Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ragal Raptor Daytona

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba regal raptor un internet sitesini gezerken bu modeli gördüm neden Türkiyeye buna benzeer modeller gelmiyor ? [URL="http://www.regal-raptor.com/eng/products_read.asp?id=1&bid=1&types=1"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    onca güzel şase tasarlayan regal grubu bi türlü v motor tasarlamasını öğrenemedi.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıca regalin spyder diye 300cc lik bi custom chopper şeklinde motoru var oda gelmiyo türkiyeye ama avrupa yada amerikada baya tutulan bir motor

Motosikleti
    GT250R
    zaten TR ye nerdeyse hiçbi model gelmio yaa
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    gelıyor nasıl gelmıyor ama gece gelıyor sürücülerıde gece dolaşıyor onun için görmuyoruz

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Spyder TR ye geldi diye biliyorum ben. Fuarda sergilendi. 6900 TL de fiyatı vardı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    arkadaşlar spyder türkiye'ye geleli çok oldu benim bildiğim yaklaşık 1 sene oluyor we satışları çok ii kolay modifiye edile bilen bir tasarım oluşu sebebiyle america'da custom motor satışlarını yarı yarıya düşürdüğü de gelen haberler arasında İstanbul güneşli'deki regal servisine gidebilecek kadar zamanınız olursa bir gün uğrayın test sürüşü için sürekli deposu dolu bir spyder orda sizleri bekliyor olucak ;)
    benden söylemesi...
    Sizlere doyumsuz sürüşler dilerim :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 ----------

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onca güzel şase tasarlayan regal grubu bi türlü v motor tasarlamasını öğrenemedi.
    bu söylediğinize sonuna kadar katılıyorum ancak bunun regal'in bir satış prosedürü olduğunu düşünüyorum yani ağırdan ve sağlam adımlarla ilerlemeyi tercih ediyorlar bence

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca regalin spyder diye 300cc lik bi custom chopper şeklinde motoru var oda gelmiyo türkiyeye ama avrupa yada amerikada baya tutulan bir motor
    spyder geldi var türkiyede 6,999TL fiyatıda var gerçekten çok şık bir tasarımı var
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    spyder 350 modelini bu sene başında gittim inceledim. çift karbüratörlü modelinin yanı sıra enjektörlü modelide var. enjeksiyonlu modelinde aynı şase kullanılmış.ancak enjeksiyon çift karbüratör yanında ufak kaldığı için şasede büyük bir boşluk hemen göze çarpıyor.şasesi gerçekten aşık olunası kadar güzel.hiç bir ekstra custom çalışması yapmanıza gerek yok. sadece sinyalleri biraz güdük kalıyor. hatta bir ara bu motoru al , sonra git 750 CC lik bir V motor giydir. pert olana kadar kullan diey düşündüm , ancak burası Türkiye nereye giydiriyorsun.adama Türktüv'de bir giydirirler felegini şasırırsın.

tutulmamasının nedeni, bence yollarda fazla kullanıcısına rastlanılmaması ve başlangıç motoru olamayacak kadak büyük bir şasesi ve kontrolü için illaki yeterli bir kullanım tecrünesi istemesi .150 CC ile başlayanların bundan sonraki motorlarını 600 veya 750 cc lik olanlardan tercih etmesi.

Şehir içi kullanım için hakikaten güzel bir motor syper 350.uzun yoldada kırmadan kullanırlırsa sizi her yere götürür.ama cengaverlik yapıp 750 lik ve üstü makinalara kafa tutamaz.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    [QUOTE=Deli Çerkes;1861843]
    spyder 350 modelinin seninde bahsettiğin karbrotörlü ve injeksiyonlu arasındaki şasedeki boşluk farkını bende farkettim ancak hatta düşündüğünü bende düşündüm hatta daha ileri gidip sadece motorsuz olarak alıp motoru ayrıca istemeyi düşündüm ama olasılıksız olduğunu öğrenince bende değiştirmekten wazgeçtim motorumu

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    bende beğendim spyder i fakat açıkçası o kadar para ediceğini düşünmüyorum.fiyatı fazla bence asıl tutmama sebebi bu olabilir
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spyder geldi var türkiyede 6,999TL fiyatıda var gerçekten çok şık bir tasarımı var
    vaaaaay o motoru çok seviyorum ya görünüşü harika fiyatıda baya uygunmuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

bence regal raptor kullanıcıları çoğalırsa tutulan bi motor alıcağa benziyo çokta çamur atılıcak bir motor değildir herhalde

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaaaaay o motoru çok seviyorum ya görünüşü harika fiyatıda baya uygunmuş
    arkadasım hiç regal kullandın mı bilmiyorum ama ben 10 bin km yaptım regalimle 7000 tl biraz abartılı bi fiyat regal için .ama herkesin fikri farklı tabi hepimiz aynı seyi düşünsek forumlarda işimiz ne

tabiki çamur atılcak bi makine deil muadillerine göre cok ii motor fakat 7000 tl lik bi fiyat gercekten fazla
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım hiç regal kullandın mı bilmiyorum ama ben 10 bin km yaptım regalimle 7000 tl biraz abartılı bi fiyat regal için .ama herkesin fikri farklı tabi hepimiz aynı seyi düşünsek forumlarda işimiz ne

tabiki çamur atılcak bi makine deil muadillerine göre cok ii motor fakat 7000 tl lik bi fiyat gercekten fazla
    walla bende ortayaş tribine giripte bunlardan bi tane alıp full aksesuar hale getirip sonra bir iki sefer düştükten sonra yok pahasına satan amcalar ortaya çıksınlar die boşuna beklemiyorum :D

harleybaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.johnnypag.com/motorcycles/index.php

Baska modeller de var ve fiyatlari da hemen hemen ayni(custom olanlar)

Motosikleti
    Artık Yok...

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Beyaz daytona sahibiyim. Motorun sekil..

ustura_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regalin 500 cc varmı avrupada

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Şuan hyo gt250r kullanıcısıyım satıp rr350 cc almayı düşünüyorum ancak aklımda bazı sorular var her hafta sonu toplamda 750 km yol yapıyorum hyoyla bu yol çok yorucu olduığundan rr350 almayı düşünüyorum hemde cc büyütmüş olurum ama pek bilgi bulamadım forumlarda da eski koularda pek bilgi yok 2012 model üstü düşünüyorum acaba hafta sonu 750 km gibi yolda ne kadar yakıt yakarım ve çekişi nasıl acaba ben 100 kiloyum artçı olarakta 70-80 kilo taşır mı?Çekişi nasıl sollamalarda problem olur mu ve hiç durmadan 300 km yol yapabilir miyim?

Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum ben de raptor riders ailesine katılmaktan mutluluk duyacağım...

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Ankarada beyaz Daytona satiyorum.
    İlk goz ağrım, gozum gibi baktım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0176283/detay/

Motorum, Tarz degisikligi ve cc yukseltme nedeni ile satisa gelmistir. Alan kisi hayrini gorsun. Gule gule kullansin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler