Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    gencadam bizim tanıdığımız serviste servisteki abimize 70 dolara gelmiş kappa rüzgarlık bizede 90 a verir heral baya pahalı almışsın..istanbul çapa tarafında biryerde
    Motorize Birlikler K.lığı......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS

hoşgeldin

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayet gelebildim istanbula..
    o ne sıcaktı ölee..araçtaki klima bile yetersiz kalıyodu..
    bu arada aydında ziyaret ettiğim AYTU kardeşime alakasından dolayı teşekkür ederim tekrar.
    motorunda yaptığı dişli değişimleri konusunda pek emin olmadığı için tekrar
    eski haline getirmiş motorunu.. bilginize..

hafta sonu etkinliği için ben maalesef gelemiyorum..
    benim yalovada hacı mehmet köyünde seracılık işleri ile yıllardır uğraşan
    amca oğlu serada sulama yaparken dalgıç motorun suya elektrik karıştırması sonucu elektrik çarpmasına maruz kalmış.ciddi şekilde yanmış..
    bu bakımdan cumartesi günü ziyaretine gideceğim motorla..

bazı arkadaşlar bilirler denizlide sarıkayaları ziyaret edip yedek parça ve servis ler konusunda genel olarak taleplerimizi iletecektim...ancak denizlide üç beş kafa müşterime uğrayıp zor kaçtım sıcaktan..
    nefes alamadık desem yeridir..muğlayı marmarisi pas geçtim bu aşırı sıcak yüzünden
    Uğur abi sana hoşgeldin diyorum. Amcaoğluna geçmiş olsun allah beterinden saklamış bizdende slm söyle abi.

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çatalca gezisine gelecek regalci varmı arkadaşlar varsa isim yazdırsın yerler numaralı

Erdem kardeşim Yalova ya çok gelmek isterdim ama geçen sene giden arkadaşlar pek memnun kalmamış, çok curcuna oluyormuş, bide çok pahalıymış, bunlar doğrumu biraz bilgi verirmisin.
    www.earlyriders.net
    Müslüm abi fiyatlar çok uygun ve İstanbul dan katılım yüksek. Çünkü çok yakın ve çınarcık bağlantısı var. Ayrıca festivale yerel yönetimler destek veriyor. Ben yerimi şimdiden ayırttım. İnanıyorumki regaller orada da göz dolduracak. Büyük ihtimal bizim on onbeş kişi arasında bile beştane regal çıkar.

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar vaktinizi alıcam ama birkaç sorum olacak;

1-regal t direksiyonu veya bu tarz bir t direksiyon
    2-regal arka çamurluk
    3-sl ön cam veya tavsiye edeceğiniz bir öncam(sizin makinalara yakışanlardan)
    4-bir çift ön far
    5-sürücü ve artçı için geniş ayaklık(tam ismini bilmiyorum)
    6-regal ön arka jant
    7-plastiğe nikelaj atan bir yer
    8-yeni eksöz yapan yer tasarım vs gibi..

anlaşıldığı gibi bi modifiye işine girdim motorum regal değil ama bana hoş gelen daha doğrusu tarzım olan parçalar regalde ee ne diye regal almadın ozaman diyeceğinizide biliyorum ama kısmet işte motorun markasını modifiyeden sonra söylemek istiyorum tabii güzel olursa rabii Şimdi bu parçaları nereden alabilirim ayrıca nekadar tutar ücret olarak bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Mühendis abi senden özel isteklerimde olacak zaman ayırırsan sevinirim şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    regal raptor 250
    herkeze selam
    uzun zamandır yazamıyordum, işlerin yoğunluğundan sayfaları haftalık okuyordum.
    raptorum 6500 km civarına geldi (geçen eylülde alıp kışında binmiştim) raptorumdan hala memnunum (tavsiye isteyen arkadaşlar için)
    işler yoluna girerse inşallah gezilerinize katılmaya çalışıcam.
    bu sabah başımdan geçen bi olayı aktarayım.
    sabah çıktım yola köprü yolunda göztepeden çamlıcaya doğru çıkıyorum her motosikletci gibi bende emniyet şeridinden gidiyorum tabi ilerde polis abiler çevirme yapıyor 4 motosikletli arkadaşı durdurmuşlar , rutin bi çevirme sandım ehliyet ruhsat vs. önümden 3 motosikletli arkadaş geçti ben geçerken , sağa çek dedi sonra direk niye emniyet şeridini ihlal ediyosun dedi. şaşırdım aklıma abi önümdeki motorları çevirmedin niye beni çevirdin diye sormak geldi ama 102 ytl gibi bir cezası olduğundan tırstım, kem küm durumları, motosikletlere tölerans gösteriyosunuz sanıyordum falan dedim, tamam abi bidaha geçmem falan yaptım elhiyet ruhsatı aldılar. sonra bu seferlik ceza kesmiyoruz falan dediler. allah razı olsun tabi yinede. neyse arkadaşlar emniyet şeridinden giderken dikkatli olun.
    5000 km civarı benimde radyotörüm delindi. bi çoğunuzun bildiği gibi bizim radyotörlerimiz class serisine nazaran çok daha zayıf sarıkayalar sanıyorum arızalanan radyotörler için daha sağlam bi radyotörle değiştirecekmiş ben ve benim durumumda olan arkadaşlar radyotörlerimizin arızalanmasınımı bekliycez bence zayıf olan radyotörleri komple değiştirmeleri lazım. sarıkayalardan yetkili birisi bu konu hakkında lütfen bi açıklama getirsin.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Raptorculara selam

Selam arkadaşlar.

Uzuuun zamandan beri siteye giremiyor, işlerim dolayısı ile seyahatlerdeydim, yurt içi yurt dışı falan filan falan.... ;)

Bundan sonra daha sık görüşmek dileğiyle.
    Herkese selam.
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    GWS hos geldin. Artik listeyi bi yenile yaw...

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.

Uzuuun zamandan beri siteye giremiyor, işlerim dolayısı ile seyahatlerdeydim, yurt içi yurt dışı falan filan falan.... ;)

Herkese selam.
    Kardeşim senin topiğin yüzünden Regal aldık ama ortalarda yoksun, tanışmak kısmet olamadı. inşallah en kısa zaman da bir araya geliriz.

hoşgeldin

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Selam arkadaşlar.

Herkese selam.
    Oooo kimleri görüyoruz.Hoşgeldin raptordaş
    İkinci el bölümünde bir çok satılık raptor var.Ne iş arkadaşlar,çözebilen var mı?
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    ooo GWS hoşgeldin. Senin için artık dönmeme ihtimalinin yüksek olduğu ve hatta motorunda satılığa cıktığı soyleniyordu.....

Arkadaşlar ben hergün işime 1. köprüden geçiyorum, Son bir aya kadar sorun yoktu emniyetten gitmekte. 1 ayda ıkı ceza yedim hatta biri uygulamanın ilk günü 10 motorun içinden ben secıldım.
    Lutfen dikkat Özellikle 8,00-9:30 arası..... 8:den evvel hiç bir polis olmuyorr. Tavsiyem polis görüş alanına girdiğinizde emniyet şeridinden cıkın......
    R&R
    34 TJ 5870

infinitedreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    Alıntı Gencadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi gördüğüm üzere terlikten başka koruma kullanmıyorsun. Seninle ilgili gelebilecek kötü bir haber sarsar bizi. Lütfen!..
    infinitedreams... ama siz onu demonicdreams olarak tanıdınız. 25.12.2005'den beri

karınca ezmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor250
    Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu rüzgar meselesi yoruyor beni. Öncam uygulaması ne durumdadır, kimler öncam uyguladıydı şu ana kadar? hangi aracın camını taktılar? bir de performansından memnun kaldılar mı? şu dişli meselesi gibi bunu da bir masaya yatırıp katalog bilgisi yapmak gerekir.

sevgiler,
    AA.
    arkadasım keewayın on camı regallere ufak bır opperasyonla guzel oturuyor ve sık duruyor tavsiye ederim
    Önder DIGITAL FOTOGRAFÇILIK

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı motti60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar vaktinizi alıcam ama birkaç sorum olacak;

1-regal t direksiyonu veya bu tarz bir t direksiyon
    2-regal arka çamurluk
    3-sl ön cam veya tavsiye edeceğiniz bir öncam(sizin makinalara yakışanlardan)
    4-bir çift ön far
    5-sürücü ve artçı için geniş ayaklık(tam ismini bilmiyorum)
    6-regal ön arka jant
    7-plastiğe nikelaj atan bir yer
    8-yeni eksöz yapan yer tasarım vs gibi..

anlaşıldığı gibi bi modifiye işine girdim motorum regal değil ama bana hoş gelen daha doğrusu tarzım olan parçalar regalde ee ne diye regal almadın ozaman diyeceğinizide biliyorum ama kısmet işte motorun markasını modifiyeden sonra söylemek istiyorum tabii güzel olursa rabii Şimdi bu parçaları nereden alabilirim ayrıca nekadar tutar ücret olarak bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Mühendis abi senden özel isteklerimde olacak zaman ayırırsan sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Kardeşim sen bu sevdadan vazgeç, biz regallerin parçalarını zor bulurken bu dediklerin sana hem pahalıya patlar hemde motoruna ancak 1 sene sonra binersin çünkü parça bulamazsın, neyse bu kadar karamsarlıktan sonra, sana tavsiyem direk Sarıkayaları ara sana yardımcı olurlar, bunlara ne olduysa çok ilgilenmeye başladılar eğer ararsan seninle ilgileneceklerdir, başka bir yerde şansını deneme, ayrıca birde EMRE LTD var orayıda arıyabilirsin hepsinin internet siteleri var.KOLAY GELSİN

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Selam arkadaşlar.

Herkese selam.
    hoşgeldin sevgili dostum...
    geç bakalım baş köşeye... bir bir anlat
    ve en kısa sürede toplanalım derim sakıncası yoksa.....

bu arada bende süpap ayarı ve diğer kontrolleri yaptırdım..
    süpaplar sıkı çıktı..motor daha sakin ve düzenli çalışıyor..karbüratör ayarlarında bir düzensizlik çıkmadı.
    ancak bi yola çıkıp deneme şansım olmadı..zamanım olmadığı için
    kartaldaki ALTAN MOTOR yetkili servis anlaşması yapmış.yetki belgesi verilmiş...hayırlısı artık.
    inşallah sorun çıkmaz herhangi bir konuda.

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB

T gidonda cam uygulaması yapan Raptorcular !!!

Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu rüzgar meselesi yoruyor beni. Öncam uygulaması ne durumdadır, kimler öncam uyguladıydı şu ana kadar? hangi aracın camını taktılar? bir de performansından memnun kaldılar mı? şu dişli meselesi gibi bunu da bir masaya yatırıp katalog bilgisi yapmak gerekir.

sevgiler,
    AA.
    Eğer T gidona cam taktıran varsa Resim gönderirse konu hakkında derinlemesine konusmak isterim.bu tipte makinaya yakısırmı bilmem ama bence pek yakışmaz gibi geliyor.
    Bugun basıma gelen entresan bir olay hakkında fikir verirseniz benim gibi bir acemiyi sevindirirsiniz.Arka frenin pedalı tamamen boşa cıktı.Arka fren calışmıyor ama kampanaya kadar mekanizma iyi çalışıyor.Bence sorun balatadan sanırım.Böyle bir olay daha önce basına gelen var mı?
    Mecburen ön frenle gidiyorum haliyle ruzgar falanda kalmadı
    Yarın Birol otodayım yani.

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyet Sinavina girdim Bugun Ohhh.. Motoru almadan once ehliyetimi alayim..
    ﻶÏí

john doe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak yakında
    bende ehliyet sınavına girdim. sorular kolaydı amma...
    sınava giren adamlar tomruk makinasından çıkmış gibiydiler adeta. motor almakta tereddüt edıyorsam birazda bu yüzdendir.

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar.

Herkese selam.
    abicim siteye tekrar hoşgeldin özledik seni

Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memmunuz kardeşim.zaten çok şükür öyle aman aman bi sorunda yok motorlarda......
    abi bildiğin gibi birazda kullanıcıda önemli sende gördüğüm kadarıyla iyisin her motorun kendine göre sıtandartları vardır ve sen bunun bilincindesin buda çok önemli bir anlayıştır.

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar.

Herkese selam.
    Sık sık kulaklarını çınlatıyorduk hoşgeldin bizzat tanışmak ve görüşmek dileğiyle

cbrhalil ile tesadüfen 1.köprude tanıştık kgs için teşekkürler tekrar tanıştığıma çok memnun oldum.

Bu arada c.tesi sınava girmiş herkeze geçmiş olsun.
    Release Yourself !!!

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saol saol saol
    ﻶÏí

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoşgeldin

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin sevgili dostum...
    geç bakalım baş köşeye... bir bir anlat
    ve en kısa sürede toplanalım derim sakıncası yoksa.....

bu arada bende süpap ayarı ve diğer kontrolleri yaptırdım..
    süpaplar sıkı çıktı..motor daha sakin ve düzenli çalışıyor..karbüratör ayarlarında bir düzensizlik çıkmadı.
    ancak bi yola çıkıp deneme şansım olmadı..zamanım olmadığı için
    kartaldaki ALTAN MOTOR yetkili servis anlaşması yapmış.yetki belgesi verilmiş...hayırlısı artık.
    inşallah sorun çıkmaz herhangi bir konuda.
    sevgili bülent(gws) ve uğur abi.hoşgeldiniz.
    abi neden habersiz gittin altan motora birlikte giderdik neyse.umarım servis anlaşması Altan motora ve bizlere hayırlı olur .
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler