Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmarkadaşlar bu motor kanunı den kaliteli mi yoksa aynı gibi mi
    kaliteli derim ben ama tabi bu benim görüşüm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    jinlun 250-5
    merhaba arkadaşlar aslında ben zs150 almayı planlıyordum ama dd125 fiyat olarak ona yakın olduğu için dikkatimi çekti. acaba boyutları nasıldır çok mu küçük benim boyum 1.80.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR
    Alıntı nightwolf_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aslında ben zs150 almayı planlıyordum ama dd125 fiyat olarak ona yakın olduğu için dikkatimi çekti. acaba boyutları nasıldır çok mu küçük benim boyum 1.80.
    DD250 den aşağısı boyuna uymaz.
    bu arada boyuna uygun olarak neden tiger de düşünmüyorsun?

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    bu motoru kullanma fırsatım oldu gerçekten çok dikkat çekici ve işçiliği diğer çinlilerden bariz bariz fark var.
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru kullanma fırsatım oldu gerçekten çok dikkat çekici ve işçiliği diğer çinlilerden bariz bariz fark var.
    haklısın olumlu yönde bariz fark var .ama bunu halen kabul etmeyen bi çok kişi var sacma modellerle kıyaslamalara sokuyolar ve raptoru kötülüyolar nasıl oluyo anlamıyorum
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    valla ben 2 yıl kullandım sattım sonra.bikere mkim görse 20.000 liralık harley sanıyor o ayrı bi zevkben 10.000 km yaptım tık demedi valla.çok güzel bi makine.ancak uzun yolda mesela 200 km bile yapsan kıçın acıyor birazçok rahat değil arkadaki için dahada zor ama geniş bi koltuk yapılırsa artçı için rahat eder o zaman.bunların T direksiyonlusu tutuyor.ve 2-3 yaşını geçmemiş olması önemli.çünkü paslanma 2. yıldan sonra artabiliyor ki ben kapalı garajda itinayla korumuştum.ama bu paralara alınabilecek en güzel motor.iyinin yisi var bence iş görür

buarada ben tigara falan çok bakmıştım o yıllar yeni çıkmıştı emin ol tigerdan falan işçiliği güzel.ayrıca kimsenin bilmediği bi şey yazıyorum.aslında regal raptor ingiliz menşeidir.bende inanmamıştım duyunca ama çine geçmiş bişeyler olmuş.sonuç olarak harika bi motor valla

orkysystems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200ie 2013
    lastiklerin baglantı noktalarındaki kaynak yerlerinde hafif paslanma var, bu hani dikdörtgen parlak demirlerden bahsediyorum. motorum 2005 model yagmurda kez falan kullandım aldıgımdan beri, daha öncede vardı paslar zaten, öneriniz nedir? poas temizleyiciyle temizlesem tekrar paslanmaması için ne yapmalıyım? birde son sorum yağmurda kullanmanın etkisi varmı var ise yagmurda kullanırken nelere dikkat ediyorsunuz? teşekkürler

Alıntı orkysystems adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerin baglantı noktalarındaki kaynak yerlerinde hafif paslanma var, bu hani dikdörtgen parlak demirlerden bahsediyorum. motorum 2005 model yagmurda kez falan kullandım aldıgımdan beri, daha öncede vardı paslar zaten, öneriniz nedir? poas temizleyiciyle temizlesem tekrar paslanmaması için ne yapmalıyım? birde son sorum yağmurda kullanmanın etkisi varmı var ise yagmurda kullanırken nelere dikkat ediyorsunuz? teşekkürler
    dostum pas sökücü olayına hiç girişme olmuyo o dediğin paslardan bendede var yaza doğru motoru bakıma sokunca boyatıcam en temizi...

Motosikleti
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum pas sökücü olayına hiç girişme olmuyo o dediğin paslardan bendede var yaza doğru motoru bakıma sokunca boyatıcam en temizi...

evet biraz önce baktım o kısımları nerdeyse tüm satılık regallerde siyah renkte, orjinalinden nikelaj olduğu için problem çıkıyor heralde

Alıntı orkysystems adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet biraz önce baktım o kısımları nerdeyse tüm satılık regallerde siyah renkte, orjinalinden nikelaj olduğu için problem çıkıyor heralde
    bilmiyorum ama ben yaza doğru nikelajlarıda yenileticem paslı bölgeleri boyatıcam depoyada bi pasta cila yaptırınca kız gibi olucak sanada tavsiyem bu şekilde yaptırman 2. el aldıysan motoru biraz masraf ediceksin 300-500 neyse bi daha 2 sene krallar gibi binersin...

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyorum ama ben yaza doğru nikelajlarıda yenileticem paslı bölgeleri boyatıcam depoyada bi pasta cila yaptırınca kız gibi olucak sanada tavsiyem bu şekilde yaptırman 2. el aldıysan motoru biraz masraf ediceksin 300-500 neyse bi daha 2 sene krallar gibi binersin...
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    selam,
    5 haftadır yatan motorumu dün hava alsın diye gezdireyim dedim. komtağı çevirip marşa bastım ve tısss... hiç bir tepki vermedi. vites boşta lambası yanıyor, farlar yanıyor ama marşa basınca vites lambasının ışığı biraz azalır gibi oluyor ve çıt sesi bile çıkarmadan öölece duruyor. daha önce de 15 gün kadar yatırınca başıma gelmişti ama vurdurup çalıştırmıştım ve 2 dk çalıştırıp stop ettiğimde marş almaya başlamıştı. Dün 20 dk kadar sitede turladığım halde hala marş almıyor? acaba oksitlenme falan mı vardır bir yerinde yoksa yattığından, akünün gücü azaldığından mı marşa basmıyor? ööle olsa 20 dk da yeterince şarj olmuştur diye düşünüyorum...

değerli fikirlerinize ihtiyacım var... ali ustaya götüreyim diyecem ama yolda yokuş yukarı veya düzde falan kazara stop edersem bu sefer vurduramam diye korkuyorum...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı saltuque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam,
    5 haftadır yatan motorumu dün hava alsın diye gezdireyim dedim. komtağı çevirip marşa bastım ve tısss... hiç bir tepki vermedi. vites boşta lambası yanıyor, farlar yanıyor ama marşa basınca vites lambasının ışığı biraz azalır gibi oluyor ve çıt sesi bile çıkarmadan öölece duruyor. daha önce de 15 gün kadar yatırınca başıma gelmişti ama vurdurup çalıştırmıştım ve 2 dk çalıştırıp stop ettiğimde marş almaya başlamıştı. Dün 20 dk kadar sitede turladığım halde hala marş almıyor? acaba oksitlenme falan mı vardır bir yerinde yoksa yattığından, akünün gücü azaldığından mı marşa basmıyor? ööle olsa 20 dk da yeterince şarj olmuştur diye düşünüyorum...

değerli fikirlerinize ihtiyacım var... ali ustaya götüreyim diyecem ama yolda yokuş yukarı veya düzde falan kazara stop edersem bu sefer vurduramam diye korkuyorum...
    bence önce ali ustayı bi ara onun tavsiyelerine göre hareket et
    o işini bilir
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    ben 2 yıl bindim 10.000 km yaptım tık demedi.çok memnundum valla.sadece 90 km den sonra titreşim oluyordu biraz oda. ama 60-80 km hızlarda mikemmeldi T direksiyonlu al bence

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer , Orjinal akü kullanıyorsanız , çok dikkatli bir şekilde kapaklarını açıp bakın. saf su ilavesi gerekiyorsa yapın.( orjinal akünün kapaklarını açmak son derece gıcık bir işlemdir. sabırlı olun) bu şekildede düzelmiyorsa anlattıklarınızdan akünüz kullanım ömrünü tamamlamıştır gibime geldi.

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer , Orjinal akü kullanıyorsanız , çok dikkatli bir şekilde kapaklarını açıp bakın. saf su ilavesi gerekiyorsa yapın.( orjinal akünün kapaklarını açmak son derece gıcık bir işlemdir. sabırlı olun) bu şekildede düzelmiyorsa anlattıklarınızdan akünüz kullanım ömrünü tamamlamıştır gibime geldi.
    yalnız farlar sinyaller vs.kontak açık ancak motor çalışmıyorken yanıyor. ışık seviyelerinde de bi düşme falan yok...

akü ömrünü doldurduğunda gücü azalıyor ve marş motorunu çalıştıracak güçten azını mı depolayabiliyor? doğru anlamışsam dediğinizde haklı olabilirsiniz... aküyü bir kontrol edeyim/ettireyim en iyisi...

teşekkür ederim...

çalıştırırken debriyaja basmayı denediniz mi? Çünkü akü bitik olsa, marşa bastığınızda zzzzzzzzzz diye bir ses çıkarıyor.Sizinki aküden daha farklı bir problem gibime geldi.(benim debriyajdaki müşür bozulmuştu, o yüzden uzun süre çalıştıramamıştım, o yüden hatırlatayım dedim)

Arkadaslar bisi sorucam. RR in turkiyede yetkili saticisi varmidir yada kim getirir? Bilen varmi ???

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Birinci sayfaya bak!

Alıntı GOokay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bisi sorucam. RR in turkiyede yetkili saticisi varmidir yada kim getirir? Bilen varmi ???
    Birinci sayfada telefonunu bulabileceğiniz Ali Usta'yı ararsanız motoru alabileceğiniz bayiler hakkında bilgi alabilirsiniz.
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    Alıntı saltuque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam,

bende de aynı problem vardı, benzin vakumlarını parçalamışım ayrıca marş motorunun kömürü bitmiş. 150 tl masraf ettim şimdi problem yok

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakalım bende söyledigin gibi bir şeyler yapıcam heralde. ama böyle hassas olmaması canımı sıkıyor bazen, biraz para biriktirip twister falanmı alsam diyorum, ama bizim motorun havasıda bi başka sinyalleri plakaya baglamış eski sahibi paramparça olmuş baglantı yerleri sinyalin agırlıgından, ikisini birbirine tutturan borular falan görüyorum onlardan bulmak lazım aslında, çantalar engel oluyor orjinal baglantısından tutturmak için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler