Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Arkadaşlar merhaba,Cumalıkızık gezimizden birkaç kare gönderiyorum umarım beğenirsiniz.URL=http://img417.imageshack.us/my.php?image=dsc02300smallai1.jpg][/URL]URL=http://img417.imageshack.us/my.php?image=dsc02301smallca6.jpg][/URL]URL=http://img417.imageshack.us/my.php?image=dsc02302smallct6.jpg][/URL]URL=http://img417.imageshack.us/my.php?image=dsc02304smallrp9.jpg][/URL] Emeği geçen tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler.Özellikle Bursa MT grubuna Fuser,İhtiyar sağolun varolun.Kazasız sürüşler.Sağlıcakla kalın.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karınca ezmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor250
    Alıntı oven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar bu led olayları süper olmuş bende isterim demek isterdim ki benim arka sağ reflektör malesef eksik. Yolda giderken düşmüş bi ara hiç farkında değiilim.

Sadece reflektörü yedek parça olarak getirmediklerinden de öööyle reflektörsüz çirkin bir vaziyette geziyorum.

Levent ve Teksim'deki yedek parçacılara bakrtım ama bulamadım. AAcaba aranızda bunun için önerisi olan var mı?

Yada kesin çözüm çantaları deri yapmak ama onlarda kilitsiz olduğundan pek içime sinmiyor. Hoş, çalmak isteyen çanta kilidinide kırar ya neyse.

Riva gezisinde görmüştüm bir Regalde kocaman deri çantalar vardı. O deri çantaları nereden buluyorsunuz acep? Sirkecide "hakiki deri bu ama" deyip 300 euro fiyat biçiyolar. Var mıdır bu çantalarında çin malı olanı

Kendinize iyi bakın hepinize bol selamlar.............
    arkadasım slm yakın zamanda orjıunal cantaları derı kaplatmayı dusunuyorum sanada belkı bır fıkır olur ıstersen sende arastır.
    tabı bu arada derı kaplayınca bıraz genısleme olacak kapak kapanmama sorunu olabılır bunun ıcınde ust kapagı kaplatırken ıcerıye dogru kıvırmadan dırek asag dogru puskul yaptırarak bu sorun cozulebılr. ayrıca ustunu ıstedıgın gıbı zımbalarla susleyebılırsın. orjınal ve hesaplı bır canta olur gıbı gelıyor...
    [COLOR="Red"]Önder[/COLOR] [SIZE="5"][/SIZE][COLOR="Blue"]DIGITAL FOTOGRAFÇILIK[/COLOR]

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Bursa gezisinde tam 10 Regal Raptor vardı, çok güzel bir ortam oldu.

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Müslüm baba hala koyu yazıyosun dikkat et.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bozkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,Cumalıkızık gezimizden birkaç kare gönderiyorum umarım beğenirsiniz Emeği geçen tüm arkadaşlara yürekten teşekkürler.Özellikle Bursa MT grubuna Fuser,İhtiyar sağolun varolun.Kazasız sürüşler.Sağlıcakla kalın.
    Bozkurt abi ellerine sağlık keyifli fotoğraflar olmuş

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa gezisinde tam 10 Regal Raptor vardı, çok güzel bir ortam oldu.
    Müslüm abi sakıncası yoksa müsait olduğunda fotoğrafları atabilirmisin? Sende bayağı bi çekmiştin diye hatırlıyorum
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda dejavu kardeşimizin sayesinde aldığım sisleri altan motora monte ettirebildim saolsunlar dün akşam benim için mesaiye kalıp işlemi tamamladılar fakat aküye bağlayıp aktif hale getirmedim.
    müslüm abi senin görüşün nedir ?akım çekme olayı sorun yaratır mı ?
    ne dersin ?
    güzel bakan , güzel görür.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar hepinize selamlarımı sunarım
    bende geçen hafta p.tesiden beri regalciyim ama işlerden dolayı pek yazamadım artık benide aranıza kabul edersiniz sitenin meşhur artçısıydım şimdi regalciyim
    resimler burda ilerde daha çok resim koyarım inş.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20757
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda dejavu kardeşimizin sayesinde aldığım sisleri altan motora monte ettirebildim saolsunlar dün akşam benim için mesaiye kalıp işlemi tamamladılar fakat aküye bağlayıp aktif hale getirmedim.
    müslüm abi senin görüşün nedir ?akım çekme olayı sorun yaratır mı ?
    ne dersin ?
    Kardeşim ben bu sisleri hiç kapatmıyorum, yani hem uzunda hem kısada yanıyor, ama içindeki ampuller, çok ufak yani bizim park ampulleriyle aynı, fazla akım çekmiyor, aynı ampulleri kullanırsan bir sorun çıkmaz, birde akünün suyunu kontrol et, bu akülerin mutlaka suyu olması gerekiyor, yetkili servisler bile bilmiyor, o yüzdende aküler çabuk bozuluyor,içleri sertleşiyor ve aküler ölüyor.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Lutfen bana 2 adet sis fari (Muslum Abi seninkilerden ) ve 2 stop lambasi ile 1 de korna alip taktirabilecegim bir yer soyleyin .
    Levent'teyim. Sanayii Sitesi cok yakinimda.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

Raptorumu satıyorum

resimde gördüğünüz raptorumu satıyorum.Daha 3000 km de.gıcır gıcır.Satma nedeni Suzuki V strom dl 650 aldığım için....Fiyat 3,800ytl,cep:0533 762 77 80

Spydx(unicorn) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250CC -- 34 Bh 1032
    Lutfen bana 2 adet sis fari (Muslum Abi seninkilerden ) ve 2 stop lambasi
    Müslüm abi yardımcı olursun herhalde
    sevgiler saygılar

yeni regalciniz

Alıntı caser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lutfen bana 2 adet sis fari (Muslum Abi seninkilerden ) ve 2 stop lambasi ile 1 de korna alip taktirabilecegim bir yer soyleyin .
    Levent'teyim. Sanayii Sitesi cok yakinimda.
    Spydx(unicorn);Lutfen bana 2 adet sis fari (Muslum Abi seninkilerden ) ve 2 stop lambasi
    Müslüm abi yardımcı olursun herhalde
    sevgiler saygılar

yeni regalciniz
    Stop lambasından kastın Müslüm abinin led lerindense bende yaptırıcam Sefaköydeyim buluşup bir gün Güngörene beraber gidebiliriz. Sis farlarını ise Müslüm abinin aldığı aynı yer yani Güneşli Emre ltd den alabilirsin. Yol tarifi kısaca; Hava limanı yönünden gelirken Güneşli sapağından girip dümdüz yukarıya devam ediyoruz Burger king i geçtikten sonra ışıklardan tam sol yapıp yine dümdüz Emre ltd i solda görene kadar devam edebilirsin. Gerekirse telde de tarif edebilirim Gür - 0544 699 70 60

Yarın sabah 07:00 de Sefaköyden hareketle Kartal ALTAN MOTOR a gidiyorum, gelecek olanlar varsa görüşmek üzere

Bursa gezisinde test etme şansı bulduğum yakıt tüketimi; karbüratör ayarından sonra 386 km de yedek depoya geçtim, bakalım bir sonrakinde durum ne olacak daha önce 300 km de yedeğe geçiyordum. Bilginize...

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar bir arkadaşımız askere gideceği için motoru satıyor
    DADYW.E-9 KIRMIZI
    KM:850
    FİYAT:3500
    pazarlığı açık
    kesinlikle temiz makine

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar,

iznim bitti ve şu an Erzurum'a dönmüş bulunmaktayım. motora Bursa'da binme imkanım olmuştu. şu an motor Erzurum'da değil. 5-6 gün içinde nakliye ambarları aracılığı ile Erzurum'a getirteceğim.

arka amortisör ayarları ile ilgili bir soru sormak istiyorum. fotoğraf çekme imkanım şu an olmadığı için, hayali olarak bilenler sorumu anlayacaktır. benim arka amortisörlerin her ikisi de 1 olarak ayarlı gibi (bundan emin değilim, çünkü ne amortisör üzerinde ne de motor şasisi üzerinde ayarı belirten bir işaret yok). ben bunu 2 olarak değiştirmeye karar verdim. en azından amortisör ayarının nasıl yapıldığını öğrenmek istedim. alet çantası içindeki amortisör ayar anahtarını sağa yada sola çevirmeye çalıştım. epey bir güç kullandım ama dönmedi. ayrıca, ayarın 1 yada 2 vb. her ne ise, ne tarafa çevrileceği de amortisör üzerinde belli değil. tahminimce vida sistemi gibi bir yapısı var. mesela 1 en düşük ve yumuşaklık olarak en yumuşak ayar olduğu için, vida adımı en son yerinde duruyordur. demek ki ters istikamette çevirirsem 2'ye doğru yükseltmiş ve orta yumuşaklığa geçmiş olurum. acaba doğru mu? amortisör ayarlayanlar nasıl ayarladılar? ben neden amortisör ayar yerini hiç hareket bile ettiremedim. çok zor gibi geldi bana.

yardımlarınız için teşekkür ederim.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    topuz kardeş 1 en sert 5 en yumuşak diye biliyorum ben 3 te kullanıyorum ne çok zıplıyor ne de çok sert
    bu konuyla ilgili mühendis abi yazmıştı daha önceki sayfalarda.
    ben kendim ayarladım biraz zor oldu ama
    belki senin amortisörler alımdığından beri hiç ayarlanmadığından zamanla sertleşme olmuştur. zorlarsan en çok ayar anahtarını kırarsın o kadar.
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,

iznim bitti ve şu an Erzurum'a dönmüş bulunmaktayım. motora Bursa'da binme imkanım olmuştu. şu an motor Erzurum'da değil. 5-6 gün içinde nakliye ambarları aracılığı ile Erzurum'a getirteceğim.

arka amortisör ayarları ile ilgili bir soru sormak istiyorum. fotoğraf çekme imkanım şu an olmadığı için, hayali olarak bilenler sorumu anlayacaktır. benim arka amortisörlerin her ikisi de 1 olarak ayarlı gibi (bundan emin değilim, çünkü ne amortisör üzerinde ne de motor şasisi üzerinde ayarı belirten bir işaret yok). ben bunu 2 olarak değiştirmeye karar verdim. en azından amortisör ayarının nasıl yapıldığını öğrenmek istedim. alet çantası içindeki amortisör ayar anahtarını sağa yada sola çevirmeye çalıştım. epey bir güç kullandım ama dönmedi. ayrıca, ayarın 1 yada 2 vb. her ne ise, ne tarafa çevrileceği de amortisör üzerinde belli değil. tahminimce vida sistemi gibi bir yapısı var. mesela 1 en düşük ve yumuşaklık olarak en yumuşak ayar olduğu için, vida adımı en son yerinde duruyordur. demek ki ters istikamette çevirirsem 2'ye doğru yükseltmiş ve orta yumuşaklığa geçmiş olurum. acaba doğru mu? amortisör ayarlayanlar nasıl ayarladılar? ben neden amortisör ayar yerini hiç hareket bile ettiremedim. çok zor gibi geldi bana.

yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Class modellerinde amortisörün üzerinde ayarın kaçta olduğunu gösteren içeriğe doğru kabartma bir ok işareti mevcut eğer yoksa yön, motorun arka yönü olarak bırakabilirsin kaça ayarlamak istiyorsan. Ayarları şuana kadar kendim değiştiremedim Ali usta saolsun sürekli artçı ile olduğumdan 3 e ayarladı. Bildiğim kadarıyla genelde RR larda amortisör bir hayli zor hareket ediyormuş, bir havlu ile amortisör ayar anahtarını tutup denenebilir belki.

Bugün sibop ayarının son durumunu kontrol etmek üzere ALTAN MOTOR daydım. Sabah bir aksilik yüzünden vaktinde orda olamamama rağmen saolsunlar yine hemen ilgilendiler. Far, seleler, benzin deposu ve buji kapakları söküldü, hemen hemen 2 saat süren kontrollerde daha önceki sibop ayarının tuttuğu görüldü ve son kontrollerle birlikte motor sağlıklı düzenine kavuştu. Profesyonel çalışmaları ve gösterdikleri ilgiden dolayı ALTAN MOTOR a teşekkür ederim.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün sibop ayarının son durumunu kontrol etmek üzere ALTAN MOTOR daydım. Sabah bir aksilik yüzünden vaktinde orda olamamama rağmen saolsunlar yine hemen ilgilendiler. Far, seleler, benzin deposu ve buji kapakları söküldü, hemen hemen 2 saat süren kontrollerde daha önceki sibop ayarının tuttuğu görüldü ve son kontrollerle birlikte motor sağlıklı düzenine kavuştu. Profesyonel çalışmaları ve gösterdikleri ilgiden dolayı ALTAN MOTOR a teşekkür ederim.[/QUOTE]

dejavu o gün ilk kontrolde bira düşünceliydin.şimdiyse ayarların yapılmış ve rahatlamışsındır sanırım.adına çok sevindim.

Altan motor da bizim için hep iyi çalışmalar ortaya çıkarıyor.arkadaşların ellerine sağlık.
    güzel bakan , güzel görür.

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dejavu o gün ilk kontrolde bira düşünceliydin.şimdiyse ayarların yapılmış ve rahatlamışsındır sanırım.adına çok sevindim.

Altan motor da bizim için hep iyi çalışmalar ortaya çıkarıyor.arkadaşların ellerine sağlık.
    Fedos, Taner usta senin sisleri nasıl monte ettiğini tarif etti, bir sonraki ziyaretimde aparatla birlikte gelicem bir de o şekilde monte edicez benimkileride. Sanki daha derli doplu görünücek diye tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim O gün ALTAN MOTOR da aynen dediğin gibiydim motoru hergün kullandığım için parça değişimi veya başka bir arızadan dolayı motoru kullanamama düşüncesi beni huzursuz ediyordu o yüzden en azından yoldayken muhtemel çıkabilecek arızalar için gerekli ihtiyaçları tedarik etmeye çalışıyorum.

En son bügün ALTAN MOTOR dan lastik patlamalarına karşı sprey aldım dünde koçtaş tan anahtar takımları daha öncede radyatör delinmelerine karşı bir malzeme almıştım. İnşallah ihtiyacımız olmaz. Aynı zamanda Şirinevler Yamaha mağazasından regale uyacağı söylenerek aldığım H4 12v 35/35w ampulun duyu bizimkine uymadı daha önce Müslüm abi ve Batista bu konuda uyarmışlardı fakat uyan H4 ün fotoğrafını o ana kadar görmediğim için şansımı deneyip almıştım(5ytl). Sanırım H4 ile ilgili son durum Müslüm abinin aşağıda yazdığı şekilde. Batista, tozları dökülmeyen bir marka bulmuştun, şuana kadar bir sıkıntı yaşattı mı? tavsiye ediyormusun?

muhendis1959;Far ampulü H4 le değişiyor mondial in aynen oluyor ama kalitesi bozuk olduğundan içindeki izolasyon tozları dökülüyor, ondan sonra ısınmadan dolayı düyü yakıyor.Bence yine eski ampullere devam, gerçi çok güzel aydınlatıyor H4 ama bu seferde düyü yakıyor.

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    arkadaşlar ben duyu sökturdum
    elektrikçi usta h4 civalı 55 w ampul taktırdım
    allah şukur bi problem yok ve cok guzel aydınlatıyor yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum.
    tek dezavantajı uzun farları tam ayarlayamamak.zaten ampulu değiştirmeden öncede ayarlanmıyordu.
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    İthalatçısından distribütörüne,teknik servisinden kullanıcısına tüm Müslüman Regal Raptor camiasının mübarek kandilini kutlar Türk ve Müslüman Alemine hayır ve esenlikler getirmesini dilerim.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler