Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda merkezde karaliste ekibi var alsatcıları bi şekilde tespit etmek için ki genelde 1 sene içinde satanlara tekrar satmamaya çalısıyorlar motorsikletlerinden. Umarım böyle insanlar bu listeye düşer ve gercek kullanıcılara mani olmazlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Benim düşüncem gelse bile 250 ile arasında pek bi fiyat farkı olmayacagıdır sevgili hemşehrim. Ama bugune kadar cbr ve cb 125 ler 250 lerden daha kaliteli oldugu da aşikar. O yüzdendir ki fiyat farkının az olması. Eğer model yenileme fikrin varsa bence bekleme 2022 250 ye yönel derim nacizhane tavsiyem
    Motor yok ki hemşerim bayide 2 ay forza 250 kovaladım sıfır alamdım, cb 250 r soruyorum yok yok... bende vazgeçtim böyle gariban al satcılarada kazandırmak istemiyorum adamlar motorlarına bile binmemişler gözü kalır filan, hep ihtiyaçtan satıyorlar,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçen gün bayinin birinde CB250R gördüm arkadaş İçin fiyat sorduğumda 126 bin dediler. Liste fiyatı 116 bin. Geri kalanı koruma takozu, tank pad, kask ve montmuş.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün bayinin birinde CB250R gördüm arkadaş İçin fiyat sorduğumda 126 bin dediler. Liste fiyatı 116 bin. Geri kalanı koruma takozu, tank pad, kask ve montmuş.
    Sende ha 10 bin ₺ tutar işte,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı degerk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcısının güvenliğini düşünen bayiii

Motosikleti
    MT-07
    Aslında direkt Zabıta'yı çağıracaksın yanına, liste fiyatı belli olan ürünü satmıyor die tatava çıkartacaksın hemen ardından polisi çekeceksin ve stokçuluktan tutanak tutturup zabıtın bir örneğini alacaksın. Paran cebinde nakit hazır olmak zorunda Hemen faturayı kestirip, motoru arabaya atıp götüreceksin. Bitti gitti!.. Hatta yerinde olsam CİMER'e yazarım. Mecbur uğraşıp bakacaklar, birde yardır orada devletimiz stokçulukla mücadele ediyor ama bunlar göz göre göre böyle böyle yapıyor die. Gerisi ile onlar düşünsün...

Motosikleti
    cb250r
    Selam beyler bayanlar,

Bu sabah 9 da bajaj v15 motorumu satip, 11 de cb250r almis bulunmaktayim. 26k kilometrede motosiklet. butun bakimlari yetkilis serviste yapilmis. Km yuksek ama Honda sana guveniyorum

Yetkili servis bakim kagitlarina baktim, butun bakimlarda motora 10-40 yag koymuslar. Kitapcik 10-30 diyor. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Not: cb250r ve cbr250r yag konusu biliyorum 1 milyon kere konusuldu. Motosikletimin ilk gunu hatta ilk 2-3 saati heyecani ile yaziyorum, mazur gorun.

saygilar
    yec, tommygun, ❤️Honda❤️ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hadi bakalım hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Cok saol Tommygun, Allah herkese gonlundeki motosiklete kavusmayi nasip etsin insallah.

Bide resim ekleyim soyle:

[IMG][/IMG]
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Aramıza hoş geldiniz. Güzel günlerde kullanın, tekeriniz düz bassın. 2019 model almışsınız. Şu bakır rengi amortisör ve jantlara alışamadım ben.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun. Motoru Mercedes Fabrikasının oradan mı satın aldın?
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motoru Mercedes Fabrikasının oradan mı satın aldın?
    hayir ama orda oturuyorum Hepsimoto'nun önu burasi. biliyormusunuz oralari?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldiniz. Güzel günlerde kullanın, tekeriniz düz bassın. 2019 model almışsınız. Şu bakır rengi amortisör ve jantlara alışamadım ben.
    cok tesekkurler bende nedense bakir rengini daha cok seviyorum. Kirmizi renk hele en sevdigim. Tabi motosiklet ararken renk kistasim yoktu, denk geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler bayanlar,

Bu sabah 9 da bajaj v15 motorumu satip, 11 de cb250r almis bulunmaktayim. 26k kilometrede motosiklet. butun bakimlari yetkilis serviste yapilmis. Km yuksek ama Honda sana guveniyorum

Yetkili servis bakim kagitlarina baktim, butun bakimlarda motora 10-40 yag koymuslar. Kitapcik 10-30 diyor. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Not: cb250r ve cbr250r yag konusu biliyorum 1 milyon kere konusuldu. Motosikletimin ilk gunu hatta ilk 2-3 saati heyecani ile yaziyorum, mazur gorun.

saygilar
    Hayiirli olsun morukcum.26k nedir ya bir honda icin italyan mi bu

Yag konusunu ben artik cok takmiyorum.Africa icin de servisler 10w40 koyma egiliminde.

Ayni tartismalar yabanci forumlarda da yapiliyor,her kafadan bir ses cikiyor ama yabancilarda da 10w40 kullanimi bir tik daha yaygin gibi.

honda nerdeyse tum motorlari icin 10w30 a gecmis,daha iyi yakit ekonomi ve performans icin.

Mantik kitapcik ne derse onu yap diyor.Kendisinin africasi olan ustaya soruyorum ben 10w40 kullaniyorum diyor dsdsda..ozellikle yazin cok sakir sukir olur 10w30 dedi.kafama yatmasa da ben de ikidir 10w40 kullaniyorum.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı ❤️Honda❤️ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayiirli olsun morukcum.26k nedir ya bir honda icin italyan mi bu

Yag konusunu ben artik cok takmiyorum.Africa icin de servisler 10w40 koyma egiliminde.

Ayni tartismalar yabanci forumlarda da yapiliyor,her kafadan bir ses cikiyor ama yabancilarda da 10w40 kullanimi bir tik daha yaygin gibi.

honda nerdeyse tum motorlari icin 10w30 a gecmis,daha iyi yakit ekonomi ve performans icin.

Mantik kitapcik ne derse onu yap diyor.Kendisinin africasi olan ustaya soruyorum ben 10w40 kullaniyorum diyor dsdsda..ozellikle yazin cok sakir sukir olur 10w30 dedi.kafama yatmasa da ben de ikidir 10w40 kullaniyorum.
    Saol morukcum tam sana mesaj atmistim
    Artik Honda fan club uyesiyim bende. Honda icin kursun yeriz kursun sikariz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Saol morukcum tam sana mesaj atmistim
    Artik Honda fan club uyesiyim bende. Honda icin kursun yeriz kursun sikariz
    Ahahagaga oyle tabi.japonun tofasi bu diyen olirsa cak agzina iki tane

Levent84,sen ne diyorsun bu yag konusuna yavv ?

Motosikleti
    MT-07
    hayir ama orda oturuyorum Hepsimoto'nun önu burasi. biliyormusunuz oralari?
    Komşu çıktık 1-2 defa gözüme takılmıştı orası gidip bakmadım hiç.
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Komşu çıktık 1-2 defa gözüme takılmıştı orası gidip bakmadım hiç.
    Tam karsida 656. adadayim ben. Siz hangi adadasiniz hocam? Sahibi cok kral adam Cengiz abi, kendisi de motorcu. Gs i var. Ben bazen gecerken ugruyorum kahve eciyoruz. Servisleri de cok temiz. Tanismaya da olsa gecerken ugrayin derim

Bi ara musait olursaniz bulusup kahve icelim
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Tam karsida 656. adadayim ben. Siz hangi adadasiniz hocam? Sahibi cok kral adam Cengiz abi, kendisi de motorcu. Gs i var. Ben bazen gecerken ugruyorum kahve eciyoruz. Servisleri de cok temiz. Tanismaya da olsa gecerken ugrayin derim

Bi ara musait olursaniz bulusup kahve icelim
    Bende 657 adadayım. Walla buralarda motosiklet tamiri yapan yer olduğunu bilmiyordum. Kulağıma küpe olsun.

Kahveyi ne zaman istersen içeriz hocam. Genelde Silivri'de içiyorum ben ama buralarda güzel mekanlar da vardır herhalde
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Aslında direkt Zabıta'yı çağıracaksın yanına, liste fiyatı belli olan ürünü satmıyor die tatava çıkartacaksın hemen ardından polisi çekeceksin ve stokçuluktan tutanak tutturup zabıtın bir örneğini alacaksın. Paran cebinde nakit hazır olmak zorunda Hemen faturayı kestirip, motoru arabaya atıp götüreceksin. Bitti gitti!.. Hatta yerinde olsam CİMER'e yazarım. Mecbur uğraşıp bakacaklar, birde yardır orada devletimiz stokçulukla mücadele ediyor ama bunlar göz göre göre böyle böyle yapıyor die. Gerisi ile onlar düşünsün...
    Liste fiyatından satmak zorunda değiller ki, daha yüksekten satıyor diye kimse bişey yapamaz.
    Yapsınlar satsınlar falan değil kanuni durumu söylüyorum sadece.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liste fiyatından satmak zorunda değiller ki, daha yüksekten satıyor diye kimse bişey yapamaz.
    Yapsınlar satsınlar falan değil kanuni durumu söylüyorum sadece.
    O zaman marketlerde de 80tl'lik ürün fiyatı koysunlar, kasadan ise daha fazlasını alsınlar. Bu adam galerici değil.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    O zaman marketlerde de 80tl'lik ürün fiyatı koysunlar, kasadan ise daha fazlasını alsınlar. Bu adam galerici değil.
    Hayır ikisi aynı şey değil.
    Markette söylediğin şey bir ürünün üzerindeki etiket fiyatı. Kasada bundan fazlasını isteyemez, bu konuda açıkça kanun var.

Honda Türkiye'nin yayınladığı şey Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı, bu bir öneri sadece esasen. İkisini benzeştirmek istersen, showroom'a gittiğinde motosikletin üzerinde bir fiyat yazıyorsa ondan fazlasını isteyemez.
    Bunun dışında Honda resmi satıcıları da olsalar, galeri olmasına gerek yok, istediği fiyattan satış yapabilir. Türkiye'de genellikle pek böyle bir uygulama yoktu ekonomi bu hale gelene kadar, şimdi yapılmaya başlandı. Kask kusk pad falan hiçbişey de vermeyebilir, ben 10bin TL pahalıya satıyorum diyebilir, kanunen bir yanlışlık yok bunda. Ha yapılmaz tabi kimse oradan motor almaz. =)

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)