Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı Judgee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu yardım edecek kimse ? o kadar kiş okuyorda kimse birsey bilmiyor mu
    var var gedim

motor ömrü olarak elbette japonlar kadar değil ama regalde 50.000 km ye şahit oldum.şuda bir gerçekki regaller 30.000 kmde rektefiye isterler.senin sorduğun 18.000 km çokmu sorusuna cevab olarak -eğer hor kullanılmamış ve bakımları güzel yapılmışsa çok değil.ama bunlardan emin değilsen o zaman çok.

sahibini ve motorunu tanımadığın bir motosiklet alııyorsan benden sana tavsiyem 10.000 geçmesin.

umarım yardımcı olmuşumdur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbr 125
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var var gedim

motor ömrü olarak elbette japonlar kadar değil ama regalde 50.000 km ye şahit oldum.şuda bir gerçekki regaller 30.000 kmde rektefiye isterler.senin sorduğun 18.000 km çokmu sorusuna cevab olarak -eğer hor kullanılmamış ve bakımları güzel yapılmışsa çok değil.ama bunlardan emin değilsen o zaman çok.

sahibini ve motorunu tanımadığın bir motosiklet alııyorsan benden sana tavsiyem 10.000 geçmesin.

umarım yardımcı olmuşumdur.
    yazma zahmetinde buludugnuz icin çok tesekkür ederim yazdıklarınızı göz önünde bulunduracagım.
    whatever doesn't kill me, makes me stronger.

Arkadaşlar herşeyiyle orjinal kazasız belasız harçsız borçsuz 8.500 km de 2006 model 250 cc regalimi satıyorum.. İzmirdeyim.. İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim..
    2 adet orjinal çantaya ilave önde ve arkada armode marka deri çanta, koruma demiri, rüzgarlık, sis farı, hararet göstergesi mevcut.. Arka koltuk artçı için daha genişiyle değiştirilmiş durumda.. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz.. Son pazarlıksız fiyat: 3.150 TL'dir. Teşekkürler..

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Merhaba Arkadaşlar; 3500km de 2006 bir 250E-9 ile katıldım aranıza. Bizim motosikletin arka amortisöründe kademe ayarı var mı? Tam kapalı gibi geldi bana. Göremedim böyle bir şey
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar; 3500km de 2006 bir 250E-9 ile katıldım aranıza. Bizim motosikletin arka amortisöründe kademe ayarı var mı? Tam kapalı gibi geldi bana. Göremedim böyle bir şey
    bildiğim kadarıyla kapalı olanlarda ayar yok
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motosikletin arka amortisöründe kademe ayarı var mı? Tam kapalı gibi geldi bana.
    var var ...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Bugun ilk defa motorumla 200km uzerinde bir yol yaptım durmadan. Fakat radyatorumun anti friz kacirdigini fark ettim. Borulardan degil anladigim kadarı ile, radyatorun kendinden. Bu sorunla daha önce karsilasan var mi? Varsa nasil cozdunuz

Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250e-9
    2006 model regal raptorumla aranıza katıldım arkadaşlar..
    [COLOR="Blue"][B][I][U]_-_-_-aLoNe-_-_-_[/U][/I][/B][/COLOR]

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    formunuzu okuyorumda hala kendimi aydınlatıcı bir bilgi elde edemedim.. dd 250 e9 nasıl bir motor arkadaşlar.. sağlamlık konfor veya sorunları yardımcı olabilirmisiniz lütfen

Motosikleti
    SHADOW 750 C5
    öncelikle aramıza hoş geldin kardeşim rr 250e9 ilk olarak su sogutmalı ve çift fanlı olması yani uzun yol için müsayittir fiyat olarak ve kalite olarakta orta halli parca konusundada sıkıntı cekmeyecegin bir motor.Sonuçta buda bir cekik gözlü ama içlerinde iyisi .Görüntü olarak hoş ses olarak eksozları acıksa eger gercekten tok bir sesi var.Başlangıc olarak bence ideal bir motordur.Şimdiden hayırlı olsun..:cat:
    hastasıyız dedeeee

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, Raptorumu satıyorum, ilgilenen varsa ilan linki alttadır...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41628363/detay

Motosikleti
    DADYDD250E-9
    sayın kaldera bey,
    iyi akşamlar,ben balıkesirden zeki bayraktar,sizlerin motorsiklet konusunda bilgilerinizin yeterli olduğunu düşünüyor ve şunu sizden öğrenmek istiyorum,motoru stop ettirdiğinizde benzin vanasını da kapatırsanız benzin sızıntısı olmaz ve de bujiler ıslanmaz diyorsunuz ama yine de ben şüphe içindeyim;Zira o altta benzin dolu beyaz bir aparat var onun içinden ordan sızıntı yapar diye düşünüyorum;sizin yorumlarınızı bekliyorum;ancak bu aparattaki benzin bittiğinde bujilere sızıntı olmaz diye düşünüyorum;siz ne düşünüyor sunuz?iyi geceler,sizinle konuşmakta güzel oldu benim için.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı ZEKİ BAYRAKT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın kaldera bey,
    iyi akşamlar,ben balıkesirden zeki bayraktar,sizlerin motorsiklet konusunda bilgilerinizin yeterli olduğunu düşünüyor ve şunu sizden öğrenmek istiyorum,motoru stop ettirdiğinizde benzin vanasını da kapatırsanız benzin sızıntısı olmaz ve de bujiler ıslanmaz diyorsunuz ama yine de ben şüphe içindeyim;Zira o altta benzin dolu beyaz bir aparat var onun içinden ordan sızıntı yapar diye düşünüyorum;sizin yorumlarınızı bekliyorum;ancak bu aparattaki benzin bittiğinde bujilere sızıntı olmaz diye düşünüyorum;siz ne düşünüyor sunuz?iyi geceler,sizinle konuşmakta güzel oldu benim için.
    selamlar..
    benim regal raptor kullandığım dönemlerde böyle bir sorunum olmuştu.fakat bu o zamanlar genel olarak herkezde olmamıştı.dediğiniz o beyaz parçanın içinde küçük bir filtre var.hatırladığım kadarı ile bu filtre çıkışında musluk olması gerek.yani o beyaz parçanın içinde benzin olup olmamasının önemi yok. benzin vanası zaten bu parçanın çıkışında.
    benzin musluğunu kapalı konuma alırsanız sorun olmaz.

Motosikleti
    DADYDD250E-9
    Ne çabuk cevap verdiniz şaşırdım,sabahleyin gidip benzin vanasından sonra gelip gelmediğine bakacam burdan yine yazarım, çok teşekkür ederim,yolunuz bilmem balıkesir den geçer mi geçer diyorsanız ilk gelişinizde sizi orman bölge müdürlüğünde görmek ,tanışmak güzel olacaktır diyerek selamları mı sunuyorum(Ben balıkesir orman bölge müdürlüğünde memurum);hoşça kalın,nazik cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim.

Motosikleti
    regal raptor dd2502-9
    Merhaba arkadaşlar yazılarınızı tesadüfen gördüm..iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş bende 2006 model regal raptor dd250e-9 var..ben motorumun 3.vites dişlisini kırdım biraz araştırma yaptım dişlileri gurup olarak satıyorlar.tek olarak satan bulamadım...bana yardımcı olurmusunuz..bu Altan motor nerede kendilerine nasıl ulaşabilirim..telefon numaraları varsa mail atabilirmisiniz???şimdiden teşekkür ederim sizlere bu arada ismim Ahmet

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Sahipleri tamer ve taner beyler iki kardeştirler.işlerinde uzman olup görüşürsen mutlaka yardımcı olurlar.

Adres : Kartal Oto Sanayi Sitesi, A4 Blok No:23 Kartal İstanbul

Telefon Numaraları:
    +90 216 306 23 19
    +90 216 517 26 43
    +90 216 517 26 44

Faks Numaraları:
    +90 216 488 37 27
    web: www.altanmotor.com.tr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahipleri tamer ve taner beyler iki kardeştirler.işlerinde uzman olup görüşürsen mutlaka yardımcı olurlar.

Adres : Kartal Oto Sanayi Sitesi, A4 Blok No:23 Kartal İstanbul

Telefon Numaraları:
    +90 216 306 23 19
    +90 216 517 26 43
    +90 216 517 26 44

Faks Numaraları:
    +90 216 488 37 27
    web: www.altanmotor.com.tr
    Alıntı ZEKİ BAYRAKT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim,yolunuz bilmem balıkesir den geçer mi geçer diyorsanız ilk gelişinizde sizi orman bölge müdürlüğünde görmek ,tanışmak güzel olacaktır diyerek selamları mı sunuyorum(Ben balıkesir orman bölge müdürlüğünde memurum);hoşça kalın,nazik cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim.
    balıkesire yılarca gelip gittim.mann filter türkiye distribütörü olarak..
    orada çok muhterem değerli dostlarım var. basri otelde kalırdım genelde.. sanayideki metin ticaret ,şahin otomotiv,eski otogarın hemen yanındaki bp benzin istasyonu tuğrul bey,daha bir çok çok kıymetli insanlar... daha sonraları asya otel yapıldı..oraya transfer oldum. hatta isim soyisim benzerliği yüzünden bu otelden gece 03 te gözaltına alınıp emniyet müdürlüğünüzde bir gün misafir edilmiştim.
    ne günlerdi..

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı backbone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yazılarınızı tesadüfen gördüm..iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş bende 2006 model regal raptor dd250e-9 var..ben motorumun 3.vites dişlisini kırdım biraz araştırma yaptım dişlileri gurup olarak satıyorlar.tek olarak satan bulamadım...bana yardımcı olurmusunuz..bu Altan motor nerede kendilerine nasıl ulaşabilirim..telefon numaraları varsa mail atabilirmisiniz???şimdiden teşekkür ederim sizlere bu arada ismim Ahmet
    Geçmiş olsun Ahmet... Eğer bulamazsan bu dişliyi, Mondial 250 MCT'nin dişlilerinin de uyduğunu söylemişti ustam... Bi araştır, eğer doğruysa Mondial'in dişlisini her yerde bulabilirsin... Kolay gelsin...

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba Arkadaşlar.
    Bir arkadaşıma bu motoru almayı düşündüğümü söylediğimde, çok benzin yaktığını ve 250 cc bir motora göre yeteri kadar güçlü olmadığını söyledi. Sizin görüşleriniz neler?

Birde çok fazla sayfa olduğu için uzun yol yorumu bulamadım. Ben bu motoru daha çok şehir dışı yolculuklar için kullanmayı düşünüyorum. Bu nedenle zun yol performansı ile ilgili deneyimler arıyorum.

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar.
    Bir arkadaşıma bu motoru almayı düşündüğümü söylediğimde, çok benzin yaktığını ve 250 cc bir motora göre yeteri kadar güçlü olmadığını söyledi. Sizin görüşleriniz neler?

Birde çok fazla sayfa olduğu için uzun yol yorumu bulamadım. Ben bu motoru daha çok şehir dışı yolculuklar için kullanmayı düşünüyorum. Bu nedenle zun yol performansı ile ilgili deneyimler arıyorum.
    18hp gücü var ve 100km de 3,5 litre benzin harcıyor. Honda Rebel in teorik olarak aynısıdır. Rebel de 18Hp dir. Tek farkı Regal su soğutmalıdır. Rebel Hava. Bu bir Cruiser 250cc lik bir SS ile kıyaslamayın. Ha daha güçlü Cruiserlar yok mu ? Var Hyosung GV250 ve Kymco Venox onla 30hp civarında. Ama bunlar anormal veriler.

Regal gayet seri bir motosiklet. Ben şaşırmıştım açıkcası ilk kullandığımda. Uzun yol yapılabilir. Bence tek dezavantajı bu konuda, jantlarının kapalı jant olmasından kaynaklı yan rüzgarları çok alması ve otobanlarda rüzgar nedeni ile sıkıntı yaşaması. Onun haricinda 120-130 basarak gitme derdin yoksa 90-100 aralığında gayet konforlu bir sürüş sağlıyor. Ha bu 130 yapamaz anlamına gelmiyor. Yapıyor elbette. Ben konfordan bahsediyorum

SELAMIN ALEYKÜM

Forumunuzu zaman oldukça okuyorum fakat tam okuyamadığım için işim nedeniyle sorularıma yanıt bulmakta güçlük çektim.. Merak ettiklerim şunlar ben 22.binde t gidon regal almayı dusnuyorum. Sizce alınırmı kaç bin daha gider? dikkat etmem gerekenler neler. Uzun yol sıkıntısız gıdebılırmıyım son hız nedır vs genel bılgıler saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler