Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krank kitleme ile ilgili motorcu muhabbeti'nin videosu.
    Aynı motoru kullandığımızı düşünürsek izlemeye değer bence. Belki kafamızdaki soruları da cevaplandırabilir.
    facebook’ta yüz bini deviren arkadaşlar var kurye vs. daha krank ile alakalı sorun yaşayan görmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Lansman veya fiyat ile ilgili bir gelişme var mı acaba 2022 euro 5 modelleri için?

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    https://www.honda.com.tr/motosiklet/...d/honda-cb250r

2022 modeli görücüye çıkmış 22 Temmuzda da lansmanı yapılacakmıs

Motosikleti
    cb250r
    Bayilerde bulunamayacagi, en az 5-6 ay sira beklenecegi ve fiyat garantisi olmayacagi icin gram heyecanlanmadim bu gelimseye.

Isterse 1000 tane gelsin hepsine cökerler. Liste fiyati tahminim: 109.000
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    MT25 2016
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerde bulunamayacagi, en az 5-6 ay sira beklenecegi ve fiyat garantisi olmayacagi icin gram heyecanlanmadim bu gelimseye.

Isterse 1000 tane gelsin hepsine cökerler. Liste fiyati tahminim: 109.000
    bence de 109'dan gelecek. umarım fazla adetli gelir ama zor.

al-satçılar için bence çok uygun bir model değil. piyasası epey yavaş mt25'e göre. kar edip satarım kafasına giren umduğunu bulamaz.

Motosikleti
    cb250r
    Fiyat 111.500 vatana millete hayirli ugurlu olsun. Kapora veriyorsun, en erken aralik olmak uzere siran gelince guncel fiyattan aliyorsun.

Aralikta dolar min. 20tl olacak(bkz:merkez bankasi kur tahmini). suanki kur ile arasinda yuzde 12 fark demek. Tabi motosikletin fiyat artisi kur artisindan daha fazla oluyor. en iyimser hali ile Aralikta yuzde 15 lik bir fark olusur.

Duz hesap 130 bin.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

Motosikleti
    250r
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat 111.500 vatana millete hayirli ugurlu olsun. Kapora veriyorsun, en erken aralik olmak uzere siran gelince guncel fiyattan aliyorsun.

Aralikta dolar min. 20tl olacak(bkz:merkez bankasi kur tahmini). suanki kur ile arasinda yuzde 12 fark demek. Tabi motosikletin fiyat artisi kur artisindan daha fazla oluyor. en iyimser hali ile Aralikta yuzde 15 lik bir fark olusur.

Duz hesap 130 bin.
    2. ellere boşuna beşer onar eklememişler o zaman. Piyasaya çıkana kadar en düşük fiyat 100 bin i bulacak sanırım.

Motosikleti
    250r
    "Al satçı değilim, ailem istemedi." Evet.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r
    Bundan yaklasik 2 ay kadar once, cb250r icin bayi ile gorustum. ilk gelecek parti icin kapora vermek istiyorum dedim. Siparis alamiyoruz fiyat belli degil dediler.

Ilk gelen partiden sonra 3-4 ay stok olmayacagini tahmin etmek zor is degil zaten. Peki ilk gelen partideki motosikletleri neye gore satacaksiniz? dedim. Cevap yok mavi ekran.

Bu motorlari satanlar bayilerin paravan kullandigi kisiler. net. Bu yaptiklari ise haysiyetsizlik onursuzluk.
    oialdemir ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    250r
    Yalnız mavi yakışmamış bence makineye.

MT-25’lerin piyasası da benzer fiyatlara çıktı. 150 Bine sıfır ayarında Duke 390’lar var. Hatta 156’ya sıfırı vardı. Yazık günahtır ya sırf piyasa motoru diye bu motorların hakkı bu paralar değil.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mat mavi çok lanet bir boyadır. Benim eski Sym Wolf mat maviydi, çok kolay çizilir, çiziği çok fazla gösterir. Seramik kaplama yapsan rengin tüm çekiciliği gider.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...41682764/detay

"Araç alacağım için"

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ikna oldum şahsen hemen üzerlerine 40-50 atmışlar, 125 2022 ne zaman gelir arkadaşlar bilginiz varmı,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Honda merkezde karaliste ekibi var alsatcıları bi şekilde tespit etmek için ki genelde 1 sene içinde satanlara tekrar satmamaya çalısıyorlar motorsikletlerinden. Umarım böyle insanlar bu listeye düşer ve gercek kullanıcılara mani olmazlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ikna oldum şahsen hemen üzerlerine 40-50 atmışlar, 125 2022 ne zaman gelir arkadaşlar bilginiz varmı,
    Benim düşüncem gelse bile 250 ile arasında pek bi fiyat farkı olmayacagıdır sevgili hemşehrim. Ama bugune kadar cbr ve cb 125 ler 250 lerden daha kaliteli oldugu da aşikar. O yüzdendir ki fiyat farkının az olması. Eğer model yenileme fikrin varsa bence bekleme 2022 250 ye yönel derim nacizhane tavsiyem

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok isterim fırsatçıların elinde patlamasını...

Motosikleti
    MT-07
    İşin traji-komik kısmı; ailesi genelde istemez al-satçı arkadaşların ama "sözde hayalleri" ile aldıkları bu motorları, evlerine kadar bile sürerek gitmezler.

Ben piyasada motosiklet alacak olsam; sıfır km die gidip son kullanıcıdan alacağıma, gidip km yapmış motosiklet alırım. İlk tescilini yapmadığım makine ne olursa olsun 2.eldir ve 2.el makineye sıfırından daha fazla para vermem. Aklınızı başınıza toplayın, gidip çin malı NK vs. alın!.. Japonyada üretilmeyen Japon motor için kendi kendinizi kazıklamayın. Yıl olmuş 2022, diğer Çinliler bile artık kaliteli oldu.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin traji-komik kısmı; ailesi genelde istemez al-satçı arkadaşların ama "sözde hayalleri" ile aldıkları bu motorları, evlerine kadar bile sürerek gitmezler.

Ben piyasada motosiklet alacak olsam; sıfır km die gidip son kullanıcıdan alacağıma, gidip km yapmış motosiklet alırım. İlk tescilini yapmadığım makine ne olursa olsun 2.eldir ve 2.el makineye sıfırından daha fazla para vermem. Aklınızı başınıza toplayın, gidip çin malı NK vs. alın!.. Japonyada üretilmeyen Japon motor için kendi kendinizi kazıklamayın. Yıl olmuş 2022, diğer Çinliler bile artık kaliteli oldu.
    Yalandan kim ölmüş işte yerseniz yalanı...
    Bu arada 116.000TL olmus güncel fiyatı yeni alıcılara hayırlı olsun

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)