Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Alıntı tugrulbora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cebimden çıkardım gel al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Yan pedi nereden aldın?

Aliexpress. https://tr.aliexpress.com/item/For-HONDA-CB900F-CB600F-HORNET-Motorcycle-Tank-Traction-Pad-Side-Gas-Knee-Grip-Protector-Anti-slip/32672258414.html?tt=Copy+to+Clipboard&fbclid=IwAR2 0OLXAoom9EddXaG1a-ncosh1b1nheQgTBGDzJUIgp2R6An21_7J8D8ao&aff_platfor m=default&cpt=1548777773038&sk=chM0dcAM&aff_trace_ key=39d0d8bb4ed64191bc7f09b2dcb0e8c2-1548777773038-09747-chM0dcAM&terminal_id=33793323cef34bd19897ec60153d9 a90

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhaba arkadaşlar, araç aldıgım için motorumu satıyorum. Rodaj dönemini olması gerektiği gibi geçirdim. Bayiden çıktığından beri bir kez bile sogukken ani gazlamalar yapıp devir yükseltmedim. Zincirini belli periyotlarla temizleyip motul yağ ile yağladım. Anlayacağınız bir kez bile apaçilik yapılmadı. 22 yıldır motosiklet üzerindeyim ve hasta derecesinde titiz bir insanım. Hatta sıfır aldığım gün gösterge tablosunun camını şeffaf kaplama yaptım. Yani o plastik cam bile şu an çiziksiz.
    Malum siteden İzmir-Bergama cb250r diye aratırsaniz inceleyebilirsiniz. Araç aldığım için satıyorum.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Boyu 1.85 olan arkadaş yok mu bir foto atsa da nasıl duruyor baksam 😀 Bir de artçılı atarsa süper olur

Benim motosikletim 8030 km oldu ve hala zincir sesi var. Bir zararını görmedim sadece ses olarak kaldığı icin alıştım yadirgamiyorum ve arkadaşlara da aynı şekilde zincir sesi icin motosikletlerini kurcalatmamalarini öneririm. Alacak arkadaslarda bunu bilerek alsınlar. Zeybeks arkadasima da sunu soyleyebilirim benim boyum 1.74 benim altimda motor küçük durmuyor ve 250 cc den de cüsse beklemiyorum ben bekleyenlere saygim var tabi. 1.85 birisi bu motosiklette siritabilir fotografa dahi gerek yok.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Zincir sesiyle ilgili güncelleme verelim buradaki arkadaşlara da, zincir sesinin sebebi dişlideki parça değil zincirin kendisiymiş. Zinciri değiştirince ses gidiyor.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı anilcanmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir sesiyle ilgili güncelleme verelim buradaki arkadaşlara da, zincir sesinin sebebi dişlideki parça değil zincirin kendisiymiş. Zinciri değiştirince ses gidiyor.
    Zaten zincir en ufak bir yagmurda pas tutmaya basliyor.Guya Did marka zincir ama ben sevemedim.
    Sen degistirdin mi zincirini?

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Honda bir şey yapmadı değil mi bu zincir sesi ile ilgili?

Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda bir şey yapmadı değil mi bu zincir sesi ile ilgili?
    Hayir bir şey yapmadi 3 kere servis bakimina gittim 3. de de sordum fakat bir şey yapmıyorlar.
    kulspruta bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB250R

Ön Cam

Dostlar, buna uygun ön cam bulabilen var mı?

Benim usta universal bir camı buna bir şekilde uydururuz dedi. Ama buna uygun üretilmiş bir cam ilk tercihim olur tabi.

Alıntı sinanilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim usta universal bir camı buna bir şekilde uydururuz dedi. Ama buna uygun üretilmiş bir cam ilk tercihim olur tabi.
    Malesef benim bildiğim bu motora uygun üretilmiş bir ön cam yok.

Motosikleti
    CB250R
    Alıntı Naked01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef benim bildiğim bu motora uygun üretilmiş bir ön cam yok.

Var var, bir sürü aksesuar var ama kurdan ötürü henüz Trde yok.
    sinanilyas bunu beğendi.

185 boy için nasıl olur bu model. Yukarda arkadaş sormuş cevabını bulamadım.😄 arkadaşlar cevap verebilecek olan yok mu? Çok mu sırıtır?

Alıntı Tulpar61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    185 boy için nasıl olur bu model. Yukarda arkadaş sormuş cevabını bulamadım.😄 arkadaşlar cevap verebilecek olan yok mu? Çok mu sırıtır?
    😀 Ben 1.75 im biraz küçük kaliyordu. Ama önemli olan senin üstüne oturduğunda ne hissettiğin. Motor tam anlamiyla kalite abidesi.

Motosikleti
    Versys650
    Alıntı sinanilyas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ebay da var alternatif ürünler, tabi yurtdışı sitelerde CB300R diye aratma yapmanız gerekli,

Örnek olarak
    https://www.ebay.co.uk/itm/PUIG-CUPO...-/183554935976
    sinanilyas bunu beğendi.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

Arkadaşlar merhaba. Motor hakkında uzun dönem kullanmış arkadaşlar genel bir yorum yapabilirler mi acaba ? Motor ilk motorum olacak, 2. el alacağım. Bundan önce ktm duke 250 almayı düşünüyordum, vazgeçtim cb250r düşünmeye başladım. Biraz daha ikna olmam lazım. ��

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı battousai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Motor hakkında uzun dönem kullanmış arkadaşlar genel bir yorum yapabilirler mi acaba ? Motor ilk motorum olacak, 2. el alacağım. Bundan önce ktm duke 250 almayı düşünüyordum, vazgeçtim cb250r düşünmeye başladım. Biraz daha ikna olmam lazım. ��
    3000 km itibariyle Bodrum selinde bile beni evime tasidi.Ilerledigim yeri gormememe ragmen, on tekerlegin yarisi gorunmyorken, su icerisindeyken o selden ciktim motorumla.
    Lastikler Dunlop amortisorler Shova, kaliperler Nissin.
    Ne yanlama var ne kaydirma var.
    Ben cok memnunum.
    battousai bunu beğendi.
    Kazasız, belasız, hayırlı sürüşleriniz olsun.

3000 km itibariyle Bodrum selinde bile beni evime tasidi.Ilerledigim yeri gormememe ragmen, on tekerlegin yarisi gorunmyorken, su icerisindeyken o selden ciktim motorumla.
    Ben cok memnunum.
    Cevap için çok teşekkür ederim. Kazasız belasız devam etmeniz dileğiyle. Kısa zamanda ben de alacağım inşaallah. ��

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı Y.o.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay da var alternatif ürünler, tabi yurtdışı sitelerde CB300R diye aratma yapmanız gerekli,

Örnek olarak
    https://www.ebay.co.uk/itm/PUIG-CUPO...-/183554935976
    Ebay'den Türkiye'ye gönderiyorlar mı? Gümrükte ayrıca bir vergi çıkıyor mu?

Motosikleti
    CB250R
    Ben cok memnunum.
    Ben de ciddi memnunum motorumdan. Zincir sesine alıştım. Onun dışında bir sorunu yok.

Önceki araçlarım scooter dı. Pcx 2-2.1 yakardı, ironmax 3.5 altına anca uzunda düşerdi. Bunda ortalamam 3.4 ve yer yer sert kullanıyorum. Hem ekonomi hem keyif veriyor. 6300 km oldu benim de bu arada. Şehiriçi için bana fazlasıyla yettiğinden ötürü sanırım min 1 sene daha benle.
    tugrulbora ve battousai bunu beğendiler.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Çamurluk modifikasyonu ve aynalar gidon kenarlarına alındı mı bence tam bir küçük r9t oluyor.. Belki bir de ufak cam çok uzun olmayan uzun yollar için.
    montanaturne bunu beğendi.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)