Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Bence DD 300 spyder yerine 250 spyder getirsinler.İşte link inceleyin http://www.johnnypag.com/Spyder_Spec.html
    ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR!(Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence DD 300 spyder yerine 250 spyder getirsinler.İşte link inceleyin http://www.johnnypag.com/Spyder_Spec.html
    babuş aynı motor zaten anladığım kadarıyla...benim regal'in kendi sitesindeki lansmanından anladığım kadarıyla hava soğutmalı olan model 250 cc su soğutmalı ama fotoğraflarda olmayan model 300 cc...

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Kardeş arada farklar var.Mesela DD-300'de arka lastik 130/90 iken 250'de 160/90,DD-300'de ön fren disk arka fren kampana 250'de ön fren çift disk arka fren disk v.s.
    ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR!(Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş arada farklar var.Mesela DD-300'de arka lastik 130/90 iken 250'de 160/90,DD-300'de ön fren disk arka fren kampana 250'de ön fren çift disk arka fren disk v.s.
    allah allah...neden böyle bir anormalliğe gerek duymuşlar ki...
    cidden kafam karıştı...

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu tarzda bildiğin motorcu şarkıları warsa bana özelden yada burdan isimlerini yazarmısın
    babuş "manowar death tone" 'u dinle bir de istersen...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    [QUOTE=babuş "manowar death tone" 'u dinle bir de istersen...[/QUOTE]

eywallah kardeş saol hemen indiriyorum bu şarkıyı
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Pazar günü RR'min tozunu alayım dedim, havayı da kuru görünce vurdum yola. Aslında hedefim Küçükyalı-Kavacık-Beykoz sırtlarından Çekmeköy-Küçükyalı'dan oluşan kısa bir turdu, ama gaz açtıkça keyiflendim ve vurdum Şile yoluna, kesmedi, Ağva-Kandıra-Kaynarca-Adapazarı ve Küçükyalı. Toplam 400 km lik bir tur yapmış oldum.

Nazar değmesin Raptor'um tık demedi, niye desin ki zaten...

Ramazan olduğu için gezinin bir kısmı eksik kaldı ama keyif maksimumdaydı. Sanırım plansız yapılan geziler daha çok zevk veriyor.

Ağva yolunu motor'la geçmek bir başka zevkmiş yahu. Şile-Ağva yolunda durup bir 10 dakika sadece tertemiz havayı ciğerlerime çektim, mis gibiydi...

RR'm de 880 km. yi bulmuş oldu.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Depo uzeri koruma kilifi ariyorum. Yardimci olabilecek arkadaslarin mesajlarini bekliyorum.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Dün bir arkadaşımın yanından tesadüfen dönerken baktım Dadwy marka bir motor daha ben gebzede ikamet ediyorum, benim olduğum semttede Dadwy yok 77 plakayı görünce yanına yaklaştım tam olarak adını anlayamadım ama biraz muhabbet ettik. tesadüf oldu
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bir arkadaşımın yanından tesadüfen dönerken baktım Dadwy marka bir motor daha ben gebzede ikamet ediyorum, benim olduğum semttede Dadwy yok 77 plakayı görünce yanına yaklaştım tam olarak adını anlayamadım ama biraz muhabbet ettik. tesadüf oldu

ben de gebze yeni mahalle de oturuyorum bu civarda sadece 1 tene siyah rr gördüm plakasını hatırlamıyorum şu an o sen olabilir misin?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Herkese Selam,

İki ay içinde vatani görevimi tamamlamak üzere Türk ordusuna teslim olacağımdan geçen yıl aldığım DADYW DD250E-9 Su soğutmalı Regal Raptor motorumu satıyorum.

Motor sadece 1000 km.'de. Çok temiz ve şimdiye kadar sadece rutin bakımlar için yetkili servisine gitti. İlgilneneler beni her an aşağıdaki telefondan arayabilirler.

GSM: 0532 311 41 05

Alper

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    müslüm baba hayırlı yolculuklar ,bende izmir -tokat yapmayı çok istedim ama günahlar bırakmadı.gönlümüz seninle,antape varınca hayırlı haberlerini yaz lütfen.bu arada en uzun mesafe rekoruda sende olacak bildiğim kadarı ile

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800

Arkadaşlar yukardaki cam tam bizim motora ve manyak oluyor sıslerde var cok hos toplu alalım dıyorum toplu alımda
    120 ytl cam 80 ytl sısler ve aparatını falan alıcaz toplam 200 ytl gelıcek normalde 150 cam 120 sısler tutuyor bılgınız olsun napalım ben almak ıstıyorum baglarbası Yopaş ta var konustum zaten fıyatları onlardan aldım

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Caser, Balıkesir'de var.Yeni model.Depo kapağı kenarıda metal işlemeli,en dış kenarı tırtıklı kesim,metal işlemeli ve cepli(harita falan koymak için.)Fiatı 45 ytl olması lazım.İstersen yardımcı olurum.Ben kullanıyorum.Memnunum.Özelden mesaj atabilirsin.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar yukardaki cam tam bizim motora ve manyak oluyor sıslerde var cok hos toplu alalım dıyorum toplu alımda
    120 ytl cam 80 ytl sısler ve aparatını falan alıcaz toplam 200 ytl gelıcek normalde 150 cam 120 sısler tutuyor bılgınız olsun napalım ben almak ıstıyorum baglarbası Yopaş ta var konustum zaten fıyatları onlardan aldım
    Ben de cam taktırmayı düşünüyordum, özellikle bu pazar Adapazarı-İstanbul otobanında yediğim rüzgardan sonra...

Cam olayına ben katılırım. Montaj dahil 120 YTL değil mi...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cam olayı kesinlikle şart bu gördüğüm en güzel camlardan biri sislerle birlikte bütünlük oluşturmuş .olmayanlara tavsiye ederim
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar evet yokmu arttıran 10 kısı olunca hemen sıparıs verıcem ayırtıcam ben yakından gordum gayet hos ve kalıtelı hatta sayı daha fazla olursa bıraz daha pazarlık edıcem.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Kredi kartina bolme olayina girer mi acaba?

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    arkadaslar buyuk olasılık pesın fıyatına anlasıcaz daha sıkı pazalık edebılırız kart falan gırınce ısın ıcıne problem gırıyor genede herkes nasıl odemek ıstıyorsa soylesın ona gore fıyatlar alırız herkes nasıl uygun gelıyorsa ona oyle odeme yapar
    unutmayın on cam sart cunku cok ruzgar alıyoruz ve motor yolda gezıyor ve pıyasanın altını ustune geıtrdım bu kalıtede bu guzellıkte baska cam yok

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Cam güzel duruyor ama bir de motor üstünde görmek lazım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    [IMG][IMG][/IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Selam arkadaşlar haftasonu Datça gezisi yaptık..ilk yağmur sürüşünüde denemiş olduk..birkaç resim ekleyip sizlerle paylaşmak istedim...

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler