https://www.honda.com.tr/motosiklet/...RoC710QAvD_BwE

Yeni CB750 Hornet hayırlı olsun arkadaşlar. Kısaca özellikleri listeliyorum:

• 755 cc Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 8 supaplı, çift silindirli motor
  • 92 HP (67,5 kW) @ 9500 rpm güç
  • 75 Nm @ 7250 rpm tork
  • 190 Kg ıslak ağırlık
  • Showa 41 mm SFF-BP süspansiyon
  • Nissin kaliperler
  • Ön: 120/70 ZR-17 Arka: 160/60 ZR-17 lastikler
  • Stok lastikleri: Michelin Road 5 (bazıları Dunlopmuş)
  • 5" gösterge paneline Honda Road Sync uygulaması ile telefonunuzu bağlama. Müzik, navigasyon, hava durumu, gelen çağrı, gelen mesaj ekranda gözüküyor.
  • 4 ayrı gösterge tasarımı ve beyaz-siyah-gri-otomatik arka fon renkleri ayarlayabilme
  • Sport/Standart/Rain ve User sürüş modları ile beygir gücü, traction ve motor freninde 3 kademeli ayarlama imkanı
  • Ani frenlerde otomatik olarak 4lüler yanıp sönüyor.
  • Amerikan park lambaları (4lüler devamlı sabit yanıyor.)
  • Sağ-sol sinyal verip döndükten sonra sinyaller otomatik kapanıyor.
  • Arka sele altında USB-c şarj soketi, telefon, ruhsat, disk kilidi koyacak kadar boşluk.
  • Arka sele altında D ringli kasklar ve orijinal yan çanta için kancalar
  • Ön-arka LED farlar
  • 15 Lt depo

2022 model için lansman fiyatı 243.000 TL. (Ben bu fiyattan siyah renk aldım.) 2023 modeller Nisan ayında geliyor ancak fiyatı 250.000 TL.
Motor koruma takozu, ön cam, tank pad için 7500 TL ödedim.
Ruhsat için notere 720 TL ödendi.
Trafik sigortası: 2134 TL
Kasko: 17200 TL (Anahtarla çalınma dahil tam kapsamlı)
MTV: Yıllık 2110 TL

Benim izlenimim Nisan'dan itibaren Honda bu motordan getirecek ve sokaklarda bol bol göreceğiz.
Henüz 200 km yaptım. Tecrübelerimizi bu sayfada paylaşırız. Makine çok atak, harika bir sesi var ve gücü iliklerinize kadar hissettiriyor.
Sele biraz sert :( Konfor sele almak şart oldu. Tek eksik bence budur. Bir de ön çamurluk parlak siyah olsaydı daha tatlı olurdu ama maliyeti düşürdükleri bir alan olarak düşünürsek gayet kabul edilebilir.