Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Benelli Leoncino 500 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi Honda CB650R'ın fotolarına bakıyordum, onun da ön ve arka diskler düz; ıyyy ne kadar kalitesiz, içim kalktı
    Sgshshjsjsjsj. Kendine gel ey Honda. Güler misin ağlar mısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gönlümde yeni nesil Street Twin var, bayılıyorum. Ama sanki sığmıyorum ben onlara, çekersem belki
    Daha bir klâsik diyorsun. Severim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar şeytan ayrıntı da gizlidir
    ktm wp amortisör kullanır bmw brembo fren kliper i koyar tauratech amortisör yamaha brembo kaliper koyar triump giwi aksesuar wp amortisör koyar honda bazı modellerinde showa amortisör kullanır
    reklam yaparken biz bunu koyduk bu melzemeleri kullandık bu motosikletler özel o yüzden bu para der
    bu benelli de reklam yaparken başka satarken başka yani size dandik mal kakalamışlar siz hala gerek yok diyorsunuz
    paşa gönlünüz bilir çalışıp çalışıp çinlileri zengin edin

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şeytan ayrıntı da gizlidir
    ktm wp amortisör kullanır bmw brembo fren kliper i koyar tauratech amortisör yamaha brembo kaliper koyar triump giwi aksesuar wp amortisör koyar honda bazı modellerinde showa amortisör kullanır
    reklam yaparken biz bunu koyduk bu melzemeleri kullandık bu motosikletler özel o yüzden bu para der
    bu benelli de reklam yaparken başka satarken başka yani size dandik mal kakalamışlar siz hala gerek yok diyorsunuz
    paşa gönlünüz bilir çalışıp çalışıp çinlileri zengin edin
    Güzel kardeşim. Portekizce mi konuşuyoruz biz ? Diyoruz ki motorun iki versiyonu var. Biri yol diğeri Trail ( arazi ) bak Türkçe yazıyoruz. Senin yazdığın dilde. TRK içinde geçerli. Bir yol versiyonu var. Bir arazi. Çok basit konsepti üretilen modeller ile karıştırma. Tamam mı paşam

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Burada PAPATYALI ( Trail ) olan satılmıyor

2 günlük ölçümlerime göre 100kmde ortalama 4.9 litre yakıyorum. Alışık olmadığımdan bayağı çok geldi 😊 tamamı şehiriçi sürüş istatistiği

Motosikleti
    XT660Z Tenere 2014 ve XRV750 Africa Twin 1998
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 günlük ölçümlerime göre 100kmde ortalama 4.9 litre yakıyorum. Alışık olmadığımdan bayağı çok geldi 😊 tamamı şehiriçi sürüş istatistiği
    Aslan besliyorsan yediği eti düşünmeyeceksin, adı üstünde leon'cino :-)

Motosikleti
    Yakinda
    Keşke distribütör düzgün olup websitesini düzeltse de millet böyle tartışmalara girmek zorunda kalmasa.
    oialdemir bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı herdem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke distribütör düzgün olup websitesini düzeltse de millet böyle tartışmalara girmek zorunda kalmasa.
    Distribitör de ne zeka, ne vizyon var. Sıfırlar iş bilmiyorlar. Klasik parası olup hadi bir iş yapalım diyen aile şirketi. Şansları yaver gidip benelli bunlar ile Türkiye icin ortaklık kurdu. Ama bence çok sürmez. Markaya zarar veriyorlar. Burada üretilen ve montajlanan ürünler de kalite kontrol sorunları var. Benelli ya anlaşmayı bozar yada belki tek başına devam edebilir yola.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Distribitör de ne zeka, ne vizyon var. Sıfırlar iş bilmiyorlar. Klasik parası olup hadi bir iş yapalım diyen aile şirketi. Şansları yaver gidip benelli bunlar ile Türkiye icin ortaklık kurdu. Ama bence çok sürmez. Markaya zarar veriyorlar. Burada üretilen ve montajlanan ürünler de kalite kontrol sorunları var. Benelli ya anlaşmayı bozar yada belki tek başına devam edebilir yola.
    Ben tek başına devam edeceğini düşünüyorum. Devasa bir fabrika yapmışlar çünkü o tesisi yedirmezler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

2 günlük ölçümlerime göre 100kmde ortalama 4.9 litre yakıyorum. Alışık olmadığımdan bayağı çok geldi �� tamamı şehiriçi sürüş istatistiği
    90-100 ile gidince 3,9 yakıyor. Ama açık egzozla pata pata gelen ses ile 90-10 gitmiyorsun muhtemelen :D Çok sakin gitmen lazım 4 litrelere inmek için
    berk_cglr bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    90-100 ile gidince 3,9 yakıyor. Ama açık egzozla pata pata gelen ses ile 90-10 gitmiyorsun muhtemelen :D Çok sakin gitmen lazım 4 litrelere inmek için[/QUOTE]

yanımdan geçmiştin o sesi duymak için bile gazlarım yani o derece hoştu :D o egsozla 5 den aşşağısı çok zor sırf ses için basılır
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-100 ile gidince 3,9 yakıyor. Ama açık egzozla pata pata gelen ses ile 90-10 gitmiyorsun muhtemelen :D Çok sakin gitmen lazım 4 litrelere inmek için
    yanımdan geçmiştin o sesi duymak için bile gazlarım yani o derece hoştu :D o egsozla 5 den aşşağısı çok zor sırf ses için basılır[/QUOTE]

Nerede karşılaştık acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Yeni İnceleme videosu gelmiş.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Nerede karşılaştık acaba [COLOR="Silver"]
    e5 şirinevler tarafında ama oldu 2 3 ay falan sanırsam yazdan önceydi

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e5 şirinevler tarafında ama oldu 2 3 ay falan sanırsam yazdan önceydi
    Ufak tefek gazlmaya, gezmeye gidince takıoyrum egzozu. Şuan normali sistem takılı. Arkadaşın çok yakması normal. Çünkü katalizör yok motorunda komple iptal etmiş şekilde sürüyor

Ufak tefek gazlmaya, gezmeye gidince takıoyrum egzozu. Şuan normali sistem takılı. Arkadaşın çok yakması normal. Çünkü katalizör yok motorunda komple iptal etmiş şekilde sürüyor
    Valla ne bileyim daha 1 hafta olmadı alalı ama şu hali çok keyifli 😊 şehirdışını düşünmesen böyle devam ama hem çok ses çıkıyo hem bayağı yakıyomuş 😊 halen kararsızım katalizörü takınca performans kaybedeceğimi düşünüyorum.

Motosikleti
    XMAX 250
    Valla ne bileyim daha 1 hafta olmadı alalı ama şu hali çok keyifli �� şehirdışını düşünmesen böyle devam ama hem çok ses çıkıyo hem bayağı yakıyomuş �� halen kararsızım katalizörü takınca performans kaybedeceğimi düşünüyorum.
    Şimdi tekrar tekrar aynı şeyi söylemiş olacağım ama yanılıyorsun Katalizör söküldüğünde gitti zaten 3-5 beygir Çünkü orjinal hesaplanmış verimli bir sistemi bozmuş oluyorsun.

Egzoz ile güç artışı için ciddi para harcamak gerekiyor. Orjinal bir full sistem, açık hava filtresi, yazılım ve ecu gibi bir çok şeyi hallatmeden güç artışı olmaz. Olamaz.

Leoncino için full system arrow 690 euro :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Şimdi tekrar tekrar aynı şeyi söylemiş olacağım ama yanılıyorsun Katalizör söküldüğünde gitti zaten 3-5 beygir Çünkü orjinal hesaplanmış verimli bir sistemi bozmuş oluyorsun.

Egzoz ile güç artışı için ciddi para harcamak gerekiyor. Orjinal bir full sistem, açık hava filtresi, yazılım ve ecu gibi bir çok şeyi hallatmeden güç artışı olmaz. Olamaz.

Leoncino için full system arrow 690 euro :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

http://vspmotos.fr/_media/img/small/p4130466.jpg
    Beygir değil de tork önemli hız merakım pek yok. Açık hava filtresi takılı. Olmadı gidip taktırayım denemekten zarar gelmez 😊 yakıta da etkisi olacakmış belki daha çok beğenirim o halini
    oialdemir bunu beğendi.

Katalizörü taktırdım bugün. Yakıta ne kadar etkisi olucak ilerki günlerde görücez ama ses olarak güzel oldu mis gibi başım şişmiyo artık 😊 patırtı da gitti çok şükür. Performans da aynı hiçbi değişiklik olmadı gibi yada bana öyle geldi. Boşuna işkence çekmişim şimdiye kadar
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Pazartesi bir şeyler yapacağım. Sürpiz olsun

Pazartesi bir şeyler yapacağım. Sürpiz olsun
    Full sistem arrow mu? 😁 Bu arada Benelli 502cden haberiniz var mı hocam ne zaman gelecek Türkiyeye?

Motosikleti
    XMAX 250
    Full sistem arrow mu? �� Bu arada Benelli 502cden haberiniz var mı hocam ne zaman gelecek Türkiyeye?
    Test için 2 tane var heralde seneye.

İhsan hocam özel mesaj atmayı bulamadım. Bu bizim leoncino için ebc fren balatası var mıdır uygun? Servis arka balata için 310, ön balata için 950 lira dedi. Fiyat bayağı fazla geldi, alternatif varsa onu kullanıcam.

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)