Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Versys650
    Alıntı sinanilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'den Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Gümrükte ayrıca bir vergi çıkıyor mu?
    Ebayın Türkiye ye sevkiyatı var, zaten ürünlerin shipping bilgisinde yazar, Kendim bizzat Ebay dan ürün getirtmedim, gümrük vergisi sınırı en son 22Eur düşürülmüştü, 22 Eur üzeri ürünler gümrük vergisine tabi.

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çamurluk modifikasyonu ve aynalar gidon kenarlarına alındı mı bence tam bir küçük r9t oluyor.. Belki bir de ufak cam çok uzun olmayan uzun yollar için.
    Bende dokunulması gerektiğini düşünüyorum, şuan orjinal hali ile biniyorum ancak aklımdakiler;
    1 - Arka plakalığın çamurlukla birlikte lastiğin üzerine alınması,
    2 - Gidon ucu sinyal ve gidon ucu ayna
    3 - Lastikleri Prelli Scorpion RallySTR ile değiştirmek

bir nevi Ducati Scrambler dokunuşu

Motoru alalı daha bir ay olmadı çok keyifli geliyor bana, bazen yanına eğilip detaylarını inceliyorum. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama bu makine hep benimle olacak gibi geliyor
    tugrulbora ve montanaturne bunu beğendiler.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CB250R
    Camurluk ve kuyruk modifiyesini Istanbul'da yapan yerler var mi?

Bir de plakayi camurluk ustune aldigimizda ruhsat vb. gibi islemler gerekiyor mu? Orjinal bozuluyor sonucta.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Y.o.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebayın Türkiye ye sevkiyatı var, zaten ürünlerin shipping bilgisinde yazar, Kendim bizzat Ebay dan ürün getirtmedim, gümrük vergisi sınırı en son 22Eur düşürülmüştü, 22 Eur üzeri ürünler gümrük vergisine tabi.

Bende dokunulması gerektiğini düşünüyorum, şuan orjinal hali ile biniyorum ancak aklımdakiler;
    1 - Arka plakalığın çamurlukla birlikte lastiğin üzerine alınması,
    2 - Gidon ucu sinyal ve gidon ucu ayna
    3 - Lastikleri Prelli Scorpion RallySTR ile değiştirmek

bir nevi Ducati Scrambler dokunuşu

Motoru alalı daha bir ay olmadı çok keyifli geliyor bana, bazen yanına eğilip detaylarını inceliyorum. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama bu makine hep benimle olacak gibi geliyor
    CB250R artık yetmiyorsa Ama ehliyet a2 ise

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9691151/detay/

Alın da bizde büyütek

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Lastik hariç aynı fikirdeyim alsam ben de onlara dokunurum. bir de hafif bi renklendirme olabilir instagramda şerit çekmişti biri çamurluğa ve arka kuyruğa güzel duruyordu.
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Versys650
    Alıntı Genwa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Camurluk ve kuyruk modifiyesini Istanbul'da yapan yerler var mi?

Bir de plakayi camurluk ustune aldigimizda ruhsat vb. gibi islemler gerekiyor mu? Orjinal bozuluyor sonucta.
    Bildiğim kadarı ile Plakan yasal standartlara uygun, sabit ve arkadan okunabildiği sürece sıkıntı yok, ruhsata işletmene de gerek yok.

örnek olarak CB1000R da bu şekilde plakalık.

Kendin yapamayacaksan hem elektronik hemde işin biraz estetiğinden anlayan bir usta bulman gerek zira arka sinyaller de kuyrukla birlikte çıkmış olacak.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Bugün istanbul sapanca dönüşte başiskele oradan istanbul rotasında git gel yaptım. Total 258 km. 72km/h hız ortalamasıyla 3.2 lt değeri yakmışım. 100 altına düşmemeye çalıştım, lakin sapanca içi gezme ve başiskele yolunda hız sınırı farklı olduğundan ortalamam düştü. Giderken 92 idi ortalamam.
    muti27 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Benim de motor 655km de henüz rodaj bitmedi 3.1 lerde seyrediyor. Genel olarak memnunum zincir sesi ve aksesuar bulunamaması dışında.

Motosikleti
    Honda CB250R / Tracer 700
    Selamlar,

İlk motom olduğu için sizler kadar hakim değilim. Bu zincir sesi herkeste var mı veya zamanla artıyor mu ? Bendeki ses ya beni rahatsız etmiyor yada çok az geliyor.

Bu arada acemi kullanımda şehir içi 3,2 yakıyor bende. Eğitim için istanbul park - Ataşehir gidiş dönüşte 2,9 ortalama gördüm

Motosikleti
    Honda CL250
    Benimki 1.300KM'de şu an, zincir sesini de çatır çatır duyuyorum, ama alıştım. 3-4lt arası değişiyor yakıt tüketimim, rodajdan sonra nedense yüksek devirde kullanma isteği doğdu, ergen gibi bağırtıyorum aleti. Benim de ilk motosikletim olduğundan 250cc bile o heyecanı sağlıyor.

Bu motosiklet çevresi olayım falan olmadığından neyin nerede yapılacağını bilemiyorum maalesef ama şu plakalığı tekere alma işine heves ettim, bulursam halletmeye çalışacağım.
    Onun dışında rodaj olayına ne kadar dikkat ettim bilmiyorum, 6.000 deviri 3-4 kere geçmişimdir. Biraz langır lungur hareket etmiş olabilirim, neyse.

Genel olarak çok memnunum aletten, hem öğreniyorum hem eğleniyorum. Fakat acemilikten mi bilmem, gerçi pek kıyas noktam da yok, lastikler pek güven vermiyor bana, herhangi bir sorun da yaşamadım ama, işte.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Lastiğini değiştiren olursa eskisini bana göndersin

Motosikleti
    Honda CB250R
    Lastiğin havasını düzenli kontrol edin onun dışında kötü bir lastik değil.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Arkadaşlar zincir sesini kesmek için skf nin rulman yağlayıcısından aldım ve beklemediğim şekilde iyi performans verdi neredeyse sesi duymuyosun. Elinize eldiven takıp bi parça alıp tekeri çevirdiğiniz yerde zinciri avucunuzun içine alıp azar azar yedirin sonra dinlenmeye bırakın. Motoru kullandıgınızda ısıyla tam oturacaktır kaç km götürür onu görücez.

https://urun.n11.com/gres-yagi/skf-lgmt-31-cok-amacli-lityum-gres-rulman-gresi-1kg-P293058971?gclid=EAIaIQobChMIuM7j4rea4gIVgY2yCh2KW g0tEAQYBCABEgK7IfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Motosikleti
    Cb250r
    Bugün ben de aldım...hadi.bakalim
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı aresramses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel seçim. Fiyat performans ürünü.
    aresramses bunu beğendi.

Motosikleti
    Cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel seçim. Fiyat performans ürünü.
    Umarım memnun kalırım
    Renkler çok tatlı olmuş
    On amortisörler boyanmış..
    Tarz güzel...

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı aresramses adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun.
    Kazasız, belasız, hayırlı sürüşleriniz olsun.

FI Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb250r
    Ben de 2 ay önce aldım. Şimdilik tecrübe edinene kadar Üsküdar'da kısa mesafelere sürüyorum. Biraz tecrübe kazandıktan sonra daha uzun mesafelere çıkmak istiyorum.

Motosikleti
    Honda CB125 E
    2019 modellerde zincir sesi sorunu devam ediyor mu? Bilen birisi var mıdır?

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2019 kullanıcısı olarak; perde ile bölünmüş yollar, tüneller vb yerler haricinde zincir sesi duymadım, banket ve duvardan yansıyan zincir sesi ise bence rahatsız edici bir şey değil.
    zincir sesinin uzun zamandır yabancısıyım, bir önceki motorum şaftlı idi, buna rağmen rahatsızlık veren bir durum değil, araba ile seyahat ederken sol tarafta banket, duvar vs varsa nasıl lastik sesi yansıyorsa motorda da zincir sesi yansıyor fakat önem arz edecek bir db veya frekansta değil.

Motosikleti
    Honda CB 250 R
    Merhaba, yakında 800 km olacak benim 250 r. Kazası yok. Ne fiyat vermemi önerirsiniz? Aklımdaki rakam 21.700

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)