Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani evet cümleye girişim ve çıkışım yanlış olmuş :D Şunu demek istedim, sanırım satışı az olduğundan ikinci el piyasası da durgun olacak gibi geliyor, güzel motor çıktığı günden beri takip edip fiyat bekledim ve Türkiye şartları için ve kendi rakipleri için yüksek bir fiyatla girdiler, neredeyse Japon motosikletlere yakın.
    Honda CB500F motor gücü olarak Aynı olabilir. Ama tam olarak aynı sınıfta değil. Nasıl XSR700 ile MT07 aynı fiyata satılmıyorsa CB500F ile Leoncino nunda aynı fiyatta olması beklenmemeli. Hem CB500 470 cc, Leoncino 500 cc

Tam olarak rakibi Ducati Sixty2, Husqvarna Vitpilen 401, Husqvarna Svartpilen 401

Fiyatları şöyle,

Ducati Sixty2 : normalde 10.990€ şuan için 8.599€
    Husqvarna Vitpilen 401 : 8.999 €
    Husqvarna Svartpilen 401 : 8.999 €

Yani aslında fiyat olarak kendi sınıfın lideri ve ulaşılabilir fiyatta bir scrambler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

35750 verirken içim yandı mı ? Tabi ki hemde cayır cayır. Ama bunun sebebi ülke ekonomisinin çok kötü durumda olması. 2015 yılında olsaydık. Maksimum 19.000 verilir derdim. Ama 250 cc motosikletlerin 25.000 olduğu bir dönem de tanınmış olsun olmasın herkes fiyatını arttırmak zorunda kalıyor. Aslında kimse durup dururken motorlara zam yapmıyor. Sürekli gelen vergi artışları ve Türk Lirasının hızla değer kaybetmesi bizi bu duruma getiriyor.
    Guy Fawkes bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CB500F motor gücü olarak Aynı olabilir. Ama tam olarak aynı sınıfta değil. Nasıl XSR700 ile MT07 aynı fiyata satılmıyorsa CB500F ile Leoncino nunda aynı fiyatta olması beklenmemeli. Hem CB500 470 cc, Leoncino 500 cc

Tam olarak rakibi Ducati Sixty2, Husqvarna Vitpilen 401, Husqvarna Svartpilen 401

Fiyatları şöyle,

Ducati Sixty2 : normalde 10.990€ şuan için 8.599€
    Husqvarna Vitpilen 401 : 8.999 €
    Husqvarna Svartpilen 401 : 8.999 €

Yani aslında fiyat olarak kendi sınıfın lideri ve ulaşılabilir fiyatta bir scrambler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

35750 verirken içim yandı mı ? Tabi ki hemde cayır cayır. Ama bunun sebebi ülke ekonomisinin çok kötü durumda olması. 2015 yılında olsaydık. Maksimum 19.000 verilir derdim. Ama 250 cc motosikletlerin 25.000 olduğu bir dönem de tanınmış olsun olmasın herkes fiyatını arttırmak zorunda kalıyor. Aslında kimse durup dururken motorlara zam yapmıyor. Sürekli gelen vergi artışları ve Türk Lirasının hızla değer kaybetmesi bizi bu duruma getiriyor.
    Haklısınız, ama insan her gün herşeye zam gelmesine yıldan yıla 5-10 Bin TL zamlanmasına alışamıyor, zaten alışmamakta gerekli. Neyse kazasız belasız kullanın inşallah...
    oialdemir bunu beğendi.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    XMAX 250
    Haklısınız, ama insan her gün herşeye zam gelmesine yıldan yıla 5-10 Bin TL zamlanmasına alışamıyor, zaten alışmamakta gerekli. Neyse kazasız belasız kullanın inşallah...
    Maalesef böyle durum. Çok teşekkür ederim sağ olun

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Maalesef böyle durum. Çok teşekkür ederim sağ olun
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,insanlar maalesef bu uçuk fiyatlara alışamadığı için fiyat fazla geliyor ancak ben henüz hiç bir motorlu taşıtın Türkiyede indirime giripte bi önceki seneden daha ucuza satıldığını görmedim,önümüzdeki dönemde daha uçuk zamlar bizi bekliyor,beğendiyseniz güle güle kullanın,kimsenin lafına da bakmayın alınmış alınmıştır,bende de şu an TNT600 var,maalesef benim motosikletim arızalandığı için yaklaşık 25 gün kaldı serviste,servis ve distribütör sorunu olmasa bence hiç bir problemi yok,ben geçen ay aldığım fiyata aynı motosikleti alamıyorum şu anda,

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,insanlar maalesef bu uçuk fiyatlara alışamadığı için fiyat fazla geliyor ancak ben henüz hiç bir motorlu taşıtın Türkiyede indirime giripte bi önceki seneden daha ucuza satıldığını görmedim,önümüzdeki dönemde daha uçuk zamlar bizi bekliyor,beğendiyseniz güle güle kullanın,kimsenin lafına da bakmayın alınmış alınmıştır,bende de şu an TNT600 var,maalesef benim motosikletim arızalandığı için yaklaşık 25 gün kaldı serviste,servis ve distribütör sorunu olmasa bence hiç bir problemi yok,ben geçen ay aldığım fiyata aynı motosikleti alamıyorum şu anda,
    Motor hala serviste mi?

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor hala serviste mi?
    Servis ağı genişlemeli ve eğitim artmalı yoksa uzak başka illerde ki kardeşlerimiz sorun yaşıyor. Sevmiyorum bu durumu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Biraz görsel koyalım

RoofRoof, Ebabil ve cakyol bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Orta sehpa takılmasını, alt egzoz susturucusu engeller değil mi?

Yani evet cümleye girişim ve çıkışım yanlış olmuş :D Şunu demek istedim, sanırım satışı az olduğundan ikinci el piyasası da durgun olacak gibi geliyor, güzel motor çıktığı günden beri takip edip fiyat bekledim ve Türkiye şartları için ve kendi rakipleri için yüksek bir fiyatla girdiler, neredeyse Japon motosikletlere yakın.
    Motosiklet 1 aydır satışa sunuldu yüksek hacimli olduğu için herkes alamıyor o yüzden 2.elini bulmak biraz sıkıntılı olur Ayrıca çok kez ismi geçen cb 500 ile bu modelin ne ilgili var anlamış değilim ikisinin tek ortak yanı yakın cc olması böyle düşünürsek Yamaha T-Max modelini de listeye alalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Servis ağı genişlemeli ve eğitim artmalı yoksa uzak başka illerde ki kardeşlerimiz sorun yaşıyor. Sevmiyorum bu durumu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Biraz görsel koyalım

https://i.hizliresim.com/VrmvzV.jpghttps://i.hizliresim.com/lOmvNk.jpghttps://i.hizliresim.com/oOorN2.jpghttps://i.hizliresim.com/nOZLNg.jpg
    Bu arada hayırlı uğurlu olsun Gözüne hoş gelmeyen bir yanı var mı görsellik olarak yada fikirlere açık mısın?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun tekrardan
    oialdemir bunu beğendi.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Motor hala serviste mi?
    motosikletimi dün yani 20 nisan'da teslim aldım,bugün denemek için yaklaşık 100 kilometre yol yaptım,şükür hiç bir sorunu kalmamış motosikletimin zımba gibi dediğim anda farkettim ki plakam düşmüş,dönüşte sağa sola baktım ama bulamadım,var üstümde bi şey ama ben anlayamadım,dönüşte çevirme vardı kaçtım artık yapacak bişey yok plakasız yakalansam 2000 lira gibi cezası varmış,salı gününe trafik tescilden randevu alıp yeni plaka ruhsat çıkartacağım artık yapacak bişey yok,zaten salı günü muayeneye girmesi lazım,plaka yoksa muayene olmaz diyorlar,trafikte muayene yoksa yeni plaka ruhsat çıkaramayız diyo hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimi dün yani 20 nisan'da teslim aldım,bugün denemek için yaklaşık 100 kilometre yol yaptım,şükür hiç bir sorunu kalmamış motosikletimin zımba gibi dediğim anda farkettim ki plakam düşmüş,dönüşte sağa sola baktım ama bulamadım,var üstümde bi şey ama ben anlayamadım,dönüşte çevirme vardı kaçtım artık yapacak bişey yok plakasız yakalansam 2000 lira gibi cezası varmış,salı gününe trafik tescilden randevu alıp yeni plaka ruhsat çıkartacağım artık yapacak bişey yok,zaten salı günü muayeneye girmesi lazım,plaka yoksa muayene olmaz diyorlar,trafikte muayene yoksa yeni plaka ruhsat çıkaramayız diyo hayırlısı bakalım.
    Hadi geçmiş olsun.

Masraf çıkarmadılar inşllh.

Üstat, siz yazdığınızda artık gerilmeya başladım. Normal değil yahu. Kolay gelsin.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha güzelleri senin olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

Orta sehpa takılmasını, alt egzoz susturucusu engeller değil mi?
    Bilmem ki stand var. Standa alıp yağlıyorum zinciri ben genelde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

Güzel gezdik hafta sonu

Riptalon ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Motor hakkında yazdıklarım bu sitede yayınlandı. Merak eden olursa fikir sahibi olabilir

http://www.mototurkiye.net/inceleme-...-leoncino-abs/

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300

CagerOnTwoWheels incelemiş. Bayağı da beğenmiş.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=gl36EhOv_UE

CagerOnTwoWheels incelemiş. Bayağı da beğenmiş.
    Biraz önce izledim bende güzel video olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Birazcık Leoncino

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Biraz önce izledim bende güzel video olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Birazcık Leoncino

https://www.youtube.com/watch?v=wH2asZRAK90&t=43s
    Siz baya baya apaçiymişsiniz. Yapmasan keşke.

Güzel motor, azıcık binseydiniz. İst. tarafiği affetmez.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Siz baya baya apaçiymişsiniz. Yapmasan keşke.

Güzel motor, azıcık binseydiniz. İst. tarafiği affetmez.
    Biraz yeni motorun heyecanı var. Uyarılarını dikkate alacağım Emre. Ama genelde böyle gidiyorum

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafikten %10 kadar hızlı gitmek gerek zaten ama siz üzerine bir 10-20 daha koymuşsunuz
    oialdemir bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Rodaj ne ara bitti ya

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj ne ara bitti ya
    Yok bitmedi daha 250 km var sanırım

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)