Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Yamaha ile yarışmayı bırakıp kendine ozgu bi halde devam etse cok iyi olucakta olmuyor iste Tek silindir nedir fiyat zaten fiyasko zevkler elbette ama mudaili mt25 var oda yoksa ikinci el mt7 falan gelir umarim basarili olur bi fiyatlarla tum motorlad artti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Bodrum honda da aksesuarları mevcut hocam. Koruma takozu,tank pad,spor elcik,jant şeridi..

E.yzr kardeşim o yazdıkların benim için elzem değil olmasa da olur bagaj demirinin takılma yeri bile yok hondada satıştaki ve teknikteki arkadaşla baktık motora lafım yok on numara ama şimdi bide mt25 diye bişey var herşeyi mevcut kendini defalarca kanıtlamış yakıtta hemen hemen aynı fiyatlarda yakın çanta lazım olmasa bak olur iyi makina
    hyanax100 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Motosikleti aldım çok şükür. 250 km deneyimim var. Önceden pulsar vardı. Performans gayet iyi görünüyor. 45 liralık benzinle 250 km gittim halen bi diş var. Yani 300 km yi görür. Yalnız sevmediğim tek yanı arka plakalık. Cb1000r gibi yapsaymışlar keşke. Aşağısı bildiğin çamur oluyor. Plakalığı söküp, cb 1000r gibi yapabilirsek çok iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca henüz aksesuarları yok. Bir iki rötuşla daha iyi olabilir.

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Cb1000r haziran ayında bayilerdeymiş. Yine hesaplarıma göre tahminimce 63 bin lira civarında gelecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:02 ----------

Max. 68 bin

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Fufuysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb1000r haziran ayında bayilerdeymiş. Yine hesaplarıma göre tahminimce 63 bin lira civarında gelecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:02 ----------

Max. 68 bin
    Fiyatı bugün açıklandı kardeşim : 82.000 tl
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Yurtdışına göre döviz kuruna oranla oldukça pahalı, cc yükseldikçe vergi dışarıya göre bizde daha çok yansıyor demekki.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Kullanıcı arkadaşlardan haber bekliyoruz.Özellikle boyutlarıyla ilgili.Yakından gördüm ama bilmiyorum ufakta gelmişti

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Sokaktan geçti hafta sonu bi kaç kere.Gayet güzel olmuş sesi,görüntüsü.Duke yerine gönül rahatlığıyla alınır.
    Spormoto şebekleriine muhtaç bırakmaz

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı osmankenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E.yzr kardeşim o yazdıkların benim için elzem değil olmasa da olur bagaj demirinin takılma yeri bile yok hondada satıştaki ve teknikteki arkadaşla baktık motora lafım yok on numara ama şimdi bide mt25 diye bişey var herşeyi mevcut kendini defalarca kanıtlamış yakıtta hemen hemen aynı fiyatlarda yakın çanta lazım olmasa bak olur iyi makina
    Hocam sorumu mazur görün ama yakıtta hemen hemen aynı demişsin.benim bildiğim r25 mt 25 aynı motor ve okuduğum bir çok yerde bunların çok yaktığı şeklinde. Biraz gaz açarsan 5-6-7 litrelere çıkıyor şeklinde. Biraz bilgi verirmisin bu hususta. Diğer dediklerine katılıyorum. Fakat yakıt konusu biraz muğlak galiba. Ben dominar kullanıyorum ve daha bırak 5-6 litreyi 4 lt bile yakmadım ki sürekli şehir dışı 100-120 km/h ara ara basarak 140-160 da giderim. Bu senaryoda mt 25 ne yakıyor merak ettim?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Geçen hafta Fethiye’den Köyceğize sürüş yaptım. Arkama bir mt 25 takıldı 20 km kadar gittikten sonra, Işık’larda yanımda durdu. Abi bunun içinde ne var dedi ben de 40 hp+Malossi kit.
    Neyse sen onu boşver ne yakıyor dedim. Abi senin yüzünden 7 litreyi geçtim bu sürüşte dedi. Benim 500 tek silindir en fazla 5,5 yakıyor. Anlamsız bir motor dedim. Evet abi ben de şimdi alıcıya gidiyorum,satış vereceğim sattım dedi.
    Böyle bir anı

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Arkadaşlar Bmw G310R ile CB250R arasında kaldım. Bmw düşük km ikinci el olacak. Honda nin tipine vurulsun resmen ama kullanım olarak ne hissettirecek kapalı kutu. Bmw 15km kullandım çok keyifli ve frenler müthiş. Siz olsanız ne yapardınız.

Arkadaşlar CB 250R Whatsapp grubuna katılmak için mesaj atabilirsiniz. Suan numarami paylasiyorum aksam katilim linkini göndereceğim.

Whatsapp : 0536 580 53 32

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ile yarışmayı bırakıp kendine ozgu bi halde devam etse cok iyi olucakta olmuyor iste Tek silindir nedir fiyat zaten fiyasko zevkler elbette ama mudaili mt25 var oda yoksa ikinci el mt7 falan gelir umarim basarili olur bi fiyatlarla tum motorlad artti

MT25 Çift silindir güzel diyorsun da, o dandik lastiklerle ve 2017 model fiyatı olan 22 bin lirayla nasıl absli 2018 dunlop lastikli showa amortisörlü motora rakip olaibliyor? Herşey güç mü? Kaliteyi sadece güç mü belirliyor?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı montanaturne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT25 Çift silindir güzel diyorsun da, o dandik lastiklerle ve 2017 model fiyatı olan 22 bin lirayla nasıl absli 2018 dunlop lastikli showa amortisörlü motora rakip olaibliyor? Herşey güç mü? Kaliteyi sadece güç mü belirliyor?
    yüzünde gülümseme olmuyorsa nabıcan? cb250 zaten mt25 rakibi değil boşuna kıyaslayıp durmayın.2 silindirliyle 1 silindirli motoru zaten kıyaslanması abez.bence gayet yakışıklı bir motor ayrıca fiyat olarakta çok değil.yamahan ktm den ucuz diye biliyorum.husquvarna vitpillen tarzı bir motor bence ancak onunla kıyaslarsın oda cc olarak ve fiyat olarak 2 katı.şehir içinde her türlü gideri var tarzıda extradan yanında.yani hacim sadece 250 cc olunca insan bu kadarcık hacim ile gitmek istiyor o yüzden mt25 alıyorlar doğal olarak.eğer amaç basmaksa mt25 alınır.ilk motor olarak,benim hızla işim yok seri olsun az yaksın dersen de cb250 gayet güzel tercih.biraz ufak geldi bana ama yakından gördüm 125cc olanını z250sl hatırlattı.ha bu arada 4.3 litre antalyada r25ile geziyorum çok fazla dikkat etmeden.6 7 litre hayatımda görmedim

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Arkadaşlar,

2012 model 56.000 km de cbr250 alınır mı?ağır bakimlari yapilmiş.ciddi kazasi yok.

Fiyat: 10.750.

Kazasiz sürüşler..

edit: kusura bakmayin,konu cb başligi oldugunu yeni gordum mobilden bağlaniyorum..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzünde gülümseme olmuyorsa nabıcan? cb250 zaten mt25 rakibi değil boşuna kıyaslayıp durmayın.2 silindirliyle 1 silindirli motoru zaten kıyaslanması abez.bence gayet yakışıklı bir motor ayrıca fiyat olarakta çok değil.yamahan ktm den ucuz diye biliyorum.husquvarna vitpillen tarzı bir motor bence ancak onunla kıyaslarsın oda cc olarak ve fiyat olarak 2 katı.şehir içinde her türlü gideri var tarzıda extradan yanında.yani hacim sadece 250 cc olunca insan bu kadarcık hacim ile gitmek istiyor o yüzden mt25 alıyorlar doğal olarak.eğer amaç basmaksa mt25 alınır.ilk motor olarak,benim hızla işim yok seri olsun az yaksın dersen de cb250 gayet güzel tercih.biraz ufak geldi bana ama yakından gördüm 125cc olanını z250sl hatırlattı.ha bu arada 4.3 litre antalyada r25ile geziyorum çok fazla dikkat etmeden.6 7 litre hayatımda görmedim
    Senin görüşüne göre Ducati 1299 Panigale (L2 silindir), cbr1000rr'dan daha
    kötü motosiklet? Biri 4 silindir,diğeri çift silindir???...
    montanaturne ve Norton772 bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin görüşüne göre Ducati 1299 Panigale (L2 silindir), cbr1000rr'dan daha
    kötü motosiklet? Biri 4 silindir,diğeri çift silindir???...
    ka fa 1500 desem yeri heralde.aynı hacimde bile değiller neden bahsediyorsun sen ? biri 1000 öbürü 1300 cc 200 hp 2side.banane hangi tarzdan hoşlandığından.1000cc den şikayet eden duydunmu sen ? 2 3 4 silindirli olmasının önemi yok ?300ü geçen makinalar 2side uçuyor aralarında ne kadar fark olabilir ? ama çok istiyorsan al bi tane cb250r r25imle içinden geçiyim ? kafa kafayayız 250cc 2side ? şartlar eşit bence şansın var.ha bu arada evet 4silindirli r1,s1000rr,zx10r 1299dan daha iyi hızlanan motorlar.neyse sayfa cb250 sayfası kirletmeyelim

Motosikleti
    660 Tenere
    Bu gün bu motora bakmaya gittim, cb500f almaya karar verip çıktım bayiden. Bu kadar küçük motor mu olur be kardeşim, fotoğraflarını görünce hasta olmuştum ama meğersem bisiklet gibi birşeymiş bu.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)