Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı senin durumda benden farksiz,bende tvs180 sende leoncino var..motorlardan memnun olsakta bir elin parmagini gecen kullanicisi yok veya buralara uğramiyorlar..

Bende arada girer uplarim konu başligini ama zamanla alt sayfalara gömülür..

Ve sonuç olarak,konu başliği ağliyordu..
    Benim Sym wolf sayfası tam cacık, kendim konuşuyorum kendim dinliyorum. Allah'tan eski Rks sayfası buaralar aktif de Dominar sayfasına girip Angrypower'ı bunaltmıyorum
    levend84, Angrypower ve RoofRoof bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba bu adamın durumu farklı. TR'De tek. Kimsede almıyor pahalı die. Kendi pişirip kendi yiyor, kendi çalıp, kendi söylüyor. Motor belki çok güzel ama Dominar ile rekabete vermeyip piyasayı çok yukarıda başlatmaya çalıştılar.

Belki titremiyor, hatta daha hızlı ve seri gidiyor ama satılmıyor maalesef. O alet bende olsa, sahil yolunda dizi yere değdirerek giderim işe, çok güzel uzuyor
    Domi ile arasinda 13hp var,çift silindir,45nm torklu ve kuru agirligi 170kg(185) lik bir makina,stilde retro kendine özgü bir yapisi var.

Arkadas haricinde Illaki tr de kullanicisi vardir.

Amma velakin şöyle 24-26k bandinda girmiş olsaydi efsane olur en az 100sayfalik konu başligi olurdu.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Sym wolf sayfası tam cacık, kendim konuşuyorum kendim dinliyorum. Allah'tan eski Rks sayfası buaralar aktif de Dominar sayfasına girip Angrypower'ı bunaltmıyorum
    Ben bunalmam aga. Gel sen gel. Zaten kışta geldi. Dominar külfet olmaya başladı. 2.el bir spacy 110i falan bulsam kışlık motor yapacağım. 150cc commuter de aramıyor değilim. Hesap kitap yaptım. Kışın kullanım, lastikler, benzin, bakım masrafı derken 2.el ucuz bir motor alsam kar'a geçerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Domi ile arasinda 13hp var,çift silindir,45nm torklu ve kuru agirligi 170kg(185) lik bir makina,stilde retro kendine özgü bir yapisi var.

Arkadas haricinde Illaki tr de kullanicisi vardir.

Amma velakin şöyle 24-26k bandinda girmiş olsaydi efsane olur en az 100sayfalik konu başligi olurdu.
    Maalesef TR'de kullanıcısı yok. Direk 35k ile giriş yaptığı için kimse yanaşmadı. Belkide efsane motor ama test motoru bile açmadılar. TR'de 2 tane vardı, biri bu arkadaşta diğeride Vale Motor Küçükçekmece'de galiba, o da test'e açmadı :(

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben bunalmam aga. Gel sen gel. Zaten kışta geldi. Dominar külfet olmaya başladı. 2.el bir spacy 110i falan bulsam kışlık motor yapacağım. 150cc commuter de aramıyor değilim. Hesap kitap yaptım. Kışın kullanım, lastikler, benzin, bakım masrafı derken 2.el ucuz bir motor alsam kar'a geçerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Maalesef TR'de kullanıcısı yok. Direk 35k ile giriş yaptığı için kimse yanaşmadı. Belkide efsane motor ama test motoru bile açmadılar. TR'de 2 tane vardı, biri bu arkadaşta diğeride Vale Motor Küçükçekmece'de galiba, o da test'e açmadı :(
    Elbet daha ekonomik olur da keyif vermez bee

Motosikleti
    MT-07
    Abi işe gidip geliyorum. Keyif verse ne olur? Vermese ne olur? Bide ayaklar kuru kalırsa tadından yenmez. 4,3lt/100km den aşağı yakmıyor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi işe gidip geliyorum. Keyif verse ne olur? Vermese ne olur? Bide ayaklar kuru kalırsa tadından yenmez. 4,3lt/100km den aşağı yakmıyor.
    Üstat senin herzamanki iş güzergahın sıkıntılı, Spacy ile fıttırırsın.

Motosikleti
    MT-07
    Walla günlük 25 kağıt gidiyor. Evlat acısı gibi

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Baba bu adamın durumu farklı. TR'De tek. Kimsede almıyor pahalı die. Kendi pişirip kendi yiyor, kendi çalıp, kendi söylüyor. Motor belki çok güzel ama Dominar ile rekabete vermeyip piyasayı çok yukarıda başlatmaya çalıştılar.

Belki titremiyor, hatta daha hızlı ve seri gidiyor ama satılmıyor maalesef. O alet bende olsa, sahil yolunda dizi yere değdirerek giderim işe, çok güzel uzuyor
    Sahil lazımsa bu videoya alalım sizi

Vakit buldukça rumeli feneri, riva, şile ve bahçeköy yaparım. Ama son zamanlarda oralarda iyi videolar çekemedim. Birde yolda sınırları çok zorlayamıyorsunuz. Çünkü bazen bir araç fırlayıveriyor viraja. Pist düşünüyorum seneye imkanlar el verecek mi bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Birde TR de 2 tane yok sadece. Fabrikada var şuan cb500f biraz daha artsın sene sonunda satarlar. Ben fuar için gelen 2 motordan birini aldım. Siyah olanda eyüp te bir bayide.

Fiyatlar bu duruma geldiği için motor ölü doğsun istemiyorlar. Yıl sonuna doğru satacaklar.

Leoncino 250 ile ilgili araştırma yapan var mı? En son prototip olarak tanıtılmıştı bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoncino 250 ile ilgili araştırma yapan var mı? En son prototip olarak tanıtılmıştı bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.
    Çok bekleme derim Türkiye'ye.TRK251 ile aynı motor sadece tip farklı.

İzmir'de bayi ile görüştüğümde 2019'da Benelli mevcut modellerin üstüne 6 7 model daha getirecek ve her kesime hitap edecek demişti tabi biz bunu konuşurken dolar 3.50 - 70 civarıydı Hangi modeller diye sorduğumda " Leoncino 250, TRK250, 402S ve bir tane chooper benzeri modeli var demişti ismini hatırlayamadım inş getirirler
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de bayi ile görüştüğümde 2019'da Benelli mevcut modellerin üstüne 6 7 model daha getirecek ve her kesime hitap edecek demişti tabi biz bunu konuşurken dolar 3.50 - 70 civarıydı Hangi modeller diye sorduğumda " Leoncino 250, TRK250, 402S ve bir tane chooper benzeri modeli var demişti ismini hatırlayamadım inş getirirler
    402s gelsin bence çok hoş motosiklet.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    402s gelsin bence çok hoş motosiklet.
    402S tasarım olarak çok harika yani gördüğüm en güzel tasarımlardan biri diye düşünüyorum. 2018 EICMA'da prototip olarak tanıtılmıştı 2019'da avrupada satılıp 2020'de bizlere gelirse daha iyi olur diye düşünüyorum testini Avrupa yapsın biz sıkıntı yaşamayalım

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benelli de direkt Ducati'den esinleniyor(!) tasarımlarda; Leoncino adeta bir Scrambler, 402s de adeta bir Diavel

(!) kimsenin gühanını almayan zarif tabir kullandım...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli de direkt Ducati'den esinleniyor(!) tasarımlarda; Leoncino adeta bir Scrambler, 402s de adeta bir Diavel

(!) kimsenin gühanını almayan zarif tabir kullandım...
    Impralle 400 de Kawasaki W800 e benziyor onu unutmuşsun

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    O modeli bilmiyorum; Imperiale. Ama W800 çok güzeldir be, bir ara alayım mı diye bayağı bir düşündüm, karar verene kadar Türkiye'ye getirmekten vazgeçtiler. W800 ve tarzı motosikletler beni çok çekiyor, klasik roadster'lar.

Imperiale'ye baktım, diğerleri kadar çok esinlenmiş görünmüyor, klasik jenerik bir roadster. (Ama tek silindir bu...)

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    O modeli bilmiyorum; Imperiale. Ama W800 çok güzeldir be, bir ara alayım mı diye bayağı bir düşündüm, karar verene kadar Türkiye'ye getirmekten vazgeçtiler. W800 ve tarzı motosikletler beni çok çekiyor, klasik roadster'lar.

Imperiale'ye baktım, diğerleri kadar çok esinlenmiş görünmüyor, klasik jenerik bir roadster. (Ama tek silindir bu...)
    W800'e en çok benzeyen modellerin başında geliyor bence, ayrıca gelirse çok pahalı olacağını sanmıyorum tek silindir 373cc 15 kW gücünde ülkemizde biraz eksiği de var motosiklet piyasası geçen yıla oranla %30 gibi bir büyüme gösterge her tarz motosikletin bir çok alternatifi olmalı artık
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250

W800 getirilmesinden vazgeçilmedi. Aslında üretimi durdu
    dyavol-77 bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Kawa W800 de Triumph Bonnevile replikası zaten.2-3 adet var tr de ilanlarda görmüştüm
    oialdemir bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Tüm tarzlarda böyledir zaten bir marka yeni bir tasarım çıkartır diğerleri o tasarımda değişiklikler yaparak alternatif model çıkartırlar replika demek çok doğru olmaz. Mesele hangisi en iyisini çıkartmış ve en uygun fiyata vermiş onu kestirmek

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)