Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Winner 200 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    çok hoş motor. 10 bin bandında alınacak en iyi motor kanımca. yamaha honda zamları ortada. parası olan tencere kapak alsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dominar 400
    Şu eksikliklerini de yazmalım.
    1) ön tur camı uzun yolculuk için biraz kısa kalmış
    2) yan çantalar kolay bir şekilde takılıp çıkartılabilir bir özelliğe sahip değil. O kadar çok vida ile sabitlemişler ki en az yarım saat zamanınızı alacaktır.
    3) jikle öyle bir yerdeki ararsanız zor bulursunuz. Bulduğunuz zaman haydi motor soğuk olduğu zaman sorun yok. Ancak motor ısındığı zaman jikleyi geri yerine itmek için motordan inmek ve elinizi karbüratörün girdiği bölüme sokmak ve elinizi yakmak durumunda kalabilirsiniz.

Bunlar önemli sorunmudur? Tabiki hayır.
    Ancak firmanın dikkatini çekmeyi amaçladım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    10 bin TL'nin neresi uygun arkadaşlar ? Şu fiyatları normalleştirmeyelim lütfen. Aynı ayardaki Arora AR200GY'nin fiyatı 6900 TL. 5200'e sıfır veren var. Tamam Arora'dan motor alınmaz da bunun fiyatı fahiş fiyat. O çantalar için mi 3000 TL fazladan alıyorlar ? Motora jigle dışında lafım yok ama fiyatı anormal. Zaten satışlarından kendileri de anlayacaklardır. 10 Bin'e 50 tane satmak mı yoksa 8000'e 1000 tane satmak mı kendileri karar versinler.

Bugün bahsedilen ücretin altında bir ücretten motorun alımını yaptım. Cumartesi günü teslim alacağım, size detaylı bir bilgilendirme yapacağım.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı foolishman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bahsedilen ücretin altında bir ücretten motorun alımını yaptım. Cumartesi günü teslim alacağım, size detaylı bir bilgilendirme yapacağım.
    Değerli arkadaşım,
    Bu fiyat konusunda bizi de bilgilendirirsen biz de pazarlık konusu yapabiliriz. Sadece fiyatı söylemen yaterli nereden aldığın önemli değil.[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bayide gördüm. Gayet güzel görünüyor. Fakat RKS Titanic 150 kullanmıştım yıllar önce. O zamanlar parçaları sadece bayiler temin edebiliyordu.Yani bir yağ kapak tıpasını dışarıdan temin edemiyordunuz. Acil durumlarda sıkıntı yaşanabilirdi. . Şimdi ise internetten alınabilecek gibi. Ama yine de emin değilim. Bana göre tek sıkıntı bu. Yoksa iyi bir kullanım ile sorun çıkmayacağını ümit ediyorum. Umarım piyasası oluşur.
    Cross Enduro karışımı olduğu için piyasası illaki oluşacaktır. Çalıştırma imkanı buldun mu bayide sesi nasıldı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    arkadaşlar youtubeye winner 200 yazmak çok mu zordu be?

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross Enduro karışımı olduğu için piyasası illaki oluşacaktır. Çalıştırma imkanı buldun mu bayide sesi nasıldı
    Hayır. çalıştırma konusunda talebim olmadı. Çünkü akü bağlanmamıştı.Fakat görünüşü gerçekten çok hoş. Ancak fiyat düşer mi diye bir beklenti içindeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar youtubeye winner 200 yazmak çok mu zordu be?

https://www.youtube.com/watch?v=kdvHf1ZETSc
    Görüntü var ama henüz fazla bir bilgi yok. Sanırım biraz kullandıktan sonra daha detay bilgilere sahip olacağız.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Henüz 160 km yol yapmış ilk bakımlarını yaptırdıktan sonra daha detaylı videolar gelecektir umarım, motorun sesi dikkat çekecek bir seviyede ne çok abartılı nede yetersiz kalıyor. Gösterge ile ilgili şikayet var dijital olsaydı gösterge fiyat 10.000'i geçebilirdi o yüzden gerek yok bence

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz 160 km yol yapmış ilk bakımlarını yaptırdıktan sonra daha detaylı videolar gelecektir umarım, motorun sesi dikkat çekecek bir seviyede ne çok abartılı nede yetersiz kalıyor. Gösterge ile ilgili şikayet var dijital olsaydı gösterge fiyat 10.000'i geçebilirdi o yüzden gerek yok bence
    Tamamıyla size katılıyorum.Ne sesi ne de dijital göstergesi olup olmaması önem arzetmiyor. Eğer uzun mesafeler kat edeken içinizde şimdi yolda kalırmıyım şüphesi uyandırmıyorsa korkmadan alınacak bir motor odur.
    braveman bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RKS Winner 200'e çok güzel bir tanıtım filmi hazırlamış umarım tüm modeller için bu video olayını yaparlar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaş videoda diyor ki, motor bize İtalyan esintilerimi sonuna kadar hissettiriyormuş. Benelli bir zamanlar İtalyan markasıydı diye Benelli distribütörünün getirdiği tüm modeller İtalyan oldu. Bayilerin ilanlarında bile alakası olmayan motorlara İtalyan yazmaya başladılar. Bu motor Çin oğlu Çin, bir kendinize gelin. Kuba ezelden beri ürün sayfalarında abartılı, yalan yanlış şeyler yazardı (ki Winner 200'ün de bilgilerinde hatalar var), artık kendi yazdıklarına kendileri inanmaya başlamışlar. Beni en çok şaşırtan şey, bu kafada bir firmanın bu kadar başarılı modeller getirtebilmesi oluyor. Muhtemelen firma içerisinde ürünlere karar veren ve bu işten anlayan yetenekli bir adam var. Ekip falan demeyin yemezler, ben de mühendisim.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    tipi güzel de keşke gücü 16hp olmasa, keşke lastikleri daha iri gösterişli olsa, keşke göstergeleri ucuz durmasa, keşke enjeksiyonlu olsa, keşke mondial rx3'e alternatif olabilseydi keşke keşke keşke ... ama yine de güzel bir atak, modifiye etmek lazım, ben alsam gösterge ve lastikleri anında değişirdim ...

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş videoda diyor ki, motor bize İtalyan esintilerimi sonuna kadar hissettiriyormuş. Benelli bir zamanlar İtalyan markasıydı diye Benelli distribütörünün getirdiği tüm modeller İtalyan oldu. Bayilerin ilanlarında bile alakası olmayan motorlara İtalyan yazmaya başladılar. Bu motor Çin oğlu Çin, bir kendinize gelin. Kuba ezelden beri ürün sayfalarında abartılı, yalan yanlış şeyler yazardı (ki Winner 200'ün de bilgilerinde hatalar var), artık kendi yazdıklarına kendileri inanmaya başlamışlar. Beni en çok şaşırtan şey, bu kafada bir firmanın bu kadar başarılı modeller getirtebilmesi oluyor. Muhtemelen firma içerisinde ürünlere karar veren ve bu işten anlayan yetenekli bir adam var. Ekip falan demeyin yemezler, ben de mühendisim.
    Kuba ve RKS'nin bazı modellerinin tasarımlarını Benelli üstleniyor. En açık şekilde belli olan modelde Titanic 150-S modelidir. Başarılı model getiriyorlar diyorsun ama aynı zamanda ekip işi değil diyorsun. Bildiğim kadarıyla 4 markayı yönetiyorlar Türkiye'de 4 markası olan ve bu kadar başarılı olan bir firma gösterebilir misin. Kötülemeden önce araştır.

Merhaba,

Motoru teslim aldim ve ilk izlenimlerim olumlu.

https://photos.app.goo.gl/UWqNIPOOAhBLmtpZ2

negatif olarak bahsedebilecegim tek konu motoru bosa alamiyorum onun da rodaj ile alakali rodaj yagi ile alakali oldugunu dusunuyorum. onun disinda vites gecisleri gayet akici ve temiz.

titresim yok, yani baya yok sifir onun disinda bana malzeme kalitesi baya kaliteli geldi.

sorulariniz varsa cevaplayabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Flood yapmak istemezdim ama mesaji duzenleme zamanim dolmus.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun foolishman,tekerin duz bassin.Hazir soru istemişken;

Sele yuksekligi ne kadar ve gidon turu nasıl?
    Süspansiyon ve sele yumuşaklığini herhangi bir modelle kiyaslayabilir misin?
    Tür cami yuksekligi ayarında mi?

Mesajı ben de düzenleyeyim, maşallah güzel gorunuyor

iyi dileklerin icin tesekkur ederim,

benim boyum 1.78 ve rahatlikla kullandim ama yuksek bir motor, ya da benim kullandigim en yuksek diyebilirim.

koltugu inanilmaz rahat yani baya pofidik bir sey :D

ben 200 ns kullandim ve ondan daha fazla tur mesafesi var.

Amortisor ise gercekten cok yumusak, cukurlardan gecerken koltukla beraber cok iyi bir ikili oluyor.

Eklemeden edemicem rx3 den daha sesli bir motor, kullanmamis olsamda sesini duymustum.

40 km oldu daha ama piyasada ki en hizli km yapacak kisilerden biriyim. normalde rk 125 ile gundelik islerimi halledicektim. ama bu motor cok fazla keyif verdi gundelik islere de bununla gidebilirim.

Edit: tur cami daha yuksek olabilirdi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba ve RKS'nin bazı modellerinin tasarımlarını Benelli üstleniyor. En açık şekilde belli olan modelde Titanic 150-S modelidir. Başarılı model getiriyorlar diyorsun ama aynı zamanda ekip işi değil diyorsun. Bildiğim kadarıyla 4 markayı yönetiyorlar Türkiye'de 4 markası olan ve bu kadar başarılı olan bir firma gösterebilir misin. Kötülemeden önce araştır.
    Bu motorun nereden geldiğini konunun başında yazdım. Benelli tasarımı olanlardan değil bu, insanları yanıltmayın. Neden yanıltmayın diyorum ? Çünkü forumda yaklaşık 10 - 12 tane maaşlı veya bayi olan Benelli, RKS, Kuba neferi var. Ürünleriniz güzel ancak tanıtım broşürleriniz güzel değil.

Motoru alan arkadaşa da hayırlı olsun diyeyim. Ben de almak isterdim ama pahalı geldi. Fiyat sorun değilse güzel motor. Çantaların içini görebilirsek iyi olur.

Selamlar,

Açıdan dolayi kucuk gozukmus ama bekledigimden buyuk ve kaliteli cikti cantalar.

Hoş ben aliminyum 3 lu canta takacam ama yinede kullanisli bunlar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İçi otomobil bagajlarındaki malzeme ile kaplatılırsa çok iyi olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)