Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Suzuki V-Strom 250 Abs Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom 250 - CBF150
    Alıntı Infazci70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.
    2015 model sifir almis oldugum ybr mi kullanmaya devam ediyorm. Bircok kez uzun yola ciktim (800-900km) uzun yolda ruzgara yenik dustuk her defasinda. Birde sollamalarda neredeyse sollayamadik )
    Artik 250 cc bir motosiklete bakmaya karar verdim. Siz degerli v strn kullanicilarindan yorum bekliyorum acaba ybr den sonra nasil olur beklentimi karsilarmi sorunlarimi cozer mi. Benimle ayni durumu yasayan varmi ybr den sonra v strn a gecen. Yorumlar icin simdiden tesekurler..
    Cbf 150 ve V-strom 250 kullanıyorum. Cbf ten sonra keyifli bir motor. Hız peşindeysen bulaşma, eşek gibi yükleyip dere tepe gideceğim uzun yolda 120 bana yeter dersen uyar. Son hızı 138 Km. zaten. 40 yaş altıysan bulaşma derim. (Sedat Peker gibi oldu)
    KırmızıGrom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    MSX-125 & 790 Adv
    Arkadaşlar abimin motorunda arka fren müşürü paslanmadan dolayı sıkıntı çıkarıyor. Fren ışığı açık kalıyor. Bu problemli GSX250R'de de yaşayanlar duyduk. Bugün sahibinde bir vstromun fotoğraflarında gördük, motorun arka fren ışığı açık kalmış, büyük ihtimal fren müşürü sıkıntılı.

Bu problemi yaşayan var mı? Garantiden filan yaptıran?

Motosikleti
    ......
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar abimin motorunda arka fren müşürü paslanmadan dolayı sıkıntı çıkarıyor. Fren ışığı açık kalıyor. Bu problemli GSX250R'de de yaşayanlar duyduk. Bugün sahibinde bir vstromun fotoğraflarında gördük, motorun arka fren ışığı açık kalmış, büyük ihtimal fren müşürü sıkıntılı.

Bu problemi yaşayan var mı? Garantiden filan yaptıran?
    Ayni olayi eski motorum da yaşadim,

Sağ manetin altindaki swiç yayina basan tirnak takili kaliyordu bu da fren lambasini yakiyordu,devreyi kapatmadigi için,o parçayi söktüm ve wd40 uyguladim,biraz da gres surdum.sorun çozuldu.

Ayni şekilde arka fren ayak manetindeki swiç yayinida kontrol edin.yay da bolluk varsa boşlugunu alin,tatli gerginlikte olacak

Motosikleti
    MSX-125 & 790 Adv
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni olayi eski motorum da yaşadim,

Sağ manetin altindaki swiç yayina basan tirnak takili kaliyordu bu da fren lambasini yakiyordu,devreyi kapatmadigi için,o parçayi söktüm ve wd40 uyguladim,biraz da gres surdum.sorun çozuldu.

Ayni şekilde arka fren ayak manetindeki swiç yayinida kontrol edin.yay da bolluk varsa boşlugunu alin,tatli gerginlikte olacak
    Yay değil sorun. Yayla bayağı uğraştı abim. Müşürde paslanma var. Kendi gözümle görmedim. Abimden fotoğraf isterim.

Yalnız GSX250R'da sanki parça değişimi filan yapılıyormuş. Duyduğuma göre yeni parça su almıyormuş. Benzer bir şeyi marş düğmesine yaptı Suzuki. Bizim Vstrom 250'nin marş düğmesi servis tarafından farklı bir parça ile değiştirildi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yay değil sorun. Yayla bayağı uğraştı abim. Müşürde paslanma var. Kendi gözümle görmedim. Abimden fotoğraf isterim.

Yalnız GSX250R'da sanki parça değişimi filan yapılıyormuş. Duyduğuma göre yeni parça su almıyormuş. Benzer bir şeyi marş düğmesine yaptı Suzuki. Bizim Vstrom 250'nin marş düğmesi servis tarafından farklı bir parça ile değiştirildi.
    Kardeş en garantisi servisle göruşmen,boyle bir durumdan geri çağirma vs var mi?varsa ilk etapta bu olaya yönelin.

ANES MOTOR
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)