Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakinda
    Fuar fiyati 35800 tl. Yanlış duymadınız 35800 tl. Aynı fuarda "HONDA" cb500f 30400 tl. Benelliye başarılar
    Angrypower bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Aynen başarılarını devamını dilemek düşüyor bize

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli'ye bak sen 36 binler felan şaşırmış bunlar.

Tasarımına ölüp bitmedikten sonra bu ülkede bu motosikleti almak biraz mantıksız gibi...

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Fuar veya fuar sonrası yani sezonda leoncinodan 5-10 tane satsınlar öpüp başlarına koysunlar.. Ducati standında 38.000'e motor satılırken benelli 36.000 gibi bir fiyatla ne yapmayı hedeflemiş acaba.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Trk'dan en'az 4-5 bin ucuz olmalı.

2. Renk ve TEL jant müşteri seçimine bırakılmalı , alaşım/döküm harici tel janta daha uyguna sahip olunmalı.

Şu sıralar olsa idi , kesinlikle borç harç gözü kapalı alabilirim , fazla uzarsa yahut başkaca modeller büyülerse geçiniz.

Uygun fiatlı olması cezb eder.
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehh o'halde benielle'ye hayatında başarılar dileyip , başka gülleri kokluyoruz.
    Bendeniz zamanında yazmış idim , sıfır tencere'mi aldım vesselam .
    bursalıali bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı herdem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar fiyati 35800 tl. Yanlış duymadınız 35800 tl. Aynı fuarda "HONDA" cb500f 30400 tl. Benelliye başarılar
    Sadece fuar da 30400 mart ta CB500F 33000 ı geçecek Leoncino 35750 de kalacak. Temmuz da gelecek .Temmuz da benzer modelleri fiyatlarını konuşalım. Ayrıca CB500F leoncino ile karşılaştırilamaz. Tek benzer yanları motor cc ve gücü.

Motosikleti
    MT-07
    her şekil cb500f alınır benelliye göre. Adamlar şaşırmışlar 36k fiyat ile

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Karbon başrolden karakter oyunculuğuna ne zaman geçiyorsun ? Tencere fotoları ??....

O paraya 2016 Suzuki sv 650 modeller var 2016 0 Km sahibindende.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Sanchezdepol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya 2016 Suzuki sv 650 modeller var 2016 0 Km sahibindende.
    Kendini kanıtlamış blogu düşük rpm asistanı abs ve malzeme kalitesine rağmen kutu profilden arka maşası baş aşağı olmayan ön takımı beni tiksindiriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Ayrıca motor temmuz da gelecek geldiği tarihte bütün muadilleri daha pahalı olacak

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    İlk piyasaya çıktığında resmini gördüm. Aşk olmasa da baya hoşlandım. Tam benlik bir motosiklet idi ama maalesef benim gibi bir pilotu yanlış fiyat politikası yüzünden kaybetti :/
    Lakin kıçı kırık R25 ABS nin 26,200 tl olduğu, ırmağının akışını emdiğimin ülkesinde bu fiyatlar normal.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini kanıtlamış blogu düşük rpm asistanı abs ve malzeme kalitesine rağmen kutu profilden arka maşası baş aşağı olmayan ön takımı beni tiksindiriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Ayrıca motor temmuz da gelecek geldiği tarihte bütün muadilleri daha pahalı olacak
    Usta al da bi tur biz de binelim
    oialdemir ve Düşük_Hız bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    fiyatta tam sıçmış benelliye o parayı vereceğime, ben hiç düşünmeden gider ikinci el çok az km yapılmış 2017 model bir honda cb650f alır 4 silindirin o güzel sesi ve 80 beygirlik gücü ile orgazm olurum, hem de honda kalitesiyle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    1 tane satamazlar 36 veren 38 verir mt07 alır.yada 30 verir cb500 cbr500 al parası cebinde kalır.bu motorun piyasayı 2ye bölmesi için gereken rakam 28 29bin tl gibi bir rakam olsaydı yer yerinden oynardı.o zaman 26 r25e vstorm 250 ye ktmduke 250 ye vereceğine adam gider bu motoru alırdı.iyidir hoştur ama bu fiyatlara piyasada yer edinemez silinir gider

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece fuar da 30400 mart ta CB500F 33000 ı geçecek Leoncino 35750 de kalacak. Temmuz da gelecek .Temmuz da benzer modelleri fiyatlarını konuşalım. Ayrıca CB500F leoncino ile karşılaştırilamaz. Tek benzer yanları motor cc ve gücü.
    Hocam fanboy olmuşsunuz tebrik ederim.
    Düşük_Hız ve valeros46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam fanboy olmuşsunuz tebrik ederim.
    . Ahahahahhahhaha

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:32 ----------

Mesela Fanlık klimalık olsa keşke. Ülke fakir yapacak bir şey yok. Geçen sene TRK 502 ye 31500 fiyat çekildiğinde Ana avrat sövenler motor geldiğinde 80 adedi 27500 den halk ekmeği gibi tüketti. Bu motor şuan ortada yok. Yaz ortasında gelecekte dediler Yaz ortasında CB 500 f nin fiyatını konuşalım MT 07 nin fiyatını konuşalım. CB 650 fiyatını konuşalım. ( Konu ile hiç bir alakası olmamasına rağmen ) . Adam ulaşılabilir. Scrambler yapıyor. CB 500 F diyorsun güzel kardeşim. CB 500 F nin kutu profil arka maşasını ne yapacaksın peki. Cücük gibi ön amortisörünü ne yapacaksın. Berbat lastiklerini ne edeceksin. MT 07 almak isteyen adam alsın. Orta sınıfın en kral motorudur. Ama o blogu böyle bir tasarıma koyunca ortaya xsr 700 çıkıyor. Onunda Sıfır 2017 modelini 45700. CB 650 F in bu konuyla ne alakası var onu da anlamış değilim. A2 ehliyete uygun klâsik görünüme sahip bir 500 CC makine ile 4 silindirli orta sınıf bir Japon motosiklet karşılaştırmak neyin nesidir. Bu fakirin dostu bir model değil ki. Bu scrambler ve benzeri motorlara geçmeden önce alınabilecek bir motosiklet. Aklınız fikriniz gidişte. Eee alın 25000 e bir Hornet 600 kimi neyi istiyorsanız delin geçin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bana göre de bu fiyata satış yapmasına imkan yok. TRK 502 modeli enduro olduğu için 32 bin TL'yi kaldırıyor ve rakibi de yok. 32 bin TL'yi verdiğinizde tabiri caizse at gibi motor alıyorsunuz ama aynı durum Leoncino için geçerli değil. Ayrıca daha az malzeme mantıken daha az para demektir, o yüzden de aynı motoru kullanan TRK 502'den daha ucuz olması beklenir. Bu motorun satılması gereken rakam en fazla 30 bin TL'dir. Leoncino şu haliyle tamamen lükse giriyor. Ben prensip olarak bir malın sırf güzel tasarımlı olduğu veya talep gördüğü için aynı ayardaki bir başka maldan %20 pahalıya satılmasına karşıyım. Aynı saçmalığı Yamaha, MT-07 temelli XSR700 isimli ucube motoruna yaptı ve boyunun ölçüsünü aldı. Geçen sene biraz uslanmışlardı, bu sene yine zammı bastılar ve yine motorlar ellerinde patlayacak. Leoncino için şunu da ekleyeyim; fuarda üzerine oturdum ve bana resimlerdeki kadar kaliteli gelmedi. TRK'dan daha kaliteli olduğunu sanıyordum ama aynı ayardalar. Kesinlikle TRK'dan ucuz olması gerekiyor.

Özetle, Leoncino'nun işi zor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok değil 1-2 sene içinde bu fiyatlara 250cc motor alacağız. Düzenli olarak gelen güncellemeler sağolsun. Limonataya bile ötv geldi. 36 bin lira ucuz demiyorum ancak ucuz diyeceğiz bir süre sonra
    furkanguvenc bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Motor güzel biraz fiyat farkı detay işçilikten kaynaklanıyor.Burada fiyat politikası hitap ettiği kesimden kaynaklanıyor.

Trk'nin hitap ettiği kesim ile bu motoru alacak kişiler arasında çok fark var.Evet sana pahalı ancak alacak kişiye pahalı gelmeyecektir.

Aynı şeyi Trk içinde söylediniz, o paraya satamaz falan filan.Firma kısa zamanda bütün stokları eritti, ikinci eli karaborsaya düştü motorun.Sıfırından fazla fiyat çekenler oldu.

Yani özet geçersem bu motor satacaktır.Alacak kışi içinde parası çok mühim olmayacaktır hitap ettiği kitleden dolayı.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok değil 1-2 sene içinde bu fiyatlara 250cc motor alacağız. Düzenli olarak gelen güncellemeler sağolsun. Limonataya bile ötv geldi. 36 bin lira ucuz demiyorum ancak ucuz diyeceğiz bir süre sonra
    Valla hiç o fiyata 250 almaya niyetim yok. Alırım CFMoto'lardan birini, geçerim. 2 seneye zaten Honda dışında Japon kalmaz.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)