Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

RKS RN 180

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı joseph01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergemde sıkıntı oldugunu düsünmiyorum 100 km yol uzun yol yaptım
    cevremdeki arkadaslarımında yakit tüketimleri böyle malesef :/ sitede 3.5 lt yaktıgını söyliyordu kaldırmıslar tabiki sakin kullanıma performanslı kullanımda malesef yazdıgım degerlere cıkması normal deyil mi
    ha illaki inanmiyorsun. fulleyelim depoyu deneyelim birlikte .
    Motosikletin şuan kaç kilometre'de 3.5 litre yakması 180 cc bir motor için sakin bir kullanım gerektirir 4 4,5 max yakması normaldir bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar ben motoru yeni aldım 650 km de. Yakıta çok değinmiş, 500 km de 16 litre benzin yaktı ve daha yeni bir motor ilerde düşer diye bekliyorum. Daha öncesinden motor kullanmamıştım acemi birisiyim acıkcası. Motorumdan gayet memnunum canımı sıkan tek yönü gaz konsolu oldu. bide fabrika lastikleri iğrenç yağışlı havada kaza yapmamak için dua ede ede kullanıyorum resmen, çok kısa sürede onu da değiştirmek zorundayım.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    yaklaşık 500 km kullandım, sele sertliği haricinde kusur bulamadım

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 500 km kullandım, sele sertliği haricinde kusur bulamadım
    Seleye 2 kişi oturabiliyor mu?

Motosikleti
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkası en fazla 55 - 60 kg bir kişiye göre uygun

Zayıf iki kişi rahatlıkla oturabilir kalıplı arkadaşlar için motor zaten çok uygun değil.

Model ilk çıktığında fiyatı ne kadardı arkadaşlar?

rn 180 modelini 3500km de ikinci el olarak aldım halen garantisi devam etmekte çeşitli motorlar üzerinde epey bir km tecrübem var bu motor ilginçtir ki beni sardı. dikkat etmek gereken yönleri nelerdir

Motosikleti
    MT 25
    Arkadaşlar merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu motoru almak istiyorum çıkalı uzun zaman oldu acaba kullanan arkadaşlar motorlar ne durumda
    parçalar sağlam bir şekilde duruyor mu ?
    motorun performansı iyi mi ?
    Sele rahatlığı nasıl ?
    +100km hızdda titreme yapıyor mu ?

2.el 125 cbrlar bile piyasada 9-10 bin oldu. Bu motora yöneldim bende. Kullanan arkadaşların görüşlerini bekliyorum

Motosikleti şehir içinde çok gördüm kullanıcısı var ama forumda yok sıkıntı yaşayan olsaydı buralara gelirdi Kenan Sofuoğlu'nun yeğeni Bahattin Sofuoğlu'da kullandı motoru videoları falan vardı rks sayfasında kalitesiz olsa kullanıp adını kötülemezdi bence

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti şehir içinde çok gördüm kullanıcısı var ama forumda yok sıkıntı yaşayan olsaydı buralara gelirdi Kenan Sofuoğlu'nun yeğeni Bahattin Sofuoğlu'da kullandı motoru videoları falan vardı rks sayfasında kalitesiz olsa kullanıp adını kötülemezdi bence
    Bende öyle düşünüyorum ama hiç kötü yorum yok kullananlar arasında sadece sele rahatsız okuduğum kötü yorumlar arasında ama bunlar taaa 1 sene önce olmuş
    Aktif kullanan birisinden bilgi edinebilsem bilgisayarı satıp alıcam en kısa zamanda

Alıntı liquem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende öyle düşünüyorum ama hiç kötü yorum yok kullananlar arasında sadece sele rahatsız okuduğum kötü yorumlar arasında ama bunlar taaa 1 sene önce olmuş
    Aktif kullanan birisinden bilgi edinebilsem bilgisayarı satıp alıcam en kısa zamanda
    Bilgisayarın ne kadar ediyor bir motor parası var mı ki Bayiye git daha yakından incele hatta bayiye sor abi bakıma gelen olursa bi haber ver vs. konuşmalar yap bulursun kullanıcı birini

Motosikleti
    MT 25
    Valla motorun fiyati ay baslangici ile artti.Hala deneyimleyen birisini bulamiyorum sahibindende bile il il 8-9 ilan ya var ya yok bu motoe hiç satmadi mi ? yoksa alan herkes okadar çok memnun kaldigi icin satma gereksiniminde bulunmadi mi ? Hâla aktif bir kişi bulamadim malesef.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Valla motorun fiyati ay baslangici ile artti.Hala deneyimleyen birisini bulamiyorum sahibindende bile il il 8-9 ilan ya var ya yok bu motoe hiç satmadi mi ? yoksa alan herkes okadar çok memnun kaldigi icin satma gereksiniminde bulunmadi mi ? Hâla aktif bir kişi bulamadim malesef.
    Instagram'da Bahattin Sofuoğlu'nun bir kaç paylaşımı bulunuyor kendisi kullanıyor yüksek cc motosikletler kullanan biri karbüratörlü küçük hacimli bir motor kullanıyorsa her halde iyidir. Çevremde kullanan biri yok denk gelirsem senin için soracam dostum.

Motosikleti
    MT 25
    Instagram'da Bahattin Sofuoğlu'nun bir kaç paylaşımı bulunuyor kendisi kullanıyor yüksek cc motosikletler kullanan biri karbüratörlü küçük hacimli bir motor kullanıyorsa her halde iyidir. Çevremde kullanan biri yok denk gelirsem senin için soracam dostum.
    Çok iyi olur Bahattin sofuoğlu ile reklam filmi çektirdiklerini biliyorum instagramda fotoğraflarının olması bu yüzdendir diye tahmin ediyorum ama adam koskoca sofuoğlu soyadını böyle bir reklam uğruna kirletmez diye düşünüyorum bende Bana da şuan 9 bine alınacak en iyi motor gibi geliyor ama kararsızım hala aklımda sorularım mevcut

Çok iyi olur Bahattin sofuoğlu ile reklam filmi çektirdiklerini biliyorum instagramda fotoğraflarının olması bu yüzdendir diye tahmin ediyorum ama adam koskoca sofuoğlu soyadını böyle bir reklam uğruna kirletmez diye düşünüyorum bende Bana da şuan 9 bine alınacak en iyi motor gibi geliyor ama kararsızım hala aklımda sorularım mevcut
    Forum sohbet bölümünde biri RKS alınır mı diye soru sormuş biride altına yazmış Benelli kalitesine koşan bir marka neden alınmasın ki? Eğer RN 180 boyutları küçük gelmiyorsa sana al ama küçük gelirse Titanium 220 var
    arndiol bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum sohbet bölümünde biri RKS alınır mı diye soru sormuş biride altına yazmış Benelli kalitesine koşan bir marka neden alınmasın ki? Eğer RN 180 boyutları küçük gelmiyorsa sana al ama küçük gelirse Titanium 220 var
    acikcasi bana sekli daha cazip grldi birde izmirin basmane bornova cankaya konak gibi trafigi yogun yerlerde kullanacagim aralara girmekndaha kolaybolur diye dusunuyorum boy da 174 motor cbrdan 10cm kisa biraz da siska ama hem baslangic motoru hem de fiyat olarak uygun gördüm almama 1-2ay var iyice dusunup alicam bu sure icerisinde lastiklere kadar ayarlamis olacagim

Motosikleti
    Arkadaşlar merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu motoru almak istiyorum çıkalı uzun zaman oldu acaba kullanan arkadaşlar motorlar ne durumda
    parçalar sağlam bir şekilde duruyor mu ?
    motorun performansı iyi mi ?
    Sele rahatlığı nasıl ?
    +100km hızdda titreme yapıyor mu ?

2.el 125 cbrlar bile piyasada 9-10 bin oldu. Bu motora yöneldim bende. Kullanan arkadaşların görüşlerini bekliyorum
    tüm parçalar sağlam. kopan,kırılan dökülen bir şey yok.
    100 km de titriyor ama ben rahatsız olmadım, sizi bilmem.
    sele korkunç sert, hayatımda bu kadar rahatsız bir sele görmedim, tchibo'dan havalı minder gibi bir şey alıp seleye monte ettim.
    performansı aynı cc deki japonlardan aşağı kalmıyor
    aynalar yetersiz, lastikler fena değil
    tavsiye eder miyim?

evet.
    liquem bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sele korkunç sert, hayatımda bu kadar rahatsız bir sele görmedim, tchibo'dan havalı minder gibi bir şey alıp seleye monte ettim.
    tavsiye eder miyim?

evet.
    Tek silindir tüm makinalar 100'ü görünce titremeye başlar. Aynalar konusunda maalesef piyasada memnun kalınan bir tane bile motosiklet yok neredeyse Bu motosikletin motoru Çin menşei değil ondandır.

Motosikleti
    MT 25
    tavsiye eder miyim?

evet.
    100km/s geçince titreme zangırzangır değilde ufak bir zınlama gibi diyorlar doğru mu ? elciklerin değişimi ile tiremeyi kestim diyeni görmüştüm ayaklıklardaki titreme de zınlama derecesinde mi ?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)