Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

RKS Winner 200 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şerit uygulamasını yaparken ön çamurluk ve siperlikte yaptığınız gibi birbirine uyumlu doğrultularda yapsaydınız daha güzel olurdu.
    Yine de kötü olmamış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerit uygulamasını yaparken ön çamurluk ve siperlikte yaptığınız gibi birbirine uyumlu doğrultularda yapsaydınız daha güzel olurdu.
    Yine de kötü olmamış.
    Teşekkürler.Motorun kendi çizgilerine göre öyle oldu.

Motosikleti
    Winner 200 düşünen ve araştıran arkadaşlar için yakıt tecrübem 4 ila 4,5 lt arası yakaladım.Genelde arazi gezilerimdeki rakamlar.
    Arazide gezmeyi düşünen arkadaşlar için gerçekten güzel bir motor.Ağır cross olmamak şartıyla gayet yeterli bir motor.
    Yüksek hız bekleyenleri pek memnun etmeyecek bir motor 90-100, çok zorlanırsa 110 aralığında gezen hızları var.
    Titreşim beni rahatsız etmedi.80 den sonra illaki artıyor.Selesi çoğu motorlardan daha rahat.
    Eksoz ve motor sesi olarak biraz sesli bir motor. Etraftakiler yanlarından geçerken şöyle bir dönüp bakıyor.
    Ama gerçekten çok gösterişli ve dikkat çeken bir makine.Çantaları çok kullanışlı ve işe yarıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Winner 200 düşünen ve araştıran arkadaşlar için yakıt tecrübem 4 ila 4,5 lt arası yakaladım.Genelde arazi gezilerimdeki rakamlar.
    Arazide gezmeyi düşünen arkadaşlar için gerçekten güzel bir motor.Ağır cross olmamak şartıyla gayet yeterli bir motor.
    Yüksek hız bekleyenleri pek memnun etmeyecek bir motor 90-100, çok zorlanırsa 110 aralığında gezen hızları var.
    Titreşim beni rahatsız etmedi.80 den sonra illaki artıyor.Selesi çoğu motorlardan daha rahat.
    Eksoz ve motor sesi olarak biraz sesli bir motor. Etraftakiler yanlarından geçerken şöyle bir dönüp bakıyor.
    Ama gerçekten çok gösterişli ve dikkat çeken bir makine.Çantaları çok kullanışlı ve işe yarıyor.
    Hocam ön çamurluğa taktığınız uzatma aparatının adı nedir nereden temin edebilirim?

Bugün oto döşemecileri gezdim, o şekilde bir parçaya denk gelmedim.

Motosikleti
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ön çamurluğa taktığınız uzatma aparatının adı nedir nereden temin edebilirim?

Bugün oto döşemecileri gezdim, o şekilde bir parçaya denk gelmedim.
    Kendim yaptım.Ayakkabı tamircisinden temin ettim.20 TL ye aldım.Şeklini verip kestikten sonra Bally ile yapıştırdım.Çok güzel oldu.
    Çamur sıçramalarına karşı çok fayda sağladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendim yaptım.Ayakkabı tamircisinden temin ettim.20 TL ye aldım.Şeklini verip kestikten sonra Bally ile yapıştırdım.Çok güzel oldu.
    Çamur sıçramalarına karşı çok fayda sağladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

https://i.hizliresim.com/xSsXbV.jpg
    https://i.hizliresim.com/oBBcC2.jpg
    https://i.hizliresim.com/kuMPTm.jpg
    Benim çamurluk epey aşağıda aslında ama yine de ayaklarıma çok su geliyor lastikten.

Beni oto döşeme işi yapan yerlere yönlendirdiler, bi parça aldım ama olmadı çok yumuşak hemen katlanıyor.

Sizin dediğiniz gibi ayakkabı tamir işi yapan bi yer bulmam lazım.

Bally ile mi yoksa 502 ile mi yapıştırsam ? hangisi daha sağlam olur sizce ?

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    MCV bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim çamurluk epey aşağıda aslında ama yine de ayaklarıma çok su geliyor lastikten.

https://i.pinimg.com/originals/9b/fd...e5a9ec68aa.jpg

Beni oto döşeme işi yapan yerlere yönlendirdiler, bi parça aldım ama olmadı çok yumuşak hemen katlanıyor.

Sizin dediğiniz gibi ayakkabı tamir işi yapan bi yer bulmam lazım.

Bally ile mi yoksa 502 ile mi yapıştırsam ? hangisi daha sağlam olur sizce ?

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Ben teşekkür ederim.Malzemeyi ayakkabı tabanında kullanıyorlar.Ben iki motorumada bally ile yaptım.
    Herhangi bir sıkıntı olmadı.502 yi kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.Kuvvetli bir yapıştırıcı işini görür.
    Bu arada motorunda çok yakışıklı maşallah.Tozluğun çok faydası oluyor.Kesinlikle yap derim

[/COLOR]Buda kuba KEE100 motoruma yaptığım tozluk, aynı malzemeden.
    [IMG]https://i.hizliresim.com/ldg5pB.jpg[/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben teşekkür ederim.Malzemeyi ayakkabı tabanında kullanıyorlar.Ben iki motorumada bally ile yaptım.
    Herhangi bir sıkıntı olmadı.502 yi kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.Kuvvetli bir yapıştırıcı işini görür.
    Bu arada motorunda çok yakışıklı maşallah.Tozluğun çok faydası oluyor.Kesinlikle yap derim

[/COLOR]Buda kuba KEE100 motoruma yaptığım tozluk, aynı malzemeden.
    http://<a href="https://hizliresim.c...pB.jpg</a></a>
    Diğer motorunuza yaptığınızda güzel olmuş, görüntü kirliliği gibi bir durum yok.

İlk fırsatta deneyeceğim.

Teşekkürler.

Motosikleti
    Muayene tarihi yaklaşıyor. Muayene yaptıran arkadaşlardan yan çantalarla ilgili nasıl bir işlem yapılmış sormak istedim.
    Sıkıntı çıkarıyorlar mı? Söküp gitmek mi lazım? Malum ruhsata işli değil çantalar. Fakat orijinal çantalar.
    Tecrübe etmiş arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

Motosikleti
    Rks winner 200
    Tecrübe etmedim ama bildiğim kadarıyla ruhsata işli olmadığı için sökmen gerekiyor

Motosikleti
    Motoruma yaptığım kırmızı şerit uygulamasını sunmak istedim. Çok şık oldu bence.

Merhabalar ben de 2. el winner 200 geçiş yaptım yalnız bazı onlar var

zincir atma sorunum var özellikle artçı binince medana geliyor amortisorün çok açık olmasından kaynaklarnıyor olabilir mi ?

birde egzos çok fazla paslı bunu temizleyen arkdasşlar var mı en iyi yöntem nasıl temizlenebilir

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zincir atma sorunum var özellikle artçı binince medana geliyor amortisorün çok açık olmasından kaynaklarnıyor olabilir mi ?

birde egzos çok fazla paslı bunu temizleyen arkdasşlar var mı en iyi yöntem nasıl temizlenebilir
    Nc'ye neoldu hayırdır neden geçtin?
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

Kardeşim satmak zorunda kaldım

Ne yazık ki sattığımada bin pişmanım keşke satmasaydın bu kadar temiz güzel bir motor zor bulurum :(

Motoru denerken hiç bir sıkıntı yok ama kocaeli çatalca arası motorla geldim 120km yol hiç beğenmedim titreşimden ellerim ayaklarım karıncalandı

Rks aldım 30.000₺ ye 12.000 km gerçekten bu kadar kötü bir motor aldığıma inanmıyorum motor pas içinde ve yolda hiç güven vermıyor :( aldığım fiyatan satıcam sanırım. Senın motor duruyor mu peki ?

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Kardeşim satmak zorunda kaldım

Ne yazık ki sattığımada bin pişmanım keşke satmasaydın bu kadar temiz güzel bir motor zor bulurum :(

Motoru denerken hiç bir sıkıntı yok ama kocaeli çatalca arası motorla geldim 120km yol hiç beğenmedim titreşimden ellerim ayaklarım karıncalandı

Rks aldım 30.000₺ ye 12.000 km gerçekten bu kadar kötü bir motor aldığıma inanmıyorum motor pas içinde ve yolda hiç güven vermıyor :( aldığım fiyatan satıcam sanırım. Senın motor duruyor mu peki ?
    Hayırlısı olsun sağlık olsun,İnşallah gönlüne göre denk gelir yine.Duruyor çok şükür.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Bende eski bir Rks Winner 200 kullanıcısıyım.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"

Zincir ve dişliniz ömrünü doldurmuş olabilir veya ayarı düzgün olmayabilir.
    Egzozunda paslı yerlerini zımparalayarak temizleyip ısıya dayanıklı boya ile boyayıp sorunu kaldırmış olursunuz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Çinlilere çok sıcak bakmasam da bu motor bana zamanında çok sıcak gelmişti gelme nedeni üstünde cg motoru olmasıydı ama şimdi okuyorum mesela 4-4.5 litre yakıyorsa çok yakıyor 200cc motor için çok fazla ..

Ben bunu niye beğenmiştim elden geçse biraz light enduro yada adv diyebileceğimiz bir makineye dönüşe bilir diye sevmiştim ..

Konfor sele yapıcaksın, öne led far takıcaksın , zaten bunların kendi orjinal side case leri vardı ondan takıcaksın güzel kaliteli michellin Pirelli bir yol lastiği takıp fıtı fıtı yolunda gidiceksin ..
    Cg motor olmasının iyi yanı Türkiye de en uç yere en kuş uçmaz kervan geçmez yerede gitsen bir ustası o motordan anlayan birileri kesin çıkar ..
    Oda çok güzel bir şey aklın kalmadan uzun yollar yaparsın ..

Birde cg motoru oynama modifiye ye de rahat geliyor biliyorsunuz işte neler neler yapıyorlar 300cc 400cc çift karbüratör falan filan ..

olan oldu zincir koptu

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)