Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

RKS Winner 200 (yeni)

Leoncino
    Motosiklet Online
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200

şu yağdan ve gidon yükseltme sipariş ettim,deneyimlerimi yazacağım.

gidon yükseltme olayında gaz teli yetmeyecek gibi geliyor ama bakalım. bunun dışında mobil ve motul 15-50 kullandım vitesler halen kemikli,birde ipone deneyelim bakalım

bu arada arka teker çabuk kitleniyor,ısınana kadar kaymadan durmak imkansız. (3 bar fazla hava basmamında rolü olabilir)

devamı gelecek coming soon....

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoh
    [QUOTE=hn33;4450583]Honda crf250l den sonra winner 200 ilac gibi geldi[COLOR="Silver"]

Bu motor Crf 250den daha mı iyi?

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    [QUOTE=bpak;4462479]
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda crf250l den sonra winner 200 ilac gibi geldi[COLOR="Silver"]

Bu motor Crf 250den daha mı iyi?
    degil ama çokta aratmıyor ilk dikkatimi çeken crf den rahat olmasıydı ama crf den güçsüz

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200

bir gidon yükseltmenin sürüş keyfini bu kadar arttıracağını tahmin edemezdim,sıra yağ değişiminde coming soon...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/graqn5.jpg

bir gidon yükseltmenin sürüş keyfini bu kadar arttıracağını tahmin edemezdim,sıra yağ değişiminde coming soon...
    Yarım saattir resmi çözmeye çalışıyorum reis gözlerim kanadı sağol

cafeole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer - Mondial MR150 - Vespa PX-200E '93
    Merhaba arkadaşlar,

Bende yazı motorsuz geçirmemek ve ötv indiriminden faydalanmak için rks winner aldım. almadan önce araştırdım fakat çok detaylı inceleme göremedim, şuan 780 km de, inceleme yayınlamak için 1000 olmasını bekliyorum. Benzin göstergesi bozuldu (sanırım şamandıra), vidalar gevşiyor (locktite), vites aralıkları çok kısa, şimdilik memnuniyetsizliğim sadece bunlar. Seyir olarak 80-85 km/s aralığında konforlu, 90/100 titreşimli ve rahatsız edici oluyor ki devasa bir arkada dişlisi var. Benim gibi %60 asfalt %40 patika gezecekseniz dişli değişimi istiyor. Şehir içi çok keyifli bir motor ve dikkat çekiyor diyebilirim. arka çantaları çok kaliteli ve fonksiyonel fakat trafikte daha çok sürdüğüm için çıkarttım (sadece 4 vida ile söküp garaja koyabilirsiniz). 1000 km olduğunda bakımlarını yaptıktan sonra detaylıca yazmaya çalışırım. Tavsiye edilir.

Motosikleti
    Rks winner 200
    Merhaba bende rks winner 200 satın alarak aranıza katıldım daha 340 km'de motorum. Allah kaza bela vermesin inşallah.10 yıl önce motosiklet ile takla attığım için hanım tarafından yasak yemistim motosiklet konusuna ama ikna çalışmalarım sonuç verdi ve winner ı görünce hiç araştırmadan o heyecanla hemen aldım. Amacım yavaş yavaş gezmek yeri geldiğinde toprak taş köy yollarında kafa rahatlığı ile dolaşmak. Umarım uygun motor seçmişimdir. 8900 dedi bayii 8700 e düştü 2 adet kaskla birlikte 9500e aldım. Arka çanta ve eldiven hediye etti bayii sağolsun. Motosikletin yakıtını doldurdum ve yakıt göstergesi E ye gelince yakıt aldım 336 km'de 12 litre ile doldu yani 85 liralık benzinle 336 km yol gitmiş oluyor. Bunun 95gidis 95 dönüş 190 km si uzun kabul edilirse uzun yol diğerleri 5-10-20 km'lik kısa mesafeler ve 20 km si toprak dağ yolu. Titreşim olayı var illaki ama şu anda beni rahatsız etmiyor ve başka bir motorla kıyaslama imkanım yok. Sanki zincirden bir ses geliyor gibime geliyor özellikle eşimle ve arkada biraz yük varsa daha belirgin gelen bir zincir sesi duyuyorum beni rahatsız ediyor ama motor gidiyor birşey yapmam gerekiyor mu bilmiyorum ama sanki zinciri gerdirmek gerekiyor en kısa zamanda servise soracağım. Şimdilik aktaracağım şeyler bunlar. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim iyi geceler

Motosikleti
    Rks winner 200
    750 km de ilk bakıma girdi daha benzin almadım (en son 336 km'de almıştım şu an yine ibre E de). Servis yağını değiştirdi,zinciri gerdi , motordaki vidaları sıktı , orta amartisör çok yumusakmış biraz sıktı ve gerginleştirdi, ön dişliyi motor rahatlasın diye çok az büyüttü biraz da olsa motorda rahatlama oldu bakım ücreti 100 lira aldı standartları nedir bilmiyorum ama bence uygun. Bu arada bu motoru pek kullanan yok galiba. Şu ana kadar bana bir memnuniyetsizlik yaşatmadı motorum umarım da yaşatmaz. İyi geceler

Leoncino
    Hero Motosiklet
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)