Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Yav cidden havalr çok güzel neden şöyle güzel bir gezi düzenlemiyoruz.Katılmak isteyen bir kaç kişi var ama bir kaç kişi ilede olmuyor.
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    dostlar pazar günü akalteke dostumla bir gezimiz var.....gelmek isteyen arkadaşları bekleriz.....

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22741

Unicorn Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unicorn'umun yeni cicileri...
    El emeği göz nuru...

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar ben pazar günü akşam motorumla bir maceraya çıkıyorum, gece yolculuğu yaparak Gaziantep-Nizip e gideceğim. Gidiş 1250 KM, akşam çıkıp sabah orada olmayı planladım, ama yolda bir aksilik olursa veya ben dayanamazsam en yakın otelde sabahlıyacağım.

Motora yaptığım bakımlar şöyle:

1- Yağ değişti,
    2- Flitreler ve buji kontrol edildi,
    3- Zincir özel bir yağla yağlandı
    4- Akü ve şarzı kontrol edildi
    5- Ekzos susturucuları yeniden takıldı
    6- Arka lastik değişti geçen yağmurda 2 CM yarılmıştı
    7- Ayrıca balansına bakıldı
    8- Yeni fazer marka kask aldım her yeri kapalı
    9- Yüz için maske aldım
    10-Bir çizme aldım ama öyle pahalı motosiklet çizmesi değil, italyan iş çizmesi 21.9YTL Bauhaus da, ayrıca 10YTL ye yağmurluklar var sakın çok para veripte motosiklet yağmurluğu almayın, çok harika şeyler, ben almıştım çok pişman oldum.
    11- En önemlisi farın içini değiştirdim farba marka bir far içi aldım benim elektrikçi o far içini benim farın içine monte etti şimdi h4 35X35 ampulu rahatça takıyorum mükemmel oldu.

Artık yola çıkmaya hazırım.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    abi hayırlı yolculuklar bence günlük tut gelince hepsini yazarsın şimdiden kazasız belasız yolculuklar abi senden haber bekliyoruz abi allah tekerini düz bastırsın
    benim dün ön fren müşürü bozuldu bu arada ön freni sıkınca arka fren lambası yanmıyo c.tesi katrancıya gidicem bakalım ne olcak
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    hayırlı yolculuklar,kazasız belasız sürüşler Müslüm Baba...dönüşte resimlerini bekliyoruz...

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Muslüm Abi
    Hayırlı yolculuklar inşaallah. Kazasız git kazasız gel.

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Kazasız, sıkıntısız, zevkli bir yolculuk olur inşallah. Dönüşte keyfini bizlerle paylaşman dileği ile tekrar iyi sürüşler dilerim .

Not: Güzergahtan hiç bahsetmemişsin Müslüm Baba, gizli mi ??
    dogma .

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı dogma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız, sıkıntısız, zevkli bir yolculuk olur inşallah. Dönüşte keyfini bizlerle paylaşman dileği ile tekrar iyi sürüşler dilerim .

Not: Güzergahtan hiç bahsetmemişsin Müslüm Baba, gizli mi ??
    Güzergah Ankara-Adana-Gaziantep zaten başka uygun güzergah yok, yolun 250 Km si yani Konya ovası normal geliş gidiş şeklinde aşağı yukarı 1000Km si hep otoban, motor dayanırsa allahın izniyle sorunsuz gider gelirim, bu arada fotoları karanlıkta çekebildiğim kadarıyla sizlerle paylaşacağım.

Hepinizin iyi temennilerine teşekkür ederim.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı baba müslüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben pazar günü akşam motorumla bir maceraya çıkıyorum, gece yolculuğu yaparak Gaziantep-Nizip e gideceğim. Gidiş 1250 KM, akşam çıkıp sabah orada olmayı planladım, ama yolda bir aksilik olursa veya ben dayanamazsam en yakın otelde sabahlıyacağım.

Muslüm ağabey, öncelikle keyifli, sıhhatli yolculuklar dilerim, sağ salim gidin gelin Allah'in izniyle ve lütfen çok dikkatli olun.

Ayrıca bu gezi her birimizin kafasindaki soru işaretlerini yanıtlama açısından cok önemli ve değerli. Seyahatinizin sonunda size sorulacak soruları tahmin edebiliyorsunuz sanırım. Belki de birçoğumuzun ufkunu genişletecek, uzun mesafeli turlar düzenlemek konusunda cesaret verecektir.

Yolunuz açık olsun...

hayırlı yolculuklar müslüm abi...kazasız bir şekilde gaz açar,aynı şekilde kaparsın inşallah...
    bu arada uzun yol konusunda tereddütü olmasın kimsenin bu makinayla...belki gaziantep kadar uzun bir mesafe değil ama 2 hafta kadar önce bursa il merkezine gittim geldim benim unicorn'la...giderken feribota da binmedik,tüm körfezi dolaştık...bir kez dahi bayılma,çekişten düşme emaresi göstermedi kızım ne giderken ne dönüşte...iki kişi 120 km/h sabit,arada kaptırıp 135km/h ile 15-20 dakikalık süreler de kullandım 8-10 defa...(en üst devirlerde motor değil siz dayanamıyorsunuz,direk bacak uyuşturuyor titreşim...)
    piyasanın en iyi çinlisine sahip olduğum için bir kez daha gurur duymamı sağladı...tavsiye ederim,uzun yolun zevkini ve çilesini hepiniz tatmalısınız...
    bu arada abi,eğer mp3 player falan varsa uzun yol için "joe satriani" tavsiye ederim...özellikle "motorcycle driver" çalarken istemsiz bir şekilde gaz açmaya başlayacaksın,emin olabilirsin... :D

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkeze slm umarım iyisinizdir bildiğiniz gibi aykon kapandı artık ali ustada kendine servis açtı sarıkayaların yetkili servisi oldu sizler artık tüm sorunlarınızı bu servistende giderebilirsiniz yer kolay ve bu yaka için uygun bir noktada,detaylı bilgi için ali ustayı cepten arayabilirsiniz.0535 975 10 82.
    herşey gönlünüzce olsun allaha emanet olun.

buarada müslüm abi sanada hayırlı yolculuklar allaha emanet ol kendine dikkat et senin için dua edecem abi sağ selamet git gel diye yolun açık olsun.

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar müslüm abi...kazasız bir şekilde gaz açar,aynı şekilde kaparsın inşallah...
    bu arada uzun yol konusunda tereddütü olmasın kimsenin bu makinayla...belki gaziantep kadar uzun bir mesafe değil ama 2 hafta kadar önce bursa il merkezine gittim geldim benim unicorn'la...giderken feribota da binmedik,tüm körfezi dolaştık...bir kez dahi bayılma,çekişten düşme emaresi göstermedi kızım ne giderken ne dönüşte...iki kişi 120 km/h sabit,arada kaptırıp 135km/h ile 15-20 dakikalık süreler de kullandım 8-10 defa...(en üst devirlerde motor değil siz dayanamıyorsunuz,direk bacak uyuşturuyor titreşim...)
    piyasanın en iyi çinlisine sahip olduğum için bir kez daha gurur duymamı sağladı...tavsiye ederim,uzun yolun zevkini ve çilesini hepiniz tatmalısınız...
    bu arada abi,eğer mp3 player falan varsa uzun yol için "joe satriani" tavsiye ederim...özellikle "motorcycle driver" çalarken istemsiz bir şekilde gaz açmaya başlayacaksın,emin olabilirsin... :D
    kardeş bu tarzda bildiğin motorcu şarkıları warsa bana özelden yada burdan isimlerini yazarmısın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu tarzda bildiğin motorcu şarkıları warsa bana özelden yada burdan isimlerini yazarmısın
    abi motosiklet aşkına özel olarak bestelenmiş başka şarkılar var mı pek dikkat etmedim... (illa ki vardır...) ama genel olarak heavy metal dinlemeni tavsiye ederim...motörhead,manowar,iron maiden,led zeppelin,wasp,megadeth bir de metallica'nın 80'li yılların sonlarına doğru,90'lı yılların başlarında çıkarttıkları albümleri vs vs dinlemeni tavsiye ederim...

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Unicorn Knight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motosiklet aşkına özel olarak bestelenmiş başka şarkılar var mı pek dikkat etmedim... (illa ki vardır...) ama genel olarak heavy metal dinlemeni tavsiye ederim...motörhead,manowar,iron maiden,led zeppelin,wasp,megadeth bir de metallica'nın 80'li yılların sonlarına doğru,90'lı yılların başlarında çıkarttıkları albümleri vs vs dinlemeni tavsiye ederim...
    onları zaten dinliyoruz kardeş bende rockçıyım
    bende bi program war ordan arattım başka şarkılarda buldum motosiklet aşkına yapılmış ama bi kaç tane iyi şarkı çıktı nese artık diğer grupları dinlemeye dewam

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkeze slm ben artık aykondan ayrıldım bilginiz olsun.fidan hanım kendi mesleğini yapmaya devam ediyor benim ayrılma sebebim cep telefonu işini yapmak istememdir ben motosikletciyim ve öyle kalmak istiyorum ve sizlerdende ayrı kalmak gibi bir niyetimde yok, herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı sonyakuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze slm ben artık aykondan ayrıldım bilginiz olsun.fidan hanım kendi mesleğini yapmaya devam ediyor benim ayrılma sebebim cep telefonu işini yapmak istememdir ben motosikletciyim ve öyle kalmak istiyorum ve sizlerdende ayrı kalmak gibi bir niyetimde yok, herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın
    Sevgili Tuncay, motosiklet alma fikri bende peydah olduğu ve bir arkadaşımdan RR tavsiyesini aldıktan sonra arkadaşımla Aykon'a uğramıştım. Yarım saat kadar bir sohbetimiz olmustu. Motosiklet küturü ve felsefesini oyle guzel ve net ifade etmistin ki işi sadece "satış" olan biri değil, motosiklete ve bu hayat felsefesine gönül veren biri ancak böyle ifade edebilirdi bu kültürü.

Hakettiğin yerlere gelmeni temenni ederim...

Selçuk Tanrıverdi

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Bir motosiklet kullanıcısı ve potansiyel müşteri olarak buradan tüm sağlam motosiklet distribütörlerine sesleniyorum;Tuncay kardeşime İstanbul Bölgesinde satış departmanında görev verin,asla pişman olmayacaksınız.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

HAPPY FALCON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    hakkında hayırlı olmasını diliyorum.kendini özletme g.o.p ya bekliyorum beraber dikilitaşa geçeriz.

abi sen ve murat abi bana mobylette satmaya kalksaydınız alırdım...galeriye gelen insanları parası olan enayiler olarak görmek yerine onlara iki teker dostları olarak yaklaştınız...bizim motorların pozitif yönlerini olduğu kadar negatif yönlerini de belirttiniz delikanlı gibi...asla ama asla tutamayacağınız sözler vermediniz,verdiğiniz sözleri yerine getirmek için adeta kendinizi parçaladınız,pek çok defa firma yönetimi ile karşı karşıya kalmak zorunda kaldınız bu nedenle...şahsım adına ben hakkınızı ödeyemem...sakın irtibatı koparmayalım abi,ehliyeti de aldık şükür,organizasyonlarda sık sık görüşürüz artık...
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosiklet kullanıcısı ve potansiyel müşteri olarak buradan tüm sağlam motosiklet distribütörlerine sesleniyorum;Tuncay kardeşime İstanbul Bölgesinde satış departmanında görev verin,asla pişman olmayacaksınız.
    canı gönülden katılıyorum dostumun görüşüne,böylesi biri satışlarınızı katlamakla kalmaz,marka prestijiniz açısından da fevkalade iyi olur...aklı olan kaçırmasın derim...

bu arada arkadaşlar yılbaşından itibaren sarıkayaların ithal etmeye başlayacağı Regal Raptor DD 300-E (Spyder) piyasaya sürülür sürülmez en kısa zamanda almak istiyorum...lakin bu fikrimi değiştirmeyecek olsa da merak ettiğim bir kaç şey var...getirilecek olan makina su soğutmalı mı olacak hava kanallı mı...zira ulaşabildiğim tüm fotoğraflar hava soğutmalı olan modele ait ancak opsiyon olarak su soğutmalı modelin olduğu belirtilmiş özelliklerde...bir de selesi tek kişilik standardında,acaba artçı için ufak da olsa bir minder yaptırılabilir mi,çamurluk taşır mı bu ağırlığı?motor aksamı ve bacaklar için koruyucu bar yaptırılabilir mi?bir de tabii ki artçı için peg takılabilir mi,mümkün müdür bu?dediğim gibi ne olursa olsun alacağım bu makinayı ama bu dediklerim de olabiliyorsa fena olmaz hani...
    benim unicorn'da bu makina piyasaya sürülür sürülmez tarafımdan satışa çıkarılacak,şimdiden duyurayım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler