Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RR 250E-9
    Benim regal de daha 290 km de. Yeni bujileri değiştirmiştim. geçenki hikayeyi biliyorsunuz. Şimdi de tek silindir çalışmaya başladı. Isınınca ancak çalışmaya başlıyordu. Bujileri çıkardım. Çalışan taraf karbon yapmış. Ekzozu da karbon olmuş.Çalışmayan taraf temiz. Galiba bitaraf çok fakir çalışıyordu, diğeri de zengin. Götürdüm servise. Bakacak. Karbüratör tıkanmıştır, pislik, su vs. Garantide olmaz (oksittense o başka) dedi. 20-25 liraya dağıtıp temizleyecek. Bu karbüratör bukadar hassas mı yahu. Ya gene olursa 3 gün sonra, araya filtre koyacağım ama bu suyu da süzmeyecektir. Şimdi bi de benzin tahlili mi yapıcaz alırken. Memlekette istasyonların %50'si sahtekarken nasıl bulacaz temiz benzini. Hem başkaları da kullanıyo, niye benimkini öksürtüyor.
    Bir kız bana "emmi" dedi neyleyim; RR seni bir altıma çekeyim;Yedi düveli gezip göreyim;Bana emmi diyeni ...seveyim:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    kenan abicim cuma gününe aldılar yer değişe biliyor önümüzdeki cuma nerede olucak bilmiyorum sana yazarım beraber gideriz abicim saygılar.
    EĞER HERKES AYNI FİKİRDE İSE KİMSE YETERİ KADAR DÜŞÜNMÜYOR DEMEKTİR.

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-66.html

Arkadaşlar komple ön farımı kaliteli bir far ile değiştirmek ve linkteki far ampullerinden kullanmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepiniz sağolun arkadaşlar ...ulan oğlan olursa göbek adını raptor koyacam anasını satiim serdarcım görüşelim tabii...çarşambaları yine teras cafe olayına devam mı...eğer öyleyse çarşamba oradayım

beşir abi affettin mi beni?

ESTAFURULLAH; Allah sağ salim ,eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin.o günden sonra nete girmediğim için cevabım gecikti.ben senden çok şu ilkere tav olmaya başladım zaten rakip firmanın da elamanı,arabayla rastlarsam tampon deyriceğim ahdım var.İLKER sen anladın onu

Alıntı coldfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sağlıklı bir çocuk nasip eder inşallah abicim......bu arada amasra,ürgüp sürekli değişip duruyor ama izmirden oralara artık kaç günde geliriz hesap edemiyorum 1 hafta sürer heralde haşatımız çıkar
    yol insanın gözünde büyüyor bence ismini yazdıran çoğu kişide gelmicek diye düşünüyorum

sen zaten baştan pes etmişsin baksana;en başta ben gelmiyeceğim desene sen anladın onu şaka bir yana yeni ekzosları daha duyamadık göremedik
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    GÖZTEPELİ RAPTOR
    hayırlı olsun kardeş allah analı babalı büyütsün sizlere ve ülkesine hayırlı bir evlat olur inş.
    bu arada dünkü buluşmamız süper oldu yolları ağlattık motorlarımızla
    tüm katılımcı arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum
    evt resimleri bekliyoruz aidikurt kardeşim

arkadaşlar c.tesi günü Altan motora gittim
    hakikaten dedikleri kadar varmış Taner ve Tamer abilere burdan teşekkürlerimi sunuyorum öyle bir bakım yaptılar ki motor yenilenmiş gibi oldu
    ayrıca beni uyardıkları konuları bugüne kadar hiç bi servis yapmamıştı sağolsunlar
    en basiti ben castrol 10w-40 kullanıyordum ve her 1500 km de yağı değiştiriyordum meğersem kullandığım bu yağ 3000 km gidermiş
    bu yüzden beni zengin sandılar
    motorum 4000 km olmasına rağmen subap ayarı yaptırdım ve subaplarım çok sıkı çıktı bence sizde bi an önce subap ayarlarınızı gözden geçirtin yaptırmadıysanız büyük ihtimal sıkı çıkacaktır
    huzurlarınızda Altan motora ve çalışanlarına teşekkürlerimi, sunuyorum
    senkron ayarı çok mühimm arkadaşlar motorun yakışı düzene girdi walla
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800

11 Şubat-İdealtepe Sahil buluşması

Dün İdealtepe sahil buluşmasına katılan ve birçoğuyla yeni tanışma fırsatı bulduğum güzel insanlara sevgilerimi sunuyorum...

Hele akü problemi yaşayan ve bir aydır tozunu almadığım için bana küsen motorumu çalıştırmak için 6 regal'in bizim siteye girişi vardı ki çok karizmatik oldu...

Tüm dostlara sevgiler; dönüşte akü problemi yaşama riskimi düşünüp eve kadar eşlik eden agresus Volkan kardeşime de ayrıca teşekkürler...

Evet arkadaşlar, sezon açıldı... Darısı daha geniş katılımlı buluşmalara artık...

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    Buluşmadan resimler yok mi????
    bakalım nasıl eğlenmişmisiniz??

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaşlar faydalı bilgilere bakım resimlerini koydum.buradan
    laşabilirsiniz.sizin yorumları benim için öncemli arkadaşlar bilmediğimiz şeyleride paylaşabilirz bu başlık altında

arkadaşlar faydalı bilgilere bakım resimlerini koydum.buradan
    laşabilirsiniz.sizin yorumları benim için öncemli arkadaşlar bilmediğimiz şeyleride paylaşabilirz bu başlık altında...
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

arkadaşlar bahsettiğimizregalle, dd250e-9b olan regal farklı şeylermi. muhabbete uzak kalmışımda ...http://www.regal-raptor.com/english/...ts_002.htm#### burdaki nin resmibiraz daha farklıda bilmem yardımcı olabilecek varmı...
    [B][COLOR="Green"]@[/COLOR][COLOR="Green"]maS[/COLOR][/B] :cat:

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    sadece ön maşa daha uzun ve gidon farklı.bunu yanında radyatörü dik olarak duruyor.şöyle bi sayfaları karıştır ayrıntıları bulursun
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Herkese selamlar..
    Selçuk ne zaman yapıcaz maşukiye ) mangal yapalım ne dersiniz??
    Regalcilerrr ne dersiniz izmit maşukiye gezisine....
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    R&R DADYW DD 250E-9
    selam arkadaşlar,
    250 km deki motorumla dün 200 km yol yaptım, yeni olduğu için hep acaba bir sorun çıkacakmı kaygısı yaşadım. ama canımı hiç sıkmadı çok memnunum. Bu gezi sırasında denizli-afyon arasında bulunan Acıgöl'ü kesfettim. çok güzel biryer, koruma altına alınmış bir kuşgölü ve bir soda gölü ve kenarında çok geniş düzlükler var, özellikle baharda mükemmel olacak, bir motorcu buluşması için çok ideal görünüyor. Ben acıgöl'le ilgili araştırmamı sürdüreceğim.ilglenenler BURAYA bakabilir.
    Bu resmler de benden.

Bu arada giderken 5. vitesi hiç kullanamadım, 90'ı geçmiyor, yolun sürekli hafif yokuş olduğuna yordum bunu, rahat 110'u görüyordum normalde... Meğer jikle yarı açık gitmişim, acaba bujilerde kurumlanma olmuşmudur, bunun başka bir zararı olur mu? Dönüşte 80 km yolu 100-110 geldim, performans çok iyi bence...Tabi benim amacım hız değil. Rodaj olsun...

Önceki gün de aydın (innocentbystander) ile tavasa gittik pide yedik, güzel bir gezi oldu. Ama Acıgöl'e gittiğimden haberi yok.( kusura bakmasın.) ama ne yapayım onun haftada bir günü boş, benim her günüm
    [COLOR="Red"][COLOR="DarkOrange"][FONT="Arial Black"]20 B 8126[/FONT][/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Sitemiz hacklendi Regalciler...

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    sağolsunlar hiçbir yerde boş durmuyor bu hackerlar b.....k işleri var insanları rahatsız ediyorlar

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar..
    Selçuk ne zaman yapıcaz maşukiye ) mangal yapalım ne dersiniz??
    Regalcilerrr ne dersiniz izmit maşukiye gezisine....
    Celebi Murat kardesim, toplayalim ekibi gidelim bu Pazar hic kasmadan...
    Havalar kuru oldugu muddetce her yola her rotaya varım ben.

Cumartesi aku sorununu halledecegim tabii once. Yasin kardesimi sakatladik, baska canlar yanmasin

Motosikleti
    regal raptor 250
    gidin bakalım... eyvallah... biz gelemeyelim amma siz gidin... tabi motor çalışırsa.. yav maşukiye işini bi iki hafta erteleseniz de daha yakın bi yerlere kaçsanız mesela... daha kısa bi tur yapsanız da haftaya ya da diğer haftaya ben de katılabilsem... olablir mi?... bi ihtimal var mı?... muratım ... selçuğum...?

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Volkanım bizde ayrı gayrı yok sen regal camiasının onursal konuğusun senin için bir değil 5 hafta erteleriz erteleriz demi selçuk..
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Lutfen bana biri yardim etsin SV 55 kaskim var. Vizor gevsedi. Vizoru cikarim yan kask vidalarini sikip tekrar vizoru takmam lazim. Ancak vizor nasil cikar bilmiyorum, yanlis bir sey yapip kirmak da istemiyorum elbette.

Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Cumartesi akü değişecek ve motor çalışmama olayı tarihe gömülecek; krom parlatıcı ve WD 40 yardımıyla motor alev alev yanacak, en görülmeyen vida bile ışıl ışıl olacak ve sen agresif master diver kardeşim, bu kardeşine giydiremeyeceksin öyle ince ince

Maşukiye organizasyonunu hepimize uyan başka bir tarihte yaparız Murat dostum... Acelemiz yok, açılışı yaptık nasıl olsa. Tadı da damağımızda kaldı tabii sohbetin...

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı shiga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar,
    250 km deki motorumla dün 200 km yol yaptım, yeni olduğu için hep acaba bir sorun çıkacakmı kaygısı yaşadım. ama canımı hiç sıkmadı çok memnunum.

Bu arada giderken 5. vitesi hiç kullanamadım, 90'ı geçmiyor, yolun sürekli hafif yokuş olduğuna yordum bunu, rahat 110'u görüyordum normalde... Meğer jikle....Tabi benim amacım hız değil. Rodaj olsun...
    Değerli arkadaşım, "rodaj" açmanın amacı yeni motorun tavsiye edilen sıcaklıkta uygun sürelerde çalıştırılarak başta silindir-piston gibi hareketli parçalarının birbirine alışmasını sağlamak, ilerideki olacak aşınmaları en aza indirmektir. Bu nedenle motor muhakkak jikle ile ısıtılır, devir fazla arttırılmadan tüm vitesler kullanılarak yol yapılır, ani gazlamalardan kaçınılır. Yeni parçaların alışması esnasındaki sürtünmeler sonucu kopan çapaklar yağ değişimi ile uzaklaştırılır.Böylece silindirlerin çizilmesi önlenir.
    Senin motorunu devirli kullandığın anlaşılıyor. Pek iyi yapmamışsın. 250 - 500 km deki motoru kullanırken vitesleri biraz erken değiştirip 5. viteste de 60-70 km civarını aşmaman gerekirdi. Bir an önce yağ değiştirmende yarar var derim. Jikle yarı çekili gitmenin fazla benzin yakmak ve bujileri kurumlamak dışında pek zararı olmamıştır sanırım.
    Esen kalın derim.
    dogma .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler