Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    bak hala vater diyo.
    sahi ne demek bu renklisular mı..? su bayrağımı?
    arkadaşlar bugün aşırı sıcak vardı istanbulda..ümraniyeden tem yolundan E5 den kartala kadar fanlar kısa aralıklarla devamlı çalışıyordu..motoruna ilave tesisat yaptıranlar sigortalarını mutlaka değişsinler.araçlarda olduğu gibi bacaklı sigorta ile değiştirin.tesisat yaptıranlar 20 amper sigorta kullanın.
    eğer sigorta sistemini değiştirmezseniz güç fazlası sigortayı attırabilir.yolda bunu farkına varmazsanız ,,fanlarınızda çalışmayacak demektir aman dikkat edin...sanırım birinin başına geldi böyle bir şey...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pe¥oTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9 ..:Regal Raptor:..

Merhaba...

Baktım konuyu okumaya ömrüm yetmiyecek bir iki başlığa baktım belki dedim bir akıl alırım birilerinden...Bir makinam olsun istedim 42 yaşımda tekrar ne alsam diye düşünürken dedim mutlak vardır paran kadar bir makina teknik olarak dolaşırken sağda solda tutuldum nacizane jinlun'a ha bu arada çincem hiç iyi sayılmaz bizim makinaya kısaca RR desem sıkıntıdan kurtulsam ... Dikkat Bizim makinaya İnip aşşağa bakmam lazım ama zannedersem 250 km dolaylarında olmalıyım ... Kimi başlık altında çinli alınacaksa tabiki en ucuzu gibi satırlarda gördüm makinayı bu konu başlıgı altında uzun sürü takip ettim daha sonra İstanbulda Lütfü Kırdar yapılan Fuar da makinaya yakından baktım...Ve bakarkende özellikle işçilige baktım bir sürü fuara katılmış biri olarak fuarlara ellerindekilerin en iyisini getirdiklerini ben bizzat biliyorum..Şayet bir yerde her hangi bir maddede plastik yada metal çapak varsa bu işçilik demektir ben işçilik adı altında bunlara baktım ve RR daki işçilik iyi..Çok fazla matematik yapma şansım olmadı Türk usulü teslim ve sonra aktaracaklarım şunlar olur Usta elinde 2 adet pet şişe ile geldi 1.5Lt. lik depoya koyduk aküyü takmaya çalıştık ben ona taktık diyemiyecegim 25 senedir teknisyenim bir elimde hep tornavida oldu.Yola çıktıktan sonra 20 YTL lik benzin aldım ve hala kullanıyorum henüz rezerveye düşmedim 3 Lt rezerveye atsanız nasılsa petler 1.5/1.5 degildir herhalde 2.7 rezerveymiş makinada hala gidiyorum ne kadar yaktıgımı şimdilik rodajdan dolayı hiç merak etmemiştim şimdi ise hayretle bakıyorum yaşasın RR...Hımmmm hiçmi kusur bulamam mükemmel gidon nikalajı güneş şayet arkanızdaysa işinizi biraz zora sokuyor bir maske bulmam lazım yada yapmam yada yaptırmam estetiği bozmadan...Arka fren problemi hatta problem demiyim yumuşak olmasını satın alırken kaliblasyon ayarlarının çok gelişi güzel yapıldığı kanısındayım ve 500 bakımda bunları dile getirirsem çözüme ulaşacagıma nedense eminim. Ayna problemi 2 ters diş arasındaki somundan kaynaklanıyor ben kendim muafazayı kaldırıp sıktım istediğim açıda ve sertlikte bir sorun yaşamıyorum... Vites araları geçişler kimi makinaların boşa geçmede yaşadığı problemler hele bende ışık yandığı halde makina bazen vitesde oluyor onuda 500 bakımda çözecegime inanıyorum bunları algılamalıyım ki makinanın sınırlarını kafamda oluşturmalıyım çok uzun km elinde makina taşımış biri olarak.. Bir alahın kulu durup almadı Birgün uzun yola çıktığımızda bakalım o mu beni taşıyacak ben mi onu bir agaç altında ayrılırsa yollarımız hazin bir son olur....Bende makinayı yokuşa sürüyorum bakalım hayırlısı...

hkn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R Dadyw DD250
    Arkadaşlar her kese merhaba
    bugün plakamı(35 HRD 06) ve ruhsatıma kavuştum. ne varki ehliyetim ağustos sonu eylül başına kadar elimde olamıcak.
    zaten şu anda motoru tam olarak kullanamıyorum.(biraz acemiyimde) özellikle kalkarken motoru stop ettiriyorum daha sonra problem yok. biraz pratiğe ihtiyacım var.
    sizlere bir sorum olacak ehliyetsiz sokak aralarında dolaşsam polise yakalanma ihtimalim nedir. yada nerelerde dolaşayım
    her keze iyi akşamlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    boş arabaların olmadığı yada az geçdiği caddelerde sokaklarda pratik yap bol bol

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    .... kendi şeridimizde tam ortadan:
    Uğur abi ustaların söylediği tam ortadan değil de öndeki aracın sol lastik izinden gidilmesinin daha sağlıklı olacağı yönünde.Bunda amaç 4 tekerlerin genellikle yol üzerindeki çukur,cisim v.s.yi ortalama eğilimleri,böyle bir durumda öndeki aracın altından çıkacak bir sürpriz durumunda 2 saniye pek yeterli olmayacaktır kurtulmak için.Ayrıca 4 tekerlerden damlayabilecek yağlar da ayrı bir konu.Ama şunu da ekleyeyim ben sol teker izini takip ederken sağımdaki boşluğu şerit zannedip dibimden geçen öküzler de daha ayrı bir konu.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM

Destek...

Arkadaslar

Yalovalı Dostlar bır organızasyon planlıyorlar.. Lutfen su topıge destek verelım..

Selamlar

http://www.motosiklet.net/forum/show...2&page=1&pp=15
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar.. işte RR'nin en ciddi rakibi.

peugeot'un su soğutmalı Tır Tır'ı.

[COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Motosikleti
    Artık Yok...
    arka amortisör yaylarını kırmıza boymaış çok güzel olmuş

Motosikleti
    Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı
    Uğur abi ustaların söylediği tam ortadan değil de öndeki aracın sol lastik izinden gidilmesinin daha sağlıklı olacağı yönünde.Bunda amaç 4 tekerlerin genellikle yol üzerindeki çukur,cisim v.s.yi ortalama eğilimleri,böyle bir durumda öndeki aracın altından çıkacak bir sürpriz durumunda 2 saniye pek yeterli olmayacaktır kurtulmak için.Ayrıca 4 tekerlerden damlayabilecek yağlar da ayrı bir konu.Ama şunu da ekleyeyim ben sol teker izini takip ederken sağımdaki boşluğu şerit zannedip dibimden geçen öküzler de daha ayrı bir konu.
    yazdıklarında haklısın dostum.....ancak öndeki aracın sol teker izinden seyredildiği zaman, sağ tarafında ciddi bir boşluk oluşacağı için bu boşluğu hemen doldurmak isteyecekler arkadan gelen araçlar değilmi?
    bu esnada solunda büyük araç olabilir,sağında büyük araç girebilir.hatta konvoy halinde sağına araçlar girebilir.bence önündeki araçla aranda yeterli mesafe olursa aracın ortasından cıkabilecek sürprizleri kurtarma durumu olur..birde öndeki araç kapalı kasa kamyon kamyonet tarzı bir şeyse bunun en kısa sürede önüne geçelim
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    peugeot'un su soğutmalı Tır Tır'ı.
    o radyatörün orda ne işi var.enteresan

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı
    En doğru takip şekli budur.

Buradaki en önemli amaç karşıdan gelen aracın sizi görebilmesidir. Eğer şeridi ortalar veya şeridin sağ tarafını kullanırsanız karşıdan gelen araç önünüzdeki otomobil veya kamyon gibi vasıtalar nedeniyle sizi büyük ihtimalle görmez ve önünüzdeki aracın arkasından sola dönmeye veya o da kendi önündeki aracı sollamaya kalkabilir.Özellikle kavşak gibi dönüş olan yerlerde önünüzdeki aracı sağdan takip edin.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    arkadaşlar selam ,
    ben de regal raptor aldım dadyw 250 fakat sabahları vitese geçirmekte zorlanıyorum..daha doğrusu debriyaja basıpta 1 e taktığım anda makine stop ediyor..bu bikaç kere böyle devam ediyor..sonunda kuvvetli bir sesle vitese geçiyor ve problem ortadan kalkıyor..sorum şu..bu motorlar hep böylemidir yani adeti bumudur..?..ilginize şimdiden teşekkürler...
    N.Murat AYDIN/marmaris

bu konda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...adresim nmurataydin@hotmail.com

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    kaldera

Alıntı:
    watercolours´isimli üyeden Alıntı
    bak hala vater diyo.
    sahi ne demek bu renklisular mı..? su bayrağımı?
    Benim bildiğim suluboya demek ama watercolor olacak...

Ama tabii ki nick seçerken istediğin gibi uzatıp ekleyebiliyorsun

colour diye Amerika'da kullanılıyor... İngiliz İngilizcesi değil yani... kaldera' da vatercoloor diye Ortadoğu aksanı söylüyor, heh heh heeee...

Uzun zamandan beri motorumdan ayrı kalmıştım... Bugün fırsat bulabildim sonunda... Bu arada fes71 ile de bugün AYKON' da tanıştık sonunda...

Bir yurt dışı gezisi yapmıştım... Bir çok fotoğraf getirdim size Büyük Beyaz Köpekbalığı dalışından ve Cape Town' dan ...
    En kısa sürede ayrı bir topik açıp fotoları yayınlayacağım...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    ümraniye tem bağlantı yolunda karşılaştığım mavi tişörtlü nazi kasklı yeni model gri renkli raptor kullanan arkadaş...34 ** 57** plakalı olabilir...
    sen önde ben senın solunda sağ şeritte 80 km süratte kozyatağı istikametinde ilerledik.önümüz bayağı bir boştu.. ne demeğe durup durup dururken emniyet şeridine geçip orda devam etmek istedin bir anlasam
    sen emniyet şeridinde de aynı süratte devam ederken E39 kasa siyah renkli 5.20 bmw nasıl aniden önüne kırıp zınk diye durdu.geçidin altında birini indirmek için durdu sanırım bu inek......aranızda 10 metre mesafe bile kalmamıştı.arkadan vurdu diye düşünürken zor kurtardın herhalde..önsezin güçlü olacak arkadaşım, emniyet şeridine girmekle hata ettin.o bmw nin o şekilde durması zaten hata.seni göre göre aniden durdu hayvan..dikkat ettiysen bende bmw nin yanında korna çalarak tükürdüm adama...eğer kendi yolunda devam etseydin bunları yaşamazdın...
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    En doğru takip şekli budur.

Buradaki en önemli amaç karşıdan gelen aracın sizi görebilmesidir.
    emniyet şeridinden ve çizgi kenarlarında gitmeyinde nerden giderseniz gidin

Alıntı nmurataydin adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar selam ,
    ben de regal raptor aldım dadyw 250 fakat sabahları vitese geçirmekte zorlanıyorum..daha doğrusu debriyaja basıpta 1 e taktığım anda makine stop ediyor..bu bikaç kere böyle devam ediyor..sonunda kuvvetli bir sesle vitese geçiyor ve problem ortadan kalkıyor..sorum şu..bu motorlar hep böylemidir yani adeti bumudur..?..ilginize şimdiden teşekkürler...
    N.Murat AYDIN/marmaris

bu konda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...adresim nmurataydin@hotmail.com
    arkadaşım debriyaj ayarlarını bir kurcala.hem alttan hem üstten.en doğru şekilde ayırma noktasını bulursun merak etme..iyice bozarım falan diyede endişelenme daha kötüsünü yapamazsın nasıl olsa..bu motorlar hep böyle değil dir.hiç böyle bir sorunumuz yok...eğer ilk kalkışta oluyorsa böyle kalkmadan önce bir kaç defa debriyajı sık bırak ve vitesede hafif basıver..motor soğuk iken bunu yapabilir.ancak gürültülü vitese geçirmeye alışkanlık yapma

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alper_tim, ferni ve ben deniz demonicdreams gittik gördük beğendik ve uygulamaya koyduk. Tanıtım yazısını hazırlarken olabildiğince imrendirici olmaya çalıştım ve RR tayfasından bahsetmek de istedim ama kızarlar diye bahsetmedim . Davetimi burdan yapmış olayım.. buyurun millet.. dört gözle bekliyorum sizi. gelecek olanlar isterse bana söylesin RR'cilere bir masa ayırırım..

işte linkimiz!..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15154

34 CUC 40 (yada 70 olabilir)
    dün (cuma günü) akşam 19.15 sularında çağlayan'da gördüm.. bizden birimi bilmiyorum, merak ettim..

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Öncelikle herkese selamlar bende aranıza katılmak üzereyim regalimin siparişini verdim kısmet olursa haftaya elime geçecek yeni alınan motorda yapılabilecek işlemler için yardımcı olabilirseniz sevinirim msn aytu@ay-tu.net teşekkürler

işlemler derken trafikle alakalı değil motor üzerinde yapmamız gereken işlemlerle ilgili buji far çanta vs vs gibi

bide regal raptorun eskimodeli hangisi yeni modeli hangisi onu bana birisi açıklıyabilirmi ? msn aytu@ay-tu.net

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı aytu adlı üyeden alıntı
    Öncelikle herkese selamlar bende aranıza katılmak üzereyim regalimin siparişini verdim kısmet olursa haftaya elime geçecek yeni alınan motorda yapılabilecek işlemler için yardımcı olabilirseniz sevinirim msn aytu@ay-tu.net teşekkürler

işlemler derken trafikle alakalı değil motor üzerinde yapmamız gereken işlemlerle ilgili buji far çanta vs vs gibi

hayırlı olsun motorun..gülegüle ,kazasız belasız kullan........
    bence hiç bir deişiklik yapmana gerek yok ama.....yinede siz bilirsiniz.
    herşey gönlünce olsun......

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    BABAADAM teşekkürler

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı hkn78 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar her kese merhaba
    bugün plakamı(35 HRD 06) ve ruhsatıma kavuştum. ne varki ehliyetim ağustos sonu eylül başına kadar elimde olamıcak.
    zaten şu anda motoru tam olarak kullanamıyorum.(biraz acemiyimde) özellikle kalkarken motoru stop ettiriyorum daha sonra problem yok. biraz pratiğe ihtiyacım var.
    sizlere bir sorum olacak ehliyetsiz sokak aralarında dolaşsam polise yakalanma ihtimalim nedir. yada nerelerde dolaşayım
    her keze iyi akşamlar.

Arkadaşım benim motor şu an 850km de neredeyse alalı 2 hafta oldu, yanlış olduğunu bile bile ehliyetsiz kullandım, ama sınavı kazandım daha ehliyetim elime geçmedi, motor kullanırken bütün trafik kurallarına aynen uydum , beni hiçbir polis çevirmedi, ama benim e sınıfı ehliyetim var zaten, gerçi motor kullanıtken bişey ifade etmiyor ama ben yinede dayanamadım, bu mooru kullandım, salı günü ehliyetim elime geçecek.

Bunları sende yap diye söylemiyorum sakın ehliyetsiz binme sadece sakin ve açık alanlarda bin şimdilik, eğer allah korusun bi kaza yaparsan yanarsın,hatta sen suçsuz bile olsan seni yakarlar, bence ehliyeti bekle, SANA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

Alıntı Pe¥oTe adlı üyeden alıntı
    Baktım konuyu okumaya ömrüm yetmiyecek bir iki başlığa baktım belki dedim bir akıl alırım birilerinden...Bir makinam olsun istedim 42 yaşımda tekrar ne alsam diye düşünürken dedim mutlak vardır paran kadar bir makina teknik olarak dolaşırken sağda solda tutuldum nacizane jinlun'a ha bu arada çincem hiç iyi sayılmaz bizim makinaya kısaca RR desem sıkıntıdan kurtulsam ... Dikkat Bizim makinaya İnip aşşağa bakmam lazım ama zannedersem 250 km dolaylarında olmalıyım ... Kimi başlık altında çinli alınacaksa tabiki en ucuzu gibi satırlarda gördüm makinayı bu konu başlıgı altında uzun sürü takip ettim daha sonra İstanbulda Lütfü Kırdar yapılan Fuar da makinaya yakından baktım...Ve bakarkende özellikle işçilige baktım bir sürü fuara katılmış biri olarak fuarlara ellerindekilerin en iyisini getirdiklerini ben bizzat biliyorum..Şayet bir yerde her hangi bir maddede plastik yada metal çapak varsa bu işçilik demektir ben işçilik adı altında bunlara baktım ve RR daki işçilik iyi..Çok fazla matematik yapma şansım olmadı Türk usulü teslim ve sonra aktaracaklarım şunlar olur Usta elinde 2 adet pet şişe ile geldi 1.5Lt. lik depoya koyduk aküyü takmaya çalıştık ben ona taktık diyemiyecegim 25 senedir teknisyenim bir elimde hep tornavida oldu.Yola çıktıktan sonra 20 YTL lik benzin aldım ve hala kullanıyorum henüz rezerveye düşmedim 3 Lt rezerveye atsanız nasılsa petler 1.5/1.5 degildir herhalde 2.7 rezerveymiş makinada hala gidiyorum ne kadar yaktıgımı şimdilik rodajdan dolayı hiç merak etmemiştim şimdi ise hayretle bakıyorum yaşasın RR...Hımmmm hiçmi kusur bulamam mükemmel gidon nikalajı güneş şayet arkanızdaysa işinizi biraz zora sokuyor bir maske bulmam lazım yada yapmam yada yaptırmam estetiği bozmadan...Arka fren problemi hatta problem demiyim yumuşak olmasını satın alırken kaliblasyon ayarlarının çok gelişi güzel yapıldığı kanısındayım ve 500 bakımda bunları dile getirirsem çözüme ulaşacagıma nedense eminim. Ayna problemi 2 ters diş arasındaki somundan kaynaklanıyor ben kendim muafazayı kaldırıp sıktım istediğim açıda ve sertlikte bir sorun yaşamıyorum... Vites araları geçişler kimi makinaların boşa geçmede yaşadığı problemler hele bende ışık yandığı halde makina bazen vitesde oluyor onuda 500 bakımda çözecegime inanıyorum bunları algılamalıyım ki makinanın sınırlarını kafamda oluşturmalıyım çok uzun km elinde makina taşımış biri olarak.. Bir alahın kulu durup almadı Birgün uzun yola çıktığımızda bakalım o mu beni taşıyacak ben mi onu bir agaç altında ayrılırsa yollarımız hazin bir son olur....Bende makinayı yokuşa sürüyorum bakalım hayırlısı...

Usta sen şair olmalıymışsın, ama RR yede senin gibi biri yakışırdı zaten, sen hiç merak etme bu RR uzun yolda da kısa yolda da asla seni yolda bırakmaz, bana güven hiç korkmadan bas git istediğin yere, tabi kolların ve kıçın oturmaktan buna izin verirse, sen dayanabildiğin kadar git, merak etme RR dayanaır.Biz denedik sen merak etme.

Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar RR cileri bir çatı altında toplasak.
    Daha öncede yayınlamıştım, aşağıda hem türkiye geneli hemde istanbullu RR ciler için iki e-mail grubu var. ikisinede üye olalım

http://groups.yahoo.com/group/regalraptor/
    RegalRaptor-subscribe@yahoogroups.com

http://groups.yahoo.com/group/RegalRaptor-Istanbul/
    RegalRaptor-Istanbul-subscribe@yahoogroups.com

Kardeşim sen bazı şeylere öncülük ediyorsun sana teşekkür ederim. Senden bi ricam var şu istanbuldaki raptorcuları birgün toplıyalım en azından tanışalım, motorlara yapılan değişiklikleri birbirimize tanıtalım, gerekirse bir uzun yol gezisi tertip edelim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar geçen gün çorluya giderken yolda kaldığımı motorun sigortasının attığını, söylemiştim ama kimseden bir yanıt gelmedi, ben yine RR ci olarak üstüme düşeni yapayım, bu motorların sigortaları düşük amper, bir müddet sonra atıyor yedeğide aynı, o yüzden yanınızda mutlaka yedek sigorta bulundurun ama bu sefer daha yüksek amperli sigorta takın.HEPİNİZE İYİ SÜRÜŞLER, ( ARABALARININ CAMINDAN DIŞARIYA TÜKÜRENLERİN AĞZI KURUSUN BİDAHA TÜKÜREMESİNLER, ŞU AN KASKIMDA BÜYÜK BİR BALGAM LEKESİ VAR TEMİZLEMEYE İĞRENİYORUM)

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    04 Haziran 2006 pazar kısa bir gezi yapalım mı?

yerini saatini siz belirleyin. yarın gelebilirim diğenler aşağıdaki linke not bıraksın...
    Sons Of Troya (Gelibolu)

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=camadan
    alamadık ehliyeti daha RR'ıma kavuşamiyacağım yaw habire gidiyoooo

biri dur desin [/QUOTE]

Kardeş seninle aynı kaderi paylaşıyoruz... Zam yiye yiye alamadan içimizde kalmasa bari...

GWS'nin dediği gibi ortalıkta Regal kaynar oldu, biz alamadık daha ehliyet bekliyoruz, gerçi ben maddi olarakta henüz müsait sayılmam, peşin almak istiyorum ve zam lafı şimdi işi uzatacak belkide. Umudum sonbaharda geçen yılki gibi bir kampanyaya denk getirip almakta. O arada biyerlerden para bulup Ağustosta almazsam tabii.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler