Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

RKS Winner 200 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    bugün kemerburgaz solar beachin orda kumsalda biraz sürdüm biraz bozuk yollarda sürdüm iyi motor alan arkadaş 8 bin tl ye almış.. siyahdı benim sürdüğüm çok bir artısı yok beğendiğim yanları selesi yumuşakdı uzunyolda üzmez , çantaları kullanışlı geniş , ön fara arkadaş xenon yapmış on numara aydınlatıyordu başka ekstra bir aydınlatmaya ihtiyacınız kalmıyor..

Alan arkadaş zaten özellikle karadüzen olduğu için almış crossa falan çıkıyorlarmış şimdi sensörlü beyinli motorla düşüyoruz kalkıyoruz hopluyoruz zıplıyoruz dedi haklıda uğraşamam dedi arızaları bitmez dedi bana gelmez dedi.. haklıda bizim yanımızda yarım metre yüksekden tümseklerden zıpladılar falan..

sormadım son sürat adamların dünyası belli sürat için almamışlar mersin taşucuna gitmiş istanbuldan motorla gayet rahat gittim geldim dedi.. valiz bile almadım yanıma dedi çantaların içine tıkıştırdım pantonları tshirt terlik mayo havluyu basdım yola çıkdım dedi..

alan arkadaş gibi ne istediğini ne aradığını biliyorsan 8 bin liraya alınır bence 50cc lik motorlar olmuş 5-6 bin lira..
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Walla bende ufaktan ufaktan göz kırpmıyor değilim bu makineye. Al bunu icabında arabaların üstünden zıpla. Bence en çok endurocular motosikletten zevk alıyor. Düz yolda bassan ne olur? Adamlar full çamurda düz kalıyor...

Motosikleti
    Artık Yok...
    motor güzel fiyat uygun hatta bunu ikinci elden 5-6 ya bulucaksın bedava öyle bir motor için.. iki lastik at kaliteli, farlarını çocuk gibi elden geçir , birde istersen keyfe keder elcik ısıtma falan yaptırabilirsin ..çok bir beklentin yoksa dört dörtlük olur.. zaten karadüzen bir motor hayatta üzmez sıvı soğutması bile yok arıza riski çok çok az..
    Cuma7 bunu beğendi.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    ekleme: motosiklet şehir içi kullanımda 200km de 8 litre yakmaktadır.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekleme: motosiklet şehir içi kullanımda 200km de 8 litre yakmaktadır.
    Desene o zaman senin makine scooter gibi gidiyor, ss gibi içiyor?

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desene o zaman senin makine scooter gibi gidiyor, ss gibi içiyor?
    aslan besleyen yemini düşünmez yeğen. yokuş yukarı cbr250nin gözü yaşlı.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında bu motorun iyi gitmesi beklenmemeli. Çünkü amaç o değil. Fakat gidiyor diye iddia edildiğinde gerçekleri hatırlatmak şart oluyor. Yokuş yukarı cırlaya cırlaya çıkan bir RKS Winner 200 gördüm. Gitmiyor resmen. CBR 250 aklını alır bunun. Bu aslan nankör. Yediğini inkar ediyor

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu motorun iyi gitmesi beklenmemeli. Çünkü amaç o değil. Fakat gidiyor diye iddia edildiğinde gerçekleri hatırlatmak şart oluyor. Yokuş yukarı cırlaya cırlaya çıkan bir RKS Winner 200 gördüm. Gitmiyor resmen. CBR 250 aklını alır bunun. Bu aslan nankör. Yediğini inkar ediyor
    emmicim,şu an cbr 250 nin sıfırı 25 bin tl. sen bana 25 bini ver osura osura çıkarım o yokuşu.

emmicim,şu an cbr 250 nin sıfırı 25 bin tl. sen bana 25 bini ver osura osura çıkarım o yokuşu.
    Motor gayet güzel. Amaca uygun. Sadece yüksekten uçmamak lazım. Maazallah

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Motor gayet güzel. Amaca uygun. Sadece yüksekten uçmamak lazım. Maazallah
    yokuş yukarı cbr250 tokatladım.

@melez
    Ben olsam hiç kimseyi tokatlamak zorunda olmadığımı düşünürdüm. Kendimle ve motorumla barışık sürüş keyfini yaşamaya çalışırdım.

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    @melez
    Ben olsam hiç kimseyi tokatlamak zorunda olmadığımı düşünürdüm. Kendimle ve motorumla barışık sürüş keyfini yaşamaya çalışırdım.
    sabahları scooter tokatlamadan kendime gelemiyorum.s.s
    Cuma7 bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    sabahları scooter tokatlamadan kendime gelemiyorum.s.s
    Bende bana bulaşan bikaç cgciyi tokatlamazsam olmuyor.

Motosikleti
    MT-07
    Yokuş aşağıda scooter'in arkasında mı kalıyorsun?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bana bulaşan bikaç cgciyi tokatlamazsam olmuyor.
    Çanakkale-Ayvacık'ta bir cg'ci yanıma gelmişti Dominar ile... Aragaz veriyordu. Ben kalkınca daha gaza yeni 2ye atıyordu motorunu

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    gölgesinde serinleyin.s.s

RoofRoof ve Cuma7 bunu beğendiler.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Honda crf250l den sonra winner 200 ilac gibi geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Bu Motorda yağ kontrol penceresi yok mu varda ben mi göremedim bir de kaç kilometrede yağ değişir bilen var mı
    Cuma7 bunu beğendi.

Yav facebook da gördüm, siz kullanıcı arkadaşlara da sorayım dedim, bu motorda cg tipi motor mu var?

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav facebook da gördüm, siz kullanıcı arkadaşlara da sorayım dedim, bu motorda cg tipi motor mu var?
    blansörlü cg tipi motor mevcut üzerinde,kara düzen bakımı kolay.

ayrıyetten motosiklet 4 bin km den itibaren 100 km de 3,5 litreye indi yakıt tüketimi. 80-85 ile stabil giderseniz 3,5 lt /90-95 ile giderseniz 4 lt. son hız olan 100-105 ile giderseniz /5 litre yakıyor.(bu andan itibaren konforsuz bir yolculuk sizi bekliyor olacak)

selesi rahat,direksiyonuda 1.80 nin altındaysanız sorun yapmaz ama ben 1.90 olduğum için aparat alıp bir tık yükselticem,sadece belimde ağrı oluşuyor,tabi buna amortisörleri yol tutuşu açısından sertleştirmeminde rolü var.(motoru ilk aldığınızda amortisör ayarı en düşükte geliyor)

lastikleri asfaltta göt atıyor,çok yavaş olsanız bile yerde mıcır var ise düştünüz demektir. ama arazide muhteşemler. ben yol lastiği ile değiştiricem.

şu an için çok memnunum zaten asıl markası ''shineray'' olduğu için normal bir çinliden 2 gömlek üstün,motor bir hint kalitesinde diyebiliriz.

durmaksızın 300 km yok yaptım eve geldim bunları yazıyorum. yağım 15/50 mobil. haftaya motul 5100 15/50 denicem. temmuz ağustosta da 20/50 putoline düşünüyorum.

Cuma7 bunu beğendi.
    hiçbir psikoloğun kapısında park etmiş motosikletler göremezsiniz

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    güzel makina bende honda crf den buna geçtim şuan 350 km de olmasına ragmen 3.4 lt yaktı 100 km de honda crf den çok daha rahat fakat ondan güçsüz beklediğimden çok çok iyi çıktı şimdilik

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    15-50 yağ yılın bu zamanlarında kalın kaçıyor ve motoru hantallaştırıyor. 10-50 ile devam edeceğim. rks winner günlükleri devam edecek coming soon...
    Cuma7 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)