Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 2 haftadır kafayı yedim.
    Almak için biraz destek/gaza ihtiyacım var.
    Olumlu düşünceler yazın da kurtulayım bu cinnetten.
    6190 a bitirdim pazarlığı bayiden.
    1.70 lik adam sürebilir mi bunu?

Bi de sıfır km motora kasko, sigorta yapan şirket var mı?
    Teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Az kaldı çook az ama geliyorum
    Arkadaşlar anlayamadıgım bir konu var . Ankara da bir motorcu arkadas plaka hariç 4600 TL fiyat veriyorken fuarda bu ürün neden 3700 lere kadar satılabiliyor emre ltd nin kendi sayfasındada 5300 TL bu fiyat farklılıkları nedendir ??? bilen varmıdır . Karar aşamasında tıkanıyorum bu yüzden
    Ride Baby Ride !!!

ewet emre ltd imiş.. mayısın ilk haftası gelecekmiş motorlar.. bilgi için saol..

Alıntı moorat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 haftadır kafayı yedim.
    Almak için biraz destek/gaza ihtiyacım var.
    Olumlu düşünceler yazın da kurtulayım bu cinnetten.
    6190 a bitirdim pazarlığı bayiden.
    1.70 lik adam sürebilir mi bunu?

Bi de sıfır km motora kasko, sigorta yapan şirket var mı?
    Teşekkürler...
    bende çok kafayı yedim...firmaya gittim nerdeyse teşhir ürününü alacaktım...hatta nerdeyse alıyodum...ellerinde yoktu mayısta gelcek dedilerde alamadım...çok kararsız kaldım 6.500-7.000 TL biraz fazla gibi geldi sonradan düşününce...6.190 a iyi düşürmüşler...bunu bi düşünmek lazım...

sonuçta çin malı ama diğer yandan görüntüsü çok hoş ve 0 km...ne kadar güzelde görünse oturaklı bir japon cruiserle karşılaştırıldığında çok çiğ duruyo...

ben bu fiyatın üzerine 1-2 milyar daha koyup hep almak istedigim motorun 2. ellerini araştırmaya başladım...çünki bu motoru alırsam gözüm hep dışarda olacak biliyorum...sende bu anlamda iyi karar ver...

sana tavsiyem eğer almak istedigin hayalinde makul seviyelerde başka bir motor varsa üzerine biraz daha para ekleyip 2. ellerini araştır...ben bu doğrultuda karar verdim çünki bu motor herne kadar güzel görünüyo olsada bana pek güven vermedi görüntü itibariyle...çok şık görünüyo ama diğer yandan bikaç çukurda dağalcakmış gibi duruyo yada bana öyle geldi...hem daha güvenilir marka almak daha sağlıklı olur fikrine vardım...

tabi şuan hala kararım doğrultusunda bişey yapmış değilim...istediğim motorun 2. ellerini araştırıyorum...

Batıdaki forumlarda bu serinin 300cc lik olanı yıllardır tüketiliyor. Herkes gayet memnun. Arada yine de fark olur mu bilemiyorum. Servis kaataloğunu tümüyle okudum. Motor ezberime girdi neredeyse... Bugün Bayi ile görüştüm; buradakiler de Mayısın ilk haftası dediler... Ben aşk ile karışık bir ahmaklık edip, alıcam arkadaşlar, tabi bi engel çıkmazsa...
    Ve tabi ki yıllardır raptor kullananlar yüzlerce dostumuzun çin (!) olsa dahi çoğunlukla memnun olduklarını anlıyorum. Yanılıyor muyum?

evet bende bu motoru almayı düşünürken epey araştırmıştım...regal raptor için en kaliteli ve sorunsuz çin malı diyorlar...

umarım istedigin motora sahip olursun ve sorunsuz bir şekilde kullanırsın...birazda motoru temiz kullanmakla ilgili bir durum aslında...motora bakmadıktan sonra hor kullandıktan sonra altında en sağlam motorda olsa bi yere kadar dayanır...

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı moorat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batıdaki forumlarda bu serinin 300cc lik olanı yıllardır tüketiliyor. Herkes gayet memnun. Arada yine de fark olur mu bilemiyorum. Servis kaataloğunu tümüyle okudum. Motor ezberime girdi neredeyse... Bugün Bayi ile görüştüm; buradakiler de Mayısın ilk haftası dediler... Ben aşk ile karışık bir ahmaklık edip, alıcam arkadaşlar, tabi bi engel çıkmazsa...
    Ve tabi ki yıllardır raptor kullananlar yüzlerce dostumuzun çin (!) olsa dahi çoğunlukla memnun olduklarını anlıyorum. Yanılıyor muyum?
    ben daha regali olup ta sikayet eden birine rastlamadım tabi eksiklikleri var olacakta bakımlarına dikkat ettikten sonra yolda bırakmıyo diğer çinli motorlarla kıyaslamak cok yanlış olur bence. verdiğimiz paranın karşılığını veriyo.önemli olanda bu deil mi zaten eğer içinize sindiyse alın ve gerisini düşünmeyin bence bende öle yaptım içime regal sindi ve düşünmeden aldım hiç te pişman olmadım eminim sizde pişman olmıcaksınız şimdiden hayırlı olsun motorunuz kazasız belasız kullanın inşallah
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Alıntı alp_ER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirli_ua bu regalleri türkiyeye hangi firma getiriyor bi bilgin varmı yada bilen başka biri??
    İSTANBUL GÜNEŞLİ'DE EMRE LTD GETİRİYOR. BEN GİTTİM. GÖRDÜM.KOCA BİR DEPO, İÇİ FULL YEDEK PARÇA VE DEMONTE MOTOR DOLU. 250CC LERİN ÇOĞU FUARDA SATILMIŞ KIRMIZILAR KALMIŞTI. SERVİSİDE MEVCUT. MIKI (MUSTAFA USTA) İLE DE TANIŞTIM. HEPSİ ÇOK İYİ ARKADAŞLAR. ÇAYLARINI İÇTİM...AKSESUAR KONUSUNA BİRAZ AĞIRLIK VEREBİLİRLER. YEDEK PARÇA KONUSUNDA ZORLUK ÇEKMEYECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM. ALDIĞIM MOTORDA ŞİMDİLİK KORNADAN VE KULLANMA KİTAPÇIĞINDAN MEMNUN KALMADIM.KORNAYI DEĞİŞTİRDİM.KİTABIN ORJİNALİNİ EMRE LTD DEN TEMİN EDEMEDİM. BULABİLEN VARSA HABER VEREBİLİRSE MEMNUN OLURUM.

Alıntı ibolister adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar anlayamadıgım bir konu var . Ankara da bir motorcu arkadas plaka hariç 4600 TL fiyat veriyorken fuarda bu ürün neden 3700 lere kadar satılabiliyor emre ltd nin kendi sayfasındada 5300 TL bu fiyat farklılıkları nedendir ??? bilen varmıdır . Karar aşamasında tıkanıyorum bu yüzden
    ARKADAŞIM, ŞU ANDA SATILAN MOTORLAR 2008 MODEL FUARDA 3900 TL DEN FİYAT VERİLDİ. KRİZDEN SATIŞI ÇOK YAVAŞLADI. FABRİKADA MAL ŞİŞTİ. İTHALATÇI MAL SATAMADIĞI İÇİN KOTA DOLDURAMADI. ÖTV İNDİRİMİYLE BİRLİKTE ELDEKİ MALLARI NERDEYSE ZARARINA YADA ÇOK DÜŞÜK KARLA PARAYA ÇEVİRDİLER. HEM KOTA DOLDU HEM DEPO BOŞALDI. BİZLERDE BU FİYATA MOTOR SAHİBİ OLDUK. (3 SENE ÖNCE YAKLAŞIK 6000TLYE SATILDI.) 2009 MODEL GETİRECEKLER TAHMİNİN BU FİYATLARA ARTIK SATMAYABİLİRLER. SATAMAYACAKLARINIDA SÖYLEDİLER.

Ilgilenen Arkadaşlara
    Emre Ltd Ile Bu Gün Konuştum. 250cc Regal Kırmızı Olarak Ellerinde Varmış. Fuar şartlayıyla Satıyorlar. Bilginize

ÇNAEM 350 cc speyder hakkında bilgi varmı??

Arkadaşlar selamlar, yarın regal raptor dd100 almak için bir motoru görmeye gidicem.
    http://www.sahibinden.com/harley_kad...XQQdisplayitem
    Telefonla görüşüp 1500tl de anlaştık.

Motor bu, Motor tamircisi bir abimle gidicem o bakıcak aksamına, aranızda kullanan, bilgisi olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    (sitede dd 100 için bir başlık bulamadım)

Daha önce Kanuni Popcorn 90, Yamaha BWs ve Zealsun Zs 150-19 Prince Kullandım, sadece işe gidip gelmek için kullanıcam motoru siz ne dersiniz.

Boyum 1.74 ve 70 kiloyum. Antalyada yaşadığım için yokuş derdimizde yok ;)

orkysystems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200ie 2013
    merhabalar
    uzun süredir bir şeyler yazmıyorum arkadaşlar ama bu aralar moraller bozuk sizlerle paylaşayım dedim, olay şu ki şanzımandan parçalanan 2. vites dişlisi pistonun içine girdi silindir ve pistonu duman etti. vurdurarak çalıştırma ve zorlamadan böyle oldu. benim gibi yeni kullanıcılar için bi uyarı olsun bu, sizinde başınız yanmasın benim gibi isterim. şimdi parça araştırıyorum, diğerlerine göre ucuz denilebilcek fiyatlara buldum ama yinede pahalı tabi. 650 tl ediyor toplamda, hasarlı kazalı bulabilsem bakıcam ama biraz para biriktirip motoru sıfırlamak var işin içinde. rodaj olucak 2005 model motor
    herkese kazasız sürüşler dilerim, 1 aydır motorsuzum izmirde havalar düzeldi içim yanıyor, kıymetini bilmek lazımmış

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çok kafayı yedim...firmaya gittim nerdeyse teşhir ürününü alacaktım...hatta nerdeyse alıyodum...ellerinde yoktu mayısta gelcek dedilerde alamadım...çok kararsız kaldım 6.500-7.000 TL biraz fazla gibi geldi sonradan düşününce...6.190 a iyi düşürmüşler...bunu bi düşünmek lazım...

sonuçta çin malı ama diğer yandan görüntüsü çok hoş ve 0 km...ne kadar güzelde görünse oturaklı bir japon cruiserle karşılaştırıldığında çok çiğ duruyo...

ben bu fiyatın üzerine 1-2 milyar daha koyup hep almak istedigim motorun 2. ellerini araştırmaya başladım...çünki bu motoru alırsam gözüm hep dışarda olacak biliyorum...sende bu anlamda iyi karar ver...

sana tavsiyem eğer almak istedigin hayalinde makul seviyelerde başka bir motor varsa üzerine biraz daha para ekleyip 2. ellerini araştır...ben bu doğrultuda karar verdim çünki bu motor herne kadar güzel görünüyo olsada bana pek güven vermedi görüntü itibariyle...çok şık görünüyo ama diğer yandan bikaç çukurda dağalcakmış gibi duruyo yada bana öyle geldi...hem daha güvenilir marka almak daha sağlıklı olur fikrine vardım...

tabi şuan hala kararım doğrultusunda bişey yapmış değilim...istediğim motorun 2. ellerini araştırıyorum...
    arkadaşlar kusura bakmayın ama bu motor 6500 - 7000 tl vermek kerizlik 300 değil 500 cc olsa dahi . 90 model virago yada shadow al daha memnun kalırsın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Artık Yok...
    96 model virago 535 likler en500 ler 5-6 milyar zaten bu motora bu para hayret ki ne hayret..

Arkadaşlar Forum Uyuyor Herhalde Böyle Giderse Kapanır Herhalde Günlerden Beri Kimseden Ses Yok...

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    uyumuyor arkadaşım merak etme yaz geldi canlanır merak etme
    bu arada ben ikinci el aldım 2 ay araştırdım bu paraya bu makina hakkını veriyor
    bence
    tek şart zorlamadan yarış yabmamak kaydı ile sanmıyorum kimseyi üzecek motor değil rabtor

Regal Arkadaşım Ben Herkezin Uyumadığını şimdi Yol Yapma Zamanı Olduğuna Inanmak Istiyorum.
    Hani Harleycilerin Dediği Gibi ''screv ıt! Lets Rıde''
    Herşeye Boş Verin Yol Yapın....
    Kazasız Belasız, Iyi Yollar.
    Lütfen Eklem Yerlerinizi Maksimum Koruyun.kask Takın, Kontrollu Hız Yapın. Trafik Kurallarına Uyun.
    Yollar Bizim...

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9

İmdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!

Bu motosikleti 17 Kasım 2005'te aldım.Bu marka/modeli alan ilk 10 kişiden biriyim sanırım.Bu güne kadar birçok problem yaşadım ama dün "Aldığım güne lanet olsun!" dedim artık.Valla o sırada yanımdan bir hurdacı falan geçse kilo hesabı satardım.Ne yaparsam yapayım çalıştıramadım şerefsizi.zaten akü takılı değildi aküsünü taktım.Bujileri taktım.İlk marşta deli gibi devirli bir şekilde çalıştı.Ayarını biraz kıstım sonra yavaş yavaş devir düşmeye başladı.Ayarı biraz açtım ama devir istikrarlı bir şekilde düşerek stop etti ve bir daha da çalışmadı.Bujileri çıkardım sırılsıklamdı.Değiştirip kuru taktım yine çalışmadı.Zaten akü de daha fazla dayanamadı.Amacım modeli kötülemek değil ama gerçekten "ucuz etin yahnisi yavan oluyor" arkadaşlar.Bu arada motorun neden çalışmadığı hakkında bilgisi olan varsa (fikri değil bilgisi) lütfen burada paylaşsın.

Eee bilgisi olan yok mu yani?

??????????
    ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR!(Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikleti 17 Kasım 2005'te aldım.Bu marka/modeli alan ilk 10 kişiden biriyim sanırım.Bu güne kadar birçok problem yaşadım ama dün "Aldığım güne lanet olsun!" dedim artık.Valla o sırada yanımdan bir hurdacı falan geçse kilo hesabı satardım.Ne yaparsam yapayım çalıştıramadım şerefsizi.zaten akü takılı değildi aküsünü taktım.Bujileri taktım.İlk marşta deli gibi devirli bir şekilde çalıştı.Ayarını biraz kıstım sonra yavaş yavaş devir düşmeye başladı.Ayarı biraz açtım ama devir istikrarlı bir şekilde düşerek stop etti ve bir daha da çalışmadı.Bujileri çıkardım sırılsıklamdı.Değiştirip kuru taktım yine çalışmadı.Zaten akü de daha fazla dayanamadı.Amacım modeli kötülemek değil ama gerçekten "ucuz etin yahnisi yavan oluyor" arkadaşlar.Bu arada motorun neden çalışmadığı hakkında bilgisi olan varsa (fikri değil bilgisi) lütfen burada paylaşsın.

Eee bilgisi olan yok mu yani?

??????????
    komutanım uzun süre oldu görüşmeyeli..hatırınızı sormak isterim..
    yazdığınız soruna gelince ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum. yakıt -ateşleme başkabir şey değil. çalıştıktan sonra temponun düşerek stop etmesi yakıttan gibi, aküde şarjlı olmayınca sorun büyüdü..

bence bir araçtan takviye yaparak çalıştırmayı deneyin.bujileri kontrol edin,motoru boğarsanız gazı sonuna kadar açarak sürekli marşa basın.

eğer motor daha önce görüştüğümüz iskelede ise gelir yardımcı olurum.bende her türlü alet edavat var. sıkıntı yapmayın boşverin ittirin gitsin size bir şey olmasın.çok önemli bir sorun değil.
    selamlar.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Selam

Kaldera kardeş selam. Uzun zamandır aranızda yoktum ama sizler biraktiğim gibi duruyorsunuz maaşallah.
    Komutanin sorununa gelince aynen dediğin gibi kış sonrasi ilk çaliştirma sorunu gibi geldi bana.
    Jikle teli icine su girip sıkışma olmus ta olabilir. Yani çaliştiktan sonra devir yaptigina göre jikle aşırı çekili şekilde sıkışma olmuş gibime geliyor.

Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler