Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    Herkese selamlar saygılar. Yaklaşık 7 aydır forumu takip ediyorum. Yorumlarınız ve yardımlarınız çok değerli. Çevremde beni düşünenlerin her türlü korkutmasına rağmen inşallah haftaya Regal Raptor DADYW sahibi olacağım. Aranıza katımak için sabırsızlanıyorum. Karar vermemdeki yardımlarınız için tesekkur ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar saygılar...Uzun araştırma ve incelemeler sonunda benimde bir RR sahibi olmam gerektiğine karar verdim.Gerçekten çok güzel motorlar...Yalnız benim bu motoru banka kredisi ile alabileceğim bir bayi bulmam gerekiyor..avrupa yakasında sarıyere yakın olursa çok iyi olur.yeniköylü arkadaş sarıyer yeniköydenmi acaba bende doğma büyüme yeniköylüyüm,görüşmek isterim.Herkese kazasız yolculuklar.Bu yazı motorsuz geçirmek istemiyorum

Evet Sarıyer Yeniköylüyüm bende tanışmak isterim MSN adresimden ulaşabilirsin gerçi belkide tanışıyoruzdur zaten görüşmek üzere.Bu arada ben sefaköyden aldım orda banka kredisiylede veriyorlar gerci artık bütün bayiler bu işi yapıyo.
    GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 1 yıl scooter kullandıktan sonra artık cruiser bir motosıklet almaya karar verdim, tiger mı RR mı diye düşünürken ki: RR dan yanaydım cok sevdıgım bır arkadasımın tavsiyesiyle tam ters bir tarz da honda 2002 model xlr125 aldım. Motorum saat gibi ve çok dayanıklı onunla cok guzel gunler gecırdım. Yalnız cicim ayları kısa sürdü. Tarzım değilmiş. Şimdi takas düşünüyorum ve inşallah RR ım olacak. Motorunu takas etmek isteyen arkadaşlarım olursa görüşelim. Forumun aktif kullanıcısıyım buaradan veya msn den görüşebiliriz. RüzGarınız bol, yolunuz açık olsun.
    harbi sağolun yani. Topiğe ilk yazım, zahmet edip cevap yazdınız. Çok yardımcı oldunuz.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Arkadaşlar güncel yedek parça fiyat listesi varmı elinizde ? yada egzost , suturucu ve vites dişlisi fiyatlarını bilen varmı ? servise sokacam makinayı bugun kazık yemeyeyim.

Teşekkürler.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takas

Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi sağolun yani. Topiğe ilk yazım, zahmet edip cevap yazdınız. Çok yardımcı oldunuz.
    sevgili voldemort ,muhtemelen takas düşünen olmadığını varsaymalısın.
    sevgiler
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    motorunuz ne olursa olsun ama muhakkak KASKINIZ olsun. KASK sız asla motorun üzerine binmeyin. izmirdeki kazayı duymuşsunuzdur bir mt arkadaşımızın ölümüyle sonuçlandı.allah rahmet eylesin yakınlarınada allah sabır versin.ateş düştüğü yeri yakar biz ne söylesek boş.Arkadaşlar sizlere yine söylüyorum ne olur KASK sız mt kullanmayın gereksiz hızdanda kaçının. saglıcakla kalın rüzgarınız bol olsun
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.

Motosikleti
    Dadyw Raptor

Yeni Regal

Selamlar..
    Bugün bir arkadaştan duyduğuma göre Regal'i 2 amerikalı satın almış. 30 Mayıs itibariyle yeni ürünler gelecekmiş. Fiyat 5.150 YTL civarı (250E için) Yani daha pahalı. Fakat kalitesi hakkında bilgim yok. Daha düşük kalitede olacağını sanmıyorum. Bunu söyleyen kişi benim arkadaşın tanıdığı.. ve Türkiyeye getiren de onlar olacakmış. Sarıkayalar bu işe son vermiş.. Bugün telefonda konuştular. Haber taze.. (Yine de fiyatta emin değilim, yalancı çıkmayayım ama o civarda)

Bu arada karar verdim, Raptor 250E alıyorum kısa süre içinde. Forumlar çok işime yaradı saolun..

ya bu şanzıman derdinden en iyi kurtulmanın yolu kavramanın işini iyi yapması ve zincirllede biraz alakalı sanırım şimdi bu debriyaj ii aayrlı olucak zincirde tam formunda olucakozaman vitesler çıkır çıkır geçiyor ama şöle bir durum var boş geçmek istiyosan motoru kapatıyosun bazı regallerde bu durum böle tamamen ayarlarla ilgili büyütülecek birşey yok ama bu boşa atmamı yok bir boş dahamı ekledi motor diyosan boşa vibrasyondan atabiliyor orada bir dişliyi tutan birşey var onun ayarlanması gerekiyor ayrıca eğer ki boş vites var diyosan 2-3 arasıda -4-5 arasında kötü haber dişlin kırık masrafın 400 ytl civarı
    Dream On Dream On Dream On
    Dream until your dream comes true

Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    slm arkadaşlar regal ine ön cam isteyenler varsa yardımcı olabilirim küçükyalıda bi yer var.kıyak oluyor.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı DumanBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..
    Bugün bir arkadaştan duyduğuma göre Regal'i 2 amerikalı satın almış. 30 Mayıs itibariyle yeni ürünler gelecekmiş. Fiyat 5.150 YTL civarı (250E için) Yani daha pahalı. Fakat kalitesi hakkında bilgim yok. Daha düşük kalitede olacağını sanmıyorum. Bunu söyleyen kişi benim arkadaşın tanıdığı.. ve Türkiyeye getiren de onlar olacakmış. Sarıkayalar bu işe son vermiş.. Bugün telefonda konuştular. Haber taze.. (Yine de fiyatta emin değilim, yalancı çıkmayayım ama o civarda)

Bu arada karar verdim, Raptor 250E alıyorum kısa süre içinde. Forumlar çok işime yaradı saolun..
    Daha önce de Sarıkayalar"ın iflas ettiğine dair bir söylenti olmuştu.Umarım el değişikliği olursa yedek parça v.s konusunda problem yaşamayız.
    Bu arada motorumdaki müzmin elektrik probleminden artık kurtuldum.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    RR DADYW 250 classic
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sana tavsiyem jikleyi sonuna kadar çek ve bırakma öle bas marşa ama buna rağmen gaz vermeden çalışmıyorsa bi ara servisine baktır belkki ayarlamak icap edebilir
    motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş.

Sağol kardeş. Tavsiyen işe yaradı.. Zevkli sürüşler dilerim.

Değerli MT severler herkesin 19 Mayıs Atatürk Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu olsun. Motosikletlerimizi bayraklarla süsleyelim. Ne de güzel yakışır Türk Bayrağı...

Motosikleti
    Dadyw Raptor
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de Sarıkayalar"ın iflas ettiğine dair bir söylenti olmuştu.Umarım el değişikliği olursa yedek parça v.s konusunda problem yaşamayız.
    Bu arada motorumdaki müzmin elektrik probleminden artık kurtuldum.
    Problemden kurtulduğuna sevindim. Böyle şeyler adamın canını baya sıkıyor. Ama enteresan bişey var; aynı yerden alınan aynı marka iki motor arasında bile fark oluyor. Birisi binlerce kilometre yapıp hiç sorun (ufak tefek dışında) yaşamazken, diğeri problemden kurtulamayabiliyor. O da artık şansa kalmış. Mesela sendeki elektrik sorununu hiç yaşamamış olan Regalciler mutlaka vardır. İnşallah bahtıma güzel bişey çıkar..

Bu arada, Raptor'un fiyatı sitelerde 4.450 civarında görünürken, bayiye sorduğumda 4.850 dedi. Bu kadar farkedebilir mi? Bilginiz var mı?

regal

Selamlar..

bu distribütör değişikliği önemli bir haber. hala değişmediyse regallerimizi emre ltd .diye köklü bir firma daha getiriyordu.
    umarım yeni dönemde sıkıntı olmaz .

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    bi güzel haber de benden olsun.Bugün Bodrum'daki motor satan bi şirket 100 lük chopper RR lardan getirmiş.Gittim konuştum.Biz bu RR 'u geç keşfettik harika makinalarmış bunlar dediler.Bu yaz RR lar yok satacak dediler çok keyifliydiler.Hatta benden RR'umu satarsan bize bırak dediler.RR gözümde bi kez daha büyüdü.Kıymetini bilelim arkadaşlar.Herkese sevgiler
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Dadyw Raptor
    Demek ki doğru motorda karar kıldım. Zahmet verdiğim, yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
    Yarın şu distribütör konusunu netleştirip tekrar yazıcam..
    İşin gücün daim yalan; Çok kişiden arta kalan,
    Nice kerre boşaluben, Dolan dünya değil misin?

merhaba arkadaşlar!!!

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılıyorum. Bu pazar itibariyle motosiklet ehliyet sınavına girdim ve artık nihayet bir regal raptor 250 almaya karar verdim. Ancak 250 cc regallerin iki versiyonu var sanırım turkiyede 250 e ve 250 e-9b diye geçiyor sanırım. İkisi arasında karar veremedim tam olarak farklarını bilen varmı sadece görsel fark mıdır yoksa teknik olarak da fark var mı? Bilen varsa cevap yazsın lütfen ve siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. Şu an bende 9 b ağır basıyor.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

hayırlı olsun

kardeşim alacagın motor şimdiden hayırlı olsun sordugun soruya gelince cevabı onlarca kez verildi.biraz geriye dogru okursan tüm aklına takılan soruların cevabını bulabilirsin.aklına gelmeyen soruların bile cevapları var
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.

teşekkürler evet varmış hakikaten cevaplar. Dediğim gibi sitede de yeniyim. Heralde 250e-9 u tercih edicem. Bakalım hayırlısı

Motosikleti
    Dadyw Raptor

Distribütör

Arkadaşlar, 30 Mayıs'tan sonra MOTOMAX getirecekmiş artık Raptor'u.

Yetkili: Okan ALTIPARMAK
    Tel: (212) 289 60 00
    İşin gücün daim yalan; Çok kişiden arta kalan,
    Nice kerre boşaluben, Dolan dünya değil misin?

distribütör

Arkadaşlar, 30 Mayıs'tan sonra MOTOMAX getirecekmiş artık Raptor'u.

Yetkili: Okan ALTIPARMAK
    Tel: (212) 289 60 00

demekki arkadaşlar alıcısı artacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler