Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    taziyede bulunan tüm değerli arkadaşlara teşekkür ederim.
    sissy bar da değişiklik yapacak arkadaşlar için önerim, marmariste bulunan murat bu işi çok iyi yapmıştı sanırım.
    kendisi hem sissy barda hemde kendi arkalığı için modifiye yapmıştı.
    ve fotoları forumda çok gerilerde olması lazım diye düşünüyorum.

yanılmıyorsam erdem yaptığı uygulamayı kendide pek beğenmemişti.ben de yakından görmüştüm serviste.
    yani sonuç olarak erdemin yaptığı iş bence iyi bir örnek değil ve göze hoş gelmiyordu.
    ama marmarisli muratın fotolarını tekrar buraya taşıyabilirseniz hep birlikte tekrar inceleriz.

benim akü tamamen bozuldu bu arada. ama normaldir diye düşünüyorum, nerdeyse 2 yıl olacak.eski dostlar bilirler, park sürelerim oldukça uzun olurdu benim seyahatlerim yüzünden.. bugun bende idareten bir pil akü taktım.kullanmadığım bir ups vardı. nerdeyse bir buçuk yıldır kullanmıyodum ups i.üzerinde 12 V 7 AH pil vardı.
    motorada ihtiyacım vardı çıkardım pili taktım üzerine.motoru çalıştırmada sorun yok. ama şarzından emin değilim.bakalım ne olacak durum.saat 11 den akşam 5 e kadar sürekli kullandım bugun motoru bir sıkıntı yapmadı..

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    regal raptor 250
    artçı koltuğu ve sırtılğıyla ilgili olarak geçmiş sayfalardan erdem gündüz ve balıkesirden bozkurt nikli abimizin koltuk resimlerinin linkleri aşağıdaki gibidir. bozkurt abimizin koltuk gerçekten hoş duruyo ama bunu burda kime yaptırabilcez?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kinda-154.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kkinda-88.html

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben çok yoğun olduğum için gelemedim.dayım kalp krizinden hayatını kaybetti.45 gün komada kaldı.ardından babam kısmi olarak felç geçirdi.
    hala tam düzelemedi..sağlık sorunları ile uğraşıp duruyoruz..
    eski arkadaşlar bilir,sürekli seyahatlerdeydim.
    iş değişikliği yaptım 10 sene sonra...

Kaldera öncelikle başın sağolsun, sonra babana acil şifalar dilerim. Yeni işin de hayırlı olsun. Ben eski Clint nickli üyeyim. Haberi duyunca yazmadan edemedim. Sizlerden ve bu topicten epeyce bir koptum. Siteye sık sık girsem de herkes gibi ben de kendi motorumun topiğine dalıp kalıyorum çoğu kez. Umarım yazın sitenin genel bir buluşmasında görüşürüz, tüm RR'ci arkadaşlara da selamlar, sağlıklı sürüşler dilerim.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uğur abi başın sağolsun ve çok geçmiş olsun.
    Buralara yeniden yazabilmene çok sevindim.
    Sevgiler
    güzel bakan , güzel görür.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Kaldera basin sagolsun, Allah rahmet eylesin.
    Sevgiyle kal.

Alıntı deepimpact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaldera abicim başınız sağ olsun allah geride kalankara ömür versin diyorum

TAN izmirli regalciler var tabiki o dediğin olaya öncülük edersen çok iyi olur birde bu hafta sonu yapacağımız regalciler toplantısına tüm izmirli regalcileri bekliyoruz.

ya organizasyondam haberim yok daha doğrusu buraya bir başlık açalım geziler tarafına oradan organize edelim acaba öle birşey varmı bilemiyorum ama yinede yaparız böle birşey ii olur

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    yapmış olduğumuz gezi ile ilgili resimler aşağıda ki linkte
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...resimleri.html
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Kaldera başın sağolsun.

Eskileri görünce bir merhaba demek isredim.

Aytek abi ve demonik sizide bayağı özledim. Diğer tüm arkadaşlarla eskiden

olduğu gibi görüşmek fena olmazdı.
    Acı yoksa kazançta yok.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    aslında yeni arkadaşlarda eskidi sayılır.ama ilk tayfa gibi çok birliktelik olmadı sanırım.
    tekrar görüşebilmek ve birlikte yol almak için uygun bir cumartesi günü bandırma, biga yada çanakkale ye bi gidelim derim.bir gece otelde kalır ertesi gün döneriz uygunsa..paslandık buralarda

akü yerine kullandığım pil şu ana kadar sorun yapmadı.

...............x daha az tereddüt eder ve fikirlerinden korkmaz. Saygı ve saygınlık erdemlerine,, ayrıca sürü erdemi olan hiç bir şeye sahip değildir. Sıradan biri olmak onun için tatsız bir şeydir.Kolay iletişim kurulamayan biri olduğunu bilir. Önder olamıyorsa tek başına ilerler. İçinde yüceltmesi, ya da suçlaması mümkün olmayan bir yalnızlık taşır.....

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    herkese selam dune kadar 250 mct almayı düşünüyordum ancak şimdi regal raptor dadyw 250e 9b de kararımı verdim. Dün bornovada gördüm makine dahşet birşey birazdan özkanlardaki showrooma gideceğim. yalnız daha cok teknik bilgiye ihtiyacım var . bence bu topicte herkes teknik bilgiler verirse her mesajının sonunda cok güzel olur.(Lastikler Ön/Arka:Dubleks 90/90-18 & 130/90 - 15 ; http://www.emreltd.net/getProduct.asp?catID=1)

Arkadaşlar RAGAL RAPTOR DADYW 250E 9B nin kullanma klavuzu olan varsa bizimle paylaşabilir mi acaba?
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    türkish psycho seni aramızda görmek güzel olacak hadi bir an evvel al motoruda katıl armıza fazla geç kalma zam gelecek motora haberin ola iyi akşamlar.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında yeni arkadaşlarda eskidi sayılır.ama ilk tayfa gibi çok birliktelik olmadı sanırım.
    tekrar görüşebilmek ve birlikte yol almak için uygun bir cumartesi günü bandırma, biga yada çanakkale ye bi gidelim derim.bir gece otelde kalır ertesi gün döneriz uygunsa..paslandık buralarda

akü yerine kullandığım pil şu ana kadar sorun yapmadı.

Kaldera baba başın saolsun valla Allah sabır versin.
    Gezi olayına gelince çanakkale hos olur bana uyar hem sende kafanı rahatlatmış pasınıda atmış olursun

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    uğur abi başın sağolsun allah geride kalanlara sabır versin
    ayrıca geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Uğur abi başın saolsun. Babanızada haktan şifa vermesini dilerim.Abi senide regalraptor nette görmek isteriz.Ayrıca 18 mart çanakkale şehitlerini anma haftasında regalci arkadaşlar olarak anlamlı bir gezi düzenledik şuan gelmek isteyen arkadaş sayısı üç tüm arkadaşlara duyrulur.
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    selam arkadaşlar,

regalin yedek parca fiyat listesi olan var mı....
    Sessiz ve derinden ....

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    beyler merhaba
    dün bornovada özkanlardaki yellowrock a uğradım . 5250 ytl fiyat verdiler. bana biraz yüksek geldi. Emre ltd diye bir yer var orada fiyatlar daha uygun. Ben şimdi emre ltd veya fuarda başka bir firmadan alırsam regalimi servis olarak yellowrocka götürebilirmiyim. Sonuçta servisi ve garantiyi veren regal raptor değil mi?

bu arada arkadaşlar regal raptor kullanma klavuzu olan var mı, bizimle paylaşabilirmi?

(regalraptor.net diye bir site daha var arkadaşlar )

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar dadyw motorsiklet almak istiyorum.bana bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz.fiatı ve model hakında mesela dadyw 250 E
    DADYW 250 DD_9 bunlar nasıl makina farkları nedir arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    REGAL RAPTOR DD300E-9C
    beyler su makinaya bi göz atın derim. marttaki fuarda gelirse taliplisi cok olur gibi geliyor bana.
    http://www.geely.dk/model.asp?id=101

KULLANIM KLAVUZU OLAN YOK MUUUUUUUUUUUU

oğuz çatal ben de yakında regal raptor almayı düşünüyorum sen hangi şehirdesin istersen beraber bakarız.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dadyw motorsiklet almak istiyorum.bana bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz.fiatı ve model hakında mesela dadyw 250 E
    DADYW 250 DD_9 bunlar nasıl makina farkları nedir arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
    Kararın hayırlı olsun dostum; çok memnun kalacaksın aldığın Raptor'la...

Bende Class modeli var, Dadyw 250 9B olan. Diğer modele göre ön teker daha ileride, yani yer ile açısı daha fazla. Gidon diğerine göre daha yüksekte. Bu modelde diğerinden farklı olarak T direksiyon mevcut. Göstergelerin bulunduğu panel depo kapağının üzerinde ve metal bir bloğun üzerinde. Genelde bu ve bunun gibi detay farklılılar var.

Bunun dışında performans, güç olarak birbirinin aynı makineler. Seçimi tamamen senin göz zevkine kalmış.

Kullanım olarak da, şehir içi kullanım olarak class sınıfına kıyasla diğeri daha kıvrak. Class ise uzun yolda daha konforlu. Tabii bunlar da öyle aman aman farklılıklar değil.

Umarım en kısa zamanda Raptor'una kavuşursun, aramıza katılırsın...

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    aidikurt R&R sitede hala faal olamadım ve maile de bir şey gelmedi
    bir ilgilensen diyorum
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler