Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Kuba Dragon 50 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Ben Kappa K48 kullanıyorum. İki kask alıyor. Mont + Kast'ta alır. Bu iki kask almayabilir ancak işinizi rahat görür.
    TEK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    [/COLOR]
    Alıntı TEK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arka tarafa çanta ne tavsiye edersiniz?
    içine kask ve mont sığacak şekilde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

linkteki çanta çok mu büyük olur?

https://www.hepsiburada.com/maxem-sl...ah-p-OTFE47767

https://goo.gl/images/1uB1cF
    bence motosikletin kalıbına göre büyük durabilir. Ben şunu aldım motorum beyaz olması sebebiyle beyaz aldım. Ama buna kask anca sığar sanırım. Hava muhalefetinden dolayı dün akşam elime ulaşan topcase i daha monte edemedim. Monte edince fotosunu atarım ama kızaklı ve tek düğme ile çıkarılıp takılma özelliği mevcut

https://urun.n11.com/canta/arwic-32-...ase-P240973568

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. 10 bin devir çevirttiren gerizekalı servisin ismini de yazsaydın keşke.
    Teşekkür ederim artık bir daha aynı marka motorsiklet alacak olursm benzin koymadan iterek uzaklaşacağım olay yerinden

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı MotoLed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 40-45 kiloyum benle dik yokuslari hayli hayli cikar bu motor o zaman simdi daha bir kanim kaynadi motora
    Ohooo sizinle 125 lik performansı verir. zaten motorun kendisi de hafif

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı AAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boy ve kilo da hemen hemen sizle aynı. Henüz gelmedi motor perşembeye nasipse, fotoğraf yüklemeniz mümkün mü?
    Buyrun;

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

[/COLOR]Bu da merak edenler için tex 260 M beden çadır

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

TEK ve AAK bunu beğendiler.

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    Bugun alarak araniza katildim herkese selamlar
    erhn42 ve TEK bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mt-07
    Bugun alarak araniza katildim herkese selamlar
    Hayırlı uğurlu olsun...

TEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba dragonelli
    [QUOTE=erhn42;4302730][/COLOR]

bence motosikletin kalıbına göre büyük durabilir. Ben şunu aldım motorum beyaz olması sebebiyle beyaz aldım. Ama buna kask anca sığar sanırım. Hava muhalefetinden dolayı dün akşam elime ulaşan topcase i daha monte edemedim. Monte edince fotosunu atarım ama kızaklı ve tek düğme ile çıkarılıp takılma özelliği mevcut

https://urun.n11.com/canta/arwic-32-...ase-P240973568[COLOR="Silver"][QUOTE=erhn42;4302730]

benim motor da beyaz.
    o zaman almak için senin fotoğrafı bekliyorum.
    belki de büyük olmasına gerek yok.
    mont dediğim şu an için rüzgar geçirmeyen ince bir mont.
    kaskın içine sığdırabilirsem montu bu da olur.
    fiyatı ve çıkarılabilir olması iyiymiş

Motosikleti
    Mt-07
    benim motor da beyaz.
    o zaman almak için senin fotoğrafı bekliyorum.
    belki de büyük olmasına gerek yok.
    mont dediğim şu an için rüzgar geçirmeyen ince bir mont.
    kaskın içine sığdırabilirsem montu bu da olur.
    fiyatı ve çıkarılabilir olması iyiymiş[/QUOTE]

Buyrun;
    Tak Çıkar mekanizma biraz sert çlışıyor zamanla alışır sanırım. ! adet kapalı kask yanına kilit eldiven vs rahat alıyor bilginize.

TEK bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu ayak marşı demirinin öne doğru bakması rahatsızlık veriyor mu ? İnternetteki inceleme videolarından birinde adam onu kestiğini söylüyor çünkü çok rahatsız etmiş.

Motosikleti
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun...
    tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Benim motorun on tarafindan surerken kesik kesik bir gacirdama sesi geliyor varmi boyle bir sorun yasayan henuz 50 km oldu birisi nette civatalarini sıkın demis acaba onlami alakali bir fikri olan varmi

Motosikleti
    Mt-07
    Şu ayak marşı demirinin öne doğru bakması rahatsızlık veriyor mu ? İnternetteki inceleme videolarından birinde adam onu kestiğini söylüyor çünkü çok rahatsız etmiş.
    Belli belirsiz farkediyorum sürüş sırasında aman aman bir rahatsizlik vermedi isin açığı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Benim motorun on tarafindan surerken kesik kesik bir gacirdama sesi geliyor varmi boyle bir sorun yasayan henuz 50 km oldu birisi nette civatalarini sıkın demis acaba onlami alakali bir fikri olan varmi
    Civatalarin cogu gevsek evet. Bahsettiginiz ses sanirim ön balata ilk 60 km kadar bendede geldi. Sonralari git gide azaldı ve tamamen kesildi.

Motosikleti
    Belli belirsiz farkediyorum sürüş sırasında aman aman bir rahatsizlik vermedi isin açığı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Civatalarin cogu gevsek evet. Bahsettiginiz ses sanirim ön balata ilk 60 km kadar bendede geldi. Sonralari git gide azaldı ve tamamen kesildi.
    icimi rahatlattin hocam bende birseymi oldu motora acaba diye dusundum yalniz bende ilk gun yoktu bu ses yada ben farketmemiste olabilirim umarim balatadandir ve zamanla duzelir

Motosikleti
    Mt-07
    Bu arada hız ölçme imkanımız da oldu. Sırasıyla 40-50-70 km hızlarda cbr250 ile aynı hızı gösterdi kadran.👍
    TEK bunu beğendi.

Motosikleti
    Boylada alakali biraz ben 1.60 40 kilo civariyim ufak tefek insanlar icin oldukca ideal raahatsizlik vermiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

Kadranin hatasiz olmasi cok iyi, bakalim rodajdan sonra nasil bir performans sergilicek suanda henuz 2. gunu aldigim gun hasdalda 80 kmyi gordum

Motosikleti
    Mt-07
    Sizin boy kiloda olsam ve cogunlukla da eger tek kisi biniyorsaniz on disliyi hemen en az 1 dis buyuturdum.

Motosikleti
    Ben birde orta ayaga almada zorlaniyorum arka ayak koyma yerleri genis oldugundan orta ayaga basmayi zorlastiriyor sanirim zamanla alisicam, bundan once haojue 135 vardi onu hemen orta ayaga aliyordum, yinede motoru sevdim bu fiyata hic masrafsiz (sigorta ,vergi vs ) olmadan is goren bir alet

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Sizin boy kiloda olsam ve cogunlukla da eger tek kisi biniyorsaniz on disliyi hemen en az 1 dis buyuturdum.
    Nedir faydasi? Motor modifikasyonundan pek anlamam 100cc ye yukseltmeyi dusunuyorum rodaj sonrasi , on disliyi 1 dis buyutmem ne saglar? Evet tek kisi biniyorum ise gidip gelmek icin aldim hergun 20+20 gidis gelis yolum var

Motosikleti
    Mt-07
    Kesinlikle işletme maaliyetleri cok ucuz. Orta ayaga alma evet motorun ağırlığı göz önüne alınınca biraz zor. Çoğunlukla yan ayaklıgı kullanıyorum ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Mesela 50 ile giderken motor 6000 devir ceviriyorsa 5500 e düser motor daha az yorulur daha az titrer biraz daha da ekonomik olur. Vites araliklari uzar daha az vites degisirsiniz.

Motosikleti
    Kesinlikle işletme maaliyetleri cok ucuz. Orta ayaga alma evet motorun ağırlığı göz önüne alınınca biraz zor. Çoğunlukla yan ayaklıgı kullanıyorum ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Mesela 50 ile giderken motor 6000 devir ceviriyorsa 5500 e düser motor daha az yorulur daha az titrer biraz daha da ekonomik olur. Vites araliklari uzar daha az vites degisirsiniz.
    O zaman 100cc yukseltirken on disliyide degisirsem iyi olacaktir sanirim

Motosikleti
    Mt-07
    Onu yapmassaniz zangir zangir titrer tabiri caizse en az 2 dis ön buyütme en az 2 diş arka küçültme hatta

Motosikleti
    Onu yapmassaniz zangir zangir titrer tabiri caizse en az 2 dis ön buyütme en az 2 diş arka küçültme hatta
    100 cc yukseltme ile 2 dis buyutme ve arkayi 2 dis kucultme kombinasyonu diyorsunuz yani

Motosikleti
    Mt-07
    Sn Seko daha iyi bilir bu konulari ama tahminim bu yönde cunkü malum agirliginiz bana göre baya az ve su an rodaj sonu güzel bir yag ve güzel bir karbüratör ayari ile ben bile önü 1 diş büyütecegim. Ben 103 kg yim siz 40. Orjinal haliyle siz 2 dis bile buyutebilirsiniz kanimca. Bide silindir büyütme ile arkayi 4 dis bile kücültseniz banamısın demez o motor.

Motosikleti
    Sn Seko daha iyi bilir bu konulari ama tahminim bu yönde cunkü malum agirliginiz bana göre baya az ve su an rodaj sonu güzel bir yag ve güzel bir karbüratör ayari ile ben bile önü 1 diş büyütecegim. Ben 103 kg yim siz 40. Orjinal haliyle siz 2 dis bile buyutebilirsiniz kanimca. Bide silindir büyütme ile arkayi 4 dis bile kücültseniz banamısın demez o motor.
    Bakalim hocam su rodaji bi tamamlasinda benim asfalt solucanina birseyler yapacagim hayirlisiyla

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)