Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Adamlar yapmış. gerçekten salona koyup izlemelik birşey çıkmış ortaya
    NeXuSs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Herkesin hayalindekini yapmış namussuzlar.

Bir ducati scrambler alma arefesinde olan biri olarak tasarimina bayildim enfes fakat 27.500 TL ye gelmisto trk502 yanlis hatirlamiyorsam malum sitede 4000-5000 km de scrambler sixty 2 lar var 30000 TL ye 800cc olanida 35000 TL ye bulabilirken niye leo alayim ? ducatinin homurtulu sesi brembo kaliperler muthis tasarim 100cc az ama buda asilabilir lastikler desen rs corsa niye alayim leo ? sorusu cevaplanmali
    lubof bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    CB 500 F sürmüştüm. Çok canlı bir motordu. Yaklaşık olarak aynı güçte ve torkta. Hemen hemen aynı ağırlıkta. Ben o bloğa sahip bir motorun böyle mükemmel bir klasik görünüme sahip olmasını istemiştim. Şimdi pek sezonu değil ondan o fiyata düşen bir iki ilan görmek mümkün. Honda CB500F olmuş 30400. Ayrıca sıfır bir motorla ikinci el bir motor karşılaştırıyorsunuz. Leoncino da frenler Radyal bağlı ve Pirelli Angel GT lastik takılı.

Ducati ye bütçeniz varsa tabi ki alın. Ama Desmo Bakımının pahalı olması ve hava soğutma da Scrambler ın negatif tarafı.

Burada bir marka fanatikliği yok ama benim hayalimdeki şeye çok yakın olduğundan Ben Leoncino nun tasarımın daha güzel buluyorum.

He bu arada bu makina simdi gelse dusunurum cok guzele benziyor ama benelli markasi hakkinda su son trk502 ye kadar herkes yerlere vuruyordu servisi parcasi herseyiyle simdi antepe fabrika acmasiyla ve bu modeli getirmesiyle gonlumu fethetti gelsinde bir japondan vazgecme konusunu asabilirsem bunada bakicam

Motosikleti
    XMAX 250
    Dünya düzeni Hocama her şeyi bir arada alamıyoruz bir türlü Bir şey hem kaliteli hem uygun fiyatlı olunca ( Japon gibi ) tasarımı güzel olmuyor.
    Hem tasarımı güzel hem uygun fiyatlı olunca dayanıklı olmuyor. Hem tasarımı güzel hem kaliteli olunca uygun fiyatlı olmuyor

Ben TNT 25 kullanıyorum. 23000 e gelmek üzereyim. Sorunlu bir ilk seri geldi. Sargı yakıyordu. Garantiden değiştirildi. Birde yazılım sorunu yaşayanlar oldu. Bunlar hep çözüldü.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı gaddarnahra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ducati scrambler alma arefesinde olan biri olarak tasarimina bayildim enfes fakat 27.500 TL ye gelmisto trk502 yanlis hatirlamiyorsam malum sitede 4000-5000 km de scrambler sixty 2 lar var 30000 TL ye 800cc olanida 35000 TL ye bulabilirken niye leo alayim ? ducatinin homurtulu sesi brembo kaliperler muthis tasarim 100cc az ama buda asilabilir lastikler desen rs corsa niye alayim leo ? sorusu cevaplanmali
    Bir kere motor Türkiye'de satılmıyor, varmış gibi hesaba gerek yok. İkincisi ses konusunda Benelli'yi yabana atma çünkü bütün modellerinin sesi çok güzel ama V motor gibi olmaz tabi. Ayrıca bana göre tasarım olarak Ducati'den daha güzel.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ülkemizde bir tane var 13 Eylül de Liv hastanesine ameliyata giderken yanındaki otelin orada gördüm. Sahibi bir gün yazar belki.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB 500 F sürmüştüm. Çok canlı bir motordu. Yaklaşık olarak aynı güçte ve torkta. Hemen hemen aynı ağırlıkta. Ben o bloğa sahip bir motorun böyle mükemmel bir klasik görünüme sahip olmasını istemiştim.

Burada bir marka fanatikliği yok ama benim hayalimdeki şeye çok yakın olduğundan Ben Leoncino nun tasarımın daha güzel buluyorum.
    Leoncino, kağıt üstünde Cb500f'ten daha iyi bir motor gibi duruyor.
    Torkunu çok düşük(5000rpm) devirde veriyor, 10-15kg daha hafif, önde radyal çift disk, ters ön maşa, güzel sesli egzoz.

Distribütör biraz akıllı olsa, adam gibi iş yapsa Leoncino iyi satar. Fiyatı da 25-30 arası olursa fazlasıyla hak eder. Ama ah o bakkal distribütör işte
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Leoncino gelir mi bilmem ama gelirse Leoncino ve TRK 502'nin fiyatı düşmez çünkü Benelli burada 500cc makinaları hemen üretmez. TNT 135 var belki bize 125 diye gelir orasını bilmem tnt 25 var bu iki model belki yanına zafferano 250cc üstünü burada bir kaç yıl üretmezler. Kuba altından kalkarsa bu işin 2023 'ten sonra daha iyi makinalar üretilebilir.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoncino gelir mi bilmem ama gelirse Leoncino ve TRK 502'nin fiyatı düşmez çünkü Benelli burada 500cc makinaları hemen üretmez. TNT 135 var belki bize 125 diye gelir orasını bilmem tnt 25 var bu iki model belki yanına zafferano 250cc üstünü burada bir kaç yıl üretmezler. Kuba altından kalkarsa bu işin 2023 'ten sonra daha iyi makinalar üretilebilir.
    Benelli eşşek değil her halde üretimin başında durması için mühendis ve tekniker gönderecektir. Bu yüzden ülkede satılacak olan her model üretilebilir. İhracat yapılacaksa bir çok model daha üretilebilir.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Askeri yeşil rengine bayıldım çok efsane görünüyor.Ne zaman gelecek acaba Türkiye'ye ?

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı motoseve1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askeri yeşil rengine bayıldım çok efsane görünüyor.Ne zaman gelecek acaba Türkiye'ye ?
    Askeri yeşil rengi gelirse çok iyi olur ama fark ettiğim kadarıyla distribütör genellikle siyah beyazdan gidiyor.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Çok beğendiğim bir tasarımı var trk 502 27,500 lerde şuaralar buda olsun olsun 28,500-29 olsun, 29 a alınır mı tercih meselesi bence çok hoş motor ama çok uygun geleceğini sanmıyorum.

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok beğendiğim bir tasarımı var trk 502 27,500 lerde şuaralar buda olsun olsun 28,500-29 olsun, 29 a alınır mı tercih meselesi bence çok hoş motor ama çok uygun geleceğini sanmıyorum.
    Fiyatı yurt dışında TRK ile aynı sayılır ama ülkemizde rekabet için biraz daha fazla olacaktır görüntüden dolayı üretimine bir kaç yıl sonra burada başlanacak diye hesap edersek en az %20 düşüldüğünü farz ederek bayağı güzel olacaktır.

Tercih meselesi hastasına sorun çıkartmaz

Motosikleti
    XMAX 250
    Çok güzel itnecik

https://youtu.be/t7DKIisuUzE

Motosikleti
    XMAX 250

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İtalyanca incelemeler de hiç çekilmiyor.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Görüntüler çok güzel. Motorun üzerinde oturunca ya da giderken üç aşağı beş yukarı neye benziyor insan hayal edebiliyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)