Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mRCARiZMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mct 250
    [QUOTE=toprakozz;1982478]elcikler tamam şimdi fotoları atma zamanım oldu ancak , güzelde oldu

güzel olmuş ancak pek görünmüyor resim kalitesi pek iyi değil
    Bak iBrEt aL yeRe DüşEn YaPraĞa ; O dA EskiDeN YukArDan BakArdı TopRağA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

slm

elcikler güzel..yerinizde olsam gidonu 7-8 cm kestirirdim hazır elcikleri söktürmüşken...Gidon biraz kısaltıldığında daha dolgun görünüyor...Yanlız bilginiz olsun özellikle kışın elciklere eldiveniniz yapışır eğer metal kaplaması yüksek ise...Regalin elcikleri plastik bu tip sorunlar yok. Ama er-6 ya metaş elcik almıştım kışın soğukta motora su serptim biraz etlikten ulusa geldiğimde ışıklarda ellerimi gidondan zor ayırdım yapışmıştı eldivenlerim elciklere..tavsiyem eldivenler nemli olduğunda soğuk havalarda kullanıyorsanız metal elciklere dikkat...insan şaşırıyor elleri yapıştığında
    2011 GV 650 EFI :queen:

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    gidonu kısaltmak aklımda ama imkansız gibi çünkü takozların 2-3 cm yan tarafı hafif açılı :( (fotoraftada görüldüğü gibi)
    ama belki düz bir gidon alıp yabilirim,aklımda

[COLOR="Silver"]

ankaralı regalciler bi ara kendimi aramızda buluş tanışalım şöyle güneşli güzel bir günde mogan gölüne gider iskelede kahve içeriz yada semaverde çay

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Herkese selam uzun süredir RR sayfasını okuyordum herkes memnun gibi motorundan bende bugün Göktuğ beyden(uludagnet) regal raptor unu satın aldım sağolsun her konuda yardımcı oldu. bugün biraz kullandım hoşuma gitti ilk defa vitesli kullandığım için biraz acemilik oldu ama olsun. havalar ısınıyo Ankaralı regalcilerle buluşma fikri güzel bende katılabilirim görüşmek üzere.

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı bulenttrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam uzun süredir RR sayfasını okuyordum herkes memnun gibi motorundan bende bugün Göktuğ beyden(uludagnet) regal raptor unu satın aldım sağolsun her konuda yardımcı oldu. bugün biraz kullandım hoşuma gitti ilk defa vitesli kullandığım için biraz acemilik oldu ama olsun. havalar ısınıyo Ankaralı regalcilerle buluşma fikri güzel bende katılabilirim görüşmek üzere.
    göktuğunun sağlam bi motoru vardır.doğru tercih hayırlı olsun kazasız belasızca

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göktuğunun sağlam bi motoru vardır.doğru tercih hayırlı olsun kazasız belasızca
    Çok teşekkür edrerim.

slm

arkadaslar regal 250lik su sogutmalılarda 3 vıtes kırılıyor dıye bır soylentı var genel de boyle sorun oluyormus dıyen var gercek ten dogrumu .kullanan arkadaslar yasadımı bu tıp sorunlar ayrıca genel sorunlu bı rtarafı varmı regal raptor 250E-9 SU SOGUTMALI OLANIN ŞİMDIDEN TSK EDERIM

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı regalmurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar regal 250lik su sogutmalılarda 3 vıtes kırılıyor dıye bır soylentı var genel de boyle sorun oluyormus dıyen var gercek ten dogrumu .kullanan arkadaslar yasadımı bu tıp sorunlar ayrıca genel sorunlu bı rtarafı varmı regal raptor 250E-9 SU SOGUTMALI OLANIN ŞİMDIDEN TSK EDERIM
    her sölentiye inanma yok öle bişi
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her sölentiye inanma yok öle bişi

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

slm

Bülent Beye hayırlı olsun..Kendisine Sattım Motoru..Güle güle kullansın allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..Ama bilsem birde kurs parası alırdım..Hipodrom meydanında 30 dakka özel motor eğitimi verdim kendisine acemiliği atması için...biraz başta acemiydi özellikle debriyajsız vites değiştirme konusunda kendisi çok başarılı ama 5-10 dakka içinde öğrendi arkadaş..güle güle kullan Bülent tekrar hayırlı olsun..

AHHH AHHH GİTTİ MOTOR KALDIK YAYA....ER-6 IMDA BUGÜN SATILIYO..NİŞANLIM ALDI HERŞEYİMİ...EVLENCEZ AYAĞINA MOTORU BIRAKTIK YAYA KALDIK..OTOBÜSLERDE EYLEM YAPACAK ZAMANI BULDU TIKIŞ PIKIŞ GİT ALLAH GİT

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Merhaba arkadaşlar bende dün çorludan regal raptor aldım. zorlu bir yolculuk ve kırıcı soğuğa rağmen iki arkadaş çorludan kütahyaya getirdik motoru 478km. bir sıkıntım olduğunda umarım yardımcı olursunuz.
    http://www.turkchopper.com

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı uludagnet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent Beye hayırlı olsun..Kendisine Sattım Motoru..Güle güle kullansın allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..Ama bilsem birde kurs parası alırdım..Hipodrom meydanında 30 dakka özel motor eğitimi verdim kendisine acemiliği atması için...biraz başta acemiydi özellikle debriyajsız vites değiştirme konusunda kendisi çok başarılı ama 5-10 dakka içinde öğrendi arkadaş..güle güle kullan Bülent tekrar hayırlı olsun..

AHHH AHHH GİTTİ MOTOR KALDIK YAYA....ER-6 IMDA BUGÜN SATILIYO..NİŞANLIM ALDI HERŞEYİMİ...EVLENCEZ AYAĞINA MOTORU BIRAKTIK YAYA KALDIK..OTOBÜSLERDE EYLEM YAPACAK ZAMANI BULDU TIKIŞ PIKIŞ GİT ALLAH GİT
    yerinde olmak istemezdim kardeşim iki motordan sıfır motora düşmek tamda sezon açılırken
    sen bi yolunu bulur düğünde biriken altınlarla alırsın güzel bi makina

Alıntı DooMsDaY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende dün çorludan regal raptor aldım. zorlu bir yolculuk ve kırıcı soğuğa rağmen iki arkadaş çorludan kütahyaya getirdik motoru 478km. bir sıkıntım olduğunda umarım yardımcı olursunuz.

elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz , hayırlı olsun

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Her geçen kilometremde regal raptoru'ma dahada alışıyorum ve kullanırken zevk alıyorum Çok kullanışlı bir makine. Her yere gidip geliyorum. Hiç bir sorun çıkartmadı bana . Belki daha 700 km oldu ancak beklediğimden daha performanslı ve kullanıcısına zevk veren bir makina olduğunu anladım.

İyiki aldım diyorum. Alırken tereddütlerim yok değildi ve aldıktan sonra tanıdıklar neden bunu aldın diyorlardı. Artık onlarda alıştı Her türlü havada kullanabiliyorum ve kullanırken bana güven veriyor.

Hala almakta tereddütte kalan varsa bence bu şüpheciliklerini bir kenara bırakmalılar.

Herkese kazasız belasız nice kilometreler diliyorum...

Not : Ön cam takılır takılmaz çantalarıyla birlikte RR'ımın yeni fotoğraflarını ekleyeceğim
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

raptor dd e-9 kullanım klavuzu

arkadaşlar ikinci el regal raptor aldım bu ilk motorum. ve haliyle kullanım klavuzuna ihtiyacım var yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim maill:sa_celik@hotmail.com

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    tekrar teşekkürler. bu arada regal raptor da direksiyon kilidi var mı yoksa ben mi bulamadım

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    tekrar teşekkürler. bu arada regal raptor da direksiyon kilidi var mı yoksa ben mi bulamadım
    var arkadasım kontak anahtarının biraz önune bak tekerleğe doğru anahtar girişini görüceksin ne tarif yaptım ama
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

ss

arkadaşlar 24000 binde regal alınırmı tavsiyeniz

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    selam arkadaşlar.Uzun zamandır yazmıyordum ama bu arada Regalimle 10100 km.yi devirdim.Ancak egsozumun biri patladı kaynak yaptırdım ama olmadı.O güzelim ses çatallanmaya başladı.Ben Söke de yaşayan bir doktorum.Önerileriniz varmı?

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı eyirhaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ikinci el regal raptor aldım bu ilk motorum. ve haliyle kullanım klavuzuna ihtiyacım var yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim maill:sa_celik@hotmail.com
    bunun kullanma hiçbişey yok form içindeki bilgiler daha doyurucu

direksiiyonu sola kır farınların altındaki maşada bir anahtar deliği görürsün , işte kendileri direksiyon kilididir

Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 24000 binde regal alınırmı tavsiyeniz
    3. rr si olan biri olarak eğer çok iyi bakılmışsa olabilir bunun dışında

Motosikleti
    Honda CBF 250, Yamaha MT-07
    Merhabalar arkadaslar bir nefeste butun yazilari okudum ve regal raptor almaya karar verdim. Fakat Ankara'da oldugum icin seceneklerim cok az. Boyum 1.65 oldugu icin T gidon versiyonunu denedigimde manevralarda standard gidon kadar rahat olmadigini gordum ve onlari eledim. Sizler sayesinde buji aku zincir derken parcalar konusunda da baya bilgi sahibi oldum. Simdi tek eksik kaliteli parcalarla iyi bir usta tarafindan bakimlari yapilmis az km'li bir rr bulmak. Forumdaslar olarak satmayi dusunen yada cevresinde rr'ini satmayi dusunenler varsa bu ay icerisinde almayi planliyorum. Insallah bulabilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler