Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    arkadaşlar bayadır uzak kaldım kusura bakmayın hem yeni aramıza katılanlara hoş geldin hem uzak kaldığım için özürdilerim hemde izmirli_ua artık istanbul'lu oldu bunuda size bildirmekten bir istanbul'lu regalci olarak bildirmekten onur duyarım :D
    bu arada siyah atmaca abim de bir şanzıman sıkıntısı çekmiş anlaşılan geçmiş olsun
    HERKEZE TEKRARDAN MERHABA!..
    İYİ GELİŞMİŞ REFLEKSLER ŞANSTAN DAHA HIZLIDIR ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı saltuque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun gördükçe ağzımı sulandıran bi araç almışsın
    spyder'a çamta ve rüzgarlık takıldığını hiç gördün mü? sanki bi motosiklette olmazsa olmaz aksesuarlar gibi geliyor bana...
    Çok teş.ederim Daha iyileri senin olsun..Ama çantayı çok dikkatli kullanmak lazım malesef spyder da o kadar güzel durmuyo bu meretler.Seçici olmak lazım.Bakalım daha yaplıacak çokkk şeyy var dimi ustadımmm .
    Gel de istanbuldan yapalım şu debriyajı yaaa...:(

Hakan Sende h.geldin bu arada naaptın gri tamam mı ?

Herkese slmlar bizim de artık bir topiğimiz var ona geçiyorum

Spyder Herkes gelsin yauuu...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı gezginbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm regalcilere selamlar
    ben 2 sene önce İstanbul/Bağlarbaşın dan 0 bir RR aldım 2 senedir 1700 Km yaptım kapalı garajda durdu geçen yaz da satılmak üzere bir motorcu arkadaşımda durdu orjinal çantalı camlı sis lambalı hiç düşmemiş ciziği olmayan 0 ayarında bir motor sis lambası nı Büyükçekmecede bir motorcuya taktırdım o da içine etti şimdi farlar yanmıyor bende sislerin kablolarını kestim düzeldi yarın Güneşli de bulunan servise götüreceğim bu kadar senedir kulanmadığıma rağmen akü hiç problem çkarmadı sadece ilk aldığım gün marş düğmesinin yayı çıktı bende komple değiştirdim
    bir KAWASAKİ 800 VN almayı planlıyorum bu nedenle RR yi peşin 3000 TL ye satmayı düşünüyorum
    selamlar

Arkadaşım resmi var mı makinenin ? Paylaşırsan sevinirim...

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım resmi var mı makinenin ? Paylaşırsan sevinirim...
    Aslan kardeşim malesef bi resim işini hallemedik yarın yeğen çekip koyacak bakalım Ben 57 yaşındayım bu yaştan sonra pek anlamıyorum bu günde motorumun başına toplandılar resimler çekildi ee ara kablosu yok yarın halederim diyorlarr ama mtor fabrikadan yeni çıkmış gibi emin olabilirsin sadece bu gün rölanti düğmesini kopardım başkası yapsa döverim ama yine de hemen çalıştırdım yarın onu yaptıracağım birde sis lambalarını Büyükçekmece de bir motorcuya taktırdım yapamadı yarın götürüp onu yeniden bağlatacağım
    selamlar

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Merhabalar istanbuldan 2.el Regal Raptor 250cc temiz 5000 ile 15000 km arası motor arıyorum.İlgililer özelden mesaj atabilir yada mertyagci@windowslive.com adresimi ekleyebilirler.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bayadır uzak kaldım kusura bakmayın hem yeni aramıza katılanlara hoş geldin hem uzak kaldığım için özürdilerim hemde izmirli_ua artık istanbul'lu oldu bunuda size bildirmekten bir istanbul'lu regalci olarak bildirmekten onur duyarım :D
    bu arada siyah atmaca abim de bir şanzıman sıkıntısı çekmiş anlaşılan geçmiş olsun
    Eyvallah mubarek, şanzman bilyası dağıtmış, haliyle dişli de aşınmıştı. Bilya ve komple dişliye, contaları da değiştirdim toplam 250 liraya yaptırdım. Zaten şimdi Bit pazarına koydum RR satıyorum..
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    eyvallah kardeşim
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah mubarek, şanzman bilyası dağıtmış, haliyle dişli de aşınmıştı. Bilya ve komple dişliye, contaları da değiştirdim toplam 250 liraya yaptırdım. Zaten şimdi Bit pazarına koydum RR satıyorum..
    yapma be abi oldu mu şimdi bu? ne tesadüf bende satıyorum ama spider da kafayı kırmak üzereyken drag star'da karar kıldım sanada tavsiyem budur abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim
    seni buralarda birde makinanın üzerinde bi görsem daha bişey istemiyorum tekrar hoş geldin abi

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    [QUOTE=teskocu;2023950]yapma be abi oldu mu şimdi bu? ne tesadüf bende satıyorum ama spider da kafayı kırmak üzereyken drag star'da karar kıldım sanada tavsiyem budur abi [COLOR="Silver"]

Eyvallah, ama ben cbf 150 de karar kıldım hayırlısı olsun..

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Eyvallah, ama ben cbf 150 de karar kıldım hayırlısı olsun..[/QUOTE]

hayırlısı olsun abi ama sen bizi unutma

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşlar bugün 2.el bir regal raptor dd250-e9a baktım.Motor genel anlamda iyi fakat gidonunda aşırı bir titreme var yani titreme dediğim resmen sarsıntı.Sarsıntı giderken değil de rolantide gaz verince daha fena.Böyle bir durumla karşılaşan bir regalci varmı yada motorda ne gibi bir sorun olduğuna dair fikri olan var mı?

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Eyvallah, ama ben cbf 150 de karar kıldım hayırlısı olsun..
    hayırlısı olsun abi ama sen bizi unutma [/QUOTE]

Mümkün mü canım kardeşim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün 2.el bir regal raptor dd250-e9a baktım.Motor genel anlamda iyi fakat gidonunda aşırı bir titreme var yani titreme dediğim resmen sarsıntı.Sarsıntı giderken değil de rolantide gaz verince daha fena.Böyle bir durumla karşılaşan bir regalci varmı yada motorda ne gibi bir sorun olduğuna dair fikri olan var mı?
    Bu kadar olmaması lazım. Motor kulaklarından olabilir...

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Motor kulakları nedir?Titreme sadece gidonda var onuda belirteyim.

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı gezginbeyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslan kardeşim malesef bi resim işini hallemedik yarın yeğen çekip koyacak bakalım Ben 57 yaşındayım bu yaştan sonra pek anlamıyorum bu günde motorumun başına toplandılar resimler çekildi ee ara kablosu yok yarın halederim diyorlarr ama mtor fabrikadan yeni çıkmış gibi emin olabilirsin sadece bu gün rölanti düğmesini kopardım başkası yapsa döverim ama yine de hemen çalıştırdım yarın onu yaptıracağım birde sis lambalarını Büyükçekmece de bir motorcuya taktırdım yapamadı yarın götürüp onu yeniden bağlatacağım
    selamlar

Kusura bakma abi, arkadaşım filan dedim ama...

Bilgiler için teşekkür ederim, fotoğrafları bekliyorum, şimdiden hayırlı satışlar diliyorum...Saygılar...

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Motor kulakları nedir?Titreme sadece gidonda var onuda belirteyim.
    Motorun şaşeye ile bağlantı çıkıntıları. Vibrasyondan zamanla gevşeme olabiliyor.

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kusura bakma abi, arkadaşım filan dedim ama...

Bilgiler için teşekkür ederim, fotoğrafları bekliyorum, şimdiden hayırlı satışlar diliyorum...Saygılar...
    Aslan kardeşim canın sağolsun farketmez
    biz damatla resimleri çektik ancak bu sayfaya yükleyemedik nedense olmadı yeniden deneyeceğiz sahibinden com dada verdiğim ilana resim yükleyemedik ilan verdikten sonra yüklersen hemen çıkmaz dediler.
    Bu arada bizim kawasaki olmadı hem takas kabul etmiyor hemde fiyat çok yüksek geldi şimdilik regale devam
    dün İst/Güneşli de mustafa usta ya götürüp (emre ticaret)bakımını ve farını yaptırdım
    ilgine teşekürler

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun şaşeye ile bağlantı çıkıntıları. Vibrasyondan zamanla gevşeme olabiliyor.
    Yani halledilebilecek bir bozukluk mu?Yoksa pahalı bir iş mi?

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Yani halledilebilecek bir bozukluk mu?Yoksa pahalı bir iş mi?
    Sadece sıkmak o kadar, yalnız sıkıntı bu ise tabii.

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Teşekkürler.Bu arada motorun fiyatı 2000tl.Depoda yellewrock yazıyor nedir bu yellowrock motor 10000de.

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Teşekkürler.Bu arada motorun fiyatı 2000tl.Depoda yellewrock yazıyor nedir bu yellowrock motor 10000de.
    Kesin bir bilgim yok. Ama firmanın adı olduğunu sanıyorum. Benim de yan kapaklarda yazıyor. Motor bakımlıysa iyi yalnız km ile çok oynuyorlar dikkat et...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler