Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

“Neo Sports Cafe” konseptinin bir diğer üyesi olan CB125R ile, iki tekerlekli sürüşün yaşattığı tüm heyecanın özü kompakt ve hafif bir formda ortaya kondu. Kullanması fazlaca eğlenceli olan bu motosiklet, minimal ve sade tutumuyla sokaklarda yeni bir tarzın öncüsü olmaya hazırlanıyor. Motosiklete değer katan özellikler arasında, genellikle çok daha büyük makinelerde bulunan alüminyum konik gidon, LCD gösterge paneli ve LED aydınlatmalar gibi gibi, kaliteyi ve motosiklet sahibinin prestijini artıran özellikler bulunuyor.

Kaynak: Honda Türkiye

Not:Motosikletin detaylı özellikleri ilerleyen günlerde bu başlığa eklenecektir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    ülkemizde var mı bu

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Kullananların yorumlarını-görüşlerini merak ediyorum.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Şimdiye kadar senelerdir istediğim özelliklere sahip tek motoru sonunda getirmiş Honda:
    -Düşük cc,
    -Kullanım kolaylığı,
    -Retro yuvarlak far tasarımı,
    -Honda'nın malzeme kalitesi ve elektronik aksamı,
    -Düşük yakıt tüketimi.
    Fakat dolar kuru ve vergiler sağolsun 18.500'lük harika fiyatıyla bir başlangıç motoru olarak listeden rahatlıkla eleyebilirsiniz..

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Bugün Honda bayisinde inceleme fırsatım oldu.Fotoğraflardaki gibi asla değil.Çok kaslı ve göründüğünden daha büyük.Yolda 400NK gördüm dönerken onun boyutlarındaydı.Asla 125'lik bir görüntüsü yok.Şaşırdım

Motosikleti
    cb125r
    Fotoğraflara bakıp bu ne çirkin alet demeyin yanına gidin görün baya kalıplı ve alımlı olduğunu göreceksiniz.

Motosikleti
    cb125r
    beyler ben motoru ısıtmadan direk yola koyulunca motoru yüksek hıza çıkarıp gazı kestiğimde debriyaj ile stop ediyor aynı problemi yaşayanlar var mı? motoru 5 dakika kullandıktan sonra sorun ortadan kalkıyor problem nedir acaba ?

Alıntı patatesağacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben motoru ısıtmadan direk yola koyulunca motoru yüksek hıza çıkarıp gazı kestiğimde debriyaj ile stop ediyor aynı problemi yaşayanlar var mı? motoru 5 dakika kullandıktan sonra sorun ortadan kalkıyor problem nedir acaba ?
    20 bin lirayı sırf honda diye böyle motorlara verirseniz daha çok stop eder hocam kusura bakma

Motosikleti
    cb125r
    kimin neye ne verdiği sizi ilgilendirmez soruma yanıtınız yoksa çekilebilirsiniz.

Motosikleti
    CB125R
    0 tecrübe ile motosiklet almaya karar verdim. Yaklaşık 2 ay araştırdım. (CB250R ile arasında kararsızdım. 125'in şimdilik daha mantıklı olacağına karar verdim) İkinci el, uygun bir CB125R buldum. Geçen hafta aldım.

Tecrübem olmadığı için ne başka bir motosiklet ile karşılaştırma yapabiliyorum, ne de artısını eksisini sayabilirim. Ehliyetimi önümüzdeki ay alacağım. Yeni başlayan biri olarak tecrübe ettiklerimi paylaşabilirim ilerde.

Bu motoru kullanan çok mu az kişi var forumda?

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    cbr 125 r ın makyajlısı çok baktım inceledim ama sadece bir naked havası var o kadar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Fiyatları gördükçe yeni başlayacak biri olarak çok üzülüyorum erteleyip duruyorum maddi durumdan allah turkiyemizin durumunu ekonomisini bundan daha kötü duruma getirmesin

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    2018 yılının 11 ayından aldım bu motordan şu an halen kullanmaktayım kafanıza takılan motorla ilgili sorularu sorun arkadaşlar elimden geldiğimce yardımcı olurum,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

Motosikleti
    Honda CB 125 R

Benim makina,

Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Koruma takozu taktırdıktan sonra inanışmaz bi ses gelmeye başladı o bölge çok titriyo zırr zırr ötüyo normal mi çok rahatsız oldum
    ********** dmk marka koruma takozu benzer sorun yaşayan var mı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Alıntı acanberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 tecrübe ile motosiklet almaya karar verdim. Yaklaşık 2 ay araştırdım. (CB250R ile arasında kararsızdım. 125'in şimdilik daha mantıklı olacağına karar verdim) İkinci el, uygun bir CB125R buldum. Geçen hafta aldım.

Tecrübem olmadığı için ne başka bir motosiklet ile karşılaştırma yapabiliyorum, ne de artısını eksisini sayabilirim. Ehliyetimi önümüzdeki ay alacağım. Yeni başlayan biri olarak tecrübe ettiklerimi paylaşabilirim ilerde.
    Kardeş tecrüben oluştumu genel bir yorum alabilirmiyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Genel olarak hızlanması şehir içi vede ilçeler arası nasıl memnun ediyormu
    Yeni başlayacağımda yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    CB125R
    Bir seneyi geçti. 7.000 km kadar kullanmışım. Sadece şehir içi işe git gel için kullanıyorum. Ben bu amaç için kullanıyorum çok da memnunum. Çünkü trafikte hızlanması, durması güven veriyor bana. Ayrıca boyut olarak küçük ve kıvrak. Bunlar cb250r ile ortak özellikleri diyebiliriz. Olumlu yönlerine devam edeyim yakıt çok düşük. Ortalama 2,2 falan. Yazın daha da düşük. Bir de hiç sorun çıkarmadı. Pandemi süresinde 2 ay hiç kullanmadım. Biraz geç çalıştı ama uğraştırmadı.
    Eğer amacınızda biraz yol yapmak da varsa şehirlerarası ya da çevre yolunda zorlanırsınız. 90-100 den sonra baya zorlanıyor.
    Artçı düşünüyorsanız konforlu olmayabilir.
    Bir de rüzgarda sürüş zorluyor. Gitmiyor sanki. Yani tamamen şehir içi için uygun bence.
    Eğer iri yarı ya da uzun boylu değilseniz güzel durur.

Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Hondanın resmi sitesinde artık cb 125 r için fiyat verilmiyor buradan şunu anlayabilir miyiz 125 lik modeli artık bitti gelmiyor,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)