Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Runner 50 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 cc avantajlarını size sunacak ama tamamen farklı ve size hitap edecek bir motosiklet arıyorsanız Runner 50 size özel tasarlandı. Tasarımıyla sınıfının diğer tüm modellerinden tamamen farklı ve özel bir görünüme sahip olan Runner 50 ile farkınızı gösterin.

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kubamotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Biraz daha sade üretip 103'e tam benzetselerdi nostalji olarak daha iyi olabilirdi. Egzoz çok kaba geldi bana

Motosikleti
    kuba dragon 50
    aslında dragon alacağıma bunu alıp,silindir atıp kullanırdım daha iyidi.. puch cub kırması güzel bir motor duruyor sadece depo ufak

bence beklenen ilgiyi göremeyecek tabi zaman gösterir belki eski snakelere benzerimde bi ihtimal

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında dragon alacağıma bunu alıp,silindir atıp kullanırdım daha iyidi.. puch cub kırması güzel bir motor duruyor sadece depo ufak
    çok yakmayacağı için depo yeterli gelir 2.4 litre alıyor büyük ihtimalle yedeği'de vardır bir depo ile 100 - 150 km yol yapar. cc yükseltirsen yakıt tüketimi artacağı için km düşer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)