktı.
    Az önce 12.275 e düştü

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Nakit almak istedim. Fakat beklediğim indirim yapılamayınca yukarıdaki fiyattan biraz daha özel fiyattan 9 taksitle aldım.
    Hediye istemedim çünkü ekipmanım var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Az önce BN125 in fiyatı 12.335 TL oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Fiyatlar borsa gibi oldu

Sabah 12.335 e çıktı.
    Az önce 12.275 e düştü
    Bende gördüm zamlı fiyatları Bajaj'a oranla çok az yükseltme yapmışlar. Dolar kurunun artışına bakılırsa artış bile yapmamışlar denebilir. Umarım dolar düşer ve fiyat artışları devam etmez.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gördüm zamlı fiyatları Bajaj'a oranla çok az yükseltme yapmışlar. Dolar kurunun artışına bakılırsa artış bile yapmamışlar denebilir. Umarım dolar düşer ve fiyat artışları devam etmez.
    Desene firma 60 TL'den daha vazgeçti bayide 75'ten vazgeçse indirimli almış olacaz.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Dolar kurunun artışına baktığın zaman 300 liralık bir zam hiç fazla değil fırsatçılık yapsalar daha fazla koyarlardı bu zam neyin zammı sizce?

Bence gayet makul bir zam, bu kadar oynak kur durumuna rağmen zam sayılmaz bile,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Motorsiklet ile alakalı ufak bir inceleme yaptım , kullanıcı yorumuda denebilir. Almayı düşünen arkadaşlara bilgi olsun, en azından temel bilgiler.
    https://youtu.be/bAScGpNBssY

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)