Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Racer 280 / 380 ATV (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LCD veri göstergesi, Racer 280 ve 380’nin kullanım değerlerini doğru gösteren bir ölçere sahiptir. Panelde süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kubamotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kullanan var mı? Bi atv almayı düşünüyoruz sahibindene baktım en çok ilan kuba'da var tutuluyor galiba marka olarak bu model hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan var mı? Bi atv almayı düşünüyoruz sahibindene baktım en çok ilan kuba'da var tutuluyor galiba marka olarak bu model hakkında bilgisi olan var mı?
    Kullanmadım ama türkiye'de en çok tutulan atv markası kuba tabi ki bir polaris arctic cat kalitesinde değil ama en çok satılan marka olması bir kalitesinin var olduğu anlamına gelir.

Veya ucuz olduğu için.

Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veya ucuz olduğu için.
    Mondial modelleri de ucuz ama Kuba kadar çok satamıyor veya yuki ha kıyaslamayı Polaris, Arctic Cat ile yaparsan tabi ki kalite ve fiyat farkı var Arctic Cat Cat 77 milyar kuba 17 milyar Mondialde 17 milyar kıyaslamayı buna göre yapacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)