Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS RS 100 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RS 100, tanışmak ve sahip olmak için can atacağınız bir model… Tüm detayları takip edebileceğiniz gösterge paneli, şık ön far tasarımıyla RS 100’ün diğer modellerden en büyük farkı kompakt yapısıdır. Çift kişilik selesi ve bagaj alanlarıyla konforlu bir yardımcıdır.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.rksmotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Jaguar'ı üretmekten vazgeçmeleri çok kötü bakalım jaguar adar kaliteli bir model üretecekler mi

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Motosikletin kullanıcısı var mı?

bugün test ettim motoru 100 cc altı olduğu için vergiden muaf motora gelecek olursak ilk çalıştırmada honda activa çalıştırır gibi güzel bir ses duydum gaz verdikçe ses tok ve güzeldi yola çıktığımda ise hüsran ile karşılaştım motor kütük gibi ufacık çukurları bile hissettiriyor konfor sıfır rezalet bile denebilir ama 5350 tl lik motordanda konfor aramak saçmamı olur bilemedim o yüzden fazlasını verip hero dash düşünüyorum

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı onur okan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün test ettim motoru 100 cc altı olduğu için vergiden muaf motora gelecek olursak ilk çalıştırmada honda activa çalıştırır gibi güzel bir ses duydum gaz verdikçe ses tok ve güzeldi yola çıktığımda ise hüsran ile karşılaştım motor kütük gibi ufacık çukurları bile hissettiriyor konfor sıfır rezalet bile denebilir ama 5350 tl lik motordanda konfor aramak saçmamı olur bilemedim o yüzden fazlasını verip hero dash düşünüyorum
    Fiyattan dolayı çok konfor beklememek gerekiyor ama yeni olduğu için kötü bir his vermesi normaldir. Her motor alıştırma süreci boyunca rahatsızlık verir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)