Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'daki Leoncino sahibi yazmazsa artık ifşa edeceğim.
    oialdemir ve jackonbir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Distribütör olduklarında zaten eğitim aldılar ama üretim yapacakları için ultra bir eğitimin içine gireceklerdir. Benim merak ettiğim hangi modeller üretilecek mesela Benelli'nin bazı modelleri sadece İtalya'da üretiliyor geri kalan modeller Çin'de üretiliyor. Ülkemizde hangi modeller üretilecek ve ihracat yapılacak mı?

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model 10 mayısta gelecek diye yazmışlar dağıtıldı mı ki?

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    niye ifşa ? adam motoru çalmış mı .... belki de forumu kullanmak istemiyor dur

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model 10 mayısta gelecek diye yazmışlar dağıtıldı mı ki?
    13 Eylülde gördüm ben ilk. Daha öncesini ve detayını bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye ifşa ? adam motoru çalmış mı .... belki de forumu kullanmak istemiyor dur
    Bu kadar ciddiye niye aldınız? Forumu kullanıyorsa mesajımı gördüğünde yazar dedim. Tepkiniz çok yersiz.

13 Eylülde gördüm ben ilk. Daha öncesini ve detayını bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Bu kadar ciddiye niye aldınız? Forumu kullanıyorsa mesajımı gördüğünde yazar dedim. Tepkiniz çok yersiz.
    Kuba'nın bayiler toplantısında tanıtılan modelini bayi almış olabilir Ankarada'ki bayiye uğrarsan sorabilirsin. Mesajını görünce merakımdan Kuba'yı aradım yok daha gelmemiş ama numune modellerimiz bayilerimize gönderiliyor kullanıcıların önden görmesi için dediler.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba'nın bayiler toplantısında tanıtılan modelini bayi almış olabilir Ankarada'ki bayiye uğrarsan sorabilirsin. Mesajını görünce merakımdan Kuba'yı aradım yok daha gelmemiş ama numune modellerimiz bayilerimize gönderiliyor kullanıcıların önden görmesi için dediler.
    Dediğin gibi olabilir TRK'da satılmaya başlamadan önce Vale'ye gönderilmişti Vale'de hakkını verip test sürüş yaptırmıştı.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...16141158/detay

İnternette araştırırken gördüm.

Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...16141158/detay

İnternette araştırırken gördüm.
    150 TL 'nin 2 tane sıfırı eksik olsa keşke

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Benellilerde ducati gibi agir bakim gerektiriyor mu ? Cok uzagim italyanlara ama cook estetik cok guzeller

Alıntı chevy64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benellilerde ducati gibi agir bakim gerektiriyor mu ? Cok uzagim italyanlara ama cook estetik cok guzeller
    Distribütör biraz bakım aralığını kısa tutuyor onun dışında problem yok kullanım kılavuzlarından bakım aralığını kontrol edebilirsin.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250

Motosikleti
    XMAX 250

Ben test etme şansı yakaladım. Pek sığamadım gibi sanırım motora göre baya iri geldim. İlk defa bu tip bir motora bindim. O yüzden bu konuda ki hissiyatlarım yanlış olabilir. Ancak süspansiyonlar yumuşak. Zaten ben binince bir miktar kapanıyor. Çok hoş bir sesi var. Motor beklediğimden daha güçlü çıktı. Devire bakmadım ama pek devir çeviren bir motor yok. 2 yada 3 bin devirlerde birden bir güç geliyor hoştt dedim ister istemez. Vites geçişleri sertti. Bu motor ile güzel oynayanlar olur. Ancak bana göre değil.

Motosikleti
    XMAX 250
    Ben test etme şansı yakaladım. Pek sığamadım gibi sanırım motora göre baya iri geldim. İlk defa bu tip bir motora bindim. O yüzden bu konuda ki hissiyatlarım yanlış olabilir. Ancak süspansiyonlar yumuşak. Zaten ben binince bir miktar kapanıyor. Çok hoş bir sesi var. Motor beklediğimden daha güçlü çıktı. Devire bakmadım ama pek devir çeviren bir motor yok. 2 yada 3 bin devirlerde birden bir güç geliyor hoştt dedim ister istemez. Vites geçişleri sertti. Bu motor ile güzel oynayanlar olur. Ancak bana göre değil.
    İsranbul' da Vale Moto da var ama fuar a kadar dokunamıyorlar. Siz nerede sürdünüz merak ettim. Sanırım siyah olanı sürdünüz. Kırmızı İstanbul' da çünkü. Bende çok merak ediyorum. Bütün mali planlarım bu motor üzerinde şekilleniyor

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsranbul' da Vale Moto da var ama fuar a kadar dokunamıyorlar. Siz nerede sürdünüz merak ettim. Sanırım siyah olanı sürdünüz. Kırmızı İstanbul' da çünkü. Bende çok merak ediyorum. Bütün mali planlarım bu motor üzerinde şekilleniyor
    Hayır Ankara'da oturan arkadaşı yakalayıp yakasına yapışıp bir tur versene dedim İşin şakası bir tarafa evet Ankara'da eylül ayından beri bir tane var. Gerçekten çok güzel motor. Ben binene kadar

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Ankara'daki arkadaşı birileri foruma yönlendirse ne güzel olur Dostum videonun Türkçe bi versiyonu yok mu anlamıyoruz pek

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Ankara'daki arkadaşı birileri foruma yönlendirse ne güzel olur Dostum videonun Türkçe bi versiyonu yok mu anlamıyoruz pek
    Forumu söyledim. Sosyal platformlardan kaçmış artık arkadaş ama karar değiştirirse belki yazar önümüzdeki günlerde.

Motosikleti
    XMAX 250
    Vallahi adam Vietnamca konuşuyor. Daha önce İngilizce videolar filan atmıştım. Onları anlık çevirebilirsin Youtube da izlerken

Motosikleti
    XMAX 250
    Motorbike Expo Verona Benelli Standı

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4277244

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)